האופי הנייד של מחשבים ניידים הופך אותם נהדרים לעבודה ולנסיעות, אך חיבור לרשת WiFi פתוח במלון או בלובי שדה תעופה עלול לחשוף את כל הנתונים שלך להאקר. השימוש ברשת פרטית וירטואלית (VPN) בשילוב עם המחשב הנייד שלך הוא למעשה דרישה אם ברצונך להגן על הנתונים שלך באופן מלא בתנועה.


למידע נוסף על שירותי VPN

אינך בטוח מה זה VPN ואיך הוא יכול לעזור? עיין במדריכים שקשרנו בהמשך למידע עליהם:

 • מה זה VPN? - אם אתה חדש לחלוטין ב- VPN, עיין במדריך למתחילים של VPN כדי לגלות מה זה VPN, איך הם עובדים ומה היתרונות של השימוש בכזה..
 • קידוד VPN - אם אתה רוצה לדעת יותר על הצפנת VPN ואיך זה עובד, לחץ למדריך זה.
 • שמור על בטחון מקוון - אם ברצונך לדעת מידע נוסף אודות אופן השמירה מקוונת, עיין במדריך זה לקבלת טיפים מועילים.
 • שימוש ב- VPN במכשירים ספציפיים - עיין במדריך VPN for Windows לקבלת מידע נוסף על השימוש ב- VPN במחשב Windows. לחלופין, אם אתה משתמש ב- Mac, עליך לדעת שלא כל ה- VPN יעבדו עם macOS. לקבלת רשימה של VPN שעושים וכמה טיפים מועילים, עיין במדריך VPN for Mac.

לא בטוח מה זה VPN ואיך הוא יכול לעזור?

מלבד הצפנת כל הנתונים שלך והרחבת האקרים, יש המון סיבות שעליך להשתמש ב- VPN.

ה- VPN הנייד הטוב ביותר

להלן רשמנו את VPNs הטובים ביותר למחשבים ניידים. כל השירותים הללו תומכים ב- Windows ו- macOS, מספקים הצפנה מעולה, וביטול חסימה של אתרים מכל העולם. למידע נוסף על אחד מהשירותים ברשימה שלהלן, לחץ דרך אתר האינטרנט של הספק או גלול מטה כדי לראות סיכום של כל שירות VPN..

 1. ExpressVPN

  - ברק מהיר | אפליקציות לכל הפלטפורמות | תמיכה בצ'אט חי 24/7

 2. NordVPN

  - קל לשימוש | שרתים ב 60 מדינות | תמורה לכסף

 3. VPN CyberGhost

  - מקבל ביטקוין | שרתים ב 90 מדינות | 2.75 דולר לחודש

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - מהיר ואמין | אפליקציות לכל הפלטפורמות | תמיכה בצ'אט חי

VPN למחשב נייד - סיכומים

להלן סיכמנו את כל מה שהופך את אלה ל- VPNs הטובים ביותר עבור מחשבים ניידים. אם אתה זקוק למידע נוסף על אחד מהם, לחץ לאתר VPN או עיין בביקורות VPN המפורטות שלנו.

ה- VPN הטוב ביותר למחשבים ניידים: שיקולים

האם אתה יכול להשיג VPN למחשב נייד בחינם?

מעט מאוד VPN לגיטימי מאפשרים לך להשתמש בשירותיהם בחינם. הסיבה לכך היא הפעלה ואחזקה ברשת VPN יקרה ומחייבת משתמשים לרכוש מנוי. עם זאת, החדשות הטובות הן שכמה VPNs אמינים אכן מספקים גרסאות חינם מוגבלות של מנויי הפרימיום שלהם על מנת לאפשר לאנשים לקבל טעימה מהשירות שלהם. משמעות הדבר היא שאתה יכול להשתמש ב- VPN בחינם במחשב נייד כדי לבטל את חסימת התוכן או להשיג פרטיות ואבטחה.

