בפולין אין חוקי פרטיות מקוונים המחמירים את אזרחיה. זה גם מבצע שמירת נתונים פולשנית. מסיבה זו אנשים רבים מחפשים VPN עבור פולין. שימוש ב- VPN בפולין יאפשר לכל אחד לגשת לאתרים ושירותים חסומים.


VPN הפולני

הצפנת VPN תכסה גם את עקבותיך הדיגיטליים ותגן על הפעילויות המקוונות שלך מעיניהם המסקרנות של ספק שירותי האינטרנט שלך. במאמר זה, נלך אותך בכל מה שאתה צריך לדעת על VPNs הטובים ביותר לפולין.

אך ראשית, השתמש בטבלה שלהלן כדי להשוות את הרשימה שנבחרה בקפידה עם VPNs הטובים ביותר לפולין.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

למי אני צריך VPN בפולין?

שיקולי VPN פולנים

למרות שפולין היא דמוקרטיה פתוחה שאינה בוחנת באדיקות את פעילויות האינטרנט, עדיין ידועה שהמדינה מבצעת שמירת נתונים מסוימת. זה המקום בו רשת וירטואלית פרטית וירטואלית (VPN) יכולה להועיל: היא מכסה את טביעות הרגל הדיגיטליות שלך.

באמצעות VPN בפולין תוכלו להימנע מהמצב המבלבל ביחס לפרטיות הדיגיטלית וההגנה על קניין רוחני. חוץ מזה, אם אתה משתתף מושבע בהזרמת ווידיאו ובטרנינג, VPN מאפשר לך לעשות כרצונך באופן מקוון מבלי לדאוג שמישהו צופה.

צנזורה באינטרנט

לכל מדינה יש דיני לשון הרע והחילול הקודש. זה כולל גם לוח צנזורים בכל שטח. כדי שהבידור בפולין יהיה זמין, יש לערוך את כל הסרטים ותכניות הטלוויזיה כדי לעמוד באישור הצנזורים.צנזורה

הצנזורים הפולניים לא מאשרים אוטומטית סרטים המיוצרים בארה"ב. אפילו כשספקים משחררים סרטים אמריקאיים בפולין, הם לא אותן גרסאות שמוצגות בארה"ב. ספקי בידור מנסים להבטיח שלקוחות בינלאומיים יוכלו לגשת רק לגרסת הסרטון שאושרו הצנזורים המקומיים לשידור.

אבטחת מידע

VPNs מסתירים את היעד בפועל של החיבורים שלך, כך ש- ISP לא יכולים לדווח לאילו אתרים אתה מתחבר. ה- VPN מצפין את כל התקשורת. משמעות הדבר היא שתכניות רטט שקראו את תוכן ההודעות שלך לא יוכלו לראות שאתה מוריד קבצים או ניגש לזרם וידאו.אבטחת מידע

כל התעבורה שלך עוברת דרך שרת מתווך. כאשר מופעלת תוכנית לקוח ה- VPN, המחשב שלך יוכל לקבל רק הודעות נכנסות המגיעות מהשרת המועמד. כך, VPNs מספקים לך אנונימיות וביטחון.

יתר על כן, כשמדובר באבטחת הנתונים שלך, אנונימיות וביטחון הם שני דברים מהותיים. על ידי שימוש ב- VPN בפולין, לא תצטרך לדאוג מעיניים מסקרנות שמנסות לפגוע בנתונים שלך או בפעילות המקוונת.

כדי לקצור את היתרונות האולטימטיביים של שימוש ב- VPN בפולין, עליכם לבחור את הטוב ביותר לפעילויות הרצויות. ישנם מגוון דברים שעוברים בבחירת VPN - מהרשאות P2P ומיקומי שרת - למדיניות רישום ומהירות. למרבה המזל, אנו הולכים לצלול לכל אותם גורמים למטה.

מיקום השרת

ראשית, חשוב למצוא VPN שמציע מגוון גדול של מיקומי שרת. יש עשרות סיבות לכך. לדוגמה, אם אתה מתכוון להשתמש ב- VPN בפולין שלך כדי לגשת לתוכן חסום, תזדקק ל- VPN עם מיקומי שרת במדינה שאת התוכן שתרצה לגשת אליו..מקום

יתר על כן, מיקומי שרת שונים יכולים לספק לך מהירויות שונות. על ידי בחירת VPN עם ריבוי שרתי VPN ומיקומי שרת, אתה יכול לבדוק אילו שרתים עובדים מהר יותר מאחרים. בנוסף, אם אתה מתכנן להשתמש ב- VPN בפולין לצורך סיבוב, תצטרך VPN עם שרת סיקור אופטימלי..

