שירותי VPN מהירים הם האפשרות היחידה אם ברצונך להזרים HD, לבצע ועידת וידאו או לשחק משחקים ברשת. משימות עתירות נתונים דורשות VPN מהיר במיוחד, מה שאומר שאתה צריך להתרחק מ- 99% מה- VPNs. מרבית ה- VPNs אינם בנויים עם רשתות שרת Tier-1 חזקות, החדשות הטובות הן שחלקן.


ב- ProPrivacy.com אנו משתמשים בשרתים בנויים למטרה עם קו ג'יגה-ביט כדי לבדוק את ה- VPN המהיר ביותר בעולם. אנו מבצעים בדיקות מהירות VPN מדעיות שלוש פעמים ביום. כתוצאה מכך, אתה יכול לסמוך על מאמר זה כדי להראות לך אילו VPNs הם ה- VPN המהיר ביותר בפועל - האמת השלמה והלא מוחלטת.

רוצים לדעת עוד? עיין במדריכים המסייעים שלנו לקבלת מידע נוסף על שיפור מהירויות ה- VPN שלך:

 • מהו פרוטוקול ה- VPN הטוב ביותר לשימוש?
 • כיצד לבדוק פינג באמצעות VPN

שהם ה- VPN המהיר ביותר?

הטבלה שלהלן חושפת את ה- VPN המהיר ביותר. טבלה זו מתעדכנת אוטומטית בזמן אמת, כדי לספק לך את התוצאות האחרונות משרתי בדיקות המהירות שלנו. למידע נוסף על אופן ביצוע הבדיקות שלנו, אנא המשך לקרוא. למידע נוסף על כל VPN, גלול מטה לסיכומים המעמיקים.

מקום
ספק
מהירות ממוצעת
מהירות מקסימלית
בקר באתר
1.

PureVPN

96.73
מביט / ים
295.96
מביט / ים
2.

Ivacy

88.15
מביט / ים
184.15
מביט / ים
3.

ExpressVPN

82.77
מביט / ים
212.09
מביט / ים
4.

StrongVPN

76.39
מביט / ים
221.73
מביט / ים
5.

NordVPN

74.58
מביט / ים
249.3
מביט / ים

הבדיקות שלנו הן חסינות תקלות ומדויקות, מה שאומר שאתה יכול להגיע לדף זה כדי לבדוק את ה- VPN המהיר ביותר בכל יום. בשלוש השנים האחרונות השתמשנו במערכת בדיקות המהירות המותאמת אישית שלנו כדי לבדוק את ה- VPN המובילים בעולם מעל 250,000 פעמים. במאמר זה תוכלו לראות את התוצאות האחרונות המתעדכנות אוטומטית.

מהירות VPN לאורך זמן

בעוד ש- VPN המהירים ביותר אכן נוטים להישאר די עקביים בעשרת המובילים, הם מסתובבים ללא הרף. הגרף שלהלן עוזר בכך שהוא מספק מהירויות הורדה ממוצעות של 7 ימים עבור 5 ה- VPN המהירים ביותר.

מדוע יצרנו את מבחן המהירות של VPN זה

שיטת בדיקת המהירות הייחודית שלנו מבוססת שרת מאפשרת לנו לספק תוצאות מדויקות בהרבה מאשר אתרי השוואה אחרים ב- VPN. אתרים אלו משתמשים בכלי ובדיקת מהירות מקוונים ובאתרים - ממש כמו אלה שבהם אתה משתמש כדי לבדוק את מהירויות האינטרנט שלך בבית.

זו דרך בסדר לבדוק מהירות עצמך בבית VPN. עם זאת, זו אינה דרך מדויקת להעריך VPN. שרת VPN יכול להיות תחת עומס כבד במהלך הבדיקה, מה שאומר שהסוקר יכול בסופו של דבר לפרסם תוצאות לא מדויקות ביותר.

