צנזורה באתר היא בעיה מסיבית בטורקיה. הממשלה מכריחה ספקי שירותי אינטרנט (ISP) להשתמש במילות מפתח לרשימות שחורות המבקרות את AKP. ההפיכה הצבאית ב -2016 החמירה את המצב, והובילה את הממשלה להסרת אתרים עוד יותר. בנוסף, במרץ השנה נחקקו חוקים חדשים המאפשרים לכלב השמירה התקשורתי של טורקיה RTUK לצנזר עוד יותר תוכן. כעת, עם בחירות מוקדמות לעלות, מתעוררים דיווחים על עלייה בחסימת הצנזורה והמדיה חברתית במדינה.


רשת פרטית וירטואלית (VPN) לטורקיה היא הפיתרון הטוב ביותר. VPN מבטל את החסימה של אתרים ומספק פרטיות כדי לאפשר לכל אחד לגשת לאתרים חסומים מבלי לחשוש שמעקב אחר אותם. באמצעות VPN בטורקיה אזרחים יכולים להעמיד פנים שהם במדינה אחרת. זה מאפשר להם לעקוף את כל הצנזורה הממשלתית וגישה לשליחים מוגבלים ואתרי מדיה חברתית

VPN אמין מספק גם הצפנה כך שאיש לא יוכל לדעת מה אתה עושה באינטרנט. חופש ופרטיות דיגיטלית: השילוב המושלם!

ה- VPN הטוב ביותר לטורקיה: השוואת מחירים

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN ב- Longtime המדורגים בראש הדירוג, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

מהו VPN?

רשת פרטית וירטואלית היא שירות מקוון המאפשר לך להעמיד פנים שאתה במדינה זרה. על ידי חיבור לשרת מחוץ לטורקיה, תוכלו לבקר בכל אתרי אינטרנט שתרצו. הצנזורה של הממשלה הופכת לחסרת אונים, מכיוון שברגע ש- VPN מתחבר היא מסתירה את כתובת ה- IP האמיתית שלך - ומחליפה אותה ב- IP של ה- VPN.

לא משנה מדוע המגבלה מתרחשת - בין אם זה נובע מספק שירותי אינטרנט (ISP), ממשלה, מקום עבודה, בית ספר או בעל בית - אתה יכול לקבל גישה מלאה עם VPN. למעשה, מכיוון שהוא מאפשר להעמיד פנים שאתה במדינה אחרת, VPN יכול אפילו להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות. זה מאפשר לך לצפות ב- BBC iPlayer, לגשת לנטפליקס ארה"ב, ולצפות בתחרויות ספורט מקומיות מרחבי העולם אם תבחר בכך..

הערה: ProPrivacy.com אינו מתיר הפרת זכויות יוצרים. אנו מודעים לכך שניתן להשתמש ב VPNs כדי לזייף את המיקום שלך למדינה אחרת, וכך להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות, אך מטרתם העיקרית היא לספק לך אבטחה ופרטיות באינטרנט. בראש ובראשונה, לכן אנו ממליצים להשתמש ב- VPN.

מדוע אני זקוק ל- VPN?

המצב הפוליטי בטורקיה מתוח מאוד. הממשלה משקיעה מאמצים רבים לצנזר אתרים שהם חושבים שהם אנטי-משטר, אנטי-דת ו / או לא מוסריים. עבור אזרחים, עיתונאים, מתנגדים פוליטיים ואחרים המעוניינים לגשת לחדשות, אתרי אינטרנט ושירותים מקוונים מחוץ לבועה שנוצרה על ידי המשטר המחמיר של ארדואן, VPN הטורקי הנכון הוא הפיתרון המושלם..

שימוש ב- VPN לטורקיה כדי להסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך (מיקום) - ולעשות שימוש בהצפנה חזקה בדרגה צבאית - פירושו שכל הנתונים המגיעים והולכים מהמכשירים המוגנים שלך אינם נגישים. ככזה, VPN מספק רמות ללא תחרות של פרטיות דיגיטלית. עם פרטיות זו, והיכולת לזייף גיאוגרפי, ניתן לגשת לכל אתר שממשלת טורקיה חסמה ללא חשש לצפייה בו.

