באמצעות מכשירי Synology NAS אתה יכול להתחבר למנהרת רשת פרטית וירטואלית (VPN) (דרך לקוח VPN) או להגדיר שרת VPN משלך באמצעות Synology. הגדרת VPN לסינולוגיה תבטיח שהנתונים שלך יישמרו מאובטחים. במאמר זה אנו מספרים לך כיצד להגדיר VPN ב- Synology ולפרט את חמשת שירותי ה- VPN הטובים ביותר (כולם עם OpenVPN).

Synology היא חברה טייוונית המתמחה בתחום אחסון רשתות (NAS). למרות שזו לא הדרך הזולה ביותר ליצור שרת VPN משלך, Synology בהחלט נמצאת בראש המשחק שלה. זה מציע הרבה שיהיה קשה לך להשיג אחרת. זה כולל כל דבר, החל מ- NAS פשוט ועד כמעט כל מה שקשור לאינטרנט.

אבל, מדוע שתטריד עם חיבור VPN במכשיר ה- NAS שלך? ובכן, ישנם כמה יתרונות. על ידי שימוש באחסון NAS עם שרת VPN זה:

 • הצפנת VPN מגנה מפני ציתות והמתנת האזנות, כדי למנוע מגורמים שלישיים ליירט ולקרוא את הקבצים שלך..
 • VPN מונע מרחרחיות מנות לקרוא נתונים משודרים.
 • זה מאפשר לך להשתמש בתוספים הקשורים למיקום גיאוגרפי מכיוון שחלקם עשויים להיחסם במיקומך.

לרוע המזל, למנהרות VPN יש תקורה, מה שבסופו של דבר יאט את הקשר שלך. עם זאת, שווה לסחור מעט במהירות לאבטחה מוגברת כשאתה ניגש לנתונים רגישים. עם זאת, אם אתה מקבל שירות VPN מהיר, הסכום שחיבורך מואט הופך להיות זניח, מכיוון ש- VPN מספק שרתים מהירים. כמו כן, מכיוון שמכשירי Synology יכולים להתחבר לשרתי OpenVPN, עליכם להיות מסוגלים לחבר את ה- VPN של NAS עם רוב הספקים המובילים..


כיצד להגדיר VPN ב- Synology

אם ברצונך להקים לקוח VPN ב- Synology תצטרך לבצע את הצעדים הבסיסיים המפורטים להלן. מכשירי סינולוגיה תומכים בכל שלושת הפרוטוקולים העיקריים של VPN: PPTP, L2TP ו- OpenVPN. למטרות אבטחה ופרטיות אנו ממליצים בחום לבחור ב- OpenVPN. כדי להגדיר את OpenVPN לסינולוגיה תצטרך:

 1. הורד את קבצי התצורה הדרושים מספק VPN שלך. אם אינך בטוח אילו קבצי תצורה אתה צריך לשאול ישירות את הספק שלך. תזדקק לקבצי .ovpn עבור חיבורי UDP או TCP, תלוי בהם אתה מתכוון להשתמש (אנו ממליצים על UDP מכיוון שהוא מהיר ויציב יותר). תזדקק גם לקבצי .crt ו- .key. (אם ה- VPN שלך לא יכול לספק לך גישה לקבצים אלה, סביר להניח שתצטרך להירשם לשירות VPN אחר.)

 2. פתח את לוח הבקרה של Synology

 3. כעת לחץ על "רשת"

 4. בחר את "ממשק רשת" בכרטיסייה בתפריט העליון

 5. לחץ על "צור" ובחר "צור פרופיל VPN"

 6. בחר "OpenVPN (באמצעות ייבוא ​​קובץ .ovpn)"

 7. בתוך כללי הגדרות להיכנס - שם פרופיל: (תעשה את זה מה שאתה רוצה). שם משתמש: שם המשתמש שלך ב- VPN מרגע שנרשמת. סיסמה: סיסמת ה- VPN שלך מרגע שנרשמת.

 8. ייבא קובץ .ovpn: בחר את קובץ ה- .ovpn שהורדת מהספק שלך

 9. תעודת CA: בחר בערך הסכום שקיבלת מהספק שלך

 10. אישור לקוח: בחר את קובץ ה- crt שקיבלת מהספק שלך

 11. מפתח לקוח: בחר את המקש שקיבלת מהספק שלך

 12. בחלון הבא, לחץ על תיבות הסימון שליד: "השתמש בשער ברירת מחדל או ברשת מרחוק.""אפשר להתקני רשת אחרים להתחבר דרך חיבור האינטרנט של שרת Synology זה."וגם:"התחבר מחדש כאשר חיבור ה- VPN אבוד."

 13. כעת אתה אמור לראות את החיבור החדש שנוצר ברשימה. בחר בו ולחץ "התחבר".

