מי שבודק במלון עם מכשירים המחוברים לאינטרנט הוא יעד מרכזי להאקרים. אם ברצונך להגן על הנתונים האישיים שלך ולהימנע מכניסה של מרגלים לרשת החברה שלך, אתה צריך להשתמש ב- VPN חזק במלון שלך שיכול לעצור את השרץ הזה במסלוליהם..


רשימת מיטב ה- VPN הטוב ביותר למלונות

אם אתה מחפש תשובה מהירה, הסתכל בטבלה שלהלן כדי לראות מה המומחים שלנו דירגו כ- VPN הטוב ביותר למלונות. גלול למטה למידע נוסף.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

טריקים שונים מאפשרים לחבר'ה הרעים להשתמש בסמארטפון או במחשב שלך כמעבר לכל נתונים או רשת אשר למכשיר שלך יש גישה. כדי להגן עליך מפני זה, בחרנו 5 מה- VPN הטובים ביותר למלונות מתוך הארכיון העצום שלנו הכולל למעלה מ- 150 ביקורות VPN. כל אחת מהן מהירה, משתמשת בטכנולוגיית הצפנה חזקה ביותר ויכולה להגן על פרטיותך כמעט מכל איום.

ריגול אלקטרוני הוא ענף של מיליארדי דולרים וכולם הם יעד. השימוש באחד מאותם VPN בכל מלון בו תבקרו הוא סוג ההגנה הטוב ביותר.

VPNs הטובים ביותר למלונות: שיקולים

הישאר מאובטח ברשת WiFi של המלון

פעם זה היה שהחבר'ה הרעים זקוקים לגישה פיזית לציוד שלך כדי לפרוץ אותו. כיום הם יכולים לעשות זאת דרך חיבור האינטרנט שלך. הם יכולים להשתמש בחיבור ה- WiFi החינמי של המלון שלך כדרך להשיג תוכנות ריגול לטלפון או למחשב שלך.

מכאן והלאה, יש להם גישה לכל דבר שהמכשיר שלך מחובר אליו. היכנס לרשת הביתית שלך לאחר הטיול, וכל מה שיש נגיש. היכנס לרשת של החברה שלך, והם יכולים לגנוב קניין רוחני, למסגר את החברה שלך בגלל פשע כלשהו שהם מבצעים, ואפילו נכה מכשירים אחרים.

כדי למנוע את הסיוט הזה, עליך להשתמש ב- VPN חזק ומאובטח. זה יגן עליך במלון שלך כמו גם בכל נקודה חמה אחרת של WiFi שתיתקל בהם. על ידי הגדרת ה- VPN שלך לאבטחה מקסימלית, כולל הגנה אוטומטית על WiFi ו- מתג להרוג, אתה הופך את האנשים הרעים כמעט בלתי אפשריים להיכנס למכשירים שלך דרך חיבורי האינטרנט שלהם..

בטל את חסימת התוכן בחו"ל

אפילו להתעלם מהאיום של האקרים ומרגלים, הגיוני להשתמש ב- VPN בבית מלון. רשתות בתי מלון לא תמיד מאפשרות לך גישה לכל התוכן שאתה רוצה. השלטון המקומי עשוי להכריח אותם לחסום תכנים מסוימים מסיבות פוליטיות או דתיות. או שמא הנהלת המלון לא תרצה שתשתמש בכל רוחב הפס שלהם במשחקים מקוונים.

במקרים אלה, VPN יאפשר לך לעקוף את המצור. ה- VPN מצפין את כל מה שהולך למחשב שלך או ממנו. מכיוון שרשת המלונות לא יכולה לראות שאתה מבקר באתר אסור או משחק משחק, הם לא יודעים לחסום אותך.

אם אתם במלון במדינה אחרת, סביר להניח שתיתקלו בסוג אחר של תוכן חסום. שירותי סטרימינג מגבילים בדרך כלל את המקום שמותר לך להציג את התוכן שלהם בגלל חוזים עם יוצרי התוכן. גם אם יש לך מנוי בתשלום לשירות במדינת מולדתך, השירות עשוי לחסום אותך מצפייה בתוכנית המועדפת עליך כשמדינה אחרת.

VPN יכול לעזור בבעיה זו על ידי הונאת שירות הסטרימינג לחשוב שאתה נמצא איפשהו שהתוכן שאתה רוצה זמין כחוק. לא כל ה- VPN מבטלים את החסימה של הכל, אך על ידי בחירה באחד שיכול להערים על שירותי הסטרימינג שבהם אתה משתמש, תהיה לך גישה לתוכן שלך מכל מלון.

VPN למלונות: מסקנה

האקרים פורצים לסמארטפונים ומחשבים באמצעות חיבורי WiFi למלון הם הבילוי המועדף על כולם, החל מהאקרים בפעם הקטנה וכלה בפושעי סייבר הנתמכים על ידי הממשלה, וכלה בממשלות עוינות. השארת המכשירים שלך ללא הגנה בעת שהות במלון הפכה למסוכנת ביותר.

אל תקחי שום סיכונים כשאתה הולך ללון במלון - קבל היום אחד מחמשת ה- VPN הטובים ביותר למלונות!

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me