ישנם יתרונות רבים של שימוש ב- VPN עבור Fortnite, ובמקרים מסוימים דרוש VPN של Fortnite כדי להתחבר ולנגן. כתובות IP אסורות, קישוריות איטית, ואף שסומנו בטעות לרמאות - כל אלה דווחו על ידי שחקנים ממורמרים - כגורמים למשחקים המשובשים. שימוש ב- VPN עבור Fortnite יכול לעזור בפתרון כל הבעיות הללו.


במאמר זה אנו מסבירים את היתרונות שבשימוש ב- VPN של Fortnite. אנו מעריכים אילו VPNs מיטביים למקסם את המשחק שלך תוך צמצום הטרחה שחלק מהמדיניות של יוצרי המשחק, ואפילו שגיאות אקראיות, עלולה לגרום.

רשימת ה- VPN הטובות ביותר עבור Fortnite

עיין בטבלה שלהלן כדי לראות מה המומחים שלנו דירגו כ- VPNs הטובים ביותר עבור Fortnite.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

מהו VPN ל- Fortnite?

VPN מאפשר לך להתחבר לאינטרנט באמצעות מכשיר מתווך. כלומר, כשאתה מקוון אתה מתחבר לשרת VPN שבתורו מתחבר לאינטרנט מטעמך. כל התנועה שלך מופנית דרך מכשיר זה לפני שהיא עוברת למרחב הסייבר. יש לכך יתרונות רבים שחלקם מועילים מאוד לשימוש עם פורטניט.

חיבורי VPN יכולים להצפין תנועה ולהסתיר את המיקום הפיזי שלך. האלמנט השימושי ביותר ב- VPN עבור Fortnite הוא העובדה ששרתי Fortnite לא יראו את כתובת ה- IP האמיתית שלך כשאתה מתחבר. במקום זאת, הם יראו את ה- IP של שרת ה- VPN.

שנית, בנסיבות מסוימות, VPN עשוי גם להפחית בפיגור הרשת שאתה עלול להיתקל וייתכן שאתה אפילו נבעט מחוץ למשחק עבור.

בסעיפים הבאים תוכלו לראות כיצד יתרונות ה- VPN הללו יכולים להיות שימושיים להפעלת Fortnite.

מדוע אני זקוק ל- VPN ל- Fortnite?

אחת הסיבות המצוטטות ביותר לבעיות קישוריות לפורטניט היא הודעת שגיאה המופיעה בה נכתב: "הוצאתם מההתאמה בגלל ה- IP, VPN, המחשב או הרמאות שלך. אנו ממליצים לא להשתמש בשירותי VPN או פרוקסי בזמן הניסיון לשחק ב- Fortnite. "

עבור שחקני Fortnite זה מעורר תגובות רגשיות דומות לאלה שחוו משתמשי Windows כאשר הם רואים את המסך הכחול של המוות. לאחר שחוויתי זאת בעצמי, זו לא חוויה מהנה במיוחד.

5 Vpns הטובים ביותר עבור Fortnite01 E1520344864337

המפרסם של פורטניט מציע כי שגיאה זו מופיעה בתנאים אחדים. הנפוץ ביותר הוא שכתובת ה- IP שלך מופיעה ברשימה שחורה בגלל רמאות או פעילויות אסורות אחרות, או עקב פיגור רשת גבוה באופן בלתי מקובל. VPN יכול לעזור בפתרון שני המצבים.

VPN לתנאי השירות של Fortnite

לפני שנכנס לחלק הטכני של איך VPN ל- Fortnite יכול לעזור בפתרון הסיבוכים הללו, הבה נבחן כמה סוגיות משפטיות. כן, הם אולי קצת מייגעים, אבל הם שופכים הרבה אור מדוע שימוש ב- VPN עשוי להיות נחוץ עבורך.

על פי תנאי השירות של Epic Games, כל שימוש בשירותיה, כולל הפעלת Fortnite, באופן או "למטרה (שאינם) בלתי חוקיים או מעבר לתחום השימוש המיועד לשירותים" אסור. המשמעות היא שיש להם מנגנונים מסוימים שיכולים לאתר מה שנקרא מטרות אסורות.

עם זאת, הם מזכירים כי "ל- Epic יש גם את הזכות לסיים את הגישה שלך לשירותים כולם או חלקם מכל סיבה שהיא או לא, כולל ללא הגבלה, הפרה כלשהי של תנאים אלה." לכן, אם מסיבה כלשהי אתה חסום לשחק למרבה המזל, אין שקיפות חובה מצידו של Epic מדוע ננקטו פעולות כאלה.

