קשה לדעת מיום אחד למשנהו מתי יתחיל הצעד הבא של האיחוד האירופי או ממשלת שוודיה. הממשלה מכניסה חוקים לשמירת נתונים, ובתי המשפט זורקים אותם.VPN שבדיה

הדרך הפשוטה ביותר להגן על עצמך מפני החולות המתחלפים בחקיקת שמירת נתונים בשוודיה היא לחסום את ספק שירותי האינטרנט שלך לזהות את הפעילות שלך. אתה יכול להשתמש ב- VPN (רשת פרטית וירטואלית) כדי להגן על פרטיותך באינטרנט בשבדיה.

כמו כן, אם אתה צריך לבטל את חסימת התוכן, אתה זקוק ל- VPN בשבדיה. כזו המהירה, בעלת תוכנה טובה ושירות לקוחות מעולה.

ה- VPN הטוב ביותר בשבדיה

סקרנו 150 חברות VPN שונות במשך חמש שנים, והנה חמשת הטובים שבחרנו, על סמך זה. הנה הם.

 1. ExpressVPN


  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN ב- Longtime המדורגים בראש הדירוג, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

שיקולי VPN שוודי

הפרת זכויות יוצרים היא אחד התחומים המשמעותיים ביותר בפעילות בלתי חוקית באינטרנט בשוודיה. בזכות הפרופיל הגבוה של מפרץ הפיראטים, שוודיה מוניטין כמרכז לטרנינג. הממשלה השבדית לא אוהבת את זה. אם אתם מחפשים VPN המיועד במיוחד לבילוי, עיין במדריך הטוב ביותר ל- VPN לאתרי טורנט.שימוש ב- VPN בשיקולי שבדיה

פסיקות בית המשפט חיזקו מאוד את יישום שוודיה של ההוראה לאכיפת זכויות קניין רוחני של האיחוד האירופי (IPRED) מאז 2012. עובדה זו מכריחה את ספקי האינטרנט לאסוף ולמסור פרטים על פעילויותיהם של עמיתים לעמית (P2P) של לקוחותיהם. פסיקת בית הדין נגד חוקי שמירת הנתונים במדינה אינה משפיעה על חוקי ה- IPRED. לפיכך, ספקי שירותי האינטרנט מחויבים לפקח על הפעילויות שלך ולחסום את שיתוף הקבצים. הם גם מחויבים לשתף פעולה עם המשטרה, במידה והם יבחרו לחקור את שיתוף הקבצים שלך.

VPN חינם לשבדיה

כאן ב- ProPrivacy.com, אנו ממליצים להתרחק מ- VPNs בחינם. הם נוטים להיות לא אמינים, ולרובם עבר מוצל. יתר על כן, הם מוגבלים בדרך זו או אחרת. אם אתה בטוח שתרצה להשתמש בחינם, עיין ברשימה שלנו. עם זאת, זכור כי בהכרח לא יהיה להם שרת בשבדיה.

חטטנות של ספקיות האינטרנט

כל התעבורה באינטרנט עוברת דרך שרתי ספק שירותי האינטרנט שלך. ככאלה, קל לספק האינטרנט שלך לראות מה אתה עושה. זה יכול גם להסיט את התנועה שלך, לחסום אותה או לרשום אותה, או אפילו להודיע ​​לרשויות. תוכנית מעבדת כל פיסת נתונים העוברת דרך מחשב ה- ISP. שינויים קטנים בתוכנת עיבוד הנתונים יכולים ליצור הזדמנויות פיקוח. ספקית האינטרנט משתמשת במילות מפתח בתכניות הניטור שלה כדי לאתר נתונים ספציפיים מהקשרים שלך.חטטנות של ספקיות האינטרנט

לכל פיסת מידע החוצה באינטרנט יש כותרת מקדימה. מבנה הכותרת ומשא העומס מהווים את "החבילה". הכותרת מכילה את המקורות וכתובות היעד של החבילה. מידע זה נותן מייד לספק שירותי האינטרנט שליטה על מה שקורה לחבילה. תוכניות מתוחכמות יותר יכולות להביט במנות כדי לקרוא את תוכנן. בדיקה זו אינה מאטה את מסע החבילה והיא כמעט ואינה ניתנת לגילוי.

אינך צריך לדאוג רק מחוקי שמירת נתונים. צו בית משפט יכול לאלץ ספק שירותי אינטרנט למסור את כל המידע שיש להם, כולל הכתובת שלך. המשטרה או השירות החשאי יכולים לבקש כי ספק שירותי האינטרנט יפקח על התנועה שלך לאיסוף נתונים. צו בית משפט יכול גם למנוע מספקי שירותי האינטרנט להגיד ליעדי החקירות איזה מידע הם מסרו. כך, המשטרה יכולה לאסוף נתונים כדי להגיש נגדך תביעה מבלי שאתה יודע.

מצערת

לספקיות האינטרנט יש גם סדר יום. שיתוף קבצים מעצבן ספקי אינטרנט מכיוון שהוא משתמש ברוחב הפס. הופעתם של Spotify, Netflix ו- HBO Nordic פירושה שרוב השבדים יכולים כעת להשיג את כל הבידור שהם רוצים באופן חוקי. עם זאת, הזרמת מוזיקה ווידאו משתמשת ברוחב פס גדול כמו סחף. עלות אספקת רוחב הפס ליישומים אלה לוחצת את שולי הרווח של ספקי האינטרנט.

