81.3% מהסינגפורים בעלי גישה לאינטרנט. לרוע המזל עבור אותם אנשים, הרשות לפיתוח מדיה בסינגפור (MDA) חוסמת יותר ממאה אתרים, כולל אתרי חדשות, הימורים, פורנוגרפיה ואפילו סרטים. הדרך הטובה ביותר לעקוף את הבלוקים הללו היא להשתמש ב- VPN לסינגפור. VPN בסינגפור יאפשר לכל אחד לגשת לאתרים חסומים ברחבי העולם וכן להצפין את התעבורה באינטרנט כך שאף אחד לא יודע מה אתה עושה באינטרנט.

VPN הכי טוב בסינגפור

כדי לעזור לך, ריכזנו רשימה של חמשת ה- VPN הטובים ביותר לסינגפור. אם אתה רוצה כתובת IP בסינגפור, תשמח לדעת שכל שירותי ה- VPN ברשימה שלהלן כוללים שרתים בסינגפור..

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost


  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

 1. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 2. VyprVPN

  - VPN מהיר וברק עם תכונות פרטיות מעולות

 3. Ivacy

  - סופר מהיר עם תכונות סטרימינג מגניבות של ערוצים

 4. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

 5. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

שיקולי VPN בסינגפור

באמצעות VPN אזרחי סינגפור מסוגלים לעקוף חסימות שהוטלו על ידי מד"א, הם גם יבטיחו כי הפרטיות והביטחון המקוונים שלך. בבחירת מיטב ה- VPN הטוב ביותר לסינגפור המפורטים לעיל, התחשבנו בכמה פרטים חשובים:

 • הצפנה בדרגה צבאית.
 • מדיניות פרטיות מהימנה שתבטיח את ההגנה על הנתונים שלך.
 • שרתים בכל רחבי העולם, ומאפשרים לך לבטל חסימת אתרים ממקומות רבים ושונים.
 • רשתות מהירות של שרתים שיאפשרו למשתמשים שלהם לבצע משימות עתירות נתונים כמו משחק והזרמה ב- HD.

כל השירותים ברשימת ה- VPN של סינגפור שלנו מציעים את התכונות שרשמנו למעלה. כולם יבטיחו שתוכלו לבטל את חסימת התוכן בזמן שאתם נשארים באופן פרטי באינטרנט.

האם VPNs חוקיים בסינגפור?

כן הם כן.

השימוש ב- VPN אינו חוקי בסינגפור. עם זאת, שימוש ב- VPN כדי לגשת לתוכן מצונזר עשוי להיות. לכן אתה צריך להשיג VPN אמין ואמין לסינגפור שהוא גם פרטי וגם מאובטח.

בסינגפור, זה לא חוקי לגשת לתוכן פיראטי. זה נאכף באמצעות חוק זכויות היוצרים. על פי חוקי זכויות היוצרים הקפדניים להשתמש רק ב- VPN בסינגפור, כל ה- VPN במאמר זה מאובטחים וברמת הצפנה גבוהה. מכיוון שהנתונים שלך מוצפנים, אי-אפשר עבור ספקי האינטרנט או הממשלה להגיד שאתה ניגש לתוכן מוגבל.

כיצד להגדיר VPN סינגפור

קבלת VPN בסינגפור והגדרתו זה קל מאוד. פשוט עקוב אחר הצעדים הפשוטים הבאים:

 1. החלט על VPN לסינגפור. לפרטיות ולמניעת חסימת תוכן בסינגפור אנו ממליצים על ExpressVPN
  מכיוון שהוא מצויד באופן אידיאלי בכל מה שאתה צריך.
 2. לחץ לאתר האינטרנט של ה- VPN והירשם.
 3. לאחר ההרשמה, הורד והתקן את התוכנה.
 4. בחר שרת מהרשימה ולחץ על התחבר.
 5. ברגע ש- VPN מתחבר, נראה שאתה במדינה שבחרת ויכולה לגשת לאתרים כאילו היית שם.