זה הוביל ליותר מאירוע בו משתמשים נאסרו מסיבות לא ידועות לכאורה. אכן זו אחת התלונות הנפוצות ביותר שנמצאות בפורום של Epic.

כעת יש להבהיר כי השימוש ב- VPN עם Fortnite אינו בשום פנים ואופן הפרה של תנאי השירות. לא נאמר בשום מקום כי שימוש כזה אסור. אז עצם האזכור של השימוש ב- VPN בהודעת השגיאה שצוינה לעיל יכול להיות מטעה במקצת.

לא משנה מה הסיבה, אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי למיין בעיות שעלולות להתעורר.

כתובת IP של Fortnite אסורה

אף על פי שלא ברור באילו מנגנונים חברת Epic Games משתמשת בכדי לקבוע אם מישהו מפר את תנאי השירות שלהם, מה שברור הוא השיטה בה ננזפים בשחקנים על כך שלכאורה עשו זאת. כתובת ה- IP של השחקן הפוגע מופיעה ברשימה שחורה או נאסרת, לפרק זמן מסוים (מספר שעות או ימים) או במקרים מסוימים ללא הגבלת זמן.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Fortnite

משמעות הדבר היא שכל ניסיון להתחבר מכתובת IP אסורה יביא להודעת השגיאה שהוזכרה לעיל. במקרים כאלה, מה ש- VPN יכול לעשות הוא לפעול כאיש ביניים בינך לבין שרתי Fortnite, בעצם להסתיר את כתובת ה- IP האסורה שלך ולהציג את כתובת ה- IP המסופקת על ידי שרת ה- VPN שאליו אתה מתחבר..

עם זאת, עליך לזכור שכתובת ה- IP ששרתי Fortnite רואים בעת השימוש ב- VPN עשויה להיאסר אם תעשה שימוש לרעה אחר כך בשירות או תפר את תנאי השירות של Fortnite. יתכן גם שנגן אחר השתמש בפורטניט והתעלל בו באמצעות שרת VPN ספציפי ואסר את כתובת ה- IP הזו לפני שאתה אפילו משתמש בה.!

שירותי ה- VPN הרשומים במאמר זה אישרו כולם כי ניתן להשתמש בשירותיהם כדי להתחבר בהצלחה וביעילות לשרתי Fortnite, מה שמצביע על כך שאכן השרתים שלהם מותרים ב- IP בתשתית הרשת של המשחק. מה שכן, יש להם מאות אם לא אלפי כתובות IP לבחירה.

פיתור חביון רשת ופיגור ב- Fortnite

שחקני Fortnite צריכים להיות מודעים לכך ש- VPNs אינם תמיד פיתרון להפחתת החביון והפיגור. VPN מרחיק את תנועת התנועה שלך: מה שגורם לרשת שלך להאט אחוז קטן (גם כשאתה משתמש ב- VPN הטובים בעולם). ככל שהרשת שלך איטית יותר, מלכתחילה, VPN יכול להשפיע על מהירות האינטרנט שלך. לכן כל כך חיוני שתבחר מלכתחילה VPN מהיר. למרבה הצער, מרבית ה- VPN אינם מהירים. למעשה, לרוב המכריע של ה- VPN יש שרתים מסורבלים איטיים.

לפעמים ספקי האינטרנט מציגים מגבלות רוחב פס כאשר אנשים מבצעים משימות עתירות נתונים כמו צפייה בסרטוני HD או משחקי מחשב. זה המקום בו VPN יכול לשפר את מהירויות האינטרנט שלך. הצפנת VPN עוקפת לחלוטין את המצער של רוחב הפס של ספק שירותי האינטרנט, ומאפשרת לך לשחק Fortnite במהירות המהירה ביותר העומדת לרשותך..

על ידי שימוש בשירות VPN מהיר מהמדריך הזה, בחירת שרת שנמצא בסביבה גיאוגרפית קרוב לשרת Fortnite ובחירת מנגנוני הצפנה מתאימים, ייתכן שתוכל להפחית את השהיה ולשפר את חוויית המשחק שלך. זה משהו שתצטרך לבדוק ממיקומך וכאן מובטחות החזר כספי מועילות.