כשאתה נרשם לשירות אינטרנט אתה נרשם למהירויות המוצהרות במחיר שפורסם. ספקית האינטרנט צריכה להיצמד לרמת שירות זו. אחרת, זה יכול להגיש תביעה או להשבית אותה בגלל הונאה.מצערת

ספקי האינטרנט חייבים להתייחס לכל אלה שנרשמו לאותה תוכנית באופן שווה, אך יש מרחב מרפק המאפשר להם לקצץ בעלויות. הם לא צריכים לספק את מהירויות הכותרות כל הזמן, ולא להעניק רוחב פס זהה לכל היישומים. לפיכך, ספקי שירותי אינטרנט מסוימים עוסקים בפרקטיקה המכונה "מצערת". זוהי האטה סלקטיבית של יישומים ספציפיים.

כדי להעביר חיבורי סטרימינג ומשחקים לחיבורים איטיים וזולים יותר, ספק שירותי האינטרנט צריך להיות מסוגל לקרוא את המנות העוברות בציוד שלה. כאן נכנס "בדיקת מנות עמוקה". ספקית האינטרנט יכולה לבנות רשימה שחורה של כתובות יעד. זה יכול לחסום גישה לאתרים מסוימים, כמו מפרץ הפיראטים, ולהעביר חיבורי נטפליקס לקווים איטי יותר. VPNs חוסמים אסטרטגיות אלה.

בנוסף, באמצעות VPN Netflix משתמשים יכולים לבטל חסימה של אלפי סרטים ותכניות טלוויזיה נוספים על ידי התחברות לגרסה האמריקאית של השירות. כמובן ש- VPN יכול גם לאפשר לך לבטל את החסימה של סרטוני YouTube שאינם זמינים באזור שלך וגם לגשת לתכנים מוגבלים כגון BBC iPlayer, hulu, תוכן Youtube ועוד.

אנונימיות VPN

תוכנת ה- VPN שאתה מוריד למחשבך מצפינה מנות. זה אפילו מסתיר את פרטי הכתובת. הנתבים צריכים לראות את כתובת היעד. אחרת, הם לא יכולים להעביר את המנות לנתבים שכנים. ככאלה, תוכנת VPN מכניסה כל מנות מוצפנות למנה אחרת ומפנה את אותה מנות חיצוניות לשרת שלה. השרת שאליו נשלחות המנות תלוי לאיזה מיקום תבחר לפני שתפעיל את ה- VPN.אנונימיות VPN

תהליך זה נקרא "מנהור" מכיוון שהוא מסתיר את התנועה שלך בחלק מהמסע שלה. זה נשאר בסודי עד שהוא עובר דרך שרת ה- VPN. לאחר מכן היא ממשיכה בדרכה אל יעדה המיועד כשכותרות הכותרות של המנות המקוריות גלויות. שרת ה- VPN מציב את כתובת ה- IP שלו כמקור המנה, כך שהשרת שמקבל אותו אינו יודע את מיקומך האמיתי. שכבה שנייה זו של אנונימיות מאפשרת לך גישה לשרתי סטרימינג ומשחקים מעבר לים. אתרים אלה בדרך כלל חוסמים גישה מחו"ל. עם זאת, אם תבחר במיקום VPN באותה מדינה שבה שירות הזרמת שאליו ברצונך לגשת, תוכל לעקוף את אותם חסימות.

חוקיות VPN

VPNs חוקיים לחלוטין בשבדיה. למרות ניסיונות הממשלה ליצור חוק שמירה על נתונים מתמשך, היא מעולם לא ניסתה לכפות חוקים אלה על VPNs. כל האחריות לאיסוף נתונים בשבדיה, הן על חובות שמירת נתונים והן על הגנת זכויות יוצרים, נופלת על ספקיות האינטרנט.חוקיות VPN

לכן, אם אתה משתמש ב- VPN כדי לחסום את ספק שירותי האינטרנט שלך לרשום את החיבורים שלך, לא עשית שום דבר לא בסדר. זה, בין אם הפעילויות שמסכות ה- VPN אינן חוקיות, זה עניין אחר.

VPNs הטובים ביותר לשבדיה: מסקנה

על ממשלת שוודיה לדרוך בזהירות כאשר היא מנסה לשלוט על הגישה לאינטרנט מכיוון שמי שנמצא בשלטון רוצה להיבחר מחדש. האחוז הגבוה מאוד של השבדים עם גישה לאינטרנט פירושו שהממשלה צריכה לטפל ברגישות בנושא שמירת נתונים ובקרת זכויות יוצרים.סיכום ה- VPN הטוב ביותר בשבדיה

כשאתה משתמש באינטרנט בשבדיה, האויב העיקרי שלך הוא לא הממשלה השבדית, אלא האיחוד האירופי. האיחוד האירופי לא ויתר על המאבק לנסות לכפות חוקים חדשים לשמירת נתונים על מדינות חברות. היא הציבה הנחיית "שוק דיגיטלי יחיד" שמטרתה לאחד את כל בקרות האינטרנט לתפקידה. איחוד הגיוני לכאורה זה של חוקים שונים בשטחי האיחוד האירופי מעוטר ריכוזיות של כוח לידי נציבים שלא נבחרו, שאינם נתונים ללחצי הבחירה מחדש. באופן לא מפתיע, הכונן הזה לריכוזיות כולל גם אמצעים קשים יותר לאכיפת זכויות קניין רוחני. זה יקשה על בתי המשפט המקומיים לזרוק אכיפה בשם הפרטיות.

כיוון שכך, הצורך של אנשים לנקוט בצעדים ישירים להגנה על פרטיותם המקוונת בשבדיה הולך להיות דחוף יותר. הישאר מול הרשויות והגן על עצמך ברגע זה! כל השירותים שהפכו לרשימה שלנו עם חמשת ה- VPN המובילים לשוודיה, ישאירו אתכם בטוחים באינטרנט.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me