VPNs הטובים ביותר עבור דרום אפריקה


כדי לגשת למבחר רחב של בידור בדרום אפריקה, אתה זקוק לרשת פרטית וירטואלית (VPN). שירות תוכנה מסוג זה יכול לגרום לך להיראות במיקום אחר כך שתוכל לבטל את החסימה של Netflix או DSTV בארה"ב. מיקום זה תלוי באיזה שרת VPN תבחר. חברות VPN מנהלות שרתים במגוון מדינות. עליך לוודא כי למי שאתה מנוי אליו יש שרתים במדינה ממנה ברצונך לקבל וידאו.

ה- VPN הטוב ביותר בדרום אפריקה

ישנם מאות שירותי VPN בעולם. עם זאת, לא כולם טובים להיכנס לאתרי סטרימינג. כדי לצמצם את החיפוש שלך, רישמנו את חמשת ה- VPN הטובים ביותר עבור דרום אפריקה.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

שיקולי VPN בדרום אפריקה

בדרום אפריקה עבר עבר מוטרד, אך עתידה נראה בהיר. במשך מאות שנים הרוחק של המדינה הפך אותה למאחז אירופי. זה נתפס כנקודת ממסר בנתיבי הסחר העולמי, אך תמיד מאחורי התקופות. האינטרנט שינה את כל זה. דרום אפריקה היא כיום מעצמה אזורית חזקה עם השפעה תרבותית ומסחרית אדירה. על הבמה הבינלאומית, שכיחות השפה האנגלית וההולנדית הופכת אותה לבסיס קל עבור רב-לאומיות, תאגידי בנקאות וחברות שילוח..שימוש ב- VPN בשיקולי דרום אפריקה

המגזרים התעשייתיים והחינוכיים החזקים של דרום אפריקה, יחד עם העושר המינרלי העצום במדינה, פירושם שאנשים מכל העולם עוברים לשם כדי לבנות קריירה. אם תעבור לטווח הארוך לדרום אפריקה, אתה עשוי לקחת איתך את המשפחה שלך. האקלים הנהדר, בתי הספר המעולים והנוף והחי הטבע הייחודיים הם אטרקטיביים להפליא. עם זאת, הילדים ללא ספק יתגעגעו לטלוויזיה מהבית.

למרבה המזל, אתה יכול להיכנס לשירותי טלוויזיה ממדינות אחרות דרך האינטרנט מדרום אפריקה. עם זאת, המצב לא כל כך פשוט. שירותי הווידיאו האלה לא רוצים להכניס אותך פנימה. יש סיבות תקפות לכך שחברות וידיאו כמו Netflix, Amazon Prime ו- DSTV Now לא יאפשרו לך להציג את התוכן שלהן מעבר לים.

ראשית, בואו נראה כיצד תוכלו לעקוף את מגבלות הגישה הללו באתרי וידאו כשאתם בדרום אפריקה.

הגבלות על זרימת וידאו

נטפליקס, אמזון פריים, סקיי ו- DSTV עכשיו יכולים להעניק לך את התוכניות והסרטים הטובים ביותר בעולם בביתך בדרום אפריקה. במקרה של נטפליקס ו- DSTV, אתה יכול לגשת לחשבונך דרך האינטרנט בזמן חו"ל. ערוצי הטלוויזיה כולם מפעילים שירותי אינטרנט המאפשרים לצפות בתוכניות שלהם בשידור חי או לגשת לספריות של טלוויזיה מתקדמת. אלה כוללים את ה- BBC וערוץ 4 בבריטניה ואת תחנות הטלוויזיה הגדולות בארה"ב כמו ABC ו- NBC. הבעיה היחידה היא שאתרים אלה לא רוצים לאפשר לך לצפות בתוכן שלהם מחו"ל. למידע נוסף על חיבור לשרתים בבריטניה או בארה"ב, עיין במדריכים שלהלן:שירותי סטרימינג

