מה זה קלע טלוויזיה?

Sling TV הוא שירות סטרימינג מקוון בר השגה המספק גישה לערוצי טלוויזיה בכבלים בארה"ב. עבור 20 דולר לחודש בלבד, מנויים מקבלים גישה לאוהבי ה- ESPN, FOX, דיסני, AMC, Showtime, CNN, וכל בכורות הספורט והטלוויזיה שמגיעות איתן. בסך הכל, מנויי Sling TV מקבלים גישה למספר 135 ערוצים.


אמנם נכון ש- Sling TV מוגבלת באופן גיאוגרפי לארה"ב, אך החדשות הטובות הן שעם רשת קלע טלוויזיה וירטואלית פרטית (VPN), כל אדם, בכל מקום שהוא, יכול להעמיד פנים שהוא בארה"ב כדי לבטל את החסימה של Sling TV. עבור מכורים לטלוויזיה וסרטים ברחבי העולם, VPN טלוויזיה לקלע פירושו היכולת לעשות זאת צפה בטלוויזיה בארה"ב כל היום.

הפרטיות של Sling TV 2020

VPNs הטלוויזיה הקלעית הטובה ביותר בשנת 2020 הוא NordVPN. עיין בסקירת הווידיאו שלנו בהמשך.

לחלופות מסוימות, עיין בטבלה שלהלן כדי לראות את חמשת ה- VPN הטובים ביותר עבור Sling TV בשנת 2020.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

VPNs קלע לטלוויזיה

VPN לטלוויזיה בקלע מאפשר לצרכנים בכל העולם להעמיד פנים שהם בארה"ב. התוצאה היא היכולת לקבל גישה לכל אחת מתוכניות הטלוויזיה של קלע. התוכניות הפופולריות ביותר הן התוכניות הכתומות והכחולות, במחיר של 20 $ ו 25 $ לחודש. מנויים אלה מעניקים לצופים גישה לכמות מטורפת של תכנות בארה"ב, ועם VPN TV של קלע, התוכניות הללו זמינות בכל מקום.

במאמר זה אנו מסבירים את כל מה שצריך לדעת על VPN לטלוויזיה בקלע. אנו מתארים מה זה VPN, איך זה עובד ומדוע VPN אחד עבור Sling TV טוב יותר מאשר אחר. אנו אפילו אומרים לך כיצד לבטל את חסימת ה- Sling TV עם VPN. VPN הוא ללא ספק הדרך הזולה והטובה ביותר לבטל את חסימת הצפייה ולצפות בתכניות ובבכורות הטלוויזיה הכי אמריקניות. אז, בלי להתייחס יותר, הנה חמשת שירותי ה- VPN של Sing TV הטובים ביותר.

מהו VPN טלוויזיה קלע?

רשת וירטואלית פרטית היא שירות מקוון מדהים המאפשר לך להעמיד פנים שאתה במדינה אחרת. בכך תוכלו להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות ולגשת לתוכן שבדרך כלל נחסם. זה מאפשר לך לצפות בטלוויזיה בקלע כאילו היית בארה"ב.

בנוסף, VPN אמין ואמין מספק הצפנה חזקה. הצפנה זו מערבלת באופן מאובטח את כל הנתונים המגיעים והולכים מהמחשב האישי, הנייד, הטלפון החכם או הטאבלט. התוצאה היא שאיש - ספקי שירותי אינטרנט, ממשלות או מנהלי רשת מקומיים - לא יכול לדעת מה אתה עושה באופן מקוון.

היכולת להיראות במדינה אחרת, שנוספה לפרטיות הדיגיטלית של ההצפנה, היא המשולבת המושלמת. זו הסיבה ש- VPN פרמיום הוא השקעה כה מדהימה.

שיקולי VPN לטלוויזיה בקלע

כשבחרנו את ה- VPN הטובים ביותר עבור Sling TV, היו כמה שיקולים שקיבלנו בחשבון. והכי חשוב, דאגנו רק לבחור VPNs המספקים מהירויות מהירות. מהירויות חיבור מהירות חשובות ביותר בעת הזרמת HD.

למרבה הצער, הרוב המכריע של 850 ה- VPN הקיימים בשוק איטי מדי לצורכי הסטרימינג שלך. עם זאת, ה- VPN במדריך זה, כולם בחרו בשרתים אמריקאים מהירים - כך שתמיד תוכלו לראות את Sling TV.

