אם אתה אוהב גיימינג וזרם ב- PlayStation 4 שלך, אתה תתחרפן כשאתה מקבל VPN של פלייסטיישן. באמצעות רשת וירטואלית פרטית, ה- PS4 שלך יכול להשתמש בכמויות עצומות של תוכן מוגבל כמו קטלוג Netflix האמריקאי. במדריך זה אנו מראים לכם כיצד להגדיר VPN ב- PS4 ולפרט את חמשת ה- VP4 VPN הטובים ביותר.


עם VPN לפלייסטיישן 4, אתה יכול לשחק יותר משחקים ולקבל כותרות לפני שהם ישוחררו רשמית במדינה שלך. עם זאת, שירותי VPN למשחקים חייבים לכלול תכונות מסוימות כדי להיות יעילים, חלקם הם כדלקמן:

 • שרתים מהירים - VPNs יאטו את חיבור האינטרנט שלך, כך ש- VPN מהיר יגביל את הנזק ויבטיח שאתה עדיין מסוגל להזרים ב- HD ומשחק ללא פיגור.
 • רשת שרת גדולה - אם אתה רוצה להתחבר לאתרי הסטרימינג המועדפים עליך או לקנות משחקים תצטרך שרתים בארצות שאליהן תרצה להתחבר.
 • חובה להציע מגוון של פרוטוקולי הצפנה - פרוטוקולי הצפנת VPN מסוימים הם מהירים יותר מאחרים, לכן מועיל לבחור בכמה אפשרויות. OpenVPN הוא פרוטוקול ההצפנה VPN המאובטח ביותר, עם זאת, הוא אינו המהיר ביותר.
 • הצפנה חזקה - VPNs הם כלי פרטיות נפלאים ולכן חשוב ש- VPN שלך יישם פרוטוקולי הצפנה ברמה גבוהה.

שירותי ה- VPN הטובים ביותר של PS4

התבונן בטבלה כדי לראות מה המומחים שלנו דירגו כ- VPN הטוב ביותר עבור PlayStation. למידע נוסף על שירותי VPN ברשימה שלנו גלול למטה לסיכום של כל שירות VPN, או לחץ על הקישורים לאתר של הספק..

 1. ExpressVPN

  - נהדר סביב VPN | שרתים מהירים בעקביות נהדר לביטול חסימה של תוכן

 2. NordVPN

  - ה- VPN הטוב ביותר לפלייסטיישן | מאוד מאובטח | בטל את חסימת התוכן בקלות | מציע נתבים שהובאו מראש | שרתים ב- 60 מדינות

 3. VPN CyberGhost

  - מחיר נמוך | אפליקציה קלה לשימוש | הצפנה חזקה | שרתים ב- 60 מדינות

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - תוכניות עלות נמוכה | מאפייני אבטחה מעולים | אפליקציה קלה לשימוש

כיצד להגדיר VPN VP4?

שיטה מס '1: הגדרת VPN ב- PS4

שתף את חיבור ה- VPN שלך דרך הנתב הביתי

זמן סה"כ נדרש: ~ 20 דקות (תזדקק לגישה של מנהל מערכת לנתב הבית שלך)

 1. הירשם לאחד משירותי ה- PS4 VPN הטובים ביותר בדף זה או עבור ישר אל החביב האישי שלי, ExpressVPN
  . התקן את תוכנת ה- VPN במחשב הביתי שלך.
 2. פתח את לוח הבקרה של הנתב שלך (עיין בתיעוד הנתב כדי למצוא אותו).
 3. מצא את הכרטיסייה רשת / התקנה / הגדרות / WAN בלוח הבקרה של הנתב שלך.

