VPN מקסיקו


כל מי שמתגורר במקסיקו או מבקר זקוק לדרך להזרים שירותים גלובליים.

הם זקוקים גם להגנת פרטיות מפני מעקב אחר פעילויות, במיוחד אם הם מורידים חומר המוגן בזכויות יוצרים.

אלה, והרבה יותר מכך, ניתנים להשגה בקלות על ידי VPN למקסיקו.

ה- VPN הטוב ביותר במקסיקו

תוכל לקרוא מידע נוסף על אופן פעולת ה- VPN וכיצד הם יכולים לעזור לך בפעילות האינטרנט שלך בהמשך דוח זה. ראשית, נסתכל על הרשימה שלנו עם חמשת ה- VPN הטובים ביותר למקסיקו.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN ב- Longtime המדורגים בראש הדירוג, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

שיקולי VPN מקסיקניים

במקסיקו תשתית אינטרנט מטופחת ופס רחב יקר. גורמים אלה שמרו על שיעורי גישה לפס רחב נמוכים, על 11% בלבד בשנת 2016. זאת לעומת בסיס משתמשים בפס רחב הממוצע של 29% במדינות הארגון לשיתוף פעולה ופיתוח כלכלי (OECD). עם זאת, מקסיקו משחקת את ההדבקות. הצמיחה המהירה האחרונה בגישה לאינטרנט שם היא התפשטות הטלפונים החכמים. זה הופך את נקודות החמות של WiFi לאטרקטיביות מאוד עבור מקסיקנים שמתמודדים עם סיום המפגש.שיקולי VPN מקסיקניים

אם אתה מדבר ספרדית, מקסיקו היא גן עדן טלוויזיה. הסבונים של המדינה מושכים קהל עצום בכל אמריקה הלטינית. עם זאת, אם אתה גולה המתגורר במקסיקו, או שאתה מבקר בחופשה, אתה עלול להיאבק בכדי להתמיד בדיאלוג המהיר ובעלילות הנלהבות של הדרמות המקסיקניות. עדיפות להכנס לתכנים של אתרי טלוויזיה בחזרה במדינת מולדתך.

בעוד שהחדירה לאינטרנט במקסיקו הייתה מינימלית, הממשלה נקטה בגישה נינוחה כלפי הסדרת הרשת. עם זאת, הגידול בפעילות האינטרנטית בשנים האחרונות משך את תשומת ליבם של המחוקקים. ככאלה, הממשלה נקטה בצעדים להרחבת ההשקעה בתשתיות טלקום.

חוק טלקומוניקציה

דיני תקשורת

הרחבה זו הובילה לחוק הטלקומוניקציה משנת 2014. חוק זה ביטל את ביטול אספקת הטלקומוניקציה ומיפט את התפתחות עמוד השדרה של הכבלים במדינה..

לרוע המזל, בעודו מניח את היסודות לגאות האינטרנט במקסיקו, חוק התקשורת הציג גם חובות על ספקי שירותי אינטרנט ורשתות סלולריות לאחסון יומני פעילות של משתמשים. ימי חופש האינטרנט מסתיימים בהדרגה במקסיקו.

ניתן לעקוב אחר פעילויותיך עד שנתיים. זוהי תקופת המנדט שלשמה יש לשמור יומני פעילות. ממשלת מקסיקו קיוותה להנגיש מידע למאבק בסמים ומבריחי אקדחים. עם זאת, מידע הפעילות השמור נמצא בתיק עבור כל עורך דין בנושא זכויות יוצרים עם צו בית משפט.

כיצד עובד VPN?

חוק התקשורת משנת 2014 מחייב ספקי רשת ורשתות ניידות לאחסן רק יומני פעילות. VPNs אינם כפופים לדרישה זו. VPNs נושאים את כל התעבורה שלך באינטרנט דרך ספק שירותי האינטרנט שלך עם כתובות היעד של תקשורת מוסוות. לתגובות שנכנסות למחשב שלך יש גם את כתובת המקור מוסווה.כיצד עובד VPN

לפיכך, למרות שה- ISP שמטפל בתעבורת האינטרנט שלך במקסיקו רושם הכל, הוא לא מקבל את המידע הנכון לאחסון. אם מישהו ינסה להתחקות אחר הפעילויות שלך, הוא ילך בדרך לשרת ה- VPN שבחרת. שם השביל יתקרר.

