האם מישהו צריך לדאוג מהגבלות האינטרנט בנורבגיה? כתבים ללא גבולות חושבים שלא. קבוצות לחץ לחופש הדיבור, כמו בית החופש, אינן מודאגות. נורווגיה היא חברה מכילה עם מלוכה חוקתית עממית ומעמד פוליטי מגיב.

אף אחת מהסיבות הקלאסיות להדחקה באינטרנט לא קיימת בארץ שמחה זו.נשיא נורבגיה

למרות הצבעות חוזרות ונשנות נגד חברות באיחוד, הנורבגים כפופים לחוק האיחוד האירופי. הסיבה לכך היא שהממשל הנורווגי מיישם את הוראות האיחוד האירופי. ה הנחיית שמירת נתונים של האיחוד האירופי ופסקי אכיפת זכויות יוצרים הופכים הורדה עם טורנטים להרגל מסוכן. שניהם הפכו לחלק מהחוק הנורבגי.

זה גם שירותי סטרימינג קשים לגישה כמו נטפליקס בגלל חוזי רישוי מקומיים וזכויות יוצרים.


להלן הבחירה שלנו בחמישה VPNs לנורווגיה שמגיעים מאוד מומלצים ועוזרים לכם לעקוף את הנושאים שהוזכרו לעיל בנורבגיה!

שירותי VPN הטובים ביותר בנורבגיה

להלן שירותי VPN הנורבגים הטובים ביותר - או כמו שהנורווגים היו אומרים "VPN של נורסק".

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN ב- Longtime המדורגים בראש הדירוג, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

VPN נורבגיה שיקולים

בהמשך תוכלו לקרוא מידע מפורט יותר אודות הסיבות לשימוש ב- VPN בנורבגיה, וגם על מה שעליכם לקחת בחשבון בעת ​​בחירת VPN.

סטרימינג ומסעיר בנורבגיה

שתי בעיות האינטרנט בהן אתם מתמודדים בנורבגיה הן אי החוקיות של הורדות סיקור ואי-אפשרות להיכנס לשירותי סטרימינג זרים, באמצעות VPN תוכלו לקבל חסימת Netflix אמריקאית ושלל שירותים אחרים שאינם זמינים בדרך כלל בנורבגיה..שירותי סטרימינג

ניתן לפתור את שני הבעיות הללו באמצעות רשת פרטית וירטואלית (VPN). ה- VPN מייצג אותך בכל מה שאתה עושה באינטרנט. זה מגן על התעבורה העוברת בין המחשב שלך לשרת VPN. ככזה, ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) לא יכול לראות שאתה ניגש לספריות סיקור או עוסק בהורדות עמיתים לעמית (P2P)..

אם אתה חדש ב- VPN ורוצה לדעת יותר, עיין במדריך למתחילים ל- VPN עבור כל המידע הדרוש לך במדריך שימושי אחד..

ה- VPN גורם להיראות כאילו אתה באותה מדינה שהשרת בחרת בעת הפעלת לקוח ה- VPN. זה מאפשר לך להיכנס לשירותי סטרימינג עם הגבלות גישה למיקום גיאוגרפי.

כשמחפשים VPN לנורבגיה, עליכם להבטיח כי לספק שתבחרו יש שרתים במדינות מהן ברצונכם לגשת לווידיאו זורם. עליך גם להיות בטוח ש- VPN שאתה משתמש בו לא שומר על יומני פעילות כלשהם. זה יגן עליך מפני עורכי דין המוגנים בזכויות יוצרים אשר יתחקו אחריך כאשר הם ינסו לאתר הורדות סיקור. למידע נוסף על שמירה על ביטחון בעת ​​סיבוב, עיין במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסיבוב.

איך להשיג נטפליקס אמריקאית בנורבגיה

כפי שאולי כבר ניחשתם, VPN יאפשר לכם להשיג את נטפליקס האמריקאית בנורבגיה. כל שעליך לעשות הוא לבחור באחד מספקי ה- VPN שלמעלה. ואז התחבר לשרת בארה"ב ותוכל לגשת לנטפליקס להנאתך. למידע נוסף עיין במדריך ה- VPN של Netflix שלנו.

הורדת P2P בנורבגיה

המכשול הראשון שעומד בפניך כשמנסים להוריד עם טורנטים בנורבגיה הוא זה המדינה חוסמת את רוב אתרי הספריות המובילות. בית משפט בנורבגיה חסם את הגישה לשבעה אתרי סיקור בפסק הדין בספטמבר 2015. ספקי שירותי האינטרנט מסירים את הכתובות עבור אותם אתרים משרתי שמות הדומיין שלהם כדי ליישם את האיסור.