בחירות בטורקיה

בחירות טורקיות מוקדמות עומדות להתקיים, ודיווחים מתגלים מתוך טורקיה על גל צנזורה. חוקים חדשים שהתקבלו בחודש מרץ מאפשרים לכלב השמירה התקשורתי לחסום ביתר קלות תוכן לאומי ובינלאומי באתר המבקר את ממשלתו של ארדואן.

למרות שהבחירות צפויות להיות קרובות, צפוי שארדואן ינצח במירוץ לנשיאות דו-סיבוב. כנשיא ארדואן ייהנה מכוח רב מתמיד.

זה הופך את הסבירות גבוהה לכך שטורקיה תמשיך לחוות רמות גוברות של מעקב וצנזורה. מסיבה זו, חשוב מאוד כי אזרחי טורקיה יגן על עצמם באמצעות VPN הן לפני, במהלך ואחרי שהתקיימו הבחירות..

מבט מהיר על חוקים טורקיים

בטורקיה האינטרנט נמצא תחת שליטה קפדנית בזכות כמה חוקים פולשים: חוק התקשורת האלקטרונית (ECL) וחוק האינטרנט. רשות טכנולוגיות המידע והתקשורת (ICTA) ונשיאות התקשורת והתקשורת (PTC) אוכפות את החקיקה.

בחודש מרץ התקבלו חוקים חדשים המעניקים לכלב השמירה התקשורתי RTUK כוח רב עוד יותר לצנזר תוכן מקוון ללא צורך בפיקוח..

ארגונים כמו Human Rights Watch ביקרו בחריפות את שליטתו של ארדואן ברזל באומה. מאז ההפיכה הצבאית הכושלת, המעקב והצנזורה עלו שניהם באופן דרסטי. הרשויות כלאו מספר עצום של שוטרים נגד ארדואן, כמו גם עיתונאים שהעזו להתבטא נגד התנהלות המשטר..

עבור אזרחים טורקים שאינם מסכימים עם מדיניות קיצונית ומגבילה זו - ורוצים לקרוא חדשות שלא נגועות בתעמולה - האינטרנט הוא כלי שימושי. עם זאת, ממשלת טורקיה עשתה מאמצים רבים כדי לסגור את הגישה לחומרים שהיא בעייתית.

VPN לטורקיה הוא פיתרון מושלם בגלל ההצפנה שהיא מספקת. המשמעות היא שאתה יכול לעשות כל מה שאתה צריך לעשות באינטרנט, מבלי שה- ISP שלך או ממשלתך תדע מה אתה עושה.

מאז ההפיכה צנזורה טורקיה אתרים רבים כמו טוויטר, פייסבוק ו- YouTube. עם VPN לטורקיה, אם אתרים אלה או אתרים אחרים ייחסמו שוב בעתיד, תוכל להמשיך לגשת אליהם!

מה אוכל לעשות עם VPN בטורקיה?

גם אם אינך מעוניין במיוחד לקרוא חדשות האסורות בטורקיה, ישנם דברים רבים שאתה יכול לעשות עם VPN. VPN לטורקיה הוא הדרכון שלך לאינטרנט כולו. מגבלות גיאוגרפיות מתסכלות, לא משנה היכן אתה גר. עם VPN, לעולם לא תצטרך להיאנח ולחץ חזרה לגוגל כדי לחפש שוב.

ל- VPN שהמלצנו יש רשתות ענק של שרתים הממוקמים בכל רחבי העולם. רשתות אלה מאפשרות לך להתחבר לאיזו מדינה תרצה כדי לגשת לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים.

בנוסף, מכיוון ש- VPN מספק פרטיות, אתה יכול להרגיש חופשי לגשת לחומר פיראטי (כמו תכניות טלוויזיה וסרטים). חלק מ- VPN ברשימה זו אף מאפשרים סיבוב עמיתים לעמית (P2P). למידע נוסף על שימוש ב- VPN לאתרי סיקור, עיין במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לביקורות.

יתר על כן, אוהדי הספורט אוהבים VPNs מכיוון שהם יכולים לצפות בתחרויות מוגבלות גיאוגרפיות מכל רחבי העולם.

צנזורה בטורקיה: אילו אתרים חסומים?