VPN אנונימי

אנונימיות

כל VPNs ברשימה שלנו שומרים על פעילות לקוחותיהם בסוד. VPNs צריכים לעקוב אחר החיבורים שהלקוחות שלהם מבצעים בזמן שהקשרים הללו מתמשכים. הם צריכים להפנות לאיזה לקוח יש את כתובת ה- IP המסווה כדי שיוכלו להעביר תשובות למחשב הנכון. עם זאת, ברגע שהקשר מתקלקל, אין צורך ב- VPN לאחסון רשומות של פעילויות אלה. VPNs המומלצים שלנו מקפידים למחוק את כל רשומות החיבורים במהירות האפשרית. כיוון שכך, לא יהיה מידע שיועבר לעורכי דין אם הם יגיעו עם צו בית משפט.

ההגנה על VPN מאפשרת לך להיות בטוח יותר להוריד בידור באמצעות רשתות P2P-peer-to-peer. שירותי סטרימינג מסוימים, כמו פופקורן טיים וכמה ערוצים ב- Kodi, עשויים גם הם להסתבך בבעיות, לכן, כשאתה זורם, אנו ממליצים להשתמש ב- VPN עבור Kodi או ב- VPcorntime VPN אם אתה משתמש בשירותים אלה. הסיבה לכך היא שהם מספקים חומר המוגן בזכויות יוצרים מבלי לשלם עבור הזכויות בו.

הגבלות אזוריות

מרבית אתרי הסטרימינג שומרים גישה לתוכן שלהם לצופים במדינות שלהם. ככאלה, אתרים בארה"ב ובריטניה יינעלו אותך אם תנסה לגשת אליהם ממקסיקו. שרתי הסטרימינג יכולים לדעת מכתובת ה- IP שלך שאתה במקסיקו.

מגבלות אזוריות

לפני שתפעיל את ה- VPN שלך, עליך לבחור שרת מתווך. ל- VPN יש שרתים בכל רחבי העולם. כשאתה מפעיל את ה- VPN, תוכנת הלקוח במחשב שלך מתחברת לשרת המועמד. כל התקשורת בין שתי הנקודות הללו מוצפנת לחלוטין. שרת ה- VPN מעביר את הודעות האינטרנט שלך ליעדים המיועדים להם. עם זאת, השרת משנה את כתובת ה- IP של המקור לאחת משלה. אם תבחר בשרת VPN באותה מדינה שבה שירות הסטרימינג אליו תרצה לגשת, נראה שאתה נמצא במיקום הנכון. זה יבטל את חסימת השירות.

יש עוד סיבוך אחד עם כניסה לשרתי סטרימינג. החברות המנהלות שירותים אלה מחויבות על פי חוזי זכויות יוצרים להגביל את אספקת התוכן למדינות שלהן. עליהם לנקוט בכל הצעדים האפשריים בכדי לעמוד בהתחייבויות אלה. שירותי סטרימינג יודעים על VPNs. הם מיישמים תוכניות סינון כדי לאתר ולחסום תנועת VPN.

לא כל ה- VPNs יכולים להיכנס לכל שירות סטרימינג. מיסוך זהות תקשורת VPN הוא יקר. לכן ספקי VPN רבים, במיוחד השירותים החינמיים, מוותרים על המאבק. הספקים ברשימת מיטב ה- VPN הטובים ביותר למקסיקו מתייחסים ברצינות למאבק סביב מערכות גילוי ה- VPN. אלה הם כמה מה- VPNs המצליחים ביותר בעולם בעזרה ללקוחות להיכנס לשירותי הסטרימינג שנבחרו.

VPN למקסיקו: מסקנה

ניתן לפתור את הבעיות העיקריות שעומדות בפניך בפעילות האינטרנט שלך במקסיקו על ידי התקנת VPN. זה לא חוקי להשתמש ב- VPN במקסיקו. אם בחרת בשירות מכובד שלא מחזיק יומנים, לעולם לא תוכל לאתר אותך דרך חיבורי האינטרנט שלך.

שמור על בטיחות כשאתה ניגש לאינטרנט ונסה VPNs המומלצים שלנו למקסיקו.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me