עם זאת, אם אתה משתמש אינטרנט רגיל ודורש יכולות ביטול חסימה, פרטיות ואבטחת WiFi על בסיס קבוע - תצטרך לבחור שירות מרשימה זו ולשלם עבור מנוי. הסיבה לכך היא של- VPN בחינם מגבלות נתונים וכובעי רוחב פס שנועדו לגרום למשתמשים בחינם לעלות למנוי בתשלום.

דבר נוסף שחשוב לזכור הוא שיש הרבה VPN חינמי המסוכנים. כמה VPNs בחינם ממומנים באמצעות נתוני המשתמשים שלהם, כלומר הם אינם מספקים את הפרטיות שאתה זקוק להם. בנוסף, כמה VPNs בחינם מלאים בתוכנות ריגול ותוכנות פרסום שיסכנו את הנתונים שלך.

מסיבה זו אנו קוראים לך בחום להתרחק מכל דבר מלבד VPNs מהימנים בחינם המספקים פרטיות וביטחון מלאים. אפילו כמה VPNs בחינם המופיעים גבוה בחנות Google Play - ויש להם אישורים מצד הצרכנים - הוכח כמכיל תוכנות ריגול..

פריצת דרך למחשבים ניידים למחשבים ניידים: איום אמיתי

בעוד שהרעיון של פריצת מצלמות למחשבים ניידים עשוי להיראות כמו משהו מאתר קונספירציה או סרט של מאט דיימון, זהו סכנה אמיתית שעלולה להפר באופן חמור את פרטיותך. מדאיג עוד יותר הוא שההאקרים המתבגרים הרוסים אולי אפילו לא מהווים את האיום הגדול ביותר בכל הנוגע לפריצה מסוג זה.

GCHQ (גרסת ה- NSA הבריטית) העלתה כותרות לשימוש בכלי סנופינג כמו Nosy Smurf ו- Gumfish.

שיטות חטטנות אלה מגבירות עוד יותר את חוסר האמון בין ממשלות לאזרחים רגילים. רק סיבה נוספת להגדיר VPN היום על המחשב הנייד!

כיצד להעביר מנוי VPN נוכחי למחשב נייד חדש?

VPNs בדרך כלל מאפשרים למשתמשים להתחבר בין 5 - 7 מכשירים בבת אחת.

אם אתה כבר נרשם ל- VPN, רוב הסיכויים שאתה זכאי להשתמש בו במספר מכשירים בו זמנית. לכן, אם רק רכשת מחשב נייד חדש, פשוט היכנס לאתר האינטרנט של ה- VPN הנוכחי שלך, התחבר באמצעות האישורים שלך והורד את תוכנת ה- VPN שאתה זקוק להם. לאחר סיום ההורדה, התקן אותו והזן את האישורים שלך. עכשיו אתה מוכן להתחיל להשתמש ב- VPN שלך במחשב הנייד החדש שלך.

זכור שאתה יכול להשתמש ב- VPN שלך במחשב נייד, שולחן עבודה, מכשירים ניידים וטאבלטים - הכל בו זמנית - עם מנוי לכל אחד מ- VPN במדריך זה..

שתף את ה- VPN הנייד שלך עם המכשירים האחרים שלך!

אם יש לך מחשב נייד, רוב הסיכויים שסביר להניח שיש לך גם סמארטפון, טאבלט או מחשב. השימוש בשירות VPN איכותי, כמו אלה שציינתי לעיל, מאפשר בדרך כלל להפעיל את ה- VPN במספר מכשירים בו זמנית. אלה חדשות נהדרות אם ברצונך לאבטח מספר מכשירים עם מנוי VPN אחד.

אם אתה משתמש במחשב נייד בבית או במשרד, אתה יכול גם להגדיר VPN בנתב שלך ולכסות את כל המכשירים שלך תחת חיבור VPN אחד..

קרדיט לתמונת הכותרת: מיהו דני / Shutterstock.com
תמונות אחרות: aliangi / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me