מנועי החיפוש הפרטיים הטובים ביותר המכבדים את פרטיותך

באמצעות מנוע חיפוש פרטי כמו StartPage או DuckDuckGo הופכים חשובים יותר ויותר. אלה בדרך כלל למנף את מנועי החיפוש הגדולים על מנת להחזיר תוצאות, אך בקשות לחיפוש פרוקסי כך שגוגל או יאהו או מיקרוסופט לא יידעו מי ביצע את החיפוש. במילים אחרות, אלה רואים רק ששאילתת החיפוש הגיעה ממנוע חיפוש הפרטיות.


מנועי חיפוש אלה לפרטיות מבטיחים לא לרשום את כתובת ה- IP שלך או לבצע חיפושים כלשהם. זה נשמע לך טוב? טוב. השאלה הבאה, אם כן, היא באיזה מנוע חיפוש פרטיות להשתמש ...

מנוע החיפוש הטוב ביותר

להלן מנועי החיפוש הפרטיים הטובים ביותר שהם אנונימיים והופכים אלטרנטיבה נהדרת של גוגל.

 1. DuckDuckGo

  - מנוע החיפוש הפרטי הפופולרי ביותר

 2. סירקס

  - מנוע חיפוש עם קוד פתוח שאינו מבטיח שום יומנים

 3. נתק את החיפוש

  - תוסף מונחה פרטיות שעובד עם הדפדפן המועדף עליך

 4. עמוד פתיחה

  - מנוע חיפוש ידידותי למשתמש אם לא אכפת לך ממודעות

 5. פיקייר

  - שירות לצפייה בזכות הגישה השונה ביותר שלו

המשך לקרוא מדריך זה כדי ללמוד עוד על כל מנוע חיפוש פרטי לעומק.

מה גוגל יודעת עלי?

הבעיה עם רוב מנועי החיפוש הם שהם מרגלים אותך. זה המודל העסקי שלהם - ללמוד כמה שיותר עליכם, לספק פרסום ממוקד ביותר ישירות לחלון הדפדפן שלך.

גוגל אפילו איבד לאחרונה את ההקפאה שלו שילוב של מה שהוא לומד על ידי סריקת הדוא"ל שלך עם מה שהוא לומד עליך דרך החיפושים שלך. עדיף לרגל אחריך. מידע שנאסף ומאוחסן בדרך כלל בכל פעם שאתה מבצע חיפוש כולל:

 • כתובת ה- IP שלך
 • תאריך ושעה של השאילתה
 • מונחי חיפוש לשאילתה
 • מזהה קובצי Cookie - קובץ Cookie זה מופקד בתיקיית העוגיות של הדפדפן שלך ומזהה את המחשב באופן ייחודי. בעזרתו, ספק מנועי חיפוש יכול לאתר את בקשת החיפוש חזרה למחשב שלך.

מידע זה מועבר בדרך כלל לדף האינטרנט המבוקש, ובעלי כל כרזות פרסום של צד שלישי המוצגות באותו דף. כשאתה גולש באינטרנט, מפרסמים בונים פרופיל (פוטנציאלי מביך מאוד) מכם.

כמובן שאם גוגל, מיקרוסופט ויאהו !, וכו ', יודעים עליך רבות, מידע זה יכול להיות מועבר (ולעתים קרובות) למשטרה ול- NSA. אז זה זמן טוב לקבל אלטרנטיבה של גוגל.

אכן, רק לאחרונה הוכחו עדויות המראות כי יאהו פועלת ביד כפפה עם ה- NSA לבגוד במשתמשיה בשירות המודיעין. שובב שובב.

דוח השקיפות של גוגל - בקשות לנתוני משתמשים

דוח השקיפות של גוגל על ​​מספר בקשות נתוני המשתמש שהתקבלו והמספר (לפחות באופן חלקי) שאליו הצטרף

בועת המסנן: מה שהמקום מסתיר ממך

יתרון נוסף בשימוש במנוע חיפוש שלא עוקב אחריך הוא בכך שהוא נמנע מאפקט "בועת הסינון". לרוב מנועי החיפוש משתמשים במונחי החיפוש שלך בעבר (ובדברים שאתה "אוהב" ברשתות החברתיות) כדי לפרופיל אותך. לאחר מכן הם יכולים להחזיר תוצאות שלדעתם יעניינו אותך.

