ספרד היא מדינה אירופאית שידועה שהיא מצנזרת את האינטרנט שלה.VPN ספרד


בנוסף, ממשלת ספרד נוהגת גם בחלקם מדיניות נוקשה נגד פירטיות.

לכן, בין אם אתה מבקר או מתגורר בספרד, אתה תהיה ברור

פעילויות סיבוב לא חוקיות יכולות להיחשב כמסוכנות בספרד - מה שמוצץ מכיוון שבספרד יש תשתית אינטרנט טובה למדי עם שירותים סטנדרטיים במהירות 10 מגהביט לשנייה ושירותים מהירים במהירות של 100 מגהביט לשנייה.

עבור מגורשים הנוסעים לחו"ל, מהירויות הסטרימינג הגבוהות הללו יכולות לעשות עולם של שינוי כשמנסים לגשת לתכניות טלוויזיה וסרטים מהבית.

בעצב, אין אפשרות לגשת לשירותי סטרימינג מקוונים ללא VPN בגלל מדיניות זכויות יוצרים ותכנים מוגבלים מבחינה גיאוגרפית.

VPNs הטובים ביותר לספרד

סקרנו למעלה מ- 150 ספקי VPN בחמש השנים האחרונות, ו- הנה הבחירה שלנו מבין הטובים ביותר.

אם אתה רוצה לדעת מדוע כדאי להשתמש ב- VPN בספרד, המשך לקרוא את המאמר שלנו.

  1. ExpressVPN

    - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

  2. NordVPN

    - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

  3. VPN CyberGhost

    - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

  4. PrivateVPN

    - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

  5. IPVanish

מה זה VPN?

VPN או רשת פרטית וירטואלית הם שירות זה מספק אבטחה, פרטיות ואנונימיות. כשאתה משתמש בשירות VPN, אתה מסווה את המיקום שלך עם מיקום שמספק ספק VPN שלך.מה זה VPN

במילים אחרות: אם אתה בספרד ואתה רוצה גישה לשירותי סטרימינג טלוויזיה בבריטניה, אתה פשוט מתיימר להיות בבריטניה ושירות הסטרימינג לטלוויזיה לא יהיה החכם יותר..

VPN לספרד נחוץ ממגוון סיבות, כולל ה- הימנעות ממעקב ממשלתי וצנזורה באינטרנט, כמו גם גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי, שמירה מאובטחת ב- WiFi ציבורי והישארות פרטית במהלך פעילויות P2P.

השימוש ב- VPN בספרד הוא הכרחי, מכיוון שהוא מציע שכבה נוספת של הגנה ואבטחה החשובה מאוד בעידן הדיגיטלי של ימינו..

כיצד להגדיר VPN

למרבה המזל, הקמת VPN לספרד היא קלה מאוד:

כיצד להגדיר VPN

  1. בחר אחד מ- VPN המומלצים שלנו לספרד
  2. הירשם ל- VPN
  3. הורד את הקובץ המתאים למערכת ההפעלה שלך
  4. התקן את ה- VPN במערכת שלך
  5. לאחר ההתקנה, פתח את ה- VPN
  6. התחבר לכל שרת שתרצה
  7. אתה מסודר - ובטוח מפני פיקוח ממשלתי!

ה- VPN המומלץ שלנו לספרד הוא העסקה הנוכחית

ExpressVPN
, מכיוון שהוא מציע את הטוב מכל (שפע של מיקומי שרתים, הצפנה בדרגה צבאית וממוקם ברומניה).

VPN נייד

כל ה VPNs ברשימה זו מציעים VPN לאייפון ו- VPN למכשירי אנדרואיד. זה אידיאלי, מכיוון ש- VPN חיוני בדיוק במכשיר הנייד שלך כמו במחשב האישי שלך.VPN נייד

לדוגמה, אם אתה מתחבר לעיתים קרובות לנקודות חמות WiFi ציבוריות, VPN נייד יעזור לך להגן עליך מפני התקפות צד ג 'לא רצויות..

האם VPNs חוקיים?