  הגדר VPN ללא מחשב

 4. הזן את פרטי הגדרת ה- VPN שנשלחו אליך לאחר שנרשמת לשירות. זה כנראה יהיה שילוב כלשהו של שם משתמש, סיסמא וכתובת שרת VPN. כל אלה ניתנים בהרשמה.
 5. אשר / אשר / שמור שינויים אלה וסגור את לוח הבקרה של הנתב שלך.
 6. אתחל את ה- PS4 שלך.
 7. במסך התפריט הראשי של PS4, עבור אל "הגדרות" בא אחריו "הגדרות רשת."
 8. לחץ על "הגדר חיבור לאינטרנט" ובחר "השתמש ב- WiFi" כשנשאל. בחר "קל" כשיטת החיבור.
 9. בחר ברשת ה- WiFi שלך מהרשימה והתחבר עם פרטי הכניסה הרלוונטיים. ודא ש- "אל תשתמש בשרת פרוקסי" מסומנת בתיבה.
 10. בדוק את החיבור שלך כדי לאשר שהכל עובד ואתה מסודר!

חושבים ללכת עם ExpressVPN למערכת ה- PS4 שלכם? קרא במדריך ההתקנה של ExpressVPN PS4 VPN VPN כדי להבטיח שלא תיתקל בבעיות בעת הגדרת השירות.

שיטה מס '2: הגדרת VPN ב- PS4

שתף את חיבור ה- VPN של המחשב האישי שלך עם ה- PS4 שלך

זמן סה"כ נדרש: ~ 10 דקות (תזדקק לכבל אתרנט)

 1. הירשם לאחד משירותי ה- PS4 VPN הטובים ביותר בדף זה או עבור ישר אל החביב האישי שלי, ExpressVPN
  . התקן את תוכנת ה- VPN במחשב הביתי שלך.
 2. חבר את ה- PS4 למחשב האישי באמצעות כבל האתרנט.
 3. לאחר החיבור, פתח את לוח הבקרה במחשב האישי שלך. נווט אל "מרכז רשת ושיתוף"
  ולחץ על "שנה את הגדרות המתאם" בצד הצד השמאלי.
 4. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על חיבור ה- VPN (זה שרק התקנת במחשב האישי שלך) ולחץ עליו "נכסים." לכו "שיתוף" כרטיסייה.
 5. סמן את "אפשר למשתמשים ברשת אחרים להתחבר דרך חיבור האינטרנט של מחשב זה" קופסא.
  למצוא את ה "חיבור רשת ביתית" התפריט הנפתח ובחר את חיבור האינטרנט הביתי שלך.

  הגדר VPN באמצעות מחשב

 6. התחבר ל- VPN במחשב האישי שלך. הקפד לבחור שרת שמתאים לצרכים שלך!
 7. אתחל את ה- PS4 שלך. במסך התפריט הראשי, עבור אל "הגדרות" לאחר מכן "הגדרות רשת."
 8. תחת "הגדרות רשת," בחר "הגדר חיבור לאינטרנט." בחר "השתמש בכבל LAN" כשנשאל.
 9. בחר את "קל" שיטת חיבור ואשר "אל תשתמש בשרת פרוקסי" כשנשאל.
 10. קבל ובדוק את ההגדרות החדשות שלך ואתה טוב ללכת!

ה- VPNs הטובים ביותר לפלייסטיישן 4 - סיכומים

עיין בסיכומים שלהלן למבט מעמיק על ה- VPN הטוב ביותר עבור PlayStation בשנת 2020. אם אתה זקוק למידע נוסף על אחד מהשירותים ברשימה זו, בדוק את ביקורות VPN מפורטות שלנו..

מה זה VPN VPN?

רשת פרטית וירטואלית היא שירות המאפשר לאנשים להעמיד פנים שהם במדינה אחרת. שימוש ב- VPN בשילוב עם פלייסטיישן מאפשר לכל אחד ובכל מקום לבטל חסימה של זרמים מוגבלים גיאוגרפיים. יש לחסום חסמים רבים של תחנות טלוויזיה ושירות מקוון באזורים מסוימים בגלל מגבלות זכויות יוצרים. אפילו שירותים הניתנים לרכישה במדינה שלך - כמו Netflix, Hulu או Amazon Prime TV - הפחיתו באופן משמעותי את הקטלוגים ברוב המדינות. VPN של PlayStation מאפשר לך לגשת לכל התוכן הזה.

