הבעיה העיקרית עם האינטרנט בפיליפינים היא הגישה המוגבלת שהשרתי שרתי ואתרי משחקים מטילים על המשתמשים שלהם.

VPN הפיליפינים

אמנם אינך צריך להביס חסימות ממשלה בפיליפינים, אך אתה צריך להערים על שרתי מדיה מעבר לים בכדי לאפשר לך להיכנס. השיטה הטובה ביותר לעקוף את המגבלות האזוריות באתרי סטרימינג היא להעסיק VPN.

VPN מגן על זהותך ומקלש שרתים מרוחקים לחשוב שאתה ממוקם באזורי הפעילות שלהם. עקיפת בקרות גישה באתרי מדיה היא טכנית סוג של הפרת זכויות יוצרים. אף על פי שאיש לא הורשע בשל תרגול זה, עדיף תמיד להיזהר.

באופן דומה, הורדה עם סיקורים חושפת אתכם לסיכון לתביעה. זו הסיבה שההגנה על הפרטיות שמספקים VPN כה חשובה.


להלן תוכל לקרוא עוד על מגבלות אזוריות. ראשית, נסתכל על חמשת ה- VPN הטובים ביותר לפיליפינים.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

אם אתה זקוק למידע נוסף על אחד מ- VPN שאנו מציגים בדף זה, עיין ברשימה המעמיקה שלנו בהמשך.

VPN הפיליפינים הטובים ביותר

שיקולי VPN בפיליפינים

בית חופש מסווג את האינטרנט בפיליפינים כ"חופשי ". הממשלה לא מציבה שם מגבלות רבות על גישה לאינטרנט. יש כמה חששות מהסמכויות שהממשלה העניקה לעצמה בחוק למניעת פשיעה בסייבר 2012. עם זאת, בית המשפט העליון במדינה ביטל את הסעיפים המגבילים יותר של חוק זה בפסק הדין שניתן בשנת 2014.

החוק למניעת פשיעה ברשת כולל סעיפים האוסרים על פירטיות. אלה קשורים למי שמוריד חומרים המוגנים בזכויות יוצרים עם טורנטים. עונשים בגין הפרת זכויות יוצרים כוללים קנסות ועונשי מאסר. עם זאת, מעצרים הם דבר נדיר והשימוש בפרוטוקול BitTorrent נפוץ בפיליפינים.שימוש ב- VPN בשיקולי הפיליפינים

המקרים היחידים המדווחים על איסור אתרים בפיליפינים התרחשו בשנת 2014 כאשר אתר ההיכרויות אשלי מדיסון נחסם במשך חודש, ובשנת 2017, כאשר הממשלה אסרה על אתרי פורנו רבים, כולל פורנהוב ו- Xtube. הבלוקים האלה נמשכים.

בניגוד למדינות שכנות רבות, הפיליפינים אינם חוסמים אפליקציות צ'אט או טלפוניה באינטרנט. אתרי מדיה חברתית אינם מודעים באופן דומה. עם זאת, הממשלה פרסמה אזהרות רבות נגד פוסטים שפוגעים בפוליטיקאים. ההיבט היחיד בשימוש באינטרנט שנדמה שמדאיג את הרשויות הוא הפצת פורנוגרפיית ילדים.

VPN מהיר לפיליפינים

מהירויות חיבור לאינטרנט לא תמיד מפוצצות את דעתך בפיליפינים. מסיבה זו, אחת התכונות החשובות ביותר של VPN הפיליפיני היא שרתים מהירים במיוחד. מכשירי ה- VPN שהמלצנו במדריך זה כולם מספקים גישה לשרתי VPN מהירים אשר יאטו את חיבור האינטרנט שלכם בכמות הקטנה ביותר האפשרית. עם זאת, זכרו שאפילו ה- VPN המהיר ביותר נוטים להאט מעט את החיבור לאינטרנט. לפיכך, אם חיבור האינטרנט אליו אתה משלם לספק האינטרנט שלך איטי מלכתחילה, תצטרך להבטיח שאתה מקבל את ה- VPN המהיר ביותר של הפיליפינים האפשרי.