זכור: הודות להצפנת ה- VPN שלך, כל הנתונים שלך מעורבבים בצורה מאובטחת. זה אומר שאף אחד - לא ספק שירותי האינטרנט, הממשלה, מקום העבודה, בעל הבית או מנהל רשת בתי הספר - לא יכול לדעת מה אתה עושה באינטרנט!

קבל כתובת IP בסינגפור

עבור גולים מסינגפור שרוצים להגן על הנתונים שלהם מפני ספק שירותי האינטרנט שלהם והממשלה תוך שימוש בשירותי אינטרנט שמוגבלים לסינגפור, התשובה היא להתחבר לשרת VPN בסינגפור. לכל השירותים המופיעים ברשימת ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסינגפור יש שרתים שנמצאים בסינגפור לשימושכם, כמות המיקומים המוצעים משתנה, ראה להלן:

 • NordVPN - 113 שרתי VPN בסינגפור
 • CyberGhost - שרת VPN 1 בסינגפור
 • Ivacy - שרת VPN 1 בסינגפור
 • ExpressVPN - 3 שרתי VPN בסינגפור

על ידי חיבור לאחד מאותם שרתי VPN בסינגפור, כל הנתונים שלך יוצפנו בצורה מאובטחת. עם זאת, עדיין תהיה לך כתובת IP בסינגפור, כך שתוכל להמשיך להשתמש בשירותי אינטרנט סינגפוריים.

VPN סינגפור חינם

שער VPN הוא שירות בחינם המנוהל על ידי אוניברסיטת צוקובה ביפן. זהו שירות פופולרי בסינגפור. למרות שמדובר ב- VPN שימושי, ראוי לציין שהוא אטי למדי ואינו מספיק טוב לסטרימינג ולמשימות עתירות נתונים אחרות. זה יכול להיות שימושי לביטול החסימה של כמה דברים.

עם זאת, מילת אזהרה: שער VPN מודה במלואו כי ישתף פעולה עם אכיפת החוק ורשויות ממשלתיות אם ייגש אליו בבקשה לעשות כן. מסיבה זו, הפרטיות שתקבל עם שער VPN אינה טובה כמו בשירות ראוי ופרמיום. ישנם גם VPNs בחינם אחרים שאתה יכול להסתכל עליהם.

עקוף מד"א סינגפור

כשאתה מתחבר לשרת VPN מחוץ לסינגפור, אתה יכול לגשת לכל האתרים שמד"א מגביל. המשמעות היא שאתה יכול לגשת לסרטים, תכניות טלוויזיה, חדשות, תוכן דתי ותכנים מוגבלים אחרים. זה נהדר עבור סטודנטים, עיתונאים ואחרים שרוצים לגשת לתוכן זה למטרות מחקר או מסיבות אישיות.

כמו כן, תוכלו להשתמש ב- VPN VP בסינגפור בכדי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות. גם אם אינך רוצה לבטל את החסימה של אתרים שממשלת סינגפור חסמה, VPN יכול להיות שימושי מאוד.

VPN יאפשר לך לצפות בשירותי סטרימינג מכל העולם, ולהצפין גם את החיבור שלך, ובכך להגן על הנתונים שלך.

סיכום

VPN לסינגפור הוא דרך טובה עבורך להסתיר את הפעילויות המקוונות שלך מספקי האינטרנט והממשלה. בשל אופיו המדכא קלות של הממשלה וחוקי זכויות היוצרים שלה, זה יתרון פנטסטי. VPN מעולה גם לגישה לאתרים מצונזרים במדינה.

ל- VPN במדריך זה לכולם שרתים מהירים של ברקים הממוקמים ברחבי העולם, מושלמים גם לביטול חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי. כמו כן, לכולם מדיניות פרטיות מהימנה והצפנה חזקה בדרגה צבאית.

אנו בטוחים שיש VPN אידיאלי לסינגפור לכל אחד במאמר זה, לא משנה מה הנסיבות שלך עשויות להיות. מסיבה זו, כדאי לנצל את ההבטחות הכספיות של VPNs. ככה תוכלו לבדוק אותם מבלי להסתכן בכספכם.

אם יש לך שאלות לגבי שימוש ב- VPN בסינגפור, אנא אל תהסס לפנות אלינו בקטע ההודעות שלהלן.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me