על ידי חיבור לשרת VPN במדינה ספציפית נראה שאתה חי שם בפועל. זה מאפשר לך לשחק משחקים חיים נגד שחקנים בשרתים זרים. זה נהדר עבור אנשים שרוצים לשחק נגד אנשים הדוברים שפות ספציפיות (סטודנטים בשפה מודרנית הלומדים מעבר לים, למשל, שרוצים לשחק נגד אנשים במדינתם).

על ידי העמדת פנים שהם במדינה אחרת המשתמשת ב- VPN של פלייסטיישן, המשתמשים יכולים גם לגשת לכותרות נוספות וגם לרכוש כותרות משחק לפני שהם ישוחררו רשמית במדינתם..

שאלות נפוצות בנושא VPN של PlayStation

הדבר הגדול במערכות PS3 ו- PS4 הוא שיש לו פונקציונליות של נגני מדיה מובנית. זה גם מאפשר לך להתקין ולהשתמש באפליקציות ושירותים כמו Netflix. מסיבה זו, VPN הוא כזה נפילה. לא רק אתה יכול לגשת לאפליקציות נוספות עבור Sony PlayStation שלך, אלא שאתה יכול גם לגשת לתוכן נוסף באפליקציות שכבר יש לך.

להלן רק כמה מהאפליקציות בהן תוכלו לגשת לתוכן רב יותר אם תירשמו לאחד מ VPN ה- VP המומלצים שלנו:

 • PlayStation Vue
 • פלייסטיישן עכשיו
 • נטפליקס
 • ספוטיפיי
 • הולו
 • וידאו מיידי של אמזון
 • יוטיוב
 • עווית
 • Plex Pass
 • IGN
 • רשת WWE
 • וובו
 • HBO Go
 • קראנצ'ירול

כפי שתוכלו לראות מרשימת האפליקציות שלמעלה, באמצעות VPN תוכלו לגשת לשירותים כמו PlayStation Now ו- HBO Go (ששניהם בארה"ב בלבד). גם שירותים חינמיים כמו YouTube ו- Vevo ישתפרו באופן מסיבי בזכות VPN. תזדקק לשירות VPN מהיר בכדי לבטל את חסימת שירותי ה- YouTube, Vevo ושירותי סטרימינג אחרים שכן VPN יכול להאט את חיבור האינטרנט שלך. הסיבה לכך היא שלעולם לא תצטרך לדאוג שיוגש לך "סרטון זה אינו זמין במדינתך" הודעה. לא משנה באילו אפליקציות תרצו להשתמש, VPN יאפשר לכם לגשת לתוכן יותר מתמיד. חשוב לציין אם אתם מחפשים VPN עבור Netflix, Hulu, Spotify וכו ', כי כל השירותים ברשימה שלנו מבטלים את החסימה של השירות שלמעלה. יתכן שאתה מתקשה בביטול החסימה של שירותים אלה באמצעות VPNs אחרים.

בטל את חסימת Netflix ב- PlayStation

מנויי נטפליקס בבריטניה יכולים לגשת רק 40% של הקטלוג המלא

מרבית המדינות מקבלות ספריית נטפליקס זעירה בהשוואה לארה"ב. עם VPN VPN, אתה יכול להתחבר לשרת בארה"ב כדי לצפות ב 100% מכותרות נטפליקס מכל מקום בעולם. עבור אנשים מסוימים זה יכול להיות עלייה של 85 אחוז במספר הסרטים ותכניות הטלוויזיה הזמינות!

בטל את חסימת הווידיאו המיידי של אמזון בפלייסטיישן

הווידיאו המיידי של אמזון הוא שירות נוסף שאינו יכול להציג את הכל, בכל מקום. בשל מגבלות רישוי שהונחו על ידי בעלי זכויות היוצרים, עליו להקפיד על הצפיות בכל מדינה. עם VPN לפלייסטיישן, אתה יכול להעמיד פנים שאתה נמצא במדינה אחרת כדי לגשת לכמויות גדולות של תוכן נוסף באמזון. עיין במדריך שלנו של אמזון פריים למידע על שימוש ב- VPN עם פריים וכדי לברר מה ה- VPN הטוב ביותר עבור אמזון פריים.