טורקיה נוטה להגביל את הגישה לאתרים לפרק זמן קצר. לדוגמה, ידוע שהוא חוסם את פייסבוק, טוויטר ו- YouTube (בין אתרים רבים אחרים) בתקופות של תהפוכות פוליטיות. יתרה מזאת, הממשלה נוקטת במצערת רוחב הפס בעת משבר פוליטי, כמו למשל במהלך הפגנות.

בעקבות ההפיכה הצבאית בשנה שעברה, ממשלת טורקיה חסמה את הגישה לאתרים רבים. מאז, היא החזירה את הגישה למספר אתרים. עם זאת, המצב מאוד נזיל וארדואן צפוי לחסום שוב אתרים בתקופות בהן ממשלתו סבורה שיש צורך לעשות זאת.

כמה אתרים חסומים לצמיתות כוללים YouPorn, Mrstiff, The Pirate Bay, Megaupload, Deezer, Tagged, Slide ו- ShoutCast. לעיתים, כל האתרים של גוגל נחסמו, כולל: Google Docs, Google Translate, Google Books, Google Analytics וכלי גוגל..

אתרים אחרים שנחסמו לעיתים כוללים את Google Drive, GitHub, Dropbox ו- OneDrive של מיקרוסופט. למעשה, על פי Engelliweb.com, ממשלת ארדואן חסמה יותר מ- 114,000 אתרים.

באמצעות VPN אתה יכול לעקוף את הצנזורה הטורקית הקשה ולהשיג מחדש גישה לכל אתרי האינטרנט החסומים.

האם VPNs חוקיים?

השימוש ב- VPN אינו חוקי בטורקיה. עם זאת, ביטול חסימת תוכן והסתרת מה שאתה עושה מהממשלה עלול להנחיל אותך בצרות. הבעיה עם הממשלה הנוכחית היא שהיא עומדת להיות דיקטטורה מעין. המשטרה ומערכת המשפט נמצאות מאוד תחת אגודלו של ארדואן. לפיכך, אם הממשלה תחליט שאתה אדם בעל אינטרס, היא עלולה לעצור אותך - גם אם לא באמת עשית שום דבר רע.

בעקבות ההפיכה הצבאית נכלאו אלפי אזרחים (כולל שוטרים, עובדי ממשלה, עיתונאים, מורים ורבים אחרים) על תמיכתם בהפיכה. עם זאת, נראה כי רבים מאותם אנשים מעולם לא הוכחו אשמים. במקום זאת, הממשלה הכליאה אותם לשימוש בשליחים פרטיים עם קידוד מקצה לקצה.

כיוון שכך, השימוש החוקי ב- VPN בטורקיה הוא אזור אפור. עם זאת, אזרחים מומלצים לא רק להשתמש ב- VPNs מאובטחים מאוד, אלא גם להיזהר מאיפה הם משיגים אותם VPNs. חיפוש VPNs מכתובת ה- IP הביתית שלך עשוי לסמן אותך כאדם המעניין. לפיכך כדאי להשתמש ב- WiFi ציבורי כדי להשיג את ה- VPN מלכתחילה, ולא בחיבור האינטרנט של הבית שלך. זה אולי נראה מעט פרנואידי, אבל לדעתי זה עשוי להיות כדאי.

בנוסף, על משתמשי VPN לעשות שימוש בהצפנה הטובה ביותר הזמינה (OpenVPN) ובמצב התגנבות של VPN (טכנולוגיית הטשטוש VPN) בכדי להסתיר את השימוש ב- VPN ולהגיע סביב חסימות VPN..

חסימת VPN

ספקי שירותי טורקיה חוסמים כתובות IP של VPN מטעם הממשלה. זה יכול להפוך את השימוש ב- VPN לקשה בטורקיה. עם זאת, ל- VPN שבסקירתנו אלפי כתובות IP. הם גם מוסיפים חדשים כל הזמן. המשמעות היא שתמיד יהיו IPs זמינים עבורך. אם ה- VPN שלך אינו פועל, ייתכן שתצטרך להשתמש במצב העברת עקבים או במצב התגנבות כדי לעקוף את חומת האש VPN של ספק שירותי האינטרנט..

