וייטנאם מטילה צנזורה מקוונת קשה. זה הוביל לגינוי מצד כתבים ללא גבולות (RSF). לאנשים המתגוררים בווייטנאם או מבקרים בה, פירוש הדבר חוסר יכולת לגשת לאתרים רבים, חנויות חדשות ושירותים מקוונים. על ידי שימוש ב- VPN בווייטנאם, אזרחים יכולים לקבל פרטיות וביטחון דיגיטלי - תוך ביטול חסימה של תוכן שמוגבל על ידי ממשלת וייטנאם..


VPN לויאטנם

VPNs הטובים ביותר עבור וייטנאם

עיין בטבלה שלהלן כדי להשוות את מיטב ה- VPN עבור וייטנאם. אם אתה מחפש מידע נוסף מדוע עליך להשתמש ב- VPN בווייטנאם, תמצא את הפרטים שלהלן.

 1. ExpressVPN

  - שירות נהדר מכל הסיבוב המושלם לזכות בפרטיות בווייטנאם

 2. NordVPN

  - גם זול וגם יוצא דופן - בטל חסימה של דבר וזכה לפרטיות בווייטנאם

 3. IPVanish

  - ספק מבוסס ארה"ב עם שרתים שבהם אתה זקוק להם המהירים בזק

 4. TorGuard

  - יש הרבה תכונות פרטיות מצטיינות במחיר נמוך יחסית

 5. VPNArea

  - VPN מרשים מבולגריה עם תמיכת לקוחות יוצאת דופן

שיקולי VPN וייטנאמיים

שיקולי VPN וייטנאמיים

שירות וירטואלית וירטואלית פרטית (VPN) מאפשר לאנשים להעמיד פנים שהם במדינה אחרת. פעולה זו מאפשרת להם לגשת לאינטרנט כאילו הם מחוץ לווייטנאם. התוצאה היא ש- VPN לווייטנאם עוקף את כל מגבלות האתר הממשלתיות. עם VPN, כל אחד בווייטנאם יכול לחלוטין להימנע מצנזורה.

למעשה, ניתן להתגבר על כל בלוקי האינטרנט, כולל אלה שנכפים על ידי מקומות עבודה, בתי ספר ובעלי בית. אתה יכול גם להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות כדי לגשת לתוכן מוגבל ושירותי אתרים בדרך כלל חסומים גיאוגרפיים למדינה ספציפית (ה- BBC iPlayer של בריטניה - למשל).

מכיוון שויאטנם מדכאת, עקיפת מגבלות הממשלה עלולה להיות מסוכנת. עם כמה שירותי VPN זה יהיה מסוכן. זו הסיבה שחשוב לטפל בבחירת VPN לווייטנאם. המומחים שלנו בחרו בקפידה את כל ה- VPN במדריך זה לשימוש בויאטנם. VPNs מומלצים אלה מספקים פרטיות דיגיטלית איתנה תוך שימוש בהצפנה בדרגה צבאית.

בשל אופייה המדכא של הממשלה, שימוש ב- VPN עלול להיות מסוכן בווייטנאם. ביטול חסימת אתרים המספקים תוכן פיראטי כמו Putlocker או PopcornTime עלול לגרום לך לזרוק לכלא. אם אתה רוצה לדעת אם ה- VPN של פופקורן הוא בטוח, עיין במדריך ה- VPN של פופקורן שלנו.

הרוב המכריע של VPNs בשוק (ישנם מאות) מספקים קידוד מיושן או מיושם בצורה לא טובה. יש להם גם מדיניות פרטיות מעורפלת שיכולה לאפשר להם לגלות את הרגלי הגלישה שלך. בהתחשב בסכנות הכרוכות בשימוש ב- VPN בווייטנאם: בחירת VPN היא קריטית. אז מה צריך VPN עבור וייטנאם?

