VPN קטאר


יש מאות VPNs זמינים, אך רק מעטים מהם טובים. אם אתה בקטאר ומנסה להיכנס לספריות וידיאו מעבר לים, אתה יכול לבזבז המון זמן לקרוא על כל מתמודד בשוק. פשוט צנחת עבור ה- VPN הראשון שאתה נתקל בו היא טעות נוספת.

קטאר ה- VPN הטוב ביותר

כדי לפתור בעיה זו, ריכזנו רשימה של חמשת ה- VPN הטובים ביותר לקטאר. על ידי צמצום החקירות שלך לחמשת אלה, תחסוך לעצמך זמן ותוכל להיות בטוח שתגמור עם VPN שפועל למעשה.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

 4. PrivateInternetAccess

 5. PureVPN

שיקולי VPN של קטאר

קטאר היא בית של מלוכה אוטוקרטית בה לא ניתן לסבול את האופוזיציה הפוליטית. למרות זאת ממשלת המדינה לא עשתה ממש כמו של מדינות ערב אחרות בבקרת הגישה לאינטרנט. בית החירות אינו מרגיש שמצב בקרות הגישה לאינטרנט בקטאר חמור מספיק כדי לזכות בתשומת לבו.

עם זאת, המדינה אכן עוקבת אחר שכנותיה בחסימת הגישה לאתרים עם תוכן למבוגרים, אתרי הימורים ואתרים הדוגלים בזכויות הומואים ושחרור נשים. בינתיים צנזורה עצמית מפחיתה את ההכרח לחסום גישה לאתרי חדשות. עם זאת, כאשר שליטה עצמית זו מתפרקת מדי פעם, ממשלת קטארי מראה את שיניה. דוח חדשות דוחה באנגלית נחסם, ככל הנראה על ידי ממשלת קטאר, בדצמבר 2016.שימוש ב- VPN בשיקולי קטאר

המתחים הפוליטיים עם מדינות אחרות במזרח התיכון בשנת 2017 הפכו את ממשלת קטאר רגישה ביותר לביקורת. עם זאת, סביר להניח כי מקורות חדשות מקומיים לא ידווחו על התנגדות לממשלה. האופוזיציה החיצונית למשטר הקטארי מאיימת למעשה על מי שיש סיכוי גבוה יותר למחות נגד שליטת הממשלה יותר מכפי שממשלתם המיטיבה הקרובה עושה.

הרשויות הקטאריות אינן מגבילות את הגישה לאתרי מדיה חברתית או אפליקציות טלפוניה באינטרנט. אלה זמינים באופן נרחב בקטאר. זו עמדה ליברלית להפליא בהשוואה למדינות אחרות בחצי האי ערב.

קטאר היא כנראה אחת המדינות הליברליות ביותר במזרח התיכון. עם זאת, אתה עלול למצוא את עצמך משועמם מהבידור בעריכה קשה שמועצת הצנזורים במדינה מאשרת לתצוגה ציבורית. אם אתה רוצה לגשת לבידור מחו"ל, יש לך את היתרון של אחת מתשתיות האינטרנט הטובות במזרח התיכון. עם זאת, בגלל סוגיות הקשורות בהסכמי צנזורה וזכויות יוצרים, שירותי הזרמת וידאו מקוונים זרים לא יאפשרו לך להיכנס.

אתה יכול לעקוף את המגבלות האזוריות הללו על גישה חוצה גבולות על ידי שימוש ברשת פרטית וירטואלית (VPN). באמצעות VPN אתה יכול לאלץ את דרכך לשירותי הזרמת וידאו בחו"ל. מערכת זו גורמת לך להיראות במיקומים שונים, ובכך להערים על זרימת אתרים. לעיתים קרובות די באשליה זו בכדי להכניס אותך לספריית הווידיאו שאליה ברצונך לגשת. VPNs לא מכניסים אותך לשירותי מנויים מבלי לשלם. עם זאת, הם יכולים לעקוף אותך סביב הרחובות שמונעות ממך לבקר באתרי וידאו מחו"ל.

VPN חינם לקטאר

יש המון שירותי VPN בחינם, למרבה הצער, רבים מהם חסרי תועלת. היינו ממליצים על שימוש ב- VPN בחינם, במיוחד במדינה כמו קטאר. עם זאת, אם תרצה להשתמש באחת, עיין ברשימת השירותים הטובים ביותר ל- VPN שלנו.

הורדת P2P

חוק פשעי הרשת משנת 2014 עוסק יותר בהפצת "חדשות כוזבות" מאשר בענייני הפרת זכויות יוצרים. החוק מחייב ספקי שירותי אינטרנט מקומיים לשמור על יומני חיבור ותוכן למשך 90 יום. תובע יכול להורות על הארכת תקופה זו.הורדת P2P

הבעיה העיקרית עם החוק בקטאר היא ניסוחו הרופף. הסיכון היחיד שחוק פשעי הסייבר עלול להוות בפני מי שנגיש לבידור זר נוגע לסחף. לא נערכו תביעה בגין פירטיות של זכויות יוצרים עם הורדות של עמיתים לעמית (P2P) בקטאר. עם זאת, חוק פשע הסייבר אכן מגדיר הפצת חומר פוגעני כפשע. לרוע המזל, אופי פרוטוקולי שיתוף הקבצים פירושו שלמרות שאתה מוריד קובץ, אתה גם מציג קטעים מקובץ זה לזמינים לאחרים. לפיכך, אם הצנזורים הקטארים לא אישרו את הסרט שאתה מוריד, הרשויות יכולות להעמיד לדין אותך בגין "הפצת" קובץ זה..

