אם אתם מחפשים דרך להשיג כתובת IP יפנית, הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא באמצעות VPN. פשוט על ידי חיבור לשרת VPN ביפן, כתובת ה- IP שלך משתנה וכל תנועת האינטרנט שלך מוצפנת. משמעות הדבר היא שאתה יכול לקבל גישה לשירותים יפניים שאינם זמינים במיקומך הנוכחי והנתונים שלך נשמרים מאובטחים. אנו מפרטים את השלבים כיצד ניתן להשיג כתובת IP ביפן להלן וממליצים על הטוב ביותר סמנכ"ל יפן שירותים.

כיצד להשיג כתובת IP ביפן

 1. הירשם ל- VPN. כדי לקבל כתובת IP ביפן, אנו ממליצים על NordVPN
  עם זאת, במדריך זה תוכלו למצוא חמישה שירותי VPN מהגדולים ביותר לבחירה.
 2. הורד והתקן את התוכנה מאתר האינטרנט של הספק שבחרת.
 3. התחבר לשרת ביפן.
 4. עבור לאתר היפני או לשירות המקוון שאליו ברצונך לגשת.
 5. קבל נוחות ותיהנה מגישה פרטית מלאה לאתרים ושירותים יפניים.

VPNs עם שרתים יפניים - קבל כתובת IP ביפן

להלן ההמלצות שלנו לשירותים הטובים ביותר שיספקו לכם כתובת IP של יפן. אם ברצונך לגלות מידע נוסף על אחד מהשירותים המפורטים להלן, לחץ דרך אתר האינטרנט של הספק. לחלופין, אם אתה תושב יפני ואתה רוצה לדעת מידע נוסף על שימוש ב- VPN ביפן, עיין במדריך VPN ליפן שלנו..

 1. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 2. ExpressVPN


  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 3. IPVanish

 4. VyprVPN

 5. VPNArea

השגת כתובת IP יפנית - מה לעשות הלאה

בחר VPN מתאים והורד את התוכנה שלו

לאחר שהחלטת איזה מבין ה- VPN המצוין שלמעלה אתה מעדיף, פשוט לחץ לאתר האינטרנט שלהם, הירשם והורד את תוכנת ה- VPN.

תשלום חודשי עבור השירות יעלה לך יותר כסף בטווח הרחוק. עם זאת, אם אתה יכול להרשות לעצמך (וסביר להניח שתזדקק לכתובת ה- IP שלך ביפן כל השנה), קבל מנוי שנתי והפיק את המרב מהנחות הנאמנות..

השירותים במדריך זה יאפשרו לכם להתקין את התוכנה במספר מכשירים (זה משתנה עבור כל ספק אך לרוב הוא מינימום של שלושה ומקסימום חמישה). זה אומר שאתה יכול להתקין אותו על המחשב הנייד, הטלפון החכם ו / או iPad שלך: כל מה שאתה צריך.

השתמש בהצפנת OpenVPN

ישנן אפשרויות רבות להצפנת VPN הקיימות בשוק, אך קידוד OpenVPN הוא המאובטח ביותר. אנו ממליצים בחום על צורת הצפנה חזקה זו. תוכל לבחור בהצפנת OpenVPN באפליקציית VPNs עבור מכונות חלונות ואנדרואיד.

אם אתה משתמש ב- Mac או iOS, OpenVPN אינו מובנה, לכן תצטרך להשתמש בתוכנת תוכנה נפרדת כגון Tunnelblick. Tunnelblick הוא פיסת תוכנה חינמית שתאפשר לך להשתמש OpenVPN במכשירי Apple שלך. אם אתה מעוניין במידע נוסף על זה, עיין במאמרים ב- Mac VPN או VPN עבור iPhone.

התחבר לשרת היפני הנבחר שלך

פשוט בחר באחד ממיקומי השרת היפניים מרשימת השרתים של VPN שלך. בחר באחד הגבוה יותר ברשימה שתעניק לך מהירויות חיבור גבוהות יותר. בחר את השרת הטוב ביותר שאתה יכול אם אתה מתכנן להזרים ב- HD. זה כל מה שיש בזה! עכשיו כשאתה מחובר יש לך כתובת IP ביפן בונפיד. לכל דבר ועניין, אתם נמצאים ביפן ויכולים לגשת לכל אתרי אינטרנט מוגבלים ביפן בלבד.