השיטה שלנו מניבה תוצאות מדויקות מכיוון שאנו בודקים VPNs בסביבת מעבדה - שלוש פעמים ביום, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. התוצאות שאתה רואה הן בממוצע של 7 הימים האחרונים. המשמעות היא שספק צריך להיות מהירויות מהירות בעקביות אם הוא רוצה להסתכן בהמלצה על ידי ProPrivacy.

מתודולוגיית בדיקת מהירות VPN

 1. אנו מתחילים בבקשה מ- VPN עבור קובץ ה- OpenVPN config (.ovpn) עבור השרתים שלהם שממוקמים בהונג קונג, ארה"ב, בריטניה ואוסטרליה..
 2. לאחר מכן המפתחים שלנו מוסיפים קבצים אלה.ovpn למערכת בדיקת המהירות מבוססת השרת.
 3. לאחר מכן אנו בודקים את מיקומי השרת האלה למהירות פרץ (מקסימלית) * באמצעות שרת בדיקה מקומי.
 4. לאחר מכן אנו בודקים את מהירות ההורדה הממוצעת על ידי השגת תוצאות מהירות בכל ארבעת השרתים שעבורם יש לנו קבצי config.
 5. תהליך זה חוזר על עצמו על כל VPN שלוש פעמים ביום.

התוצאות שתקבלו בדף זה הן ממוצעות ממידע זה בדרך הבאה:

 • 60% ממהירות ההורדה הממוצעת
 • 40% ממהירות ההתפרצות

מדוע האחוזים האלה?

לקיחת ממוצע העשוי גם מהמהירות הגבוהה וגם מהמהירויות הממוצע נותן לנו תחושה טובה בהרבה של מהירות ה- VPN הכוללת. זה מועיל הרבה יותר למשתמש הקצה מכיוון שמדובר בהפצה הוגנת של תוצאות בדיקות המהירות על פני שרתים שונים המורכבים מהמהירות מקסימאלית וממוצעים.

אנו בוחרים לעשות זאת שלוש פעמים בכל יום מכיוון שאנחנו מאמינים שזה יסודי, וזה מאפשר לצרכנים לנתח כל הזמן מהירויות VPN בזמן אמת אם הם רוצים. זה אומר גם שהתוצאות שלנו הן עדכניות ורלוונטיות - ולא משעות אחר צהריים אקראיות לפני חודשים רבים!

האם אתנסה במהירויות ה- VPN המצוטטות??

VPN לעולם לא יאיץ את חיבור האינטרנט שלך.

VPN חייב להצפין את הנתונים שלך ולשלוח אותם דרך המנהרה המוצפנת לשרת VPN בדרכו ליעד הסופי (האתרים שבהם אתה מבקר). לאחר מכן יש לנתב את הנתונים דרך שרת VPN כאשר הם חוזרים מהאתר למכשיר שלך. תהליך זה יאט מעט את האינטרנט שלך.

למידע נוסף על השפעת ההצפנה על מהירויות החיבור שלך, עיין במדריך ההצפנה של VPN שלנו.

אז למה אתה מתרברב על כל ה- VPN המהיר הזה? VPNs מהיר הוא פשוט שירות המספק את שרתי ה- VPN המהירים ביותר הקיימים. ככל ששרתי ה- VPN מהירים יותר - וככל שהם יכולים לטפל בהם יותר - כך תוכלו לצפות בעומס ואובדן מהירות פחות. VPNs שעברנו הם כל כך מהירים שהם יאטו את החיבור שלך כמות שלא ניתן להבחין בהם.

ה- VPN המהיר במאמר זה כולל רשתות שרתים המספקות מהירויות הרבה יותר מהאינטרנט של הבית שלך. אך הם עדיין לא יכולים להאיץ את החיבור שלך, מכיוון שמהירות הרשת שלך מוכתבת על ידי ספק האינטרנט שלך וכמה אתה משלם להם

לפיכך, אם אתה משלם עבור מהירות חיבור לאינטרנט של 10 מגהביט לשנייה, לא תקבל פתאום אינטרנט מהיר יותר רק בגלל של- VPN שלך יש שרתים מהירים במיוחד כפי שצוטטו בבדיקות שלנו.

