למרות העובדה שמדובר בספק פופולרי במיוחד, ל- Comcast יש הרבה מגבלות בכל הקשור לצריכה באינטרנט. מלבד למעשה לשים כובע על כמות האינטרנט שהשירותים שלהם מאפשרים, Comcast ידוע גם בכך שהוא מגביל את מהירויות החיבור בהתאם לאתרי האינטרנט או היישומים המשמשים - תרגול המכונה מצערת..

סמנכ

כאן נכנס VPN ל- Comcast. באמצעות רשת פרטית וירטואלית (VPN), תוכל לבטל את חסימת אתרים מוגבלים ולגשת לתוכן חסום באותו חיבור אינטרנט. יחד עם זאת, מציאת ה- VPN הטוב ביותר עבור Comcast עשויה לאפשר לך לשפר את ביצועי החיבור שלך על ידי הימנעות ממגבלות המהירות המסורבלות של החברה..

בדף זה, נסקור את מיטב ה- VPN עבור Comcast, נדון ביסודות Xfinity וניתן לך מדריך צעד אחר צעד להתקנת הרשתות הפרטיות הווירטואליות המדהימות הללו במחשב שלך..

אך ראשית, השתמש בטבלה שלהלן כדי להשוות בין הבחירות שלנו עבור ה- VPN הטובים ביותר לחיבור Comcast


 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

מה זה Comcast Xfinity?

Comcast היא קונגלומרט טכנולוגי המספק שירותי אינטרנט, כבלים וטלפונים ברחבי ארה"ב כולה. החברה מכונה בדרך כלל ספקית שירותי האינטרנט הגדולה ביותר בישראל (ISP), והיא מציעה חיבורים מהירים אשר הם אידיאליים לסיבוב והזרמת וידאו..

או לפחות הם על הנייר! (עוד קצת על זה!)

אקספיניטי הוא מונח המטריה המתאר את שלושת מוצרי הליבה של קומקסט בתוספת שירות הטלפון הנייד החדש שלהם.

מיתוג ה- Xfinity נוצר מכמה סיבות - בעיקר מכיוון שקומקסט התמזגה עם NBC ורצתה להקים מותג חדש על מנת למנוע בלבול מטעם הצרכנים. החברה ידועה במתן שירות לקוחות תת-חלקי, ניסתה לבצע את המעבר ל- Xfinity כדי להתרחק מהמוניטין השלילי הזה..

עם זאת, בטוח לומר שאף אחד מהניסיונות הללו לא הצליח. מרבית הצרכנים אינם יודעים מה ההבדל בין קומקסט ל- Xfinity. רבים משתמשים בשני השמות כדי להתייחס לשירות האינטרנט בלבד (שימו לב לכותרת שלנו?), שאינן חדשות נהדרות מבחינת החברה.

מהו VPN ל- Xfinity?

רשת פרטית וירטואלית, או VPN, היא כלי המשמש לשיפור האבטחה. VPNs מספקים שכבת אבטחה נוספת בעת השימוש ברשת פרטית או ציבורית (הודות להצפנת VPN).

מלבד שיפור האבטחה הכוללת, VPN מאפשר לך גם לשלוח ולקבל נתונים באופן פרטי. פירוש הדבר שתוכל לגלוש באינטרנט ללא פיקוח מצד האקרים, ספקי אינטרנט כמו Comcast ואנשים המעוניינים לגשת להיסטוריית התעבורה שלך..

במקביל, ניתן להשתמש ב- VPNs גם למטרות שונות, כגון:

 • גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי
 • אפשר שיתוף P2P בחינם (אם מוגבל מסיבה כלשהי)
 • מסכה כתובת IP כדי לגשת לשירותים מסוימים כמו בנקאות מקוונת
 • השג רמות גבוהות של אנונימיות מקוונת
 • שפר את מהירויות החיבור

ה- VPNs הטובים ביותר להאיץ את חיבור ה- Comcast שלך

VPNs הם תכליתי ביותר. למרות שהם משמשים לעתים קרובות לשיפור האבטחה ולעקיפת ההגבלות הגיאוגרפיות, הם יכולים גם לעזור בשיפור מהירות חיבור האינטרנט שלך.