זה יכול לגרום רק לקבל החזרי חיפוש המסכימים עם נקודת המבט שלך, וזה נועל אותך ל"בועת פילטר ". שם אתה לא זוכה לראות נקודות מבט ודעות חלופיות מכיוון שהן שודרגו בתוצאות החיפוש שלך.

לא זו בלבד מונעת ממך גישה למרקם העשיר והריבוי של הקלט האנושי, אבל זה יכול להיות גם מסוכן זה יכול לאשר דעות קדומות, ולמנוע ממך לראות את "התמונה הגדולה יותר".

מנועי החיפוש הפרטיים הטובים ביותר

1. DuckDuckGo

בעולם המנוהל על ידי מעקב, DuckDuckGo מבטיח לשמור על פרטיותך!

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

DuckDuckGo הוא “מנוע החיפוש שנודר שלא לעקוב אחריך”. גבריאל וויינברג, המנכ"ל ומייסד DuckDuckGo, הצהיר כי “אם ה- FBI יגיע אלינו, אין לנו מה לקשור אותך.”

זה חברה מבוססת ארה"ב והיא ה הכי פופולרי ופרופיל גבוה של מנועי החיפוש לפרטיות. חיפושים מופקים בעיקר דרך יאהו, איתם יש DuckDuckGo קשר חזק.

זה מדאיג מאוד לאור הגילויים האחרונים על קשריה ל- NSA, אך DuckDuckGo ממשיכה להבטיח שהיא לא אוספת או משתפת מידע אישי.

תוצאות חיפוש

 • DuckDuckGo מציע הצעות חיפוש כשאתה מקליד שאילתה.
 • החזרות לחיפוש הן מהיר.
 • זה כולל חזרה של תמונות ווידאו.
 • הצגת התוצאות ברורה מאוד.
 • קטגוריות סינון חיפוש כוללות אינטרנט, תמונות, סרטונים, מוצרים, משמעויות, הגדרה וחדשות. פילטרים מוצגים הם אדפטיביים, ו- DDG יציג תחילה תוצאות תחת קטגוריית המסנן שלדעתה היא המתאימה ביותר למונחי החיפוש. בהתאם למסנן שנבחר, DuckDuckGo עשוי להציג תצוגה מקדימה של תמונות, וידאו או ויקיפדיה בראש דף החיפוש או בתיבה משמאל לתוצאות..
 • מודעות עשויות להיות מוצגות מימין לתוצאות החיפוש. מודעות ששולמו מסומנות בבירור ככאלה, הן דיסקרטיות והן מעולם לא התערבב עם “טהור” החיפוש חוזר.
 • עם זאת, ניתן לסנן תוצאות תמונה רק לפי גודל (קטן, בינוני. גדול).
 • תוצאות הווידיאו מציגות תצוגה מקדימה של תמונה ממוזערת. ניתן לנגן סרטוני YouTube ישירות מ- DDG אתר האינטרנט, אך אזהרה מתריעה על כך שאלו ייעקבו על ידי YouTube / Google.
 • ניתן לסנן את התוצאות לפי מדינה ותאריך (בכל עת, יום עבר, שבוע אחרון או חודש אחרון).
 • באופן סובייקטיבי, אני מוצא את האיכות של DuckDuckGo’s החיפוש חוזר להיות טוב מאוד. עם זאת ראיתי תלונות של אחרים שלא מוצאים אותם טובים כמו אלה מגוגל. זו אחת הסיבות לכך “פוני” כל כך שימושי (ראה להלן).