אבל ה- VPN שלי אכן מזרז את הרשת שלי! למה?

ספקי ספקים ברחבי העולם עוקבים אחר תנועת המשתמשים שלהם ומצערים את רוחב הפס שלהם בזמני שיא כדי למנוע עומס ברחבי הרשת. לשם כך, הם מצמצמים אנשים שמזרימים, מורידים טורנטים, משחקים וכו '. ספקי שירותי אינטרנט יכולים לעשות זאת מכיוון שהם יודעים בדיוק מה המשתמשים שלהם עושים ברשת ואילו אתרים הם מבקרים..

כשאתה מתחבר ל- VPN, ההצפנה מונעת מ- ISP להיות מסוגל לפקח על מה שאתה עושה, ואם היא לא יודעת שאתה מבקר בשירותים היא יודעת להשתמש בכמויות רוחב פס גבוהות - היא עשויה להפסיק להצער אותך. זה די נדיר, מכיוון ש- ISP יכולים פשוט לפקח על כמות רוחב הפס שכל משתמש צורך - ומצמצם כאשר עומד ברף..

עם זאת, חלק מהמשתמשים, במיוחד משתמשים ניידים, דיווחו על שימוש ב- VPN כדי לעקוף את המצערת - מה שהביא למהירות טובה יותר בזכות ה- VPN שלהם! שוב, זה נדיר מאוד ובגלל נסיבות מאוד ספציפיות, לכן אל תצפו להגיע למהירויות מהירות יותר באמצעות VPN.

האם אוכל להשיג VPN מהיר בחינם?

למרבה הצער, VPNs בחינם אינם מספקים מהירויות מהירות. מתן גישה לשרתים מהירים הוא יקר, מה שאומר ששירותים בחינם נוטים להיות איטיים. אפילו VPN פרמיום המספק מהירויות מצערת בחינם למתחילים כדי לעודד אנשים לעלות לתוכניות בתשלום שלהם.

הדרך הטובה ביותר להשיג VPN מהיר בחינם היא להשתמש בערבות להחזר כספי. אתה יכול לבדוק כל אחד מהשירותים ברשימת ה- VPN המהירה שלנו ללא סיכון בזכות מדיניות הניסיון שלהם. אלה נבדלים מספק לספק, כאשר חלק מהשירותים המציעים ערובה ענקית של 45 יום VPN-הכסף. יש שם גם הרבה שירותי VPN זולים, כך שתוכלו לקבל שירות במהירות גבוהה בפחות משני דולר לחודש..

השוואת מהירות VPN

ברשימה שלהלן פירגנו את המהירויות הממוצעות ב- Mbit / s עבור 30 ה- VPN המהירים בעולם. תוצאות אלה הן ממוצעים של 7 ימים המתעדכנים מדי יום. אם ה- VPN שלך לא מופיע בהמשך; זה איטי יותר מ- VPN ה- 30.

רשימת בדיקות מהירות

 • PureVPN (96.73 Mbits / s)
 • Ivacy (88.15 Mbits / s)
 • ExpressVPN (82.77 Mbits / s)
 • StrongVPN (76.39 Mbits / s)
 • NordVPN (74.58 Mbits / s)
 • חוצץ (73.63 Mbits / s)
 • TunnelBear (72.46 Mbits / s)
 • Mullvad (69.55 Mbits / s)
 • CactusVPN (69.52 Mbits / s)
 • LeVPN (67.06 Mbits / s)
 • PrivateInternetAccess (64.83 Mbits / s)
 • Hide.me (64.46 Mbits / s)
 • iVPN (63.87 Mbits / s)
 • HMA (62.5 Mbits / s)
 • Encrypt.me (61.74 Mbits / s)
 • AirVPN (61.67 Mbits / s)
 • IPVanish (58.89 Mbits / s)
 • VPNArea (58.4 Mbits / s)
 • VPN של CyberGhost (57.02 Mbits / s)
 • VPN.Asia (56.58 Mbits / s)
 • UltraVPN (55.7 Mbits / s)
 • ibVPN (53.04 Mbits / s)
 • ZoogVPN (49.84 Mbits / s)
 • VyprVPN (44.67 Mbits / s)
 • ZenMate VPN (42.72 Mbits / s)
 • PrivateVPN (37.25 Mbits / s)
 • VPN Unlimited (22.47 Mbits / s)
 • VPN של GOOSE (9.13 Mbits / s)