 14. לאחר הקמת חיבור, אתה אמור לראות תיבה המציגה חיבור פעיל עם נתונים שנשלחים.

זכור שזה מתווה בסיסי, ספק ה- VPN שלך אמור להיות מסוגל לעזור לך על ידי מתן מידע ספציפי להגדרתך.

ה- VPNs הטובים ביותר לסינולוגיה 2020

להלן ה- VPN הטובים ביותר לסינולוגיה. כל שעליך לעשות הוא לבחור אחד משירותים אלה ולחבר לשרת Synology NAS שלך, יש צורך בהתקנה מוגבלת! לחץ אל אתרי הספק לקבלת מידע נוסף על השירות שלהם. אם אתה זקוק למידע נוסף על אחד מהשירותים שלהלן, לחץ על הקישורים לצפייה באתר של הספק או עיין בסקירות VPN המפורטות שלנו.

 1. ExpressVPN

  - VPN מהיר שקיים כבר שנים! שרתים בלמעלה מ- 90 מדינות

 2. NordVPN

  - הוא שירות VPN מאובטח, הוא מציע מדריכים מעמיקים כיצד להתקין NordVPN באמצעות Synology, ויש לו שרתים מהירים בעקביות.

 3. VPN CyberGhost

  - הוא שירות VPN קל לשימוש, מציע הצפנה חזקה וזה זול

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  כפי ששמו מרמז שזה שירות VPN פרטי, והוא הזול ביותר ברשימה

 1. ExpressVPN

  - VPN מהיר שקיים כבר שנים! שרתים בלמעלה מ- 90 מדינות

 2. NordVPN

  - הוא שירות VPN מאובטח, הוא מציע מדריכים מעמיקים כיצד להתקין NordVPN באמצעות Synology, ויש לו שרתים מהירים בעקביות.

 3. IPVanish

  - הוא שירות מהיר עם שרתים ביותר מ- 60 מדינות

 4. VyprVPN

  - הוא שירות VPN מוביל עם הצפנה חזקה ותכונות פרטיות נהדרות

 5. PrivateVPN

  כפי ששמו מרמז שזה שירות VPN פרטי, והוא הזול ביותר ברשימה

שיקולי VPN ב- Synology

הערה לגבי VPN ו- Synology של PIA

בזמן הכתיבה, משתמשים רבים בפורומים של PIA (Private Internet Access) מתלוננים על בעיות, באגים ובעיות תצורה עם PIA. ככאלה, אני ממליץ כרגע להתרחק מ- PIA אם ברצונך להשתמש ב- VPN עם מכשיר Synology. משתמשים מתלוננים גם על שיחות ארוכות ומושכות עם מחלקת התמיכה, שעושה את המוניטין של PIA מעט טוב.

משתמשים מרובים העירו בפורומים כי סוכני התמיכה לא הצליחו לפתור את הבעיות שלהם מכיוון שהם לא הוכשרו לתמוך ולפתור בעיות ב- Synology. באופן דומה, הייתי מתאר לעצמי שאנשי Synology אינם מיומנים לתמוך ב- VPN של PIA, כך שזה קצת פרדוקס.

בבקשה אל תבינו אותי לא נכון. אני ממש אוהבת VPN VPN וחושב שיש לו הרבה מה להציע. עם זאת, לא הייתי משתמש בו בתרחיש שכולל את Synology עקב התלונות והבעיות הנפוצות המדווחות על ידי מספר משתמשים. אם ברצונך לקרוא מידע נוסף על נושאים אלה, תוכל למצוא את האשכולות באתר ובפורומים של PIA VPN.

סיכום

ביום ובגיל זה לעולם לא תוכלו להיזהר מדי. אני תומך בשימוש במנהרות VPN בכל פעם שאתה מפעיל את המחשב או הנייד שלך, בדיוק כאמצעי זהירות. כמו שאומרים, אונקיית מניעה שווה קילוגרם של תרופה. תמיד עדיף להישאר בטוחים עם מנהרת VPN מאשר להסתכן בכך שגורם שלישי יגנוב את הנתונים שלך.

במכשיר NAS, אם אתה מעתיק או מוריד כמויות גדולות של נתונים או ארכיונים, עדיף להשתמש ב- VPN. נתונים כאלה עשויים לכלול מידע מסוים (קבצי טקסט, תמונות אישיות, סרטונים וכדומה) שלא תרצו שהאקר או ארגון ממשלתי יראו. לבסוף, זכור להשתמש ב- OpenVPN בכל הזדמנות אפשרית. זה הרבה יותר חזק מחיבורי פרוטוקול מנהרות נקודה לנקודה (PPTP) ופרוטוקול מנהרות שכבה 2 (L2TP), שהם שני הפרוטוקולים האחרים היחידים התואמים את Synology.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me