למרות שאיטליה חברה באיחוד האירופי, זה לא אומר שאתה בטוח כשאתה גולש באינטרנט.VPN איטליה


לכן, עליך תמיד לנקוט בצעדי אבטחה נוספים, לדוגמה, באמצעות VPN איטלקי.

בנוסף, VPN יאפשר לך לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי כמו נטפליקס, הולו ו- Rai TV. אז לא רק שתחזרו על פרטיותכם, אלא תוכלו גם לצפות בתוכניות ובסרטים פנטסטיים באשר אתם. ללא עלות נוספת.

VPNs הטובים ביותר לאיטליה

עיין בבחירה של VPNs הטוב ביותר לשימוש באיטליה למטה.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

  - VPN בעל ערך רב עם שרתים המוקדשים לאספקת גישה ל SkyGo האיטלקית ונטפליקס

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

שימוש ב- VPN באיטליה: שיקולים

המשך לקרוא את הנקודות שלהלן כדי לגלות מדוע שימוש ב- VPN חשוב. יתר על כן, אנו מדגישים את ההשפעות של חוקים איטלקיים על פרטיות וביטחון.

חופש העיתונות האיטלקי

חופש העיתונות האיטלקיאיטליה היא מדינה מאוד מקוטבת מבחינה פוליטית.

לפיכך, הרבה מהחדשות במדינה מפותלות ורוחבן מוגבל.

יתר על כן, ניתן להגביל במהירות מקורות חדשות אחרים באמצעות שימוש בחוקי זכויות יוצרים והשמצה.

למרות שרוב זה הוא שריד מהממשלה הקודמת, הוא עדיין נפוץ כיום. ככאלה, להגן על עצמך מפני העמדה לדין משפטית, מומלץ להשתמש ב- VPN באיטליה. זה יאפשר לך לגשת לחדשות מוגבלות וגם להגן עליך אם אתה מפרסם תוכן מוגבל.

האזנת סתר

Autistici / Inventati הוא ספק דוא"ל מאובטח מבוסס איטלקי שיכול לעזור גם בהגנה על התקשורת הפרטית שלך. זה מכריע כמו איטליה מאוד אוהבת לבצע האזנות סתר ולקבל גישה מהירה למידע אישי (ללא צורך בצווי צווי).האזנת סתר

השארת הנתונים שלך לא מוצפנת היא פשוט רע בימינו. אם כי ישנן דרכים להבטיח כי יוזמות פוטנציאליות להפעלת האזנות סתר לא יפגעו בנתונים שלך.

תוכניות לניתוק האזנות סתר בדרך כלל (אם כי לא תמיד) מתרחשות בגבולות המדינה. במקרה הזה, וודא שאתה מתחבר לשרת VPN זר צריך להגן עליך. זה יגן עליך מפני סוכנויות ממשלתיות או מצותתרים.

סוגיות בזכויות יוצרים

זכויות יוצרים באיטליה

ממשלת איטליה קיימה פגיעה מאסיבית בנושאי פרטיות וזכויות יוצרים באינטרנט, עד כדי כך שממשלת ארה"ב היללה אותם! היו מקרים רבים של הסרות אתרים לבעיות קלות בלבד.

כמה כאלה מקרים חופפים לחופש העיתונות (ראה לעיל) - ומטרתם להגביל את הגישה של אנשים לחדשות רחבות יותר.

השמצה

גם השמצה הייתה נושא מרכזי,

ובמקרה מסוים אחד, המשתמש בפייסבוק נצטווה לשלם קנס בגין השמצת המעסיק שלה בדף הפייסבוק שלה - הליך משפטי שיכול לפתוח דלתות רבות לפעולות דומות..

אלה רק כמה מהנושאים העיקריים המראים כמה אתה צריך לדאוג לפרטיותך, ומדוע עליך לנקוט צעדים נוספים בכדי לעשות זאת.

אנטי פיראטי

היה לאחרונה שורה של חוקים חדשים נגד פירטיות שמקשים על שיתוף קבצים ו- P2P עוד יותר באיטליה. לפני שנים הדברים היו יחסית רפויים ולא היו מוסדרים. כעת נראה שהמטוטלת מתנדנדת יותר ויותר לכיוון השני.חוקים נגד פיראטיות איטלקיות

בעלי זכויות היוצרים שמחו כשממשלת איטליה קבעה לטובת תיקונים נגד פירטיות.

למעשה, אהסמכויות אינן צריכות אפילו לערוך משפט כדי לחסום אתרים המארחים או מקשרים לתוכן פיראטי. ואף על פי שקבוצות פנימיות רבות - כולל ספקיות האינטרנט - טענו כי החקיקה החדשה מהווה פגיעה בזכויות האדם, הפסיקה החדשה עדיין קיימת.

עיין במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לשטף טורנטים למידע נוסף.

שרתי VPN איטלקיים

מאמר זה מתמקד ספקי VPN המציעים שרתים הממוקמים באיטליה. עם זאת, שימוש בשרת איטלקי אינו אידיאלי אם פרטיות היא הסיבה העיקרית שלך לשימוש ב- VPN. הסיבה לכך היא אכיפת זכויות היוצרים החזקה לעיל ונושאי מעקב שונים (כולל מעקב המוני על התקשורת האיטלקית על ידי ה- NSA).שרתי VPN איטלקיים

עדיף למשתמשים אופקים יותר לפרטיות לבחור שרתים הממוקמים בשוויץ, צ'כיה, לוקסמבורג או רומניה. שרתים במדינות הסמוכות יעזרו למזער את כמות התקורה וההשהיה המוצגת בחיבור האינטרנט שלך. עם זאת, מומלץ להתחבר למיקום מעורפל יותר.

צפו בטלוויזיה Rai מחוץ לאיטליה

אתה יכול גם להשתמש ב- VPN כדי לגשת לתוכן איטלקי מחוץ לאיטליה. ישנם כמה ערוצים איטלקיים שאפשר היה לצפות בהם, אך הכי חשוב שתוכלו לצפות בטלוויזיה Rai מחוץ לאיטליה.

Rai TV היא חברת השידור הארצית של איטליה והיא מציעה 12 ערוצים מקוונים אליהם תוכלו לגשת באמצעות VPN. בשל מגבלות אזוריות, טלוויזיה Rai אינה זמינה בשום מקום אחר מלבד איטליה. לכן, אם אתה מתחבר לשרת VPN איטלקי, תוכל לצפות בו מחוץ לאיטליה.

ה- VPN הטוב ביותר לאיטליה: מסקנה

השימוש ב- VPN לאיטליה הוא פשוט כמו לשלם עבור השירות ואז להתקין אותו. במאמר זה, הראינו לכם את חמשת ה- VPN הטובים ביותר לאיטליה. ה- VPN הטוב ביותר למסקנה באיטליה

עכשיו אתה יכול להשתמש באלה כדי להגן על עצמך ולצפות תוכן מוגבל גיאוגרפי.

אז קדימה והירשם לאחד משירותי ה- VPN האיטלקיים הללו היום כדי לעזור בהגנה על פרטיותך!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me