התמצאות בבלוק ה- VPN: בחירת נמל

ספקי שירותי האינטרנט יכולים לסרוק תנועה לשימוש ב- VPN. אם הוא מגלה שימוש ב- VPN, ספק האינטרנט יכול פשוט לבצע חומת אש בחיבור האינטרנט שלך עד שתכבה את ה- VPN. למרבה המזל, אתה יכול להשתמש במצב התגנבות VPN או בחירת יציאה כדי למנוע את ספק שירותי האינטרנט לאתר את ה- VPN. בחירת יציאה של פרוטוקול בקרת השידור של OpenVPN (TCP) מעל יציאה 443 - מסווה את התנועה של OpenVPN כ HTTPS רגיל.

HTTPS הוא פרוטוקול הצפנת האינטרנט הרגיל המשמש לשמירה על תנועת הגלישה באינטרנט (סיסמאות, כניסות וכדומה). מכיוון שכמעט כל אתרי האינטרנט והשירותים המקוונים משתמשים ב- HTTPS, ספקי שירותי האינטרנט אינם יכולים לחסום אותו. לכן כאשר VPN מסווה את OpenVPN כ- HTTPS, ספק השירות אינו יודע ש- VPN נמצא בשימוש. זה אומר שאתה יכול להתחמק מלהיות חומת אש.

שיטה נוספת להתחמק מחומת אש של ספק שירותי האינטרנט של ISP היא להשתמש ב- VPN עם בחירה "מצב התגנבות." מצב התגנבות (הידוע גם כטכנולוגיית ערפול) מסווה את תנועת ה- VPN כך ש- ISP לא יוכלו לאתר אותה. כך הם לא יכולים לחסום את ה- VPN שלך. צורות נפוצות של מצב התגנבות כוללות Stunnel ו- Obfsproxy. לחלק מה- VPNs יש גם טכנולוגיית התגנבות קניינית הפועלת בהצלחה.

בגלל המצב הפוליטי בטורקיה, כדאי להשתמש בטכנולוגיית הטשטוש VPN גם אם ה- VPN שלך לא נחסם. פעולה זו תעצור את ספק שירותי האינטרנט שלך לסמן אותך כמשתמש ב- VPN (ולכן אדם בעל עניין).

בחירת VPN לטורקיה

VPN לטורקיה צריך להיות אמין ביותר. ל- VPN רבים מדיניות פרטיות לקויה המאפשרת להם לאחסן נתונים אודותיך. הבעיה היא שאם ממשלה מבקשת מ- VPN למסור נתונים, יש לה את היכולת לעמוד בחקירה.

ה- VPN במדריך זה לא שומר על שום יומני שימוש, וגם לא יומני חיבור שיכולים לשמש כדי לברר מה עשית באופן מקוון. המשמעות היא שגם אם סוכנות ממשלתית מבקשת רישומים על מה שעשית באינטרנט, ל- VPN אין שום מסר למסור.

אנשים המחפשים VPN לטורקיה זקוקים ל- VPN עם מדיניות פרטיות חזקה, הצפנה חזקה ותכונות חשובות כמו מתג להרוג, הגנת דליפות ומצב התגנבות או העברת יציאות. לכל VPNs במדריך שלנו יש תכונות חשובות אלה.

VPN טוב זקוק גם לשפע של מיקומי שרת. ככל שיש ל- VPN יותר מיקומים, כך תוכלו להעמיד פנים שהם נמצאים יותר. זה נותן לכם הרבה יותר חופש ובחירה.

ככלל, איננו ממליצים על שירותי VPN בחינם. זה בעיקר בגלל שהשירות שהם מציעים לרוב אינו מספיק חזק לסטרימינג, הורדה ומשימות עתירות נתונים אחרות וכמה מספקי שירותים מוכרים את הנתונים שלך לכל המרבה במחיר. עם זאת, אם אתה בטוח שברצונך לקחת VPN בחינם להפעלת ניסיון, בדוק את דף ה- VPN החינמי שלנו, בו כל הספקים נקראו ואפשר לסמוך עליהם..

קבל כתובת IP טורקית

אנשים רבים רוצים גם להשתמש בפרטיות VPN כאשר הם ניגשים לאתרים טורקיים. לאנשים שרוצים כתובת IP טורקית, ל- VPN במדריך זה כולם יש שרתים בטורקיה. חיבור לשרת VPN טורקי מסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך (מיקום) אך מאפשר לך להמשיך להשתמש באינטרנט כאילו היית בטורקיה. זה מונע את ספק שירותי האינטרנט שלך ואת הממשלה לראות את תנועת הגלישה באינטרנט.

