האם אתה חסום מ- World of Warcraft (WoW) בגלל מקום מגוריך? אולי אינך חסום, אך החיבור שלך מתבצע או שהשרת שלך יורד לעיתים קרובות. אם כן, א וואו VPN יכול להיות הפיתרון לבעיה שלך.

VPW VPW

VPN יכול לאפשר לך להתחבר כאילו אתה במקום שאינו חסום, או להתחבר לשרת אמין יותר. במקרים נדירים מסוימים, VPN יכול אפילו להפחית את הפיגור בחיבור שלך על ידי ניתוב החיבור שלך טוב יותר ממה שה- ISP שלך עושה.

בחנו VPNs של יותר מ -150 חברות בחמש השנים האחרונות. וראינו את השוק בחיפוש אחר השירותים באמצעות התכונות הטובות ביותר עבור שחקני WoW. התוצאה היא רשימה זו של 5 VPNs הטובים ביותר עבור World of Warcraft.

 1. ExpressVPN


  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

זקוק למידע נוסף? עיין ברשימה המעמיקה שלנו בהמשך לקבלת פרטים נוספים על כל ה- VPN המוצג בדף זה.

רשימת ה- VPN הטובות ביותר עבור World of Warcraft

מדוע אני זקוק ל- VPN של WoW?

ישנן כמה סיבות לכך שייתכן שתזדקק ל- VPW WoW. אנשים במדינות או אזורים מסוימים (חלק ממדינות אסיה, איראן וחצי האי קרים הם דוגמאות) חסומים להתחבר לשרתי WoW (ב- World of Warcraft, שרתים נקראים תחומים). על ידי שימוש ב- VPN, אתה יכול לגרום לזה להראות כאילו אתה מתחבר למיקום שלא חסום.

לפעמים אתה יכול להיתקל בבעיות גם אם החלק שלך בעולם לא חסום. לדוגמה, אתה יכול למצוא את עצמך במלון או במיקום אחר המונע מתוכניות להשתמש ביציאות תקשורת מסוימות למטרות אבטחה. אם World of Warcraft זקוק לנמלים הללו, באותה מידה אתה יכול להיות במדינה חסומה. השימוש ב- VPN מאפשר לך לעקוף את הבעיות האלה לחלוטין וליהנות ממשחקים באשר אתה!

גם אם אתה יכול להתחבר לתחום ללא בעיות, VPN של WoW עדיין יכול לעזור. במקרים מסוימים, אתה יכול להשתמש ב- VPN זה כדי להפחית את השהיה וההשהיה של WoW (המכונה "פינג" במשחק). אמנם לא פיתרון שיעבוד בכל מצב, VPN יכול לעזור לך לייצב את החיבור שלך או לאפשר לך להתחבר לשרתים שונים שעשויים להניב ביצועים טובים יותר.

חשוב להבין שברוב המקרים, VPN יאט את הקשר שלך לתחום World of Warcraft. על ידי הצפנת התנועה שלך וניתוב התנועה שלך דרך שרת VPN ניתן לצפות לאובדן מהירות קל. זה משהו שתצטרך לבחון את עצמך וכאן הבטחות הכסף של VPN מועילות.

סיבה אחת אחרונה להשתמש ב- VPN של WoW היא להגן על עצמך מפני האקרים וגיימרים זועמים. האקרים מנסים כל הזמן להשיג שליטה על חשבונות World of Warcraft ואפילו לבלבל מידע על כרטיסי אשראי. VPN יכול להפסיק את השרץ. בעולם ה- eSports, ישנם דיווחים על גיימרים המשתמשים בהתקפות DDoS כדי לקשקש את מתנגדיהם ברגעים מכריעים. למרות שלא שמענו על התקפות דומות נגד שחקני World of Warcraft, VPN יגן עליך מפני התקפות כאלה אם הם מכוונים אי פעם לכיוון שלך.

הערה: תוכל לקרוא עוד אודות מניעת DDoS למשחקים מקוונים כאן.

כיצד לשפר את המהירות של VPN ה- WoW שלי?

אם אתה מחפש להפיק את הביצועים המרביים האפשרי מתוך VPN ל- World of Warcraft, ייתכן שתרצה לנסות לשנות את פרוטוקול ברירת המחדל של ה- VPN. למידע על אופן הפעולה, בקר במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו למשחקים.

ה- VPN הטוב ביותר עבור WoW

רוב גיימי WoW אינם זקוקים ל- VPN ברגע זה. אבל אם קצב פינג החיבור שלך גרוע, או שהחיבור שלך ממשיך לצנוח, VPN של WoW עשוי להיות מסוגל לשפר את המצב עבורך.

אם אתה גר איפשהו גישה ל- WoW נחסמת לחלוטין, או איפה שההתרסקות של רוחב הפס של ספק שירותי האינטרנט משפיעה על המשחק שלך: אתה בהחלט צריך לנסות את אחד מחמשת ה- VPN הטובים ביותר שלנו עבור World of Warcraft. הם יאפשרו לך להיראות כמדינה שאינה חסומה, כך שתוכל להיכנס למשחק בקלות. כל הבחירות ברשימה זו הינן גם שירותים מעולים לשימוש כללי, המעניקים לך את כל היתרונות של VPN תוך שיפור פוטנציאלי בחוויית המשחק שלך..

נצל את הניסיונות החינמיים והבטיחות להחזר הכסף שמציעים VPNs איכותיים אלה כדי לבדוק אם VPN של WoW מתאים לך..

אם אתה מעוניין במידע נוסף על השימוש ב- VPN למשחקים, עיין ב- VPN שלנו לקבלת מדריך משחקים.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN ב- Longtime המדורגים בראש הדירוג, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

למידע נוסף על שימוש ב- VPN עם משחקים ופלטפורמות אחרות, עיין במדריכים שלהלן:

 • VPN ל- Xbox
 • VPN ל- PS4
 • VPN למחשב
 • ה- VPN המהיר ביותר למשחקים
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me