להלן האפשרויות העיקריות שלנו כשמדובר ב- VPN הטוב ביותר עבור Comcast בהתבסס על הביצועים, התכונות והעלות שלהם.

האם אני זקוק ל- VPN לפרטיות עם נתב Comcast?

אם אתה משלם עבור חיבור לאינטרנט של Comcast ואתה משתמש בנתב Comcast, יתכן שאתה חושף את עצמך לבעיות פרטיות. מחקר שנערך על ידי חוקרי האבטחה קראן סייני וראיין סטיבנסון, גילה השנה באג הנוגע לאתר הקומקסט המשמש להפעלת נתבי Xfinity.

אם יש לך אחד מהדגמים הבאים של "שער אלחוטי" נתבים, עליכם לשקול ברצינות לקבל אחד משירותי ה- VPN המומלצים במאמר זה:

 • Wireless Gateway 1 (מספרי דגם TG862G ו- TC8305C)
 • Wireless Gateway 3 (מספר דגם TC8717C)
 • Xfinity xFi Gateway Wireless (מספרי דגם DPC3939, DPC3941T ו- TG1682G)
 • Gateway מתקדם xFi (מספרי דגם TG3482G ו- CGM4140COM)

הבאג שפורסם במאי חושף כי אתר Xfinity שולח את ה- SSID והסיסמה של המשתמש של Comcast דרך האינטרנט בטקסט רגיל. זה הופך אותו לזמין לכל מי שמתגנב ברשת שלו. בנוסף, אופן הפעלת האתר מאפשר להאקרים לגשת לנתב ה- SSID והסיסמה של הלקוח של Comcast עם פרטים שנגנבים בקלות מהשטרות הישנים של האנשים..

זהו סיכון עצום מכיוון שזה יכול לגרום להאקרים לקבל גישה לרשת שלך כדי לקרוא את התנועה הלא מוצפנת שלך. למרבה המזל, VPN זו התשובה. הפרטיות שמספקת הצפנת VPN מאבטחת את כל הנתונים שלך כך שלא ניתן יהיה לרחרח אותם על ידי מישהו שצופף ברשת.

מדוע אני זקוק ל- VPN כדי להאיץ את חיבור ה- Xfinity שלי??

יתכן שאתה חושב - אם Xfinity היא הספקית הגדולה ביותר בארה"ב והם מציעים חיבורים מהירים במיוחד, מדוע שתצטרך VPN?

VPNs יכולים לעזור בשיפור האבטחה כשאתה בבית או בחוץ באמצעות WiFi ציבורי, אך כלים אלה יכולים גם לעזור לך לעקוף מגבלות מסוימות שהוצבו על ידי Comcast וספקי אינטרנט אחרים..

בכדי להבין כיצד מגבלות אלה עובדות, נסקור כמה מושגי יסוד וסקירה קצרה של ההיסטוריה של קומקסט.

בין הגרועים ביותר שיש לקוחות מאושרים

Comcast אינו זר לביקורת שכן לחברה סיפור ארוך של שביעות רצון לקויה של הלקוחות. חוץ מזה שיש כמה מחברי שירות הלקוחות הגרועים ביותר בענף כלשהו, ​​הצרכנים מתלוננים גם על עלויות נסתרות והפתעות גסות אחרות.

לחברה עמדה איתנה נגד נייטרליות נטו. לאלו מכם שאינם מודעים, נייטרליות נטו היא הרעיון שיש להתייחס לכל התעבורה באינטרנט בצורה שווה. ראוי לציין כי ניטרליות נטו היא נושא דיון חם בקרב מחוקקים באמריקה.

וכאן מתחילות להתקיים המגבלות שלהם.

שירותי סטרימינג מקוונים, כמו נטפליקס, פופולריים מאוד. עם זאת, השימוש בפלטפורמות הללו משתמש ברוחב הפס רב. זה בסופו של דבר יכול להאט את כל הרשת עבור כל המשתמשים.

הטיעון לחרוט

חברות כמו Comcast טוענות כי אספקת שירותים מהירים לכל אחד תוך כדי קייטרינג למשתמשים לקחת את מרבית רוחב הפס עולה הרבה כסף. במקום לקחת את הלהיט ולשמח את הצרכנים, Comcast החליטה ליישם מצבים.