זכרו: יש להעריך את זה כל מקרה לגופו. על מנת למצוא את מיקום השרת הטוב ביותר, עליכם לנסות למעשה פתרונות שונים ולבחור את המיקום הטוב ביותר עבור מצבכם.

כיצד להגדיר VPN עבור Fortnite

אז אתה רוצה להתקין VPN עבור Fortnite? איך היית עושה זאת בפועל, אתה יכול לשאול? ובכן, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבחור ספק. בסקירה זו רישמנו את חמשת VPNs ה- Fortnite הטובים ביותר.

אתה יכול לנסות כל אחד ולבחון אותו כדי לראות מה הכי מתאים לך. זכור כי כל ההמלצות שלנו מספקות הבטחת החזר כספי לבחינתן ללא סיכונים. רבים מהשירותים שלמעלה מציעים VPN בחינם ל- Xbox, Playstation ו- PC, עם זאת, לעיתים קרובות שירותים בחינם חסרים מהירות ותכונות חשובות.

עקוב אחר הקישורים לכל ספק במאמר זה ובחר את התוכנית המתאימה לך ביותר. לאחר ההרשמה וקבלת אישורי ההתחברות שלך, תוכל להוריד את לקוח ה- VPN. זוהי פיסת תוכנה שחייבת להיות מותקנת במחשב שלך ומשמשת לחיבור ל- VPN באמצעות אישוריך.

במהלך תהליך זה ניתנות לך מספר אפשרויות - כולל מיקום שרת ה- VPN שאליו ברצונך להתחבר וכמה אפשרויות לגבי סוג ההצפנה בה אתה מעדיף להשתמש. המלצות לבחירה נכונה של פרמטרים אלה ניתן למצוא בסעיפים הבאים.

ברגע שאתה מחובר בהצלחה ל- VPN שלך, אתה יכול להתחבר לפורטניט כפי שאתה עושה בדרך כלל כדי לשחק בפורטניט.

VPN לשיקולי Fortnite

על מנת לייעל את חווית המשחק שלך, יש לקחת בחשבון מספר שיקולים.

VPN ל- Fortnite Speed

כשמשחקים במשחקים כמו Fortnite בהם אינספור שחקנים ברחבי העולם מתחברים ונלחמים בזה, אלפיות השנייה יכולות להיות ההבדל בין ניצחון להפסד. אם אתה הולך להפסיד, עדיף לעשות זאת מכיוון שאתה שחקן חסר ניסיון ולא בגלל שהחיבור שלך לשרתים נכשל בך.

המהירות חשובה ביותר, ולכן יש לבחון וליישם כל מה שתוכלו לעשות בכדי לשמור על מהירות גבוהה ברשת. עם זאת, חשוב לזכור שלמרות המהירות הגולמית היא משמעותית, אך היא אינה קריטית כמו השהיה נמוכה. אם שירות VPN מספק מהירויות העלאה והורדה מהירות, זה מדהים, אך הוא צריך להציע גם פיגור רשת נמוך.

מהירות גולמית תלויה בספק ה- VPN (ובמהירות החיבור שלך לספק האינטרנט כמובן), אולם ההשהיה מושפעת מאוד מהאופן שבו אתה מגדיר את חיבור ה- VPN שלך. שני החלקים הבאים נותנים הנחיות כיצד לייעל את תצורת ה- VPN שלך.

מיקומי שרת

הבחירה שלך בשרת VPN חיונית. עליכם לבחור שרת VPN הקרוב גיאוגרפי לשרת Fortnite שאליו אתם מתחברים. לפורטניט אתר אינטרנט בשם Fortnite Server Status המציג את מצב השרתים הזמינים. לפני שאתה מתחבר ל- VPN שלך, תמיד כדאי להתייעץ באתר זה כדי למצוא את השרת הטוב ביותר לשימוש.

5 Vpns הטובים ביותר עבור Fortnite02 E1520345010921

כפי שמוצג בתמונה למעלה, תלוי היכן אתה נמצא בעולם, שרתים שונים יופיעו כבחירה הטובה ביותר. לאחר שתקבע את שרת Fortnite הטוב ביותר, התחבר ל- VPN שלך ובחר שרת קרוב ככל האפשר לשרת Fortnite..

כעת Fortnite לא חושפת את המיקום הספציפי של השרתים שלה, כפי שמשתמשים רבים ביקשו בפורום מבלי לקבל תשובה. עם זאת, הם מתארחים על ידי שירותי האינטרנט של אמזון ובצפון אמריקה, לפי השמועה הם ממוקמים בחוף המזרחי של ארצות הברית, אולי וירג'יניה..