תוצאות חיפוש של ברווז

כאן אנו יכולים לראות הן את המסנן ההקשרי במודעות בפועל (ישירות אוטומטית למוצרים) והן מודעות נפרדות של DDG

איך זה מרוויח כסף

DuckDuckGo מציג מודעות לצד תוצאות החיפוש. אלה מקורם מ- Yahoo כחלק מברית החיפוש של Yahoo-Microsoft. כברירת מחדל, כאשר מפרסמים נרשמים לחשבון מודעות Bing, המודעות שלהם נכנסות אוטומטית לסיבוב לכל Bing’ערוצי ההפצה, כולל DuckDuckGo

אולם חשוב לציין, מודעות אלה אינן ממוקדות (הם מוצגים על סמך מונחי החיפוש שלך). וכאמור, הם מסומנים בבירור ומוצגים בנפרד מה - “טהור” החיפוש חוזר.

DuckDuckGo הוא חלק מתוכניות השותפים של אמזון ו- eBay. כשאתה מבקר באתרים אלה דרך DuckDuckGo ובעקבות כך מבצע רכישה, הוא מקבל עמלה קטנה. לא ניתן מידע זה מזה באופן אישי, עם זאת, וזה לא משפיע על דירוג תוצאות החיפוש.

פרטיות

DuckDuckGo קובע כי אינו אוסף או משתף מידע אישי.

 • ניתן להוסיף קוד סניף לכמה אתרי מסחר אלקטרוני (למשל, אמזון & eBay), אך זה אינו כולל מידע המאפשר זיהוי אישי.
 • הימצאותה בארצות הברית פירושה ש- DuckDuckGo כפוף ללחץ וחוקים ממשלתיים כמו FISA וחוק הפטריוט. המשמעות היא שממשלת ארה"ב תוכל לתת מנדט לכך ש- DuckDuckGo יתחיל לרשום את המשתמשים שלה’ פעילויות. ולמנוע מהחברה להתריע בפני משתמשים על עובדה זו באמצעות צו איסור פרסום.
 • DuckDuckGo משתמש בשרתי אמזון. שוב, מדובר בחברה אמריקאית, הנתונה ללחץ מצד ממשלת ארה"ב.
 • דוח אבטחה של מעבדות SSL של Qualys: א+

גבריאל וויינברג, מנכ"ל DuckDuckGo, יצר איתי קשר בנוגע למאמר זה, מנסה שוב להרגיע אותנו ש- DuckDuckGo מודע לפרטיות ואינו שומר על נתונים.

מאפיינים

בנוסף זה די פילטרים לפי הקשר, התכונה הבולטת ביותר של DuckDuckGo היא “פוני”.

אלה מאפשרים לך חפש באתרים אחרים במהירות ובקלות. לדוגמה, הקלדת! Guk לפני שאילתת חיפוש תחזיר את תוצאות החיפוש של Google בבריטניה, והקלדה! A תחפש עבורך את חנות אמזון..

שים לב ש פוני לוקחים אותך לאתר המדובר. החיפושים אינם ממוקמים קרוב, כך שאתה מאבד מרכיב של פרטיות אם אתה דופק ישירות בגוגל. למרבה המזל, יש פיתרון. אתה יכול לשלב פוני עם Startpage.com (ראה סקירה למעלה) על ידי הקלדת! S או! Sp, ומכיוון ש- Startpage.com משתמש בגוגל, תוכל לקבל את הטוב שבשני העולמות..

המחשבות שלי

DuckDuckGo מציע ממשק טוב למראה וקל לשימוש, אם כי חלקם עשויים להעדיף את גוגל על ​​פני תוצאות החיפוש מבוססות Yahoo בעיקר..

פוני הם תכונה רוצחת, עם זאת, וכזה שעובר דרך ארוכה לקראת פיצוי בנושא זה. רק זכור שאם ברצונך לשאול את Google ולהגן על פרטיותך, הגיוני להיכנס ל- StartPage.com באמצעות ה-! S או! Sp לתוצאות החיפוש של גוגל בפרטיות במקום ללכת ישירות ל- Google..

אין זה מפתיע DuckDuckGo הוא כל כך פופולרי. אבל העובדה שמדובר בחברה אמריקאית צריכה להישמע בזהירות.