השיקול השני היה פרטיות. מכיוון שתעמיד פנים שאתה בארה"ב צופה בקלע בטלוויזיה, חשוב שהביטחון והפרטיות יהיו מובטחים. כל VPNs במאמר זה נבחרו מכיוון שהם מושלמים לצפייה בטלוויזיה בקלע באופן פרטי.

סמנכ"ל קלע טלוויזיה לאוהדי ספורט

קלע טלוויזיה הוא מדהים במיוחד עבור אנשים שרוצים לבטל את חסימת הצפייה בספורט ועוד. עם VPN טלוויזיה קלע, אוהדי הספורט יכולים לקבל גישה לתחרויות גולף אמריקאיות, הוקי (NHL), בייסבול (MLB), כדורסל (NBA), כדורגל אמריקאי (NFL), טניס. למעשה, אין דרך טובה יותר לצפות בספורט אמריקאי בתקציב.

VPN לסרטים עם קלע טלוויזיה

Sling TV מעניק לך גישה למבחר עצום של סרטים. זה כולל גישה לערוצי סרטים ספציפיים כמו Sundance, Fandor, Epix, Shortlist, HDNet Movies ו- TCM. זמינים גם הם Showtime, HBO, Cinemax, Starz Encore, Hallmark, LMN ו- Tribeca Shortlist. זו כמות מטורפת של בחירה עבור מכורים לקולנוע.

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN עבור קלע טלוויזיה לילדים

VPN לטלוויזיה בקלע הוא דרך מדהימה לארח את ילדיכם! Sling TV נותן גישה להרבה תכנות לילדים, כולל ערוצי דיסני (דיסני, דיסני ג'וניור, דיסני XD), ערוצי ניקלודיאון, בומרנג, רשת קריקטורות, טלוויזיה ברווז, וקלע ילדים (מבחר תכנות וסרטים מצוירים לילדים).

קלע טלוויזיה קנדה

אזרחים קנדים רבים מעוניינים במנוי של קלע לטלוויזיה. בדיוק כמו בכל מקום אחר, קלע טלוויזיה נחסם בקנדה. עם זאת, עם VPN טלוויזיה בקלע, קנדים יכולים לבטל את החסימה של Sling TV (בדיוק כמו שצופים במיקומים אחרים יכולים). אם ברצונך לגלות עוד תסתכל במדריך VPN הקנדי שלנו.

VPN טלוויזיה קלע לאזרחי ארה"ב

אפילו מנויים אמריקאים שאינם זקוקים ל- VPN כדי לגשת לקלע TV, יכולים ליהנות מ- VPN. למה? מכיוון שמגבלות הרישוי, Sling TV לא יכולה להציג ערוצי טלוויזיה, תוכניות ואירועי ספורט מסוימים ברחבי ארה"ב. שירותים אלה מסומנים באתר Sling TV כ"שווקים נבחרים בלבד ". למשל, פוקס ספורט זמין רק במקומות מסוימים. עם זאת, באמצעות VPN, תושבי ארה"ב יכולים לגשת לזרמי פוקס ספורט ממיקודים שונים.

להלן כמה דוגמאות למה שאפשר לגשת אליהם מארה"ב באמצעות VPN VPN של קלע:

 • FOX Sports אוהיו
 • FOX Sports West
 • FOX Sports Florida
 • FOX Sports South
 • FOX Sports Midwest
 • FOX Sports Arizona
 • FOX ספורט סינסינטי
 • FOX דטרויט ספורט
 • FOX Sports North
 • FOX Sports Prime Ticket
 • FOX Sports סן דייגו
 • FOX ספורט דרום מזרח
 • FOX Sports Southwest
 • FOX ספורט שמש
 • זמן הספורט אוהיו
 • רשת YES (יאנקיז בידור וספורט).

כיצד לבטל את חסימת הקלע לטלוויזיה באמצעות VPN

קל לבטל את החסימה של קלע לטלוויזיה באמצעות VPN. לשם כך, פשוט בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

 1. החלט על VPN. עבור Sling TV, אנו ממליצים על ExpressVPN
  מכיוון שיש בו מבחר מדהים של שרתים אמריקאים שכולם מהירים במיוחד להזרימת קלע טלוויזיה ב- HD.
 2. לחץ דרך VPN לבחירתך, ו הירשם כמנוי לשירות.
 3. הורד והתקן התוכנה. VPNs במדריך זה מאפשרים ליותר ממכשיר אחד להפעיל את ה- VPN בו זמנית. כך תוכלו לצפות בקלעי טלוויזיה בטלפון, במחשב הנייד, בטאבלט ו / או במחשב האישי.
 4. הפעל את תוכנת ה- VPN ו- בחר שרת אמריקאי מהרשימה - לחץ על התחבר.
 5. כעת, לאחר ש- VPN התחבר, הוא מגן עליך באמצעות הצפנה. בנוסף, יש לך כתובת IP אמריקאית (מה שאומר שאתה נראה בארה"ב). מסיבה זו תוכלו כעת נווט אל SlingTV.com.