כן, VPNs הם חוקיים בספרד. VPNs הם בדרך כלל חוקיים ברוב המדינות, למרות ששימוש ב- VPN לביצוע פשע דיגיטלי הוא כמובן בניגוד לחוק. ככזה, חשוב לבחור את ספק ה- VPN שלך בחוכמה. לדוגמה, אם אתה משתמש ב- VPN שלך כדי להשתתף בפעילויות P2P לא חוקיות, תרצה VPN שלא יאגר יומנים..

VPNs לשיקול ספרד

יש מגוון דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתה בוחר VPN לספרד - מדברים כמו מיקומי שרתים ועד המהירות הכוללת של השרתים. להלן רשימת דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתה בוחר ספק VPN:דברים שצריך לקחת בחשבון

  • מספר מיקומי השרת
  • מהירות השרתים
  • מדיניות רישום (אין העדפות יומנים)
  • חוזק ההצפנה
  • פרוטוקולים המוצעים
  • תכונות אבטחה נוספות
  • מספר חיבורים בו זמנית מותר
  • המדינה בה מבוסס VPN

אלה רק כמה גורמים רבים שיש לקחת בחשבון. לקבלת מידע נוסף, בקר במדריך VPN למתחילים.

צנזורה באינטרנט

הממשלה הספרדית ידועה חסימת אתרים המפרסמים דעות פוליטיות לא רצויות, בעיקר בתגובה לקבוצות אקטיביסטיות מסוימות המקדמות את משאל העם לעצמאות קטלונית. דוגמה לכך היא 10 באוקטובר 2017, שם חסם המשמר האזרחי הספרדי את הגישה לקבוצת עצמאות של WhatsApp פרו-קטלונית..צנזורה באינטרנט

כשאתה משתמש ב- VPN, אתה לא צריך לדאוג שהממשלה הספרדית תחסום את הגישה לאג'נדות פוליטיות שאינן מסכימות איתן. יתר על כן, אינך צריך לדאוג להסתבך בגלל מימוש זכותך לדיבור חופשי.

לא להזכיר, ממשלת ספרד הציעה לאחרונה לאסור על איומים על מדיה חברתית. הרפורמה תיפטר מ"התפשטות תמונות המפרות את כבודו של אדם ". אם ממשלת ספרד תגיע לרפורמה, אין ספק שהשימוש ב- VPN יהפוך לצורך..

מעקב ממשלתי

למרות ספרד טוענת הם לא משתתפים במעקב ממשלתי, דוחות שונים הטוענים אחרת שוחררו בשנים האחרונות.מעקב ממשלתי

דוגמא לכך היא קסנדרה ורה בת ה -21, סטודנטית בעיר מורסיה, שהעידה בדיחות בטוויטר ש"האדירו את הטרור ". בתגובה לבדיחותיה, נידונה לשנת מאסר שלמה.

זו רק סיבה נוספת להשתמש ב- VPN בספרד - חשוב להגן על עצמך ועל החופש שלך. הדבר האחרון שאתה רוצה זה לחלוק בדיחה או דעה במדיה החברתית, רק כדי שהממשלה תדפק על דלתך כעבור כמה חודשים תאשים אותך בקידום טרור. במילים פשוטות, לא להשתמש ב- VPN לא שווה את זה.

סיכום

אנשים המתגוררים בספרד ראויים לממש את הזכות לדיבור חופשי, הם צריכים גם להיות מסוגלים לגשת לתכניות הטלוויזיה האהובות עליהם, אתרי סטרימינג מקוונים ושירותים מקוונים אחרים מרחבי העולם.מסמכי VPN לספרד

באמצעות VPN אתה יכול לנוח בקלות בידיעה שהחיבור שלך מאובטח ופרטי, אפילו על נקודות חמות ציבוריות של WiFi. VPN לספרד יכול לעזור בכל זאת ועוד. כל ה- VPN במאמר זה הם אידיאליים עבור אנשים המתגוררים בספרד. הם ישמרו עלייך. הם ישמרו עליכם. חשוב מכך, הם יספקו לכם את החופש המקוון שמגיע לכם.

כל VPN המופיע כאן מציע תקופת ניסיון בחינם או התחייבות להחזר הכסף עבור 30 יום. זה אומר שתוכל לנסות את אחד ה- VPN הטובים ביותר לספרד כיום, בלי לדאוג למחויבות מיידית!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me