2. סירקס

SearX רב-תכליתית עם אפשרויות ציבוריות ואירוח עצמי - שהאחרון בהן הוא ללא תחרות בפרטיות

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

פחות ידוע, אבל צובר מהר מתיחה עם קהילת האבטחה היא SearX. לא רק סירקס קוד פתוח לחלוטין, אבל קל להתקנה ולהפעיל מופע משלך.

יש מופע רשמי ציבורי רשמי, או שאתה יכול להשתמש באחד מופעים ציבוריים רבים המנוהלים בהתנדבות. אבל מה ש- SearX באמת הוא זה מפעיל מופע משלך. זה הופך את SearX למנוע ה- metasearch היחיד בו אתה יכול להיות בטוח במאה אחוז לא נשמרים יומנים!

תוצאות חיפוש

 • כברירת מחדל, SearX ממנף תוצאות ממספר גדול של מנועי חיפוש.

דף תוצאות של SearX

בהעדפות, משתמשים יכולים לשנות את מנועי החיפוש שבהם משתמשים

 • לא מוצעות הצעות לחיפוש
 • ניתן לסנן את החיפושים לפי הקטגוריות הבאות: כללי, קבצים, תמונות, IT, מפה (באמצעות OpenStreetMap), מוסיקה, חדשות, מדע, מדיה חברתית ווידאו. ניתן לסנן אותם גם לפי זמן.
 • יש ללא פרסומות.
 • ערכי ויקיפדיה מוצגים מימין לתוצאות החיפוש.
 • אין תמונות מסננות נוספות עבור תמונות, אם כי תצוגה מקדימה מוצגת בעת לחיצה עליהן.
 • תוצאות הווידיאו מציגות תצוגה מקדימה של תמונה ממוזערת. לחיצה על סרטון מביאה אותך לאתר בו הוא מתארח (למשל YouTube או Vimeo).
 • ניתן להוריד תוצאות חיפוש כקובץ .csv, .json. או rss.
 • כמו עם דף ההתחלה, ניתן להציג תוצאות חיפוש באופן פרסי. זה יהיה “לשבור” אתרים רבים, אך כן לאפשר רמה גבוהה מאוד של פרטיות.
 • תוצאות החיפוש טובות כמו המנוע’נבחר. המופע הרשמי משתמש כברירת מחדל בגוגל, בינג, ויקיפדיה ושלל מנועים מהשורה הראשונה, כך שהתוצאות מצוינות.

אפשרויות SearX

אין מודעות, הצעות חיפוש מופיעות בצד ימין וכמו בעמוד ההתחלה, באפשרותך לשלוח דפי אינטרנט לפרוקסי

איך זה מרוויח כסף

סירקס הוא פרויקט קוד פתוח מנוהל על ידי מתנדבים. במופע הרשמי, יש אין פרסום באתר ולא שיווק של שותפים עצמאיים.

כי זה קוד פתוח, מפעילים בודדים מהמקרים הפומביים של SearX הם חופשיים להציג מודלים פיננסיים משלהם. אבל עדיין לא מצאתי מופע בודד שאינו 100 אחוז מודעות ונטול סניפים.

פרטיות

 • יש אין דרך לדעת אם מפעיל מופעי SearX ציבורי רושם את החיפושים שלך. וזה כולל את המופע הרשמי.
 • עם זאת, אין דרך להבטיח ש- DDG, Startpage או כל אחר “פרטי” גם מנועי החיפוש לא רושמים את החיפושים שלך…
 • אם אתה רציני ביחס לפרטיות, לכן, עליך להגדיר מופע של SearX משלך. למעשה, הגדרת מופע SearX משלך בשרת שרק אתה שולט ישירות היא הדרך היחידה הקיימת כרגע להבטיח כי החיפושים שלך אינם רשומים.
 • זה עושה מופיעים סרקס המארחים בעצמם ללא ספק מנועי החיפוש המאובטחים ביותר זמין. תיעוד להתקנת מופע SearX משלך זמין כאן.
 • עבור המשתמש המזדמן, סביר להניח שמופעי SearX פומביים לא רושמים את החיפושים שלך הרבה פחות סיכוי לפקח על ידי אנשים כמו ה- NSA מאשר השירותים האחרים שהוזכרו כאן.
 • רק זכור כי אין דרך להיות בטוחה בכך.
 • דו"ח אבטחה של מעבדות QualL SSL עבור searx.me (המופע הרשמי): א. שימו לב שכל מופע של SearX (ציבורי או פרטי) שונה מבחינה זו.