אימה עם VPN פולני

למרות שהורדת קבצים היא חוקית לחלוטין, הורדת קבצים המוגנים בזכויות יוצרים ללא אישור אינה. יש מעט מאוד מדינות בעולם המאפשרות הפרת זכויות יוצרים. פולין אינה אחת מהן. אתה נושא באחריות לתביעה בפולין אם הרשויות תופסות אותך בהורדת קבצים המוגנים בזכויות יוצרים עם טורנטים.מפחיד

VPNs מגנים עליך מכיוון שהם עומדים בינך לבין נחיל העמיתים לקובץ. הכתובת היחידה שכל אחד יכול לראות היא הכתובת של ה- VPN, ולא שלך. לפיכך הדרך היחידה בה כל אחד יכול להתחקות אחר פעילויותיך המגעות היא אם ה- VPN שלך יטפל בך.

כמה VPNs מבהירים כי הם ישתפו פעולה עם הרשויות באופן מלא ויספקו את כל המידע המבוקש אם יוגש להם צו בית משפט. VPNs אחרים עושים מאמצים רבים כדי להימנע מאיסוף מידע על הלקוחות שלהם. אלה ה- VPN שעליך להירשם אליהם (אלה במאמר זה).

חוץ מזה, זה יתרון אם חברת VPN מבוססת מחוץ לפולין. זה מציב מכשול נוסף בדרכם של עורכי דין בנושא זכויות יוצרים הרוצים ללחוץ על חברות VPN למידע. למידע נוסף על שמירה על ביטחון בעת ​​סיבוב, עיין במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי.

מדיניות רישום

מציאת VPN בפולין שאינה שומרת יומנים היא חלק קריטי בשמירה על פרטיות רבה ככל האפשר. אם אתה נתקל בספק VPN המאחסן יומנים, אפילו למשך זמן קצר, אתה מסכן את פרטיותך ואנונימיותך העתידית..רישום

מרבית חברות ה- VPN נופלות תחת תחומי השיפוט המחייבים אותם למסור נתונים, במידה שתקבל זימון להזדמנות לעשות כן. על ידי בחירת ספק VPN שלא מאחסן יומנים, אתה נמנע לחלוטין ממצב זה ובכך שומר על פרטיותך ואנונימיות.

מהירות VPN

כאמור, מהירות היא גורם משמעותי שיש לקחת בחשבון בבחירת VPN. אם אתה מתכוון להשתמש ב- VPN שלך לסטרימינג או סיבוב, מהירות ככל הנראה תהיה גורם מזכה.מהירות

על ידי בחירת VPN עם מהירויות שרת אופטימליות, תוכלו ליהנות מזרם והורדת סרטונים ללא בעיות בפיגור או באגרוף. גם אם הזרמת / סיקור אינה הדאגה העיקרית שלך, עדיין נוח להשתמש ב- VPN המאפשר לך לגלוש באינטרנט במהירות מהירה..

קישוריות

כשאתה מחפש את שרת ה- VPN הטוב ביותר בפולין להתחבר אליו, עליך לקחת בחשבון כמה דברים שונים.קישוריות

כדי להתחיל, מצא VPN שמציע מספר שרתי VPN בפולין כדי שתוכל להשוות תוצאות. עליך למצוא גם ספק VPN המציע החלפת שרתים ללא הגבלה ושירות מאובטח כולל.

למידע נוסף על ה- VPN הטובים ביותר של 2020, עיין ב- VPN 2020 הטוב ביותר שלנו.

סיכום

אם אתה גר בפולין, אתה זקוק ל- VPN שמגן על הנתונים שלך, מסתיר את המיקום שלך, וזה טוב לעקוף את המגבלות האזוריות של אתרי הזרמת וידאו. שתי התכונות הללו ישמרו עליכם מפני העמדה לדין בפולין. שירותים חיוניים אחרים שתזדקק להם מ- VPN שלך הם תכונות אבטחה כדי למנוע הדלפת זהותך לספק האינטרנט שלך. מהירויות מהירות עבור הזרמת וידאו HD הן גם חיוניות.סיכום ה- VPN הטוב ביותר בפולין

מהסיכומים של ה- VPN המומלצים שלנו תוכלו לראות שכולם יעזרו לכם בעת הורדת או הזרמת וידאו בפולין. הישאר בטוח באינטרנט והגן על עצמך באמצעות VPN לפולין!

אם מחירי ה- VPN מעוררים דאגה, החדשות הטובות הן שיש שפע של שירותי VPN זולים מעולים שם בחוץ, עיין במדריך ה- VPN הזול שלנו לקבלת מידע נוסף.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me