מצערת מורכבת מהאטת חיבורי אינטרנט במטרה לנהל עומסי רוחב פס. ואף על פי שהחוסר חוקיות של המצערת עדיין אינה ודאית, זה בלשון המעטה לא מוסרי. שלא לדבר על העובדה שהיא יכולה להפוך לכאב מלכותי למשתמשים הצורכים כמות עצומה של נתונים.

קומקאסט מצמצם חיבורי P2P ו- Netflix, זה לא סוד. למרות שהחברה הכחישה פעם אחת את כל צורות המצערת, היא הודתה בכך שהיא האטה סוגים מסוימים של תנועה לאחר הופעתה של הוכחה שלא ניתן להכחיש עליה..

למרות שנטפליקס הצליחה לחתוך עסקה עם ספק שירותי האינטרנט הזה כדי להפסיק את המצערת לשירות הזרמת הווידאו, העובדה היא ש- Comcast עדיין מצמצמת את P2P באופן פעיל וכל סוג אחר של תנועה באינטרנט שהם מוצאים כראויים..

שימוש ב- VPNs נגד מצערת

חיבורי VPN מנותבים דרך מנהרה מוצפנת. זה מגן על המידע שלך נגד כל הגורמים שעשויים לרצות לגשת אליו - כולל הממשלה, האקרים, וספק שירותי האינטרנט שלך.

Comcast לא אמור להיות מסוגל לראות את התנועה שלך אם אתה משתמש ב- VPN אמין. במילים אחרות, קומקאסט לא תוכל להצער את הקשרים שלך או ליישם מגבלות בתעבורה שלך: מכיוון שלא תדע מה אתה עושה.

בחירת ה- VPN הטוב ביותר עבור Xfinity

בעוד שבחירת ה- VPN הטובה ביותר עבור Xfinity תעזור לכם להימנע ממגבלות מהירות, ישנן מספר תכונות נוספות שעליכם לזכור. מכיוון שאתה בטח רוצה להשתמש ב- VPN שלך בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט, עליך למצוא ספק שאין לו מגבלות צריכת נתונים..

מהירות היא תמיד גורם חשוב בבחירת VPN, עיין גם בתכונות האבטחה שהיא מציעה. מיטב ה- VPN יטמיע פרוטוקולי הצפנה מובילים בתעשייה כמו OpenVPN UDP עם מפתח 256 סיביות.

ולמרות שאין איום מיידי המופנה ל- VPN, עליך לקחת בחשבון גם את נטייתו של קומקסט פשוט לחסום תנועה שהיא לא אוהבת. זה לא מטורף לחשוב ש- Comcast יכול פשוט להתחיל להצער את תנועת ה- VPN כדי לאכוף מגבלות שימוש. במקרה זה, בחירת ספק שיש לו תכונות כמו הסוואה של VPN יכולה להסוות את סוג החיבור שלך, להגן עליך מפני מצערת בעתיד..

הרבה משתמשים מחפשים VPN כדי לשפר את מהירויות השיתוף של P2P. זכור לאמת תמיד את הרשאות ה- VPN המועדפות שלך ל- P2P לצורך סיבוב. לבסוף, עליכם לקבל VPN הכולל תכונה של מתג להרוג, כך שחיבור האינטרנט שלכם יופסק מייד למקרה ש- VPN לא יצליח מכל סיבה שהיא..

למידע נוסף על שימוש ב- VPN בעת סיקור, עיין במדריך הטוב ביותר ל- VPN לאתרי סיקור.

אפשרויות התקנה

אם אין לך ידע טכני רב, עליך תמיד לבדוק את סוג ההתקנה של כמה זמן. VPNs יכולים להגיע עם מתקינים אוטומטיים או לדרוש התקנה ידנית.

תוכנה אוטומטית היא הסוג הפופולרי ביותר של שיטת התקנת VPN והיא הנפוצה ביותר בקרב מותגים גדולים. כל מה שאתה נדרש לעשות הוא להוריד אפליקציה, לפתוח אותה ולעקוב אחר ההוראות המפורטות שתופיע על המסך שלך. סוג זה של שיטת התקנה הוא קל מאוד ואינו דורש ידע טכני רוב הזמן.