מאפיינים

בדומה לדף ההתחלה, יכולת לפרוקסי אתרים היא תכונה רוצחת אם אתה יכול לחיות איתה ושובר אתרים רבים שאתה מבקר בהם.

המחשבות שלי

עבור ראשי פרטיות רציני מנוסים בתחום הטכנולוגיה, מופע SearX שמתארח בעצמו הוא הדרך ללכת. פשוט שים, שום דבר אחר לא נמצא באותה ליגה כשמדובר בוודאות שהחיפושים שלך לא רשומים.

משתמשים מזדמנים יותר עשויים גם להיות מופתעים עד כמה התוכנה עובדת במופעים ציבוריים. הרגשות האישיים שלי הם כאלה הרבה פחות סיכוי לרשום את החיפושים שלך או להיות מרגלים על ידי ארה"ב וממשלות אחרות מאשר DuckDuckGo, דף התחל או ניתוק. אבל זו ספקולציה גרידא.

3. נתק את החיפוש

נתק ניסיונות לספק את כל צרכי האבטחה שלך - מ- VPN לתוספי דפדפן

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

ה חברה מבוססת ארה"ב עשתה לעצמה שם עם כמה תוספות דפדפן עם קוד פתוח מעולה בשנים האחרונות. אחד מאלה הוא הקוד הפתוח נתק את התוסף לחיפוש עבור Firefox ו- Chrome (אפליקציית אנדרואיד ללא קוד פתוח זמינה גם היא).

תוסף דפדפן זה הוא עדיין הדרך העיקרית להשתמש בחיפוש ניתוק, אם כי אפליקציית אינטרנט JavaScript זמינה. זה מחקה את תוסף הדפדפן ומאפשר לבצע חיפושים באינטרנט מדף האינטרנט של ניתוק חיפוש.

נתק גם משווקת VPN Premium ואפליקציית אבטחה מקוונת, עם פונקציונליות ניתוק חיפוש מובנית. אנא עיין בסקירת הניתוק שלי ב- VPN לפרטים נוספים בנושא זה.

תוצאות חיפוש

 • חיפושים נעשים בדרך כלל מהתוסף לדפדפן.
 • אתה יכול לבחור אילו משלושה מנועי חיפוש לשאילתה: Bing, Yahoo או DuckDuckGo (ברירת מחדל).
 • בניגוד למנועי חיפוש metas אחרים לפרטיות הדנים במאמר זה, ניתוק אינו מציג החזר חיפוש באתר משלו. התוצאות מנותבות פשוט דרך ניתוק’שרתים כדי להסתיר את מקורם ואז נפתחים במנוע החיפוש שנבחר’דף האינטרנט של s.
 • נתמכים בחיפושים במצב גלישה בסתר.

סיומת דפדפן

סיומת הדפדפן

איך זה מרוויח כסף

ניתוק משווק מוצר פרימיום, אך ניתוק סיומת דפדפן החיפוש בחינם. זה מסתיר את ה- IP שלך בעת ביצוע חיפושים אך לאחר מכן שולח אותך ישירות למנוע החיפוש שנבחר.

משמעות הדבר היא להתנתק אינה מבצעת פרסום או שיווק סניפים משל עצמה כאשר מבצעים חיפוש.

פרטיות

 • ניתוק היא חברה אמריקאית ולכן היא אין אפשרות טובה עבור פוביות ה- NSA הקיימות יותר.
 • תוסף הדפדפן הוא קוד פתוח, אך עדיין ניתן לרשום בקשות חיפוש באמצעות ניתוק, כפי שהם נעשים דרך השרתים שלה.
 • נתק מארח את שירותו בשרתי אמזון.
 • דוח אבטחה של מעבדות QualL SSL: א (זה מיועד לאתר Disconnect.me).