תכונות VPN חשובות

VPN לווייטנאם חייב לשמור על אבטחת הנתונים שלך. מסיבה זו, חיוני ש- VPN שלך ישמור אפס יומני או רק יומני חיבור מצטברים מינימליים. פירוש הדבר שלעולם אסור להשתמש ב VPNs בחינם (Hotspot Shield למשל) בווייטנאם. למעשה, כדי להיות מאובטח לחלוטין בעת ​​שימוש ב- VPN עבור וייטנאם, השירות חייב להיות בעל התכונות הבאות:VPN אבטחה

 • מדיניות פרטיות חזקה. הם לא אוגרים כתובות IP ונתונים אחרים המאפשרים זיהוי אישי.
 • הצפנת VPN חזקה. ההצפנה חייבת להיות מאובטחת ועליה לעמוד בתקני המינימום שלנו להגנה.
 • מתג כיבוי. זה מבטיח ששום דבר לא ידלף לספק האינטרנט שלך. כל הדלפות נתונים יכולות להודיע ​​לספק האינטרנט כי ניגשת לאתר מצונזר: דבר שעלול לגרום לעונש מאסר.
 • הגנת דליפות DNS. דליפת DNS יכולה גם להודיע ​​לספק האינטרנט שלך כי ביקרת באתר מוגבל. זו הסיבה שלעולם אסור להשתמש ב VPNs דולף בווייטנאם, כמו PureVPN: הם יכולים להנחית אותך בכלא.
 • מצב התגנבות. טכנולוגיה זו מסתווגת VPN. זה מאפשר למשתמשים ב- VPN להסתיר את השימוש ב- VPN. למרות שתעבורת VPN מוצפנת (כך שה- ISP לעולם לא יודע באילו אתרים מבקרים) - אפשר של ספקי האינטרנט לשים לב ש- VPN נמצא בשימוש. זה לבד יכול להנחית אותך בצרות עם המשטרה בווייטנאם. אם אתה משתמש ב- VPN, אתה נותן לממשלה סיבה לחשוד בך. מסיבה זו, עדיף הרבה יותר להשתמש ב- VPN שיש לו מצב התגנבות (כדי להסתיר את השימוש ב- VPN כתעבורת HTTPS רגילה).

מיקום השרת

ל- VPN שימושי לווייטנאם יש גם הרבה אפשרויות לשרת. כדי להפיק את המרב מ- VPN שלך, אתה צריך להיות מסוגל להעמיד פנים שהוא במדינות רבות ושונות. זה יאפשר לך את האפשרות הטובה ביותר בכל מה שקשור לביטול חסימת אתרים ושירותים באופן מקוון.מיקום השרת

ל- VPN המומלצים שלנו לכולם הרבה שרתים בכל רחבי העולם. שרתים אלה גם כולם מהירים במיוחד: מושלמים לביצוע משימות עתירות נתונים כגון הזרמת HD (בטל חסימה של סרטוני YouTube או תוכן זר נטפליקס למשל) או למשחקים. אם אתה רוצה VPN במיוחד עבור Netflix, עיין במדריך ה- VPN של Netflix שלנו.

האם VPNs חוקיים בווייטנאם

כן, VPNs הם חוקיים בווייטנאם. רוב הדברים שבהם תוכלו להשתמש ב- VPN עבור וייטנאם (ביטול חסימת אתרים לגישה לתוכן מוגבל, למשל) - אינם חוקיים. עם זאת, אינך יכול להסתבך בגלל החזקת מינוי VPN עצמו. למרות זאת, בדרך כלל אנו ממליצים להשתמש במצב התגנבות של VPN (הסוואה) כדי להסוות את השימוש ב- VPN בווייטנאם.חוקיות VPN

ההגנה המינימלית שאנו ממליצים על שימוש ב- VPN בווייטנאם היא הגנת דליפות DNS ומכשפת הרוגים: אלה הם חובה מוחלטת בווייטנאם. לעולם אל תשתמש ב- VPN בווייטנאם בלי להפעיל מתג להרוג לפני כן.

צנזורה באינטרנט בויאטנם

הממשלה המגבילה בווייטנאם חוסמת אתרים מסיבות פוליטיות ודתיות. זה גם קשור להגנת זכויות יוצרים.

צנזורה באינטרנט

ממשלת וייטנאם לא רוצה שאנשים ישתמשו ב- VPN וכלי התחמקות אחרים כדי לעקוף צנזורה. מסיבה זו, שימוש ב- VPN בווייטנאם יכול להיות מסוכן יותר מאשר במקומות שונים. זו הסיבה שבחרנו VPNs עבור מדריך זה עם מתג להרוג ומצב התגנבות. כדי להיות בטוחים בעת שימוש ב- VPN בווייטנאם: אנא השתמש בתכונות אלה.