שירותי סטרימינג

שירותי סטרימינג

שירותי הזרמה צריכים לנקוט בכל הצעדים האפשריים כדי למנוע גישה חוצה גבולות. זה כולל איתור וחסימה של תנועת VPN. ככאלה, קשה למצוא VPN שיכול להיכנס לשירותי סטרימינג מעבר לים. לנטפליקס יש כמה מתוכנות איתור ה- VPN המתקדמות בעולם, כך שמעט מאוד שירותים עובדים עם אותו אתר. כל ה- VPN ברשימה שלנו השקיעו במתודולוגיות הסוואה אשר מביסות את נהלי הגילוי ומקנים לך גישה מעבר לים.

VPNs מצליחים נותנים לך בונוס אם עדיין אין לך את Netflix. מחיר נטפליקס משתנה בהתאם למדינה. אם אתה נרשם בפיליפינים, אתה משלם פחות מלקוחות בארה"ב. לאחר מכן תוכל להחיל VPN עם שרת ארה"ב לחיבור Netflix שלך ולצפות בשירות ארה"ב, למרות שיש לך מנוי בפיליפינים.

כיצד לצפות בנטפליקס האמריקנית?

VPN גורם לך להראות שאתה במקום אחר. כשאתה מפעיל את ה- VPN, עליך לבחור שרת מרשימת המיקומים. ברגע ש- VPN פועל, נראה שהמיקום שלך הוא של שרת ה- VPN, ולא איפה שאתה נמצא. אתה מתחבר לנטפליקס עם אותה כתובת באשר אתה: Netflix.com. כאשר שרת Netflix מקבל את הבקשה מהדפדפן שלך לדף הבית של האתר, הוא מספק את הדף הזמין עבור המיקום בו אתה נמצא. אם אתה ניגש לאתר מהפיליפינים, תקבל את אתר Netflix עבור אותה מדינה, ולא את המדינה בה אתה מנוי.גישה לנטפליקס בארה

לרוע המזל, שירותי סטרימינג (כולל נטפליקס) מחויבים בהסכמים עם בעלי זכויות יוצרים. אלה מציינים באילו מדינות הם יכולים להעלות מופע בשידור. זו הסיבה שכמה מהתוכניות שתוכלו לצפות בהן ב- Netflix US אינן זמינות בנטפליקס הפיליפינים. החברה גם מחויבת לחוקים של כל מדינה בה היא פועלת. זו הסיבה שהיא לא יכולה לאפשר ללקוחות במדינה אחת לצפות בתכניות שהיא הציגה במדינה אחרת. התוכניות הקיימות בארה"ב אינן כולן מתאימות לצפייה בפיליפינים בגלל חוקי לשון הרע וחילול השם. כך, גם אם אתה רואה תוכנית בנטפליקס הפיליפינים הזמינה גם בנטפליקס ארה"ב, יתכן שהיא תערוך אחרת, כך שלא תהיה אותו דבר.

לקבלת מידע נוסף על צפייה ב- Netflix בארה"ב בחו"ל, עיין במדריך ה- VPN של Netflix שלנו.

לחלופין, למידע על צפייה באמזון פריים בארה"ב, עיין במדריך VPN שלנו לאמזון.

סיכום

הצנזורה שביצעה ממשלת פיליפינים אינה חמורה מדי. איסור 2017 על אתרי פורנו מסוימים, עם זאת, עשוי להוות אינדיקטור להגבלות נוספות שיבואו.סיכום ה- VPN הטוב ביותר בפיליפינים

כל ה- VPN ברשימת חמשת ה- VPN הטובים ביותר לפיליפינים מצוינים בהימנעות מגילוי במדינות מגבילות מאוד, כמו סין ואיראן. קבלת אחד משירותים אלה יגן על חירויותיך בעתיד וימשיך להיות מוכן לכל מגבלות הגישה לאינטרנט שהרשויות בפיליפינים עשויות להוסיף לרשימת האיסורים הנוכחית שלהן..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me