המחשבות שלי

תוסף הדפדפן לנתק את החיפוש מספק דרך מהירה וקלה להסתיר את זהותך האמיתית תוך כדי חיפושים באמצעות מנוע החיפוש המועדף עליך. העובדה שניתק היא מבוסס על ארה"ב, עם זאת, זהו נושא מרכזי.

4. StartPage

מבוסס בהולנד, StartPage נהנית מחוקי פרטיות חזקים שלא כמו מתחרותיה בארה"ב!

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

Startpage.com ו- Ixquick מנוהלים על ידי אותה חברה. בעבר, Startpage.com החזיר תוצאות של גוגל ואילו Ixquick החזירה תוצאות ממספר מנועי חיפוש אחרים, אבל לא גוגל. שני השירותים שולבו כעת, ושניהם מחזירים תוצאות זהות של גוגל.

למרות שאיננו נתמך עוד באופן פעיל, מנוע ה- Metasearch הישן של Ixquick עדיין זמין באתר Ixquick.eu. מעניין, למרות שכבר לא נתמך באופן פעיל, Startpage.com הסיר לאחרונה את תוצאות יאהו ממנוע החיפוש מדור קודם. זאת בתגובה לחדשות כי יאהו סייעה ל- NSA לרגל אחרי המשתמשים שלה.

תוצאות חיפוש

 • לא מוצעות הצעות כפי שאתה מקליד כברירת מחדל, אך ניתן לאפשר זאת בהגדרות.
 • לחפש החזרות הן מהירות, אבל אולי לא מהר כמו אלה של DuckDuckGo (זו הערכה סובייקטיבית גרידא).
 • הצגת התוצאות ברורה מאוד.
 • ניתן לסנן חיפושים רק לפי קטגוריות אינטרנט, תמונות ווידיאו. א אפשרות חיפוש מתקדם זמינה המאפשרת לך לציין מגוון של פרמטרי חיפוש ותוכל לסנן תוצאות לפי זמן.
 • מודעות מוצגות מעל לתוצאות החיפוש. הם המסומנים בבירור כמודעות ואינם מעורבים עם ה- “טהור” תוצאות חיפוש.
 • תוצאות הווידיאו מציגות תצוגה מקדימה של תמונה. לא ניתן לשחק ב- YouTube ישירות באתר Startpage מסיבות פרטיות וייפתח בכרטיסייה חדשה.
 • תוצאות חיפוש נמשכות ישירות מגוגל ולכן הן טובות מאוד.

חיפוש דף התחל

המודעות הן בדידות אך מסומנות בבירור

איך זה מרוויח כסף

כמו DuckDuckGo, Startpage.com מרוויח כסף ממודעות וקישורים מקושרים.

אלה מודעות אינן ממוקדות, מסומנות בבירור ואינן מתערבבות עם “אמיתי” החיפוש חוזר. עם זאת, הם מוצגים בצורה בולטת יותר מאשר עם DuckDuckGo.

פרטיות

 • דף התחל הוא שבסיסה בהולנד, שיש לה דיני פרטיות חזקים.
 • זה רץ שרתים התאגדו בארה"ב. אלה נמצאים בבעלות ובשליטת Startpage, ואני סמוך ובטוח שהם בטוחים מפני חטטנות ממשלתיות. עם זאת, אם זה מדאיג אותך…
 • אפשר להשתמש בשרתים שאינם ארה"ב בלבד (או שרתי שאינם באיחוד האירופי).
 • ניתן ליצור דפי אינטרנט המוחזרים מחיפושים (ראה למטה).
 • דף התחל הוא מנוע חיפוש הפרטיות היחיד שהיה מבוקר באופן עצמאי.
 • דוח אבטחה של מעבדות SSL של Qualys: א+

מאפיינים

Startpage.com’התכונה של הרוצח היא זו, במקום לבקר באתר ישירות, אתה יכול לפרוק את החיבור. אם תבחר באפשרות זו, אז שרת פרוקסי המנוהל על ידי Startpage.com יושב בין המחשב לאתר שלך.