ראוי גם לציין כי RSF הגיבה את ההערה הבאה על השימוש בפרוקסי וייטנאם:

"כדי להגן על האנונימיות שלהם במדינה שבה תשתית הרשת אינה מאפשרת יירוט של תקשורת מוצפנת (כלומר אין בדיקת מנות עמוקה), לבלוגרים הווייטנאמים יש כל סיבה להשתמש בהצפנה. כתוצאה מכך, VPN הוא אפשרות טובה יותר מאשר פרוקסי. האחרון מאפשר עקיפה של חסימת גישה, אך - בניגוד ל- VPN - אל תצפין. "

כפי שאתה יכול לראות, פרוקסי אישים יאפשרו לאנשים בווייטנאם לבטל חסימת אתרים מצונזרים. עם זאת, זהו סיכון להשתמש בפרוקסי וייטנאם כך שמסביר RSF - אנא היצמד ל- VPN מאובטח מרשימה זו.

מדיה חברתית

בטל את חסימת המדיה החברתית

וייטנאם חסמה גם את פייסבוק וטוויטר. עם VPN אתה יכול להעמיד פנים שאתה במדינה אחרת כדי לגשת ולהשתמש באתרי המדיה החברתית החסומה ולהשתמש בהם. VPN יאפשר לך לגשת ולהשתמש בשליחים חסומים כמו מסר מיידי של יאהו (שלדברי המשתמשים יש הודעות שצונזרו על ידי הממשלה).

בלוגים אנונימיים

כל מי שרוצה לקרוא אתרי בלוגים כמו Reddit יכול לעשות זאת באמצעות VPN עבור וייטנאם. וייטנאם גם עוצרת אנשים שכותבים בלוגים שמבקרים את ממשלת ה- VoP. על ידי שימוש ב- VPN, משתמשים יכולים לגשת לאתרי בלוגים, לקרוא בלוגים חסומים ואפילו לכתוב בלוגים שאחרת היו חוששים ליצור. למרות ש- VPN לא הופך אותך לאנונימי בקפדנות, הוא מסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך. זה יכול לאפשר לך לכתוב בלוג אנונימי בפרטיות אם תרצה בכך.בלוגים

Yahoo360 הוא אתר בלוגים פופולרי שאינו זמין בווייטנאם. VPNs המומלצים שלנו יאפשרו לך גישה ל- Yahoo360.

אתרי וורדפרס הם כמה מקהילות הבלוגים הטובות והמגוונות ביותר ברשת. וייטנאם חסמה את האתרים הללו. כדי לבטל את חסימת וורדפרס, השתמש רק באחד מ- VPN במדריך זה.

סיכום

כל ה- VPN במדריך זה מספקים פרטיות נהדרת. יש להם שרתים מעולים הנמצאים בכל רחבי העולם. תלוי אם אתה זקוק לשרתים אסייתיים פחות או יותר, עדיף להתרכז בשלושת ה- VPN המובילים. אם אתה רוצה להשתמש ב- VPN שלך תוך כדי שימוש בשירותים וייטנאמיים, תזדקק לכתובת IP של וייטנאם. השירותים הגבוהים יותר במאמר זה יאפשרו לך לשנות את ה- IP שלך לווייטנאם בפרטיות.סיכום ה- VPN הטוב ביותר בווייטנאם

אנא הקפד לבדוק את ביקורות בודדות בזהירות ולוודא של- VPN שאתה מחליט עליו יש מתג להרוג באפליקציה לנייד אם אתה מתכוון להשתמש ב- VPN שלך בנייד. זכור, שימוש ב- VPN לקוי או ב- VPN ללא מתג הרג עלול להנחית אותך בכלא, אז אנא דאג. אם יש לך חששות או שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו בהמשך.

לבסוף, אנא היזהר מאוד כשאתה מסתכל על אתרי השוואה אחרים של VPN. שמתי לב לכמה אתרי השוואה של VPN שממליצים על PureVPN לשימוש בווייטנאם. נמצא כי PureVPN סובל מדליפות DNS על ידי הסוקר שלנו: זה יכול להנחית אותך בכלא. אם אתה רואה אתר שממליץ על PureVPN לווייטנאם: הם טועים, ועליך לזכור לא להשתמש שוב באתר ההשוואה כיוון שהוא זבל מסוכן.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me