כשאתה ניגש לשירותי זרימת וידאו זרים, וודא שאתה לא מעתיק סרטים או תוכניות אלה לתקליטורי DVD כדי שאחרים יוכלו לצפות בהם. זה יכול גם לגרום לך הרשעה להפצה.

שירותי סטרימינג

המורכבות של הסכמי זכויות יוצרים וחוקים לאומיים מונעת משירותי הזרמת וידאו להפוך את התוכן שלהם לזמין ברחבי העולם. האינטרנט הוא אמצעי מצוין להפצת בידור. עם זאת, אתרי וידאו צריכים להגביל את הגישה למדינות ספציפיות מכיוון שהם משלמים רק עבור הזכות להציג תוכן במיקומים שהם מסכימים עם בעלי זכויות היוצרים.

החשיבות של עמידה בתקני צנזורה מקומיים פירושה גם ששירותי וידיאו צריכים להגביל את הגישה החוצה גבולות. סרט מארה"ב עשוי להיות זמין בקטאר, אך הוא נערך בכבדות להסרת דיאלוג ומראות שאינם מקובלים על פי חוקים מקומיים. אתרי וידיאו מקוונים בקטאר צריכים להבטיח שתוכלו לצפות רק בעריכות שאושרו על ידי קטארי של מופעים אלה.

ממשלת קטאר לא תטריד אותך אם תיכנס לאתר סטרימינג בארה"ב בביתך שלך לצפייה מיידית. אתר הזרמת הווידאו ינסה לעצור אותך. זו הסיבה שאתה צריך VPN. אם אתה רוצה לצפות בבידור בארה"ב באינטרנט מקטאר, התקן VPN הכולל שרת בארה"ב. למרבה המזל, כמעט לכל שירותי ה- VPN יש שרתים בארה"ב. לאחר התקנת ה- VPN תוכלו להוריד בקלות שירותי סטרימינג אמריקאים. אם אתה מעוניין לגשת ל- Netflix, עיין במדריך ה- VPN של Netflix שלנו.

כיצד לגשת לשירותי סטרימינג זרים?

ראשית, גש לאפליקציית VPN, בחר שרת בארה"ב והפעל את ה- VPN. ברגע שזה יפעל, נראה שאתה נמצא בארה"ב. עכשיו נווט אל אתר הבידור בארה"ב לבחירתך. כל התקשורת שלך עוברת דרך השרת האמריקני המועמד. זה יניח את הכתובת שלו על כל התקשורת היוצאת ולא על שלך.שירותי תוכן מוגבלים גיאוגרפיים

כשאתה מתחבר לשרת VPN בארצות הברית, שירותי הווידיאו בארה"ב צריכים לאפשר לך לצפות בתוכן שלהם. עם זאת, שירותי הזרמת וידאו מבינים שאנשים משתמשים ב- VPN כדי לעקוף את המגבלות האזוריות שלהם. הם מנסים לחסום בקשות שמתבצעות באמצעות VPNs. זו הסיבה שחשוב שתבחר בשירות מצוין מכיוון שלא כולם יכולים לעקוף מערכות גילוי VPN אלה. אם יש לך מנוי נטפליקס ואתה רוצה להיכנס לקטלוג הבידור של מדינה אחרת, ולא לגרסת הקטארי, אתה תהיה נגד כמה ממערכות הגילוי המקיפות ביותר בעולם.

ה- VPN הטוב ביותר לסיכום קטאר

כל VPNs ברשימה שלנו יכולים לעבור על מערכות גילוי ה- VPN של Netflix. כך הם יפעלו היטב לכל שירות סטרימינג. אם אתה רוצה לצפות בתוכניות ממדינות אחרות מאשר ארה"ב, וודא של- VPN שאתה מנוי אליו יש שרתים במקומות אלו.

שמירת תוכן התקשורת שלך על ידי ספק האינטרנט שלך עלולה לגרום לך לצרות בקטאר. עם זאת, VPNs לא רק גורמים להיראות כאילו אתה נמצא במקום אחר, הם גם מצפינים את כל התקשורת שלך ומעבירים את כל הבקשות לשרת VPN. המשמעות היא שה- ISP שלך לא יוכל לראות את תוכן הבקשות שלך או את הקוד שמוחזר על ידי שרת הווידיאו. ספק שירותי האינטרנט גם לא יודע לאילו שירותים אתם ניגשים מכיוון שבעוד ש- VPN מופעל, כל התקשורת שלכם תועבר לשרת שנבחר..ה- VPN הטוב ביותר לקטאר

התקנת VPN פותחת אפשרויות בידור רבות. עם זאת, VPN לא יכניס אותך לשירותי מנויים בחינם. זה גם לא יגן עליך מפני תביעה בגין הדברים שאתה כותב במדיה החברתית או בפוסטים בבלוג. זכור להיזהר במה שאתה מפרסם בקטאר, ואל תעסוק בפעילויות שעשויות להתפרש כ"הפצת "חומר פוגעני. חוץ מזה, תהנה להשתמש בכל אחד מחמשת ה- VPN הטובים ביותר לקטאר ברשימה שלנו כדי להגן על שידורי האינטרנט שלך ולקבל גישה לשירותים בחו"ל..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me