זה מונע מהאתר לדעת את כתובת ה- IP האמיתית שלך (בדומה ל- VPN), ולהיות מסוגל להשתמש בטכנולוגיות מעקב וטביעת אצבעות באינטרנט כדי לזהות אותך ולעקוב אחריו. זה גם חוסם סקריפטים זדוניים.

ה החיסרון הוא שדפים נטענים לאט יותר מכיוון ש- StartPage.com חייב לאחזר את התוכן ולהציג אותם מחדש. עם זאת, החדש ממותג ועוצב מחדש "נוף אנונימי" זה הרבה יותר מהיר ממה שהיה בעבר. זה גם שובר אתרים הרבה פחות מכיוון שהוא מאפשר JavaScript "תוך כדי שכתוב ו"הגדרה מחודשת "של פרימיטיביות JavaScript לשמירה על פרטיותך."

אני חייב לומר שזו תכונה נהדרת ותכונה שיכולה לשפר משמעותית את פרטיותך. למרות החיסרון שלה, עם זאת, כנראה שזכית’אני לא רוצה להשתמש בזה כל הזמן.

המחשבות שלי

עם העיצוב המחודש החדש שלו, StartPage.com תואם את DuckDuckGo מבחינת יופי וידידותיות למשתמש..

אבל בזכות היותך שממוקם בהולנד ואין לו שום קשר ליאהו, זה צריך להיות עמיד יותר נגד ריגול NSA לעומת יריבתה בארה"ב (אם תציין שרתים שאינם ארה"ב!). וה יכולת לשלוח דפי אינטרנט הוא משוגע מוחלט.

5. פיקייר

Peekier מביא שינויים מבורכים במנוע החיפוש הסטנדרטי.

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

פיקייר זה מנוע חיפוש חדש ללא יומנים. יש אין מספיק מידע על שירות זה העומד לרשותי כרגע כדי לתת לו הערכה נאותה. עם זאת ראוי להזכיר בגלל ה מושך וחדשני באופן בו הוא מציג תוצאות חיפוש.

תוצאות חיפוש Peekier

בתחום היו איפה, אם נהיה כנים, רוב מנועי החיפוש נראים די דומים, זה נהדר לראות גישה אחרת. אני, אם כן, חושב שכדאי לסמן את פיקאר ולפקח על השירות כדי לראות כיצד הוא מתפתח.

סיכום מנועי חיפוש לפרטיות

השימוש באחד משירותים אלה יעשה זאת לשפר באופן משמעותי את פרטיות החיפוש שלך. באופן חיוני, החיפושים שלך לא יירשמו כדי לעזור לבנות פרופיל שמשמש למכירת דברים. כל מנועי החיפוש בהם הסתכלתי במאמר זה הם קל לשימוש ולהחזיר תוצאות טובות.

האם שירותים אלה יגנו על החיפושים שלך מפני מעקב ממשלתי (וב- NSA בפרט)? במקרה של חברות אמריקאיות, הכי בטוח להניח שלא. אבל אלא אם כן אתה עושה משהו מאוד לא חוקי, יתכן וזה לא נוגע לך (אם כי זה אמור).

דף ההתחלה מבוסס על ארה"ב, היה מבוקר באופן עצמאי, ומאפשר לך גש לאתרים עם הרבה פרטיות בזכות תכונת ה- Proxy שלה. לכן, זוהי בחירה טובה בהרבה עבור ראשי פרטיות מאשר DuckDuckGo.

מופעי סרקס ציבוריים נוטים פחות לפקח על מנועי חיפוש אחרים בעלי פרופיל גבוה יותר, אבל הם עשויים להיות. סביר להניח שגם כך לא תדע דבר על מפעיליהם. הפעלת מופע SearX משלך בחומרה שנמצאת ישירות בשליטתך, עם זאת, היא פתרון מאובטח ופרטי במיוחד. ולכן הוא רק אחד שאני יכול להמליץ ​​עליו לחובבי פרטיות רציניים.

העובדה ל- SearX ממשק נהדר ומחזיר תוצאות על הכפתור מכל מנועי החיפוש הגדולים הוא הדובדבן שבקצפת.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map