דרכים אחרות להשיג כתובת IP יפנית

השימוש ב- VPN הוא ללא ספק הדרך הטובה, הפרטית והבטוחה ביותר להשיג כתובת IP יפנית. עם זאת, ישנן גם שיטות אחרות. אלה מופיעים בהמשך:

SmartDNS

SmartDNS משמש בכל רחבי העולם על ידי אנשים שרוצים להזרים תוכן חסום גיאוגרפי. החיסרון הוא שהוא לא מספק הצפנה כלל. ללא כל התחייבות לאבטחה, אתה נמצא בסיכון רציני אם תחליט לבטל את חסימת התוכן המוגן בזכויות יוצרים. ככאלה, באמצעות SmartDNS, אינך מקבל את כל שקט הנפשי או תכונות הבטיחות - או ההגנה מפני הממשלה - שאתה מקבל עם VPN.

טור

Tor היא אפשרות שמספקת רמות אבטחה גבוהות. זהו דפדפן חינמי שעושה עבודה דומה מאוד לשירות VPN. אם תשתמש בו לבחירת צומת יציאה ביפן תוכל לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי בצורה מאובטחת ביותר. למרבה הצער, הבעיה עם טור היא שמהירויות החיבור באמת יכולות לסבול, מה שהופך אותו לזבל לזרמת תוכן HD. ובכל זאת, לפחות זה מספק ביטחון.

פרוקסי

לבסוף, תוכלו להשתמש בשרת פרוקסי בחינם. יש הרבה פרוקסים בסביבה וחלקם בהחלט זולים מאוד (אם לא בחינם). החיסרון עם שרתי פרוקסי בחינם הוא שהם מוגבלים לשימוש. מסיבה זו, סביר להניח שתחוו זמנים שבהם תגיע למגבלת החיבור שלך כשאתה באמצע תוכנית הטלוויזיה האהובה עליך. בסיכומו של דבר, פרוקסים מציעים מהירויות איטיות, מדיניות פרטיות מפוקפקת ביותר, וסבירות מוגברת של צדדים שלישיים לגשת לנתונים שלך. עם זאת בחשבון, פרוקסי כוחות הם בעיקר הימור פרטיות שאנחנו באמת מציעים להימנע ממנו.

יפן vpn

מדוע אנו ממליצים על VPNs עבור IPs יפניים

VPNs הם ללא ספק הכלי הטוב ביותר להשגת כתובת IP של יפן. יש להודות, אם תבחר VPN מתחת לתקן, לא תקבל באמת פרטיות טובה בהרבה מאשר עם פרוקסי, והמהירויות עשויות להיות נוראיות כמו ב- Tor.

עם זאת, כל ה- VPN במדריך זה הם ברמה עולמית. הם מספקים את הרמות הגבוהות ביותר של אבטחת סייבר אישית הקיימת כיום ומאפשרים לך לבטל חסימת אתרים במהירות יוצאת מן הכלל. עם ספקי שירותי אינטרנט וממשלות, כמו גם מפרסמים ותאגידים, כולם נואשים לחטט בתעבורת האינטרנט שלך, אין ספק ש- VPN הוא פיתרון פרטיות מומלץ ביותר..

כתובת IP ליפן: שיקולים

אף על פי שקבלת כתובת IP יפנית היא קלה, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון. אלה מופיעים בהמשך:

 1. פרטיות ואבטחה

  בנוסף לחפש VPN מהיר, עליך לחפש VPN בעל מדיניות פרטיות אמינה.

  VPNs רבים שומרים ביומני שימוש. ניתן להשתמש ביומנים אלה כדי לחשוף את מה שאתה עושה באופן מקוון. מיטבי ה- VPN הטובים ביותר לא שומרים על יומני שימוש, וה- VPN הטובים ביותר לא מחזיקים ביומנים כלשהם (מדיניות אפס יומנים).

