VPN בהולנד


הולנד היה באופן מסורתי מקום נהדר ל" VPN מ- ", במקום מקום שאתה צריך VPN אליו.

עם זאת, זה כבר לא המקרה, וכעת חיוני להשתמש ב- VPN בהולנד כמו ברוב המקומות האחרים..

שירותי VPN הולנד הטובים ביותר

אם אתה רוצה תשובה מהירה, עיין בטבלה שלהלן כדי לראות מה המומחים שלנו בחרו בשירותי ה- VPN ההולנדיים הטובים ביותר. גלול למטה למידע נוסף.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

 5. IPVanish

  - קל לשימוש | חיבורים מהירים | אין מדיניות יומנים

שיקולי VPN הולנדים

אם אכפת לכם מפרטיות בהולנד, אתם זקוקים ל- VPN טוב. הם גם שימושיים למדי לזרמת תוכן משירותים בחו"ל ולהגנה עליך בעת השימוש ב- WiFi ציבורי.שיקולי VPN הולנדים

בעבר, הורדת תוכן המוגן בזכויות יוצרים לשימוש אישי לא הייתה פשע בהולנד. אבל זה כבר לא נכון. אכן, גופי אכיפת זכויות יוצרים היו פעילים מאוד ברדיפה אחר מפרים בשנים האחרונות.

סוגיות בזכויות יוצרים

במשך שנים רבות הייתה הולנד חממה ידועה של פירטיות בזכויות יוצרים. הסיבה לכך הייתה שהורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים הייתה חוקית.

להלכה, היו חופשיים גבולות קפדניים - אתה יכול להוריד רק סרטים ומוזיקה (לא תוכנת מחשב), ורק אם כבר בבעלותך. עם זאת, הם לא אכפו את חוקי זכויות היוצרים, מה שהביא למשהו של פירטיות חופשית לכולם.

על מנת לפצות את מחזיקי זכויות היוצרים בהפסדם, ממשלת הולנד גבתה משנת 2003 מס "אגרת העתקה אישית" על כל אמצעי האחסון הריקים כגון CD-R, DVD-R וכונני USB אגודל..

סוגיות בזכויות יוצרים

עם זאת, כל זה השתנה בשנת 2014, כאשר בית המשפט לצדק של האיחוד האירופי הכריז על החקיקה המקומית כבלתי חוקית,

"אם המדינות החברות היו חופשיות לאמץ חקיקה המאפשרת, בין היתר, להפיק רפרודוקציות לשימוש פרטי ממקור בלתי חוקי, התוצאה של הדבר הייתה בבירור פוגעת בתפקודו התקין של השוק הפנימי."

בית המשפט הוסיף וקבע כי "אגרת ההעתק האישי" הייתה גם לא חוקית, מכיוון שהוא עונש שלא בצדק צרכנים שמעולם לא פירסו דבר בחייהם..

בפועל, ספקיות האינטרנט והממשלה לא התלהבו באכיפת הכללים החדשים. אולם זה משתנה במהירות בזכות המאמצים הבלתי נלאים של תלבושות נגד פירטיות כמו BRIEN שאילצו לאחרונה ספקי שירותי הולנד לחסום את מפרץ הפיראטים ונוקטים גישה אגרסיבית יותר ויותר כלפי הפיראטיות ההולנדית..

שים לב כי ProPrivacy.com אינו מתיר הפרת זכויות יוצרים. אם כי אנו מודעים לכך שמפרים רבים המשתמשים ב- VPN כדי להגן על עצמם בזמן ההורדה. אנו ממליצים בחום לכל קוראינו לחפש מקורות משפטיים לגבי התוכן שהם רוצים לצרוך.

וויב

באופן מסורתי, הולנד נחשבה לחופשי מעקב יחסית, אך הדבר הוטל בספק רציני כאשר הממשלה העבירה את Wet op de inlichtingen- en veiligheidsdiensten (Wiv) בתחילת 2017.מעקב ממשלתי

חוק שירותי הביון והביטחון (תרגום לאנגלית) היה פיסת חקיקה דרקונית שהעניקה לממשלת הולנד סמכויות פיקוח נרחבות. תחת הוויב, הממשלה יכולה:

 • הקש על תקשורת מקוונת משכונה שלמה אם אדם "חשדן" גר בה.
 • פר את כל המכשירים האוטומטיים, כמו למשל סמארטפונים, מחשבים וטלוויזיות חכמות.
 • צרו בסיס נתונים DNA סודי שיכול לכלול כל אזרח.
 • שתף נתונים שנאספו עם שירותי מודיעין זרים מבלי לנתח אותם קודם.