קניית כרטיס מתנה לטלוויזיה בקלע

כדי להירשם לשירות תצטרך כרטיס מתנה של SlingTV (מכיוון שאין לך כרטיס אשראי ומיקוד בארה"ב). כדי לקבל את כרטיס המתנה תצטרך קודם כל לקבל קצת ביטקוין. כדי לגלות כיצד לקנות bitcoins חפש כאן.

 1. כדי לקבל את כרטיס המתנה כנסו לכאן. תנותב אל eGifter שם תוכל לרכוש כרטיס מתנה של $ 25. זה יאפשר לך להשתמש בחודש של קלע טלוויזיה תמורת 20 דולר ולקבל תוכנית שדרוג של 5 דולר למשהו נוסף (Sling TV מספק המוני תוספות על גבי התוכנית הבסיסית המדהימה). תצטרך לשלם עבור כרטיס המתנה שלך באמצעות Bitcoins.
 2. כעת, פדו את כרטיס המתנה בפורטל הטלוויזיה של קלע.כרטיס קלע לטלוויזיה עם קלע

השתמש בכרטיס אשראי וירטואלי

 1. כדי להירשם תצטרך להשיג כרטיס אשראי וירטואלי כמו זה. זה מעט יקר כיוון שאתה צריך לשלם דמי חבר כדי לקבל את הכרטיס הווירטואלי. עם זאת, הכרטיס יספק לך כתובת ארה"ב ומיקוד תקפים. באמצעות האתר בקישור תצטרך להוציא $ 65. עם זאת, הדבר יאפשר לכם לרכוש חודשיים של קלע טלוויזיה תמורת 40 ותוספת של $ 10 דולר. (אתם תפסידו עמלות בסך 15 $, אך עבור אנשים רבים ברחבי העולם 65 $ עבור חודשיים של קלע טלוויזיה עם תוספות הוא עדיין ערך מצוין!) זכרו, הדרך הטובה ביותר להשתמש בכרטיס האשראי הווירטואלי שלכם היא להשתמש בו כדי לקנות טלוויזיה קלע. כרטיס מתנה בוולמארט. Walmart מופיע באתר ה- Unlocked בארה"ב כך שזה יעבוד, ותקבל את קוד השובר של קלע הטלוויזיה שלך בדוא"ל..

זכור כי קלע טלוויזיה נרכש על בסיס חודש לחודש - ללא חוזים ארוכים! פשוט בטל בכל עת.

איזה VPN עלי להשיג עבור קלע טלוויזיה?

ואילו ExpressVPN
הוא ה- VPN המומלץ ביותר שלנו עבור Sling TV, כל ה- VPN במדריך זה נבחרו בקפידה מכיוון שהם מושלמים עבור Sling TV. VPNs אלה הם שירותים ידועים מנויים היטב המספקים מהירויות מצוינות לסטרימינג. בנוסף, כל VPNs אמינים ויש להם טיפול לקוחות נהדר.

מסיבה זו תהיה בטוח בבחירת ה- VPN שאתה הכי אוהב את הצליל של. בנוסף לכל VPNs אלה תקופות ניסיון - כך שאם אתה רוצה לנסות את כולם בלי לשלם דבר, אתה יכול!

סמנכ"ל Sling TV: מסקנה

במאמר זה הסברנו כל מה שצריך לדעת על ביטול החסימה של Sling TV עם VPN. כל שירותי ה- VPN של Sling TV במדריך זה הם מעולים, וכולם יאפשרו לך לבטל את חסימת ה- Sling TV מכל מקום.

VPNs אלה הם ערך מאובטח, אמין ופנטסטי לכסף. אז הביטו במהירות מהירה ובחרו VPN לטלוויזיה בקלע בביטחון. אנו בטוחים שיש VPN לטלוויזיה בקלע לכולם במדריך זה - לא משנה מה הנסיבות האישיות שלכם.

אם יש לך שאלות לגבי ביטול החסימה של Sling TV, אנא אל תהסס לפנות אלינו - אנו תמיד שמחים לעזור!

VPN הטלוויזיה הקלעית הטובה ביותר: סיכום

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me