שרתים ומהירי חיבור

VPN טוב לטורקיה צריך שיהיו לו שפע שרתים ברחבי העולם. אנשים רבים משתמשים ב- VPN כדי להעמיד פנים שהם במדינה אחרת. זה מאפשר להם לעקוף צנזורה מקומית. לכל ה- VPN במאמר זה יש רשתות ברמה עולמית של שרתי VPN הנמצאים ברחבי העולם. שרתים אלה מבצעים רמות מיטביות. המשמעות היא שהם ברקים במהירות ויאפשרו למשתמשים לבצע משימות עתירות נתונים כמו סטרימינג ב- HD. זה חשוב מכיוון ש- VPNs רבים הם איטיים במיוחד, כלומר הם לא מהנים לשימוש וגורמים לחציצה מתמדת כשמנסים לצפות בווידיאו זורם..

במאמר זה תמצאו את ה- VPN המהיר ביותר לטורקיה, ומספר VPNs נוספים שמתקרבים! אז אם ה- VPN המהיר ביותר הוא מה שאתה צריך, VPNs אלה הם אידיאליים!

הקמת VPN טורקיה

הגדרת VPN לטורקיה אינה קשה במיוחד. לשם כך, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

 1. בחר אחד מ- VPN הטורקי ממדריך זה. לשימוש בטורקיה, אנו ממליצים על ExpressVPN מכיוון שיש בו את כל הדרוש לכם מ- VPN מהשורה הראשונה. פרטיות והצפנה הם מעולים, ול- VPN שרתים מהירים במיוחד בכל רחבי העולם.
 2. נווט ל- VPN המועדף עליך על ידי לחיצה על הקישור. הרשמה לתקופה ארוכה יותר תוריד את עלות המינוי ל- VPN, לכן הקפידו לעשות שימוש בהנחה אם אתם מתכוונים להשתמש ב- VPN שלכם כל השנה..
 3. הורד והתקן את תוכנת ה- VPN. תוכנת VPN (המכונה לקוח VPN) זמינה למספר פלטפורמות, לכן וודא שאתה מקבל את המתאימה למכשירים שלך. ExpressVPN מאפשר שלושה חיבורים בו זמנית, כך שתוכל להשתמש ב- VPN במחשב הנייד, הטאבלט והסמארטפון שלך.
 4. כעת, לאחר התקנת ה- VPN, עליכם לבחור את התכונות הדרושות לכם. בטורקיה אנו ממליצים על הצפנת OpenVPN, מתג להרוג, חיבור אוטומטי, חומת אש NAT, הגנת דליפות ומצב התגנבות. תכונות אלה יוודאו שה- VPN שלך יופיע ברמות פרטיות מיטביות.
 5. בחר שרת מהרשימה ולחץ על התחבר.
 6. ברגע שה- VPN שלך מתחבר, פרוטוקול ההצפנה שלו מאבטח את הנתונים שלך. בנוסף, כתובת ה- IP האמיתית שלך מוסתרת ונראה שאתה נמצא במקום המרוחק שבחרת.
 7. ליהנות מגישה לא מוגבלת לאינטרנט בפרטיות מלאה בזכות ה- VPN החדש שלך!

באמצעות חיבור ה- VPN שלך, אתה יכול להרגיש חופשי לזרום, לעשות סיבוב P2P או לבטל את החסימה של כל תוכן שאתה רוצה - מכיוון ש- VPN מעניק לך פרטיות דיגיטלית שאין שני לה..

בדוק את ה- VPN שלך

כאן ב- ProPrivacy.com, צוות המומחים שלנו בודק ובודק באופן קבוע שירותי VPN. לפיכך, הדרך הטובה ביותר לבדוק את המהירות והביצועים של VPN היא לקרוא את סקירת השירות שלנו. אנו גאים במתן מידע עדכני וחסר פניות לגבי כל ה- VPN, כך שתוכל לקבל את המידע הנכון לקבלת החלטות..