תוכלו למצוא VPNs המחייבים התקנה ידנית חלקית או מלאה. הדבר הטוב הוא שאלו כוללים אפשרויות והגדרות נוספות, אך תצטרך מידה מסוימת של ידע טכני כדי להגדיר את אלה. זכור כי רוב, אם לא כל ספקי ה- VPN מציעים הוראות מדויקות. אתה יכול גם להסתכל בקטע שנקרא "התהליך" בביקורות ה- VPN הייעודי שלנו.

התקנת VPN ל- Xfinity

התקנת VPN ל- Comcast היא קלה מאוד, גם אם מעולם לא הגדרת אחד כזה לפני כן. להלן מדריך אחר צעד להתקנת ה- VPN שלך באמצעות תוכנה אוטומטית:

 1. בחר VPN ל- Xfinity בהתבסס על התכונות שאתה הכי זקוק לה. ההצעות הטובות ביותר ל- VPN Xfinity הטובות ביותר הן מאופקות, אך ראוי לציין כי IPVanish ו- NordVPN הן גם אפשרויות מעולות.
 2. הירשם עבור ה- VPN האהוב עליך.
 3. הורד והפעל את תוכנת ההתקנה. ספק VPN פנטסטי תמיד יספק אפליקציות לנייד ושולחן העבודה, אך בדוק שוב את המכשירים הנתמכים למקרה שתרצה להשתמש גם בגאדג'טים אחרים.
 4. הפעל את היישום ברגע שהוא יותקן וסיים את כל חלקי ההתקנה האחרונים. תהיה לך גם הזדמנות לבחור ולבחור את ההגדרה שלך בנקודה זו.
 5. התחבר לשרת שנמצא בארה"ב או את ארץ העדפתך ואתה תהיה מוכן לגלוש באינטרנט! זכור שככל שהשרת אליו אתה מתחבר קרוב יותר, כך החיבור יהיה מהיר יותר, כך מוטב לך לבחור אחד בעיר שלך או את הקרוב ביותר אליו..

האם Comcast מאפשרת שימוש ב- VPNs?

בשונה מכמה ספקי ספקים שאינם ברורים במונחים שלהם, Comcast נותנת ללקוחותיה את האור הירוק להשתמש ב- VPNs באופן חופשי, כל עוד הם מיועדים לשימוש אישי ולא מסחרי. יחד עם זאת, כדאי לעיין בתנאי השימוש במדיניות שלהם מכיוון שהשימוש שלך ב- VPN לא אמור להפר את אלה!

שפר את הקשר שלך עוד יותר

VPNs משמשים בדרך כלל לאבטחה ולעקיפת הגבלות, אך חלק מלקוחות Comcast יכולים לשפר משמעותית את מהירויות החיבור הכוללות שלהם. אתה עוזר בשיפור מהירות החיבור שלך ומיטוב ביצועי ה- VPN שלך על ידי:

 • בחירת שרת VPN הקרוב למיקומך
 • השארת הטלפון והמכשירים האחרים שלך מנותקים מהאינטרנט כשלא משתמשים בהם
 • בדיקה כפולה של חיבור / תיבת האינטרנט שלך פועלת כראוי
 • נסה סוגי פרוטוקולים שונים ולראות איזה מהם עובד מהר יותר במקרה שלך, אך למטרות אבטחה, אנו ממליצים תמיד להשתמש ב- OpenVPN UDP

ה- VPN הטוב ביותר ל- Xfinity - מסקנה

נפילה לשיווק החלקלק של Xfinity זה דבר אחד, אך אי הבטחת מהירויות האינטרנט היא עניין אחר לגמרי. בחירת ה- VPN הטובה ביותר עבור Comcast יכולה לעזור לכם להימנע ממגבלות מציקות תוך שיפור תקני האבטחה באמצעות מהלך אחד ויחיד.

זכרו שכל מקרה שונה, לכן עליכם לבסס את בחירת ה- VPN שלכם על התכונות שאתם באמת צריכים. אנו ממליצים לך לבדוק כל VPN בודד במאמר זה, לקרוא את זה שאתה הכי אוהב ולוודא שיש לו את כל התכונות הדרושות לך לפני שתירשם לשירות שלהם. כל ה- VPN במאמר זה נמצאים בראש משחק ה- VPN, ולכן עליהם להיות בעלי כל התכונות הרצויות לכם!

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN ב- Longtime המדורגים בראש הדירוג, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me