ה- Wiv התפרסם גם בשם "Sleepwet" או "Sleepnetwet" (חוק המגילה) והיה אמור להיכנס לתוקף במאי 2020..

משאל עם

בהולנד ניתן לכפות משאל עם מייעץ לא מחייב בכל נושא אם ניתן לאסוף 300,000 חתימות לתמיכה בו. חמישה סטודנטים הצליחו לעשות זאת בדיוק כשהמטרה שלהם החלה להיות ויראלית לאחר שהופיעו בתוכנית הסאטירה הפוליטית ההולנדית "Zondag met Lubach".משאל עם

משאל העם התרחש ב 21 במרץ 2020. להפתעת כמעט כולם, הציבור ההולנדי דחה בקצרה את הוויב: 48.8% עד 47.3%. אולי אין זה מפתיע שההצבעות התחלקו בצורה חדה בקווי הגילאים. 60% מהאנשים מעל גיל 55 הצביעו בעד ו- 41% מהמצביעים מתחת לגיל 35 הצביעו נגד החוק.

בזמן כתיבת הממשלה טרם הגיבה רשמית לתוצאה, כך שלא ברור כיצד היא מתכוונת להתקדם. או האם זה יכבד בסופו של דבר הצבעה "מייעצת" גרידא.

כדאיות פוליטית מציעה שהיא תצטרך לתת איזשהו אדמה בדיון הפרטיות. אבל נראה שלא סביר שזה פשוט יוותר על הרעיון של מעקב המוני ללא שום מאבק נוסף.

בטיחות WiFi

אמסטרדם, בפרט, מפורסמת בזכות בתי הקפה ובתי הקפה שלה אשר כמעט תמיד מציעים ללקוחות WiFi בחינם. זה נהדר, אך הוא אכן מסכן אותם מהאקרים הטורפים משתמשים ברשתות WiFi ציבוריות לא מאובטחות.אבטחת WiFi

VPN מגן עליך במצב זה. זה מצפין בצורה מאובטחת את הנתונים שלך לשרת VPN, שמונע מהאקרים לגשת אליהם.

זה גם יגן עליך מפני חטטנות של מפעיל ה- WiFi. יהי זה מארחי Airbnb לא אמינים או שירותי WiFi מסחריים המספקים גישה לאינטרנט "בחינם" תמורת ריגול על הרגלי הגלישה שלך..

בטל את חסימת Netflix

להולנדים יש מוניטין ראוי לדיבור שפות רבות, כאשר רמות השטף באנגלית הן מיוחדות. משמעות הדבר היא שהרבה הולנדים יכולים ליהנות לחלוטין מתכנות בשפה האנגלית, כמו Netflix ו- BBC iPlayer.בטל את חסימת Netflix

VPNs נהדרים לביטול החסימה של שירותים כאלה, אך שימו לב כי iPlayer ו- Netflix עשויים לחסום כמה VPNs. אנא עיין בדפי ה- VPN ו- iPlayer VPN של Netflix עבור אלה שאינם.

סיכום

סיכום ה- VPN הטוב ביותר בהולנד

תוצאת משאל העם של וויב מספקת מאגר אור במה שמבחינה גלובלית הוא מצב מעקב מחשיך. כיצד תגיב ממשלת הולנד היא עדיין שאלה. אני חושב שזה הוגן לומר שהעולם משתנה, והולנד איתו. זה בולט במיוחד ביחס למצב אכיפת זכויות היוצרים.

לכן, רעיון טוב מאוד להשתמש ב- VPN בהולנד. אם אתם מחפשים VPN במחיר סביר, תשמחו לדעת שיש המון גדולים שם, עיינו בדף ה- VPN הזול שלנו לקבלת מידע נוסף.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me