מפחיד

מערכת שמות הדומיינים (DNS) היא טבלת בדיקות המתורגמת בין כתובות האינטרנט שאנשים מקלידים לדפדפנים שלהן לבין כתובות האינטרנט האמיתיות (המכונות "כתובות IP") של המחשבים המאחסנים אתרים אלה. אם הדפדפן שלך לא יכול לקבל את כתובת המחשב המארח אתר, הוא לא יכול לבקש ממנו דפים. VPNs מספקים שרתי DNS שלהם כדי להתגבר על מכשול זה. ברגע שתפעיל את ה- VPN, המחשב שלך יכוון את כל התעבורה באינטרנט דרך שרת ה- VPN. זה כולל בקשות DNS.

טריק נוסף אותו ספקי האינטרנט ברחבי העולם נוהגים לחטוף הורדות P2P הוא לסגור את החיבורים אותם מזמין לקוח BitTorrent שלך עם עמיתים. כאשר ספקית האינטרנט מגלה תנועת סיקור העוברת למחשב שלך, היא שולחת פקודת איפוס לעמית שממנו אתה מוריד. האיפוס מפרק את החיבור, כך שלא ניתן יהיה להוריד שום דבר.

כשאתה מתחבר לנחיל כאשר VPN פועל במחשב שלך, כל התעבורה שמשאירה את המחשב שלך עוברת לשרת VPN במצב מוצפן. זה לא מאפשר לתוכנת ספק האינטרנט לאתר אותות פרוטוקול BitTorrent. אם מחשבי ספק האינטרנט אינם יכולים לאתר פעילות P2P, הם לא יכולים לשלוח פקודות איפוס. לכן ההורדה שלך תתקדם.

גלה מידע נוסף על הצפנת VPN ואיך זה עובד עם מדריך הפרטיות המקוון האולטימטיבי שלנו.

הוראת שמירת הנתונים של האיחוד האירופי

האיחוד האירופי תכנן את הוראת שמירת הנתונים שלה ל- עזרה לעורכי דין בנושא זכויות יוצרים. זה יכול לקחת זמן עד שעורכי הדין יתחקו אחר האנשים שהורידו קובץ ספציפי. אם ספקיות האינטרנט לא מאחסנות רשומות של החיבורים שלקוחותיהם מבצעים, עורכי הדין יוכלו לעקוב אחר הורדות בשידור חי בלבד. זה יפחית במידה ניכרת את מספר האנשים שהם יכולים לרדוף אחריהם. בנורבגיה, ספקיות האינטרנט מחויבות לשמור יומני פעילות למשך שישה חודשים. זה מציג חלון הזדמנויות לעורכי דין בנושא זכויות יוצרים לקבל צו בית משפט לגישה לרישומים אלה.הוראת שמירת הנתונים של האיחוד האירופי

יומני הפעילות מראים את כל הקשרים שלך - לאן הם הלכו, אילו בקשות חיבור נכנסו וכל המאפיינים של החיבור, כגון פרוטוקול הרשת ששימש. מידע זה יכול לזהות הורדה של קובץ ספציפי. מכיוון שלכל תקשורת באינטרנט יש כתובת "מ-" ו- "עד", עורכי דין בנושא זכויות יוצרים יכולים לאתר אותך דרך רשומות החשבון של ספק שירותי האינטרנט שלך..

חולשת פרטיות נוספת של מערכת BitTorrent יכולה לחשוף את זהותך. זהו הכרטיסייה Peers כמעט בכל טעם של לקוח BitTorrent זמין. כל מי שנחיל יכול לראות את כתובות ה- IP של כל בני העמיתים. לפיכך כל מה שמשרד עורכי דין בנושא זכויות יוצרים צריך לעשות הוא להוריד עם קבצי סיקור ולרשום את כתובות העמיתים. עורכי הדין זקוקים אז לצו בית משפט שיאלץ את ספק שירותי האינטרנט לפרט אילו לקוחות משתמשים בכתובות המוקלטות באותה עת.

ה- VPN הטובים ביותר לשימוש בנורווגיה: מסקנה

VPN נורבגיה

VPNs מציעים לך טריק מסודר שגורם לך להיראות במקום אחר. באמצעות שירות זה, נראה שאתה נמצא במדינה אחרת כדי לגשת לשירותי סטרימינג המסרבים למסור סרטונים לחיבורים זרים. אתרי הזרמת וידאו סורקים בקשות למאפייני VPN. הם חוסמים כל מה שהם מגלים. לכן, לא כל ה- VPNs יכולים להביא לך זרמי וידיאו מחו"ל. השירותים ברשימה זו של חמשת ה- VPN הטובים ביותר לנורבגיה הם מהטובים בעולם ותביא לך גישה חוצה גבולות לסרטונים.

אתה יכול אפילו להעלות מעט את התוצאה ולעקוף חסימות אינטרנט והגבלות באינטרנט באמצעות VPN כשאתה בנורווגיה. הגן על עצמך מפני הימצאות באינטרנט ולמנוע מעורכי דין בזכויות יוצרים מעקב אחרך. השתמש ב- VPN לגישה לאינטרנט בנורבגיה והמשך ליהנות ממיטב הרשת.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me