האם VPN תמיד יאט את האינטרנט שלי?

כן, כל ה- VPN מאטים מעט את האינטרנט שלך. הסיבה לכך היא שלוקח זמן להצפין את הנתונים שלך ולנתב אותם לשרת VPN. ל- VPN המהיר ביותר בעולם יש שרתי Tier 1 שלא יאטו את התנועה שלך יותר מהנדרש.

הרוב המכריע של ה- VPN מאט את התנועה שלך הרבה יותר מכך מכיוון שיש להם שרתים איטיים ומנויים רבים. זו הסיבה של- VPN הטובים ביותר יש אלפי שרתים, והרבה כתובות IP בכל מיקום שאליו אתה יכול להתחבר. כתוצאה מכך, אין עומס והנתונים שלך יכולים לעבור דרך השרתים שלה ללא אובדן מהירות.

עם זאת, לעולם אל תצפה מ- VPN מהיר שיאיץ את מהירויות האינטרנט שלך. כדי להאיץ את חיבור האינטרנט שלך תצטרך לשלם לספק האינטרנט שלך עבור חיבור מהיר יותר.

כיצד להשיג מהירויות VPN מהירות יותר - טיפים מובילים

כדי להשיג את מהירויות ה- VPN המהירות ביותר האפשריות, אנו ממליצים לבצע את הצעדים הבאים:

 1. התחבר לשרת הממוקם קרוב ככל האפשר. אם תבחר שרת שהוא קרוב יותר מהירויות החיבור שלך ישתפרו.
 2. השתמש בפרוטוקול ה- VPN המהיר ביותר - OpenVPN הוא פרוטוקול ה- VPN המהיר ביותר שגם הוא מאובטח. PPTP מהיר, אך יש להשתמש בו רק אם אין צורך בפרטיות.
 3. התחבר לנתב שלך באמצעות כבל אתרנט. אם תחבר את המחשב שלך לנתב שלך באמצעות חוט, תייעל את מהירויות החיבור שלך.
 4. קבל נתב הבליץ VPN. VPN עשוי להשפיע על ביצועי המחשב או המכשיר שלך ולהפוך אותו לאט. נתב VPN יכול לפנות כוח מחשוב יקר. עם זאת, נתב איטי יכול גם להוביל לבעיות - אז קבל נתב שיש לו מספיק כוח כדי להפעיל את ה- VPN.
 5. בחר יציאה אחרת. ספקי שירותי האינטרנט לפעמים מצמצמים תנועה שמקורם בנמלים מסוימים. אם אפליקציית ה- VPN שלך מאפשרת לך לעבור בין יציאות: נסה זאת.
 6. נסה את ה- VPN שלך במכשיר אחר. מכשירים ישנים לא תמיד יכולים להתמודד עם חיבור VPN. נסה להתקנים שונים כדי לראות אם מהירויות איטיות הן VPN או באשמת המכשיר.
 7. כבה את יישום האנטי-וירוס שלך. תוכנת אנטי-וירוס יכולה להתנגש עם ה- VPN ולגרום למהירויות איטיות. אם המהירויות טובות יותר כאשר האנטי-וירוס כבוי, צור קשר עם תמיכת הלקוחות של VPN לקבלת ייעוץ.

קרדיט לתמונת כותרת: אייבגני מאייר / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me