 2. הצפנה

  בשלב הבא, וודא שאתה לא מבזבז את כספך בשירות VPN עם הצפנה לקויה. VPNs רבים מספקים צורות הצפנה מיושנות וחסרות ביטחון שפשוט איננו יכולים להמליץ ​​עליהן. הרשמה לשירותים אלה לא רק תעניק לך תחושת ביטחון שגויה אלא גם עשויה להגדיל את סיכוני האבטחה שלך. זאת מכיוון שלעתים VPNs עניים מוכרים נתוני משתמשים לצדדים שלישיים.

  במדריך זה כללנו רק VPNs ברמה עולמית שידועים כאמינים. Uptime קרוב ל 100% עם כל ה- VPN הללו. בנוסף, שרתי ה- VPN הממוקמים ביפן יאפשרו לכם לקבל כתובת IP יפנית במהירות חיבור מהיר. זה אומר שלא תצטרכו לבזבז את זמנכם בפיגור ולחכות לזרמים שיגנו.

  VPNs שהמלצנו מספקים גם הם את רמות ההצפנה הגבוהות ביותר שקיימות כיום בשוק ה- VPN. באופן ספציפי, פרוטוקול OpenVPN (הפרוטוקול המומלץ ביותר שלנו) ומהווה ללא ספק את הצורה המאובטחת ביותר של קידוד VPN זמין כרגע.

 3. מה ההבדלים בין VPNs?

  1. כשאתה מזייף את כתובת ה- IP שלך ליפן כדי לקבל גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי, עליך להיות מאובטח ביותר. למרבה הצער, VPNs רבים אינם מציעים את רמת השירות הדרושה כדי לשמור על בטיחותך (יומני אפס או ללא מדיניות יומני שימוש).
  2. בבחירת VPN כדי לקבל כתובת IP יפנית, עליך לבחור בשרתים. יתר על כן, שרתי ה- IP של יפן צריכים להיות מהירים להפליא (כדי ליהנות מתוכן וידאו HD).
  3. כדי להישאר פרטיים ובטוחים כשאתם מנהרים אל תוך יפן, VPN שלכם חייב להיות הצפנה בדרגה צבאית. בנוסף, ספק VPN חייב לטפל בנתונים שלך בצורה אמינה ובטוחה.

נווט אל כל אתר היפני בלבד שאתה אוהב!

לא משנה על איזה VPN החלטתם, תוכלו לקבל גישה לתכנים המיועדים ליפן בלבד.

זכור כי ה- VPN שלך לא רק ממלא את תפקידו של ביטול חסימת השירותים והמנויים היפנים המקוונים. זה גם יאפשר לך לגשת לתכנים מכל העולם! בנוסף, כל ה- VPN במדריך זה מציעים ניסיון בחינם או התחייבות להחזר כספי. הסיבה לכך היא שכולם מספקים שירותי VPN מתקדמים המנויים היטב בכל העולם, ושהם סומכים על כך שתיהנו וירצו להמשיך להשתמש.

כתובת IP ליפן: מסקנה

במדריך זה סיפקנו מדריך שלב אחר שלב לקבלת כתובת IP יפנית. כדי לקבל כתובת IP ביפן אנו ממליצים על NordVPN
מכיוון שהוא מספק את כל מה שאתה צריך בחבילה המקיפה והאמינה ביותר. עם זאת, בכדי להעניק לך שפע של אפשרויות, כללנו ארבעה שירותים מעולים אחרים במדריך זה.

ל- VPN הללו כולם רשתות שרת מבריקה שתאפשר לך להתחבר במהירויות הטובות ביותר - אידיאלי לזרם ב- HD. ההצפנה ניתנת באמצעות הפרוטוקול המומלץ שלנו (OpenVPN בדרגה צבאית) עם כל חמשת ה- VPN. לבסוף, לכל ה- VPN במדריך זה יש מוניטין רב והם ידועים במתן פרטיות וביטחון למנויים שלהם..

לקחנו הכל בחשבון תוך עריכת מדריך זה כך שתוכלו לבחור בביטחון IP של יפן ללא כל טרחה. אז קדימה, תהיה לך IP יפני תוך זמן קצר.

VPNs הטובים ביותר להשיג כתובת IP ביפן: סיכום

 1. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 2. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 3. IPVanish

 4. VyprVPN

 5. VPNArea

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me