 • VPN הטוב ביותר בבריטניה
 • שירות VPN בארה"ב

הסיבות שמאחורי מגבלות אלה טמונות באילוצים שמציבה בעלי זכויות היוצרים בתחנות טלוויזיה. כאשר תחנת טלוויזיה קונה את הזכות להציג סדרה או סרט, היא מסכימה באיזו טריטוריה היא תציג את התוכן הזה. המחיר שתחנת הטלוויזיה צריכה לשלם עבור מופע תלוי בערך השוק בו היא רוצה לשדר. באופן מסורתי תחנות טלוויזיה התמקדו בשוק ביתי אחד.

האינטרנט אומר שחברות יכולות להציג קטעי וידאו מכל העולם. כך פועלים נטפליקס ואמזון פריים. עם זאת, ערוצים אלה משלמים רק עבור הזכות להציג כל סרטון במדינות שצוינו.

התקנים החוקיים והמוסריים השונים הקיימים בין מדינות מסבכים את העניינים עוד יותר. אם נטפליקס רוצה להציג סרט בדרום אפריקה, עליה לנקות אותו עם לוח הצנזורים המקומי. אין אמנות בינלאומיות שהופכות סרט שהעביר את הצנזורים במדינה אחת באופן אוטומטי לצפייה במדינה אחרת. ממשלות זרות היו מצמצמות ערוצי טלוויזיה אם היו מראים את תוכנן מעבר לים. במקומות שיש להם זכויות שידור, אתרי הזרמת וידאו אלה צריכים לבצע עריכות שאושרו על ידי צנזורה. זה אומר גרסה שונה של אותו סרטון עבור כל מדינה.

כיצד עובד VPN?

בואו נסתכל על התהליך שמביא לך גישה לנטפליקס מדרום אפריקה. אם יש לך מנוי נטפליקס בארה"ב, בריטניה או במקום אחר, אתה יכול לגשת לנטפליקס כשאתה בדרום אפריקה. עם זאת, תראה את ספריית Netflix עבור דרום אפריקה. הרבה מההופעות שנמצאות בגירסת Netflix האמריקאית זמינות גם במדינות אחרות - אך לא את כולן. אם אתה באמצע הצפייה בסדרה, ייתכן שלא תוכל להמשיך כשאתה מגיע לדרום אפריקה.

כיצד עובד VPN

שימוש ב- VPN עבור Netflix יתקן את הבעיה. אם יש לך מנוי נטפליקס ואתה רוצה להיכנס לגרסה האמריקאית מדרום אפריקה, תוכל. פשוט בחר שרת בארה"ב מהרשימה באפליקציית VPN במחשב שלך. ברגע שתפעיל את ה- VPN, כל התקשורת שהמחשב שלך מבצע דרך האינטרנט תעבור דרך אותו שרת אמריקאי.

במסע בין המחשב שלך לשרת VPN בארה"ב, הבקשה מוצפנת לחלוטין, כך שהיא אינה ניתנת לגילוי. כאשר בקשתך לאתר נטפליקס מגיעה לשרת VPN, התוכנה שם מפענחת אותה ומעבירה אותה למחשב המארח את אתר נטפליקס. שרת ה- VPN שם את הכתובת שלו בבקשה כמקורו.

שרת Netflix יכול לראות מהיכן מגיעות בקשות על סמך כתובת המקור בכל בקשה. השרת מפנה כל מבקר לדף הבית של Netflix עבור המדינה שממנה הגיעה הבקשה. לכן, אם אתה ניגש ל- Netflix מדרום אפריקה, תראה את Netflix דרום אפריקה. עם זאת, אם אתה ניגש לאתר דרך שרת VPN בארה"ב, תראה את האתר Netflix US.

ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור דרום אפריקה

אמנם ישנם הרבה שירותי VPN בחינם, אך רובם מוגבלים בדרך זו או אחרת. יתר על כן, הם כבר ידעו למכור את הנתונים שלך! עם זאת, ישנם כמה VPNs בחינם מכובדים, רשימה שאתה יכול למצוא כאן.

איך להשיג את נטפליקס אמריקאית בדרום אפריקה

שירותי תוכן מוגבלים גיאוגרפיים

אתרי הזרמת וידאו יודעים שאנשים משתמשים ב- VPN כדי לנסות להערים על המערכות שלהם. הם מחפשים תנועת VPN וחוסמים אותה. לנטפליקס אחת ממערכות איתור ה- VPN הקשות ביותר בעולם. כמעט אף VPN לא יכול לעקוף את זה. למרות ש- VPN חוסם בנטפליקס נכנסים כשאתה לוחץ לצפייה בוידאו. VPNs רבים יכולים להכניס אותך לאתר נטפליקס בארה"ב, אך רק מעטים יכולים לעבור אותך מספיק כדי לצפות בסרטון. למרבה המזל רוב האנשים שפירטנו יכולים. לחלופין, תוכלו לבדוק את מדריך ה- VPN של Netflix שלנו כדי למצוא את אלה שמובטחים שיעבדו.

חסימות גישה בינלאומיות מיושמות על ידי כמעט כל שירותי הזרמת הווידיאו. Netflix הוא מעט יוצא דופן, מכיוון שהוא ייתן לך גישה בכל מקום שאתה נמצא, אבל אתה צריך לצפות בגרסת הספרייה שנטפליקס ליקט עבור המיקום שאתה נמצא בו.

DSTV דרום אפריקה

בדומה ל- Netflix DSTV מעניקה לך גישה אך רק לספריה שהוקצתה למיקום שלך. אם יש לך מנוי DSTV בניגריה, למשל, אתה עדיין יכול לצפות ב- DSTV Now דרך האינטרנט מדרום אפריקה. עם זאת, תופנה ל- DSTV דרום אפריקה.DSTV

אם אתה רוצה להיכנס ל DSTV עבור ניגריה, תצטרך לגשת אליו דרך שרת VPN בניגריה. אם אתה הולך להשיג DSTV כשאתה יוצא מחוץ לאפריקה, הדרך היחידה שאתה יכול להשיג זאת היא באמצעות שרת VPN במדינה שלך. אמזון פריים שומרת על שירותיה ממודרת בקפידה, כך שאם יש לך מנוי אמזון פריים בבריטניה, אתה יכול לגשת אליו רק בבריטניה. זה אלא אם כן אתה משתמש ב- VPN עבור אמזון פריים.

VPNs הטובים ביותר לשימוש בדרום אפריקה: מסקנה

דרום אפריקה היא נקודת מפגש נהדרת עבור תרבויות, עסקים ואנשים. עם זאת, החיים בכור היתוך תרבותי גדול יכולים להיות מעט מפחידים. סביר להניח שתשתוקק לדברים מוכרים כשאתה בדרום אפריקה. כך טלוויזיה מהבית תעזור לכם להירגע בערבים.סיכום ה- VPN הטוב ביותר בדרום אפריקה

קבל VPN לדרום אפריקה לחופש ופרטיות באינטרנט. מקד את החיפוש שלך בחמשת השירותים שאנו ממליצים עליהם בסקירה זו. נצל את ההבטחה להחזר הכסף שכל אחד מאותם VPN מציעים כדי שתוכל לוודא שהם עובדים טוב בשבילך. אינך מסתכן כאשר אתה מנוי לאחד משירותי ה- VPN הללו - הם חמשת ה- VPN הטובים ביותר עבור דרום אפריקה.

אם מחירי ה- VPN דואגים עבורך, החדשות הטובות הן שיש שפע של VPNs זולים מעולים בחוץ, עיין במדריך ה- VPN הזול שלנו לקבלת מידע נוסף.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me