ביוון הממשלה אוכפת את שמירת הנתונים הכרחית של היסטוריות ומטא נתונים של גלישה באינטרנט במשך 12 חודשים. באמצעות VPN, כל אחד יכול להסתיר את פעילותם המקוונת בפני ממשלת יוון עם שכבה חזקה של קידוד VPN. זה מאפשר לאזרחי יוון להשתלט על פרטיותם הדיגיטלית.

VPN יוון

VPN ליוון מאפשר גם לכל אחד להסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלו, מה שבתורו מאפשר לו להסתיר את מיקומם האמיתי מהאתרים שבהם הוא מבקר. זה מפסיק את מעקב ה- IP של האתר ופרסום ממוקד.

התחברות לשרת VPN מאפשרת גם למשתמשים ב- VPN להעמיד פנים שהם במדינה אחרת. זה מאפשר למשתמשים ב- VPN לגשת לאתרים שנחסמים על ידי הממשלה ותכנים מוגבלים גיאוגרפיים מחו"ל. לדוגמה, באמצעות VPN מנויי Netflix יכולים לבטל חסימה של תכנים מרחבי העולם. זה כולל את הגרסה האמריקאית שיש לה יותר תוכן מכל גרסת נטפליקס של מדינה אחרת.

VPN הוא הדרך לחופש אינטרנט אמיתי.


 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN ב- Longtime המדורגים בראש הדירוג, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

מהו VPN עבור יוון

VPN הוא שירות מנוי מקוון שאתה מתקין במכשירים שלך. לאחר התקנת VPN אתה יכול לעשות מספר דברים. ראשית, אתה יכול להצפין את כל הנתונים המגיעים והולכים מהמכשירים שלך. זה מונע מספקי שירותי אינטרנט (ISP) להיות מסוגלים לבצע שמירת נתונים חובה מטעם ממשלת יוון.

בנוסף לפרטיות הדיגיטלית, VPN מסתיר גם את המיקום האמיתי שלך. כשאתה מתחבר לשרת VPN, כתובת ה- IP האמיתית שלך מוסוות עם זה של ה- VPN. זה מונע מאתרי האינטרנט שאתה מבקר לדעת את כתובת ה- IP האמיתית שלך. זה גם מאפשר למשתמשים ב- VPN להעמיד פנים שהם נמצאים במקום אחר או במדינה אחרת.

מה אוכל לעשות עם VPN ביוון?

רוב האנשים משתמשים ב- VPN לשילוב של דברים. במדינות מסוימות הממשלה אוכפת צנזורה רבה. ביוון הצנזורה אינה קשה מדי, עם זאת, ישנם עדיין אתרים ושירותים שנחסמים.

ישנם אתרי פירטיות ומאגרי סיקור עם דפים מצונזרים. אתרי הימורים רבים מוגבלים אף הם. עם VPN אתה יכול לעקוף את חסימות האתרים המקומיות הללו, מה שמאפשר לך חופש גישה מקוון לחלוטין.

גישה לדברים שאמורים להיות מחוץ לתחום היא אף פעם לא רעיון טוב אם ברצונך להימנע מקבלת קנסות, מכתבים מבעלי זכויות היוצרים, או גרוע מכך, בצרות עם המשטרה. זו הסיבה שההצפנה ש- VPN מספק כל כך שימושית. זה מאפשר לך לעשות כל מה שאתה רוצה באינטרנט ולבטל את החסימה של כל תוכן שתרצה בלי לחשוש שתצפו בו.

לבסוף, אנשים רבים משתמשים גם ב- VPN כדי לגשת לשירותים זרים ושירותי סטרימינג וידאו לפי דרישה. פעולה זו מעניקה למשתמשים ב- VPN גישה לתכנים רבים יותר מכיוון שהקטלוג האמריקאי לשירותים אלה הוא לרוב הרבה יותר מקיף, כלומר באמצעות VPN אתה יכול לקבל תמורה טובה הרבה יותר לכסף.

צנזורה באינטרנט ביוון

ממשלת יוון מצנזרת כמה אתרים. דפים מסוימים באתרי פירטיות מוגבלים (אך לא אתרים שלמים). כ -400 אתרי הימורים מוגבלים גם כן, כמו גם כמה בלוגים הקשורים להימורים באתרים אלה.

למרות שיש לה עיתונות חופשית בדרך כלל, בית החירות מדווח כי יוון חוותה צמצום חופש העיתונות בחמש השנים האחרונות. באופן ספציפי, הגבלת העיתונות הוגבלה מדיווח שלילי על צעדי צנע ממשלתיים. זכותו של עיתונאי לסודיות נתקפה גם היא באיום ביוון, ועיתונאים נלחצו והושתקו באמצעים משפטיים..

