VPNs מספקים פרטיות ואבטחה, וככאלה, הם אידיאליים לשימוש עם מעבדי תשלום כמו PayPal. תשלום מקוון הוא הליך שלעולם לא תוכל לקבל הגנה מספקת, לכן שימוש ב- VPN בעת כניסה ל- PayPal הוא תמיד רעיון טוב. VPNs עבור PayPal יכולים להיות שימושיים גם מסיבות אחרות, כגון גישה לשירות ממקומות שונים ברחבי העולם.


VPN ל- Paypal

למרות שיש דיווחים על כך שהמנויים מוזהרים או אפילו נאסרים מדי פעם בגלל התרגול, השימוש ב- VPN ממשיך להיות דרך פופולרית, שימושית ובטוחה לגישה לשירותי PayPal..

כפי שקורה בכל היישומים, עם זאת, כל ה- VPN של PayPal אינם מיוצרים באופן שווה. סקרנו למעלה מ- 150 ספקי VPN שונים בחמש השנים האחרונות וניתחנו אותם במיוחד לשימוש עם PayPal, ואלה הם חמש VPNs הטובים ביותר עבור Paypal שגילינו:

אם אתה מחפש תשובה מהירה, עיין בטבלה שלהלן כדי להשוות בין המומחים שלנו שדרגו כ- VPN הטובים ביותר עבור PayPal.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

רוצים פרטים נוספים? הרשימה המעמיקה שלנו להלן כיסתה. בדוק את התוספות והיציאות של VPNs הטובים ביותר עבור PayPal:

רשימת ה- VPN הטובות ביותר עבור PayPal

מה זה VPN ל- PayPal?

VPN מספק אבטחה ופרטיות ללא קשר להתחברות מהבית, דרך רשת Wi-Fi לא מאובטחת בבית קפה, או מהרשת המשרדית שלך. הסיבה לכך היא שכל הנתונים המועברים אל מכשירך וממנו לשרת VPN מוצפנים.

גם אם הוא יורט בדרך, דרך רשת Wi-Fi לא מאובטחת, למשל, בגלל השימוש באלגוריתמי הצפנה חזקים, לא ניתן יהיה לפענח את הנתונים. משמעות הדבר היא שהמידע הפרטי שלך נשמר פרטי.

VPNs גם מאפשרים לך גישה לאתרים מבלי לחשוף את המיקום הפיזי שלך. אתרים רבים משתמשים בזיהוי מיקום גיאוגרפי כדי להגביל את הגישה לתוכן, באמצעות VPN אתה יכול להעמיד פנים שאתה נמצא במדינה אחרת כדי לעקוף את אותם חסימות. אלה התכונות העיקריות של VPNs שיכולות להועיל מאוד בעת השימוש בשירות התשלומים של PayPal.

מדוע אני זקוק ל- VPN ל- PayPal?

אז מדוע תרצה או תצטרך להשתמש ב- VPN כדי לגשת ל- PayPal? ובכן, יש מספר סיבות שהופכות אותו לשימוש מאוד. ראשית, VPN מוסיף שכבה נוספת של אבטחה לכל עסקה המתבצעת באינטרנט.

כשאתה משתמש ברשתות לא מאובטחות כמו חיבור Wi-Fi פתוח, שימוש ב- VPN פירושו שהתנועה שלך, המידע הכספי שלך וכל הנתונים החסויים שלך נותרים חסויים..

כן, אתר PayPal משתמש בפרוטוקולים מאובטחים עבור עסקאותיו. אם ברצונך לגלות יותר אודות אופן הפעולה של פרוטוקולים מאובטחים אלה, עיין במאמר שלנו בנושא: HTTP Explained. עם זאת, די לומר כי בעיות אבטחה עלו בעבר בפרוטוקולים אלה. למרות שהם עשויים להישמע בצורה מושלמת, אם אבטחה היא נושא עצום עבורך ואתה מרגיש בטוח יותר עם ההצפנה הנוספת שמספקת VPN, הרי ששימוש ב- VPN הוא פיתרון אידיאלי..

למידע נוסף על SSL / TLS, עיינו במאמר שלנו בנושא: https הסביר

שנית, מומלץ להתחבר ל- PayPal מבלי לחשוף את המיקום הפיזי שלך. אולי אתה משתמש ב- PayPal בזמן נסיעה ואינך רוצה ש- PayPal תדע היכן אתה נמצא. בנוסף, מדיניות האבטחה המחמירה של PayPal עשויה לנעול אותך מחשבון שלך אם הם רואים עסקאות שמתרחשות ממיקום מחוץ למדינת מולדתך.

יתרה מכך, ייתכן ש- PayPal אינו זמין במדינתך וייתכן שתרצה לזייף את המיקום שלך על מנת לקבל גישה לשירותי PayPal שאינם נגישים אחרת. תהיה הסיבה אשר תהיה, הסתרת המיקום שלך יכולה להיות שימושית מאוד בעת השימוש ב- PayPal.

מה עושה VPN PayPal טוב?

בבחינת ספקי ה- VPN, ניתחנו תכונות ותכונות מסוימות כדי למצוא את ה- VPNs הטובים ביותר של Paypal. שני מאפיינים בסיסיים שחיפשנו הם הצפנה חזקה (לשמירה על פרטיותך ואבטחתך) ומיקומי שרת.

כשמדובר בפרטיות, ניתן לטעון כי התכונות החשובות ביותר של VPN הן מדיניות הרישום והתחום השישי בו מבוסס ה- VPN. אלה יקבעו אם יומני הפעילויות המקוונות שלכם מתוחזקים או לא, ואם יש כאלה, מי יכול לראות אותם ובאילו נסיבות הם יכולים להיות זמינים.

מאפיינים נוספים שנבדקו, החלים על כל ה- VPN ללא קשר ליישום, כוללים עלות, מהירות, איכות תמיכת הלקוחות שלהם וכן אמצעי תשלום זמינים..

האם מותר לי להשתמש ב- PayPal עם VPN?

לטענת חלקם, PayPal אוסרת על השימוש ב- VPNs לגישה לשירותיהם. אכן עיון פשוט במספר פורומים מעיד כי משתמשים מסוימים קיבלו אזהרות ואחרים הושעו את חשבונותיהם בגלל מדיניות VPN של PayPal. עם זאת, אנשים רבים משתמשים ב- PayPal באמצעות VPN ללא תקלה.

אולם נכון למועד הכתיבה, לא נמצא אזכור של VPNs בהסכם המשתמש הנוכחי של PayPal. זה באמת מסתכם בחוויה האישית.

כשאתה משתמש ב- VPN, זכור כי ל- PayPal עשויות להיות שיטות לאיתור שימוש ב- VPN. אם מספר מנויי PayPal משתמשים באותו ספק VPN כדי לגשת לשירות, כתובת IP של VPN עלולה להיחסם על ידי Paypal. אם זה קורה, נסה שרת אחר לבדוק אם הוא עובד.

מה שנראה בטוח הוא שלעולם לא תתנתק משירותם אם לא קיבלת קודם סטירה פתגמית על פרק כף היד בצורה של הודעת דוא"ל זהירה..

בנוסף, נראה שלא סביר שתסתבכו בשימוש בחשבון PayPal לגיטימי מביתכם כשתהיה מעבר לים. אנשים שעברו בעיות סבירים הרבה יותר להשתמש בחשבון Paypal ממדינה בה הם לא גרים.

תשלום עבור VPN באמצעות PayPal

ספקי VPN רבים מקבלים את PayPal כשיטת תשלום. אכן, כל הרשומים במאמר זה מקבלים את PayPal כיוון שהיא אפשרות תשלום חשובה עבור כל שירות מקוון. היתרון בכך הוא ברור - PayPal קלה לשימוש, חוסכת זמן, יש לה מרכז מצוין לפתרון סכסוכים, והופכת את זה פשוט לשלוח כסף כמעט לכל אחד.

ספקי VPN מובילים אחרים מקבלים את פייפאל כאמצעי תשלום הכולל ExpressVPN, NordVPN, VyprVPN, Buffered ו- VPNArea, כדי להזכיר כמה מפגשים כבדים. כך שאם אתם כבר מנויים לאחד מאלה, והגיע הזמן לחדש את המנוי, תוכלו אפילו לשלם עבור שירות ה- VPN בפייפאל דרך שירות ה- VPN עצמו. מדברים על לולאה.

כיצד לבדוק את ה- VPN PayPal שלך לצורך הדלפות

לפני שתשתמש בפועל ב- VPN שלך לביצוע עסקאות PayPal, זה תמיד דבר טוב לבדוק את ה- VPN שלך לצורך הדלפות. ספקי VPN עשויים לטעון להגנה על האנונימיות והנתונים שלך אך יש דרכים לבחון את טענותיהם. אנחנו כבר בדקנו את ה- VPN ברשימה שלנו, אבל אל תיקח את המילה שלנו עבורו, בדקו אותם בעצמכם.

יש המון אתרי בדיקות VPN שיוכלו לספר לכם איך אתם נראים באינטרנט מנקודת המבט שלהם. אלה יכללו מידע כמו כתובת ה- IP שלך, המיקום הפיזי שלך, ומידע ה- DNS וה- WebRTC שלך. אתה יכול למצוא מידע מפורט כיצד לבדוק את ה- VPN שלך לדליפות במדריך השלם שלנו לדליפות IP.

הפרטיות למסקנה של Paypal

VPNs הם כלים שימושיים מאוד ומגוונים ככל שאנונימיות וביטחון באינטרנט עוברים. אם אתה מוטרד מפגעי העסקאות שלך ב- PayPal או מהגבלות מבוססות המיקום הקיימות במנויים של PayPal, VPNs הם הפיתרון הסופי..

עם מעט טיפול וידע אודות החסרונות הפוטנציאליים הנגרמים בגלל שספק השירותים הפיננסיים הזועף בשימוש ב- VPN בגישה לשירותים שלהם, אתה יכול לעשות דרך ארוכה לשיפור חוויית PayPal שלך ושמירה על פרטיותך.

מכשירי ה- VPN במאמר זה נבחרו על סמך החוזקות שברשותם, במיוחד לשימוש עם שירותי PayPal. אך הבחירה באילו מחמשת שירותי ה- VPN לעיל היא הטובה ביותר עבורך באמת תלויה בך.

כל השירותים המוצעים מספקים ניסוי בחינם או תוכנית שימוש ראשונית בעלות נמוכה (עם ערבות להחזר הכסף), ומאפשרים לכם לחוות אותם ממקור ראשון ולבחון את רמת האנונימיות שלהם בעזרת הכלים המוצעים. אנו מקווים שהמלצות אלה היו אינפורמטיביות ויובילו אותך לבחירה הטובה ביותר עבור ה- VPN של Paypal שלך.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

קרדיט תמונת כותרת: מיליארד תמונות / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me