ל- ProPrivacy.com התשתית והמתודולוגיה לבדיקת מהירות VPN המתקדמת בעולם. זה מאפשר לנו לספק מידע מדויק על מהירויות חיבור VPN - דבר שאף אחד מהמתחרים שלנו לא יכול לעשות.

בנוסף לכל זה, אנו מבינים שאולי תרצה לבדוק את ה- VPN שלך בעצמך. לשם כך, פשוט גש ל- ipleak.net כדי לבדוק אם יש דליפות. VPNs במאמר זה נבחרו לשימוש בטורקיה מכיוון שהם מצוינים לפרטיות, כך שבהחלט לא תגלו דליפות..

זכור לבחור שרת מבחן קרוב אליך ולבדוק את מהירות האינטרנט שלך עם ובלי ה- VPN מחובר, כך שתוכל להשוות בין השניים. עם זאת, אנא זכור כי בדיקות המהירות המקוונות אינן חסינות תקלות. הם לא יתנו תוצאות מדויקות כמו הגדרת שרתי הבדיקה שלנו בכוונה. כדי לבדוק את תוצאות בדיקות המהירות האחרונות עבור שירותי ה- VPN המהירים ביותר, אנא עיין במאמר זה.

השגת המרב מה- VPN שלך

ספקי ה- VPN במדריך זה נמצאים בראשם של ענף ה- VPN. הם מספקים את הרמות הטובות ביותר של ביצועים ומהירות. עם זאת, ישנם עדיין דברים שאתה יכול לעשות כדי להבטיח ש- VPN שלך פועל ברמות מיטביות. לצורך הפרטיות, עליך לעקוב אחר ההוראות במדריך ההתקנה בהמשך המאמר. בחירת OpenVPN, מתג להרוג, הגנת דליפות ומצב התגנבות / העברת יציאה (TCP מעל יציאה 443) יעזרו לכם להישאר פרטיים.

למהירויות הטובות ביותר, מומלץ להתחבר לשרת שקרוב יותר אליכם. עם זאת, הייתי ממליץ להתחבר לשרת VPN טורקי או לשרת מחוץ לטורקיה רוב הזמן. מסיבה זו, בחר שרת קרוב אליך אך במדינה אירופאית שכנה שמתאימה לפרטיות (כמו שוויץ או הולנד). השתמש רק בשרת VPN בטורקיה אם אתה זקוק באופן ספציפי להשתמש בשירותים מוגבלים גיאוגרפיים טורקיים, מכיוון שזה יקטין את הסיכוי שלך ששרת VPN יימקד על ידי הממשלה..

לאחר שאמרתי את זה - באמת שאין לך מה לדאוג, כי ספקי ה- VPN במדריך זה לא מחזיקים יומנים. ככאלה, גם אם ממשלת טורקיה אכן מכוונת לשירות VPN, לא יהיו לה נתונים זמינים לאיסוף. האמור לעיל הוא רק אמצעי זהירות נוסף.

פרוטוקולי VPN הטובים ביותר

פרוטוקולי VPN מסוימים (פרוטוקולי מנהור) מספקים אבטחה ופרטיות טובים יותר מאחרים. הם מספקים גם מהירויות חיבור שונות. ב- ProPrivacy.com, אנו ממליצים להשתמש בהצפנת OpenVPN מכיוון שהיא הכי מאובטחת. עם זאת, הנה רשימה של הזמינים, כך שתוכלו לבחור בין פרוטוקולי מנהרה אם תרצו:

