אם אתה נהנה להשתמש בספוטיפיי, כנראה שתתעצבן לגלות שאתה לא יכול לאסוף אותו מחוץ למדינת מולדתך. הסיבה לכך היא ששירות Spotify מורשה רק לנגן מוזיקה במדינות ספציפיות. ככאלה, היא אוכפת הגבלות אזוריות על מנת לעמוד בתנאים חוזיים עם בעלי זכויות היוצרים במוזיקה.

אתה יכול להצטרף לכיף Spotify מארץ שאין לה כיסוי - אתה רק צריך להערים על שרתי הזרם להאמין שאתה במקום אחר. טריק זה הוא אחד הפונקציות העיקריות של רשת פרטית וירטואלית (VPN). ישנם שירותי VPN רבים ברחבי העולם, אך הם לא כולם שווים. סקירה זו מצמצמת את בחירתך לשירותי VPN אותם המומחים שלנו העריכו כחמשת ה- VPN הטובים ביותר עבור Spotify.

תוכלו לקרוא עוד על Spotify בהמשך סקירה זו. עם זאת, ראשית, נסתכל על רשימת ה- VPNs הטובים ביותר עבור Spotify. ל- VPNs אלה מהירויות טובות, שרתים במדינות Spotify ויכולת לעקוף מגבלות אזוריות.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN


  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

שיקולים עם VPNs של Spotify

כיצד פועלות המגבלות האזוריות של Spotify

כאשר אפליקציית Spotify בטלפון שלך, או דפדפן האינטרנט של המחשב שלך, מתחברת לשרת Spotify, היא שולחת תקשורת דרך האינטרנט. הדרך היחידה ליצור קשר היא על ידי תיוג כתובות להודעות העוברות הלוך ושוב בין המכשיר שלך לשרת Spotify. לכל בקשה שמשאירה את המכשיר שלך יש את הכתובת של שרת Spotify וכן את כתובת האינטרנט של המכשיר שלך.

כתובות המכשירים המחוברים לאינטרנט נקראות כתובות IP. ניתן לייחס אותם למיקום ספציפי. כך מסוגל שרת Spotify לזהות אילו בקשות הוא צריך לחסום.

כשאתה מפעיל את תוכנת ה- VPN שלך, עליך לבחור שרת מרשימת המיקומים. אם תבחר בשרת VPN באותה מדינה שבה חשבון Spotify שלך, שרת Spotify יאפשר לך להאזין למוזיקה, ולא מבין שאתה באמת ממוקם מחוץ לטביעת הרגל של השירות שלו. הסיבה לכך היא ששרת ה- VPN לא עובר רק דרך בקשתך - הוא מציב כתובת IP משלו כמקור הבקשה.

שרת Spotify ישלח בחזרה את זרם המוזיקה לכתובת ההחזרה על פי הבקשה שקיבלה. כאשר בקשה זו מגיעה משרת VPN, זרם המוסיקה עובר לשם. שרת ה- VPN עוקב אחר הלקוח בו הוא שלח כל בקשה. כאשר התשובה נכנסת, ה- VPN מעביר אותה ללקוח הנכון. תהליך זה מתרחש כל כך מהר שאתה לא צריך לחוות האטה כלשהי בחיבור.

מדינות ספוטיפיי

אם אינך גר במדינה המכוסה על ידי שירות Spotify, סביר להניח שאתה צריך לשכוח מההרשמה לשירות בתשלום. הסיבה לכך היא שחשבון הבנק בו אתה משתמש כדי לשלם עבור השירות יסלק את המיקום האמיתי שלך. עם זאת, אינך צריך למסור פרטים אישיים על מנת להקים חשבון בחינם. להלן מפה של המדינות שסיקוטיפיי מכסה כרגע:

אזור השירות Spotify

לפני שאתה ניגש לשירות Spotify בפעם הראשונה, עליך לבחור שרת VPN באחת המדינות שאליו Spotify משדר. יהיה עליך למסור כתובת דוא"ל מקורית שאליה יש לך גישה. אם אינך מעוניין למסור את כתובת הדוא"ל הרגילה שלך, תוכל להגדיר כתובת דוא"ל צורבת. עם זאת, תצטרך לגשת לדוא"ל כדי לקבל את פרטי הכניסה שלך, אז אל תרכיב כתובת מזויפת.

VPNs הטובים ביותר עבור Spotify: מסקנה

Spotify הוא שירות מעולה. זה מסיר את הצורך להוריד קבצי מוסיקה, הממלאים את הכונן הקשיח שלך. אם אתה רוצה להאזין במכשיר נייד, שטח האחסון שלך יכול להתמלא בקרוב אם תצטרך לשמור את השירים. Spotify נמנעת מההתרחשות הזו.

Spotify ממשיכה להרחיב את טווח ההגעה שלה. מכיוון שכך, המדינות שעדיין אין בהן שירות Spotify עשויות בסופו של דבר להיכלל במפלגה. בינתיים, התקנת VPN תפתור את כל הבעיות שלך ותביא לך גישה לספוטיפיי. כל ה- VPN ברשימה שלנו יעבוד היטב. אתה יכול ליהנות מ- Spotify בכל מקום שאתה נמצא בעולם, בזכות ה- VPN של Spotify.

VPNs של Spotify: השוואה זו לצד זו

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

אשראי תמונה:

לוגו של ספוטיפיי, רשות הרבים

Danindub, זמינות של Spotify בעולם, CC BY-SA 3.0

Wikimedia Commons, רשות הרבים

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me