בטל את חסימת Spotify ב- PlayStation

אנשים רבים ברחבי העולם אוהבים את ספוטיפיי. אך למרבה הצער, ספוטיפיי זמינה רק ב 59 מדינות. זה אומר שמיליוני אנשים אינם יכולים לגשת לשירות הזרמת הפופולרי למוזיקה. מה שכן, למגבלת רישוי מוסיקה מסוימת אינה זמינה באותן 59 מדינות. בנוסף, בחלק מהמקומות אין גישה לחברת Apple Music.

עם VPN ל- PS4, אתה יכול להעמיד פנים שאתה בארה"ב לגשת לקטלוג Spotify כולו (כולל מוזיקת ​​אפל) כדי להאזין לכמויות אדירות של מוזיקה בפלייסטיישן שלך.

קבל גישה מוקדמת למשחקי PlayStation

כשמשחררים משחקים חדשים, לפעמים מדינות מסוימות משיגות אותם ראשונים. זה יכול להיות מתסכל, במיוחד אם מדובר במשחק שאתה נואש לשחק. דוגמא נהדרת היא RPGs יפניים וקוריאניים, שמשתחררים חודשים לאחר מכן ברחבי העולם.

החדשות הטובות הן שעל ידי שימוש ב- VPN, אתה יכול להעמיד פנים שאתה נמצא בכל מדינה אחרת כדי לקבל גישה מוקדמת למשחקים. ככה תוכלו לשחק כל משחק קודם - ממש כמו הגיימרים המזליים שגרים שם!

לשחק עוד משחקים

בנוסף, כמה משחקי PS4 הם אסור לחלוטין במקומות מסוימים. האם ידעת ששדה הקרב 4 אסור בסין? מה דעתך על וייטנאם שיוצאת את מגה מן 5 על כך שיש לה "בוס משחק פוגעני?"

למרבה הצער, איסורים מסוג זה נפוצים. עם זאת, עם VPN אתה יכול להתגבר על מגבלות אזוריות וליהנות מספריית המשחק המלאה של PlayStation. כל שעליך לעשות הוא להתחבר לשרת VPN שבו המשחק לא נאסר ותוכל להתחיל לשחק מייד! למידע נוסף על ביטול חסימת תוכן בסין, עיין במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסין.

שימוש בנתב VPN עם PlayStation

למרבה הצער, לא ניתן להתקין VPN ישירות על פלייסטיישן. עם זאת, זה לא מונע מאלפי אלפי בעלי Ps4 ליהנות מהיתרונות של VPN. על ידי התקנת VPN בנתב DD-WRT, כל המכשירים בבית - כולל ה- PlayStation שלך - מקבלים שירות אוטומטי על ידי ה- VPN. הנתב מתחבר לשרת VPN במדינה שבחרת, מה שאומר שהפלייסטיישן שלך נראה אוטומטית באותה מדינה.

הוא מוגן גם באמצעות הצפנת VPN, מה שאומר שהנתונים שלך הם פרטיים לחלוטין. זה מדהים מכיוון שזה אומר שלספק האינטרנט שלך אין שום מושג שאתה נכנס לתוכן מוגבל ב- PS4 שלך.

הגן על ה- PS4 שלך מפני האקרים באמצעות VPN

ההצפנה ש- VPN מספקת לא רק מונעת מספקי האינטרנט לעקוב אחר מה שאתה עושה באינטרנט, אלא גם מסתירה את כתובת ה- IP האמיתית שלך (מיקום דיגיטלי). זה מונע מהאקרים ופושעי סייבר לפרוץ את ה- PS4 שלך ואת חשבון ה- PlayStation Network שיש לך עליו.

למרבה הצער, נרשמה כמות הולכת וגוברת של מקרים בהם נפרצו משתמשי PS4. מקרה בשנת 2016