 • PPTP. פרוטוקול נקודת נקודה לנקודה הוא פרוטוקול ה- VPN הכי פחות מאובטח. אנו ממליצים להימנע מכך. ניתן לפרוץ PPTP ולכן הוא פגיע לסוכנויות הביון הממשלתיות. עם זאת, מכיוון שהוא חלש זה מהיר מאוד.
 • L2TP / IPsec. פרוטוקול מנהרה של שכבה 2 / אבטחת פרוטוקול אינטרנט הוא בטוח יותר מ- PPTP, אך מעט איטי יותר. זה בטוח מספיק לשימוש מסיבות פרטיות - אך לא חזק כמו OpenVPN. מכשירי iOS משתמשים לרוב ב- L2TP / IPsec מכיוון שהם תואמים טבעית ל- iPad ו- iPhone.
 • SSTP. פרוטוקול מנהרת שקע מאובטח הוא צורה אחרת של הצפנה מאובטחת המספקת מהירויות די טובות. זה לא טוב כמו OpenVPN, אבל בהחלט יכול להיחשב טוב לפרטיות.
 • IKEv2. גרסת 2 של Internet Key Exchange היא פרוטוקול הצפנה נוסף שהוא מהיר ובטוח יחסית.
 • OpenVPN. זהו הצפנת ה- VPN הטובה ביותר בשוק - אם היא מיושמת נכון. כל ה- VPN במדריך זה מיישמים זאת בצורה מעולה. הצפנת OpenVPN מגיעה בשתי צורות: OpenVPN Transmission Control Protocol (TCP) ו- OpenVPN User Datagram Protocol (UDP). TCP מעט טוב יותר לפרטיות, אך לצורך הזרמה פרטית אנו ממליצים על OpenVPN UDP מכיוון שהיא מהירה יותר.

לקבלת פירוט מלא של קידוד ה- VPN אנא עיין במדריך למתחילים שלנו.

פרוקסי נגד VPNs

אתה יכול להשתמש באתר פרוקסי או פרוקסי סיומת דפדפן כדי להתגבר על הצנזורה בטורקיה. עם זאת, בעוד ש- proxy יבטל את חסימת אתרים, הוא לא יעניק לך את הרמות הגבוהות של פרטיות ששירות VPN יעניק. אם ביטול החסימה של תוכן עם סיומת דפדפן זה מה שאתה רוצה, אז מספר VPNs מספקים פרוקסי דפדפן כחלק מהשירות שלהם. עם זאת, אנו ממליצים בחום לדבוק בתוכנת VPN המשתמשת ב- OpenVPN כדי להצפין את התנועה שלך - זו הדרך היחידה להשיג את הרמות הגבוהות ביותר של פרטיות דיגיטלית.

VPN לנייד

אם אתם מחפשים VPN טורקיה לטאבלט או טלפון חכם אנדרואיד, או VPN לאייפון (iPad או iPhone), ה- VPNs במדריך זה מושלמים. לכל VPNs לטורקיה שהמלצנו יש תוכנת VPN למכשירים ניידים. להתקנת לקוח ה- VPN הנייד, פשוט הורידו את הקובץ מדף ההורדה של ה- VPN. האפליקציה תעבוד ממש כמו כל אפליקציה אחרת במכשיר הנייד שלכם. כדי להפעיל אותו, בחר בהגדרות האבטחה שבהן תרצה להשתמש ולחבר לשרת.

זכור להשתמש ב- VPN שלך בכל פעם שאתה משתמש בנקודה חמה ציבורית WiFi. ה- VPN יגן על הנתונים שלך מפושעי רשת והאקרים המשתמשים באותו WiFi. ההצפנה של ה- VPN תמנע מהאקרים את היכולת לגנוב את פרטי הכניסה, הסיסמאות ופרטי כרטיס האשראי שלך.

סיכום

לקראת הבחירות, טורקיה חוסמת יותר אתרים מאי פעם. כמו כן, צפויות להיות הפסקות מדיה חברתית. לאנשים שרוצים פרטיות באופן מקוון, ורוצים להיות מוכנים לפעם הבאה שהממשלה המגבילה של טורקיה חוסמת אתרים, VPN אמין ומבוסס הוא מושלם.

VPNs במאמר זה בטוח לשימוש ומאפשרים לך לבטל חסימה מאובטחת של כל אתרים שאתה רוצה. בנוסף, לכל VPNs המומלצים שלנו לטורקיה יש הצפנה חזקה וישאירו אותך מאובטח בזמן שאתה נמצא ב- WiFi ציבורי.

עם כל מה שאתה צריך לדעת שפורש במאמר זה בבירור, אתה נמצא בעמדה חזקה לבחור VPN לטורקיה. כל ה- VPN ברשימה זו הם אמינים ביותר, אך כולם נבדלים מעט כל כך, אז אנא הקפד לבדוק את האפשרויות בזהירות. פעולה זו תאפשר לך להירשם ל- VPN המושלם עבורך.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN ב- Longtime המדורגים בראש הדירוג, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me