עבור כל מי שרוצה לגשת לאתרים מצונזרים מתוך יוון, VPN הוא הפיתרון הטבעי. כל מי שמתכוון להביע דעות פוליטיות נפרדות צריך להיות חופשי לחלוטין ביוון מכיוון שחופש הביטוי אינו אסור ישירות. עם זאת, אזרחים ועיתונאים המעדיפים להגן על פרטיותם עשויים לרצות לעשות שימוש בהצפנת VPN.

הצפנת VPN מאפשרת למשתמשים באינטרנט היווני לגשת לתוכן שהם רוצים, מבלי שהרגלי הגלישה שלהם באינטרנט ייאספו על ידי ספק האינטרנט שלהם מטעם הממשלה..

קבל כתובת IP יוונית

אם אתה רוצה לזכות בפרטיות תוך שימוש בשירותים מוגבלים גיאוגרפיים יוונים, תצטרך להתחבר לשרת VPN בתוך יוון. לכל ה- VPN המומלץ במאמר זה יש אפשרות לבחור שרתים ביוון, כך שתוכלו להצפין את הנתונים שלכם ועדיין לגשת לאינטרנט באמצעות כתובת IP יוונית..

שרתים יוונים מאפשרים לך גם להשתמש בשירותים מקוונים מוגבלים גיאוגרפיים כשאתה מחוץ ליוון בחופשה. לכן, אם אתם בחופשה וצריכים לעשות בנקאות מקוונת - או להשתמש בשירות מקוון אחר שמוגבל גיאוגרפי אחר - תוכלו VPN ליוון ולהשיג מחדש גישה!

VPN ל- WiFi ציבורי

כשאתה מתחבר לאינטרנט אלחוטי ציבורי גם ביוון וגם בחופשה, אתה מסתכן שתותקף על ידי עבריין רשת. נקודות חמות WiFi מיושמות בצורה גרועה יכולות להיות לא בטוחות, ולאפשר לאנשים אחרים ב- WiFi לתקוף את ההפעלה שלך ולגנוב את הנתונים, הסיסמאות ופרטי כרטיס האשראי שלך..

בנוסף, ניתן להתחבר לנקודות חמות מזויפות שהוקמו על ידי האקרים. הנקודות החמות "התאומות הרעות" הללו נועדו בכוונה להיראות כמו נקודה חמה רשמית. זה מקל מאוד על התחברות בטעות לאחד כזה.

עם VPN, לא משנה אם אתה מתחבר לרשת מוגדרת בצורה לא טובה או תאום מרושע השייך לפושעת רשת. הסיבה לכך היא שההצפנה המסופקת על ידי ה- VPN מונעת ממישהו יכולת לפרוץ את הנתונים שלך כשהם עוברים מהמכשיר שלך לאינטרנט. VPN הוא הצורה הטובה ביותר של אבטחת סייבר אישית הזמינה למשתמשי WiFi ציבוריים. ומכיוון ש- VPN זול, מומלץ שתשתמש תמיד בכזה.

VPN פרוקסי יוון

למרות ש- VPN הוא סוג של פרוקסי, הוא גם אמין הרבה יותר מאשר פרוקסי רגיל. יתר על כן, VPN מאובטח בהרבה מכיוון שהוא מצפין אוטומטית את כל הנתונים המגיעים והולכים מהמכשירים שלך (ולא רק את הנתונים בדפדפן שלך). VPNs מהימנים, כמו אלה במדריך זה, משתמשים גם בפרוטוקולי ההצפנה האחרונים והגדולים ביותר; לספק את הרמות הגבוהות ביותר של אבטחה ופרטיות.

אם אתה רוצה להעמיד פנים שהוא נמצא במיקום אחר, פרוקסי הוא עדיין אפשרות. עם זאת, כבר לא ניתן לבטל את חסימת השירותים המקוונים הפופולריים ביותר באמצעות פרוקסי, וזו הסיבה ש- VPN הוא פיתרון טוב בהרבה. בנוסף, VPN יספק מהירויות ואמינות טובים בהרבה.

סיכום

כל ה- VPN במדריך זה נבחרו מכיוון שיש להם מבחר גדול של שרתים הממוקמים ברחבי העולם. זה אומר שאתה יכול להעמיד פנים שאתה בכל מקום לביטול החסימה של יותר תוכן מאי פעם. בנוסף, השרתים מהירים, מה שאומר שהם מתאימים לזרם ב- HD.

כל ה- VPN במדריך זה נבחרו מכיוון שיש להם מדיניות פרטיות חזקה והצפנה עדכנית. המשמעות היא שכולם מתאימים לספק לך את הפרטיות והביטחון הדיגיטלי שאתה זקוק להם - הן בבית והן באמצעות WiFi ציבורי.

לא משנה מדוע אתם מחפשים VPN, ספקי ה- VPN במאמר זה הם אפשרות טובה. כל VPN משתנה מעט, אך כולם שירותים מעולים המספקים הצעות ניסיון נוחות והבטחת הכסף.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN ב- Longtime המדורגים בראש הדירוג, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

נקודות זכות תמונה: akedesign / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me