בכל מקרה, תוכלו להתנסות במיקומי שרתי VPN שונים ולפתוח מחדש את דף מצב Fortnite Server כדי לראות איזה סוג תוצאות תקבלו. בעזרת מעט ניסויים תוכלו למטב את מהירות הקישוריות שלכם בכדי לקבל את חווית המשחק הטובה ביותר האפשרית.

אבטחה והצפנה

עבור מרבית השחקנים, האבטחה וההצפנה דרך חיבור ה- VPN בעת משחק במשחקים כמו Fortnite הם לא כל כך מדאיגים. עם זאת, הם נכנסים לפעולה כאשר בחירת התצורה משפיעה על מהירות החיבור שלך לשרתים.

לאחר שאמרתי את זה, אם האבטחה חשובה לך יותר מהמהירות, וודא שאתה בוחר בחוכמה. עם זאת, בסעיף זה נדגיש כיצד לבצע בחירות בתצורת ההצפנה שיאיצו את המשחק שלך, ולעתים קרובות מקריבים את האבטחה במידה מסוימת..

לכל ספק VPN אפשרויות הצפנה שונות. להלן מספר הנחיות שיעזרו לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר. פרוטוקולי ההצפנה הנפוצים ביותר שנמצאו הם PPTP, L2TP / IPsec, OpenVPN ו- IKEv2.

פרוטוקול נקודת נקודה לנקודה או PPTP הוא פרוטוקול VPN שקל להתקין. אידיאלי עבור Fortnite, הוא דורש תקורת חישוב נמוכה כך שהוא מהיר למדי למרות שהוא משתמש ב- TCP כפרוטוקול תעבורה שהוא איטי מטבעו מאשר UDP. קחו בחשבון שזו אחת האפשרויות הפחות בטוחות.

פרוטוקול מנהרה של שכבה 2 מיושם לרוב באמצעות אבטחת IP, מכונה כך L2TP / IPsec. זה מציע אבטחה טובה יותר מ- PPTP ומהירויות סבירות.

בחירה מהירה היא Internet Key Exchange גרסה 2 (IKEv2) שנחשבת לפחות טובה כמו L2TP / IPsec. הוא פותח בעיקר לשימוש עם מערכות הפעלה ספציפיות כמו Microsoft Windows 7, Blackberry ו- Apple iOS, כך שהוא פחות נפוץ בקרב ספקי VPN.

OpenVPN היא אפשרות להגדרה גבוהה המבטיחה את האיזון הטוב ביותר בין מהירות ואבטחה. ניתן להגדיר זאת לשימוש ב- UDP במקום ב- TCP ובכך לספק חווית משחק טובה בהרבה.

בסופו של דבר הבחירה בתצורת ההצפנה תלויה באפשרויות הניתנות לשירות VPN וכן בחוויה האישית שלך בכל הגדרה..

הכירו את היתרונות והחסרונות של כל אחד והמשיכו לצבוט את התצורות שלכם עד שתקבלו את חווית המשחק האופטימלית האפשרית. לפרטים נוספים על שיטות הצפנה, תכונות אבטחה ומהירות, עיין במדריך השלם שלנו להצפנת VPN.

VPN לפורטניט: מסקנה

Fortnite הוא משחק הישרדות מהיר של ארגזי חול ומהיר. אם אתה נתקל בבעיות קישוריות בגלל איסור כתובת ה- IP שלך או בגלל בעיות השהיה בעייתיות, VPN הוא הפיתרון הטוב ביותר..

כדי לשמור על חוויית משחק אופטימלית, יש לבחור את שרתי ה- VPN המתאימים ולבחור את תצורת ההצפנה ומיקומי השרת המתאימים..

בסופו של דבר, Fortnite עוסק במשחקים, התרגשות, חוויות מקוונות מדהימות ופשוט ליהנות. באמצעות VPNs המומלצים שלנו, וניתוח מפורט שלנו כיצד VPNs יכולים להועיל לך, תוכל להמשיך לשחק ולהנות מהמשחק עד תום.!

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

קרדיט תמונת כותרת: מאת Syda Productions / Shutterstock.

למידע נוסף על שימוש ב- VPN באמצעות המסוף שלך, עיין במדריכים שלהלן:

 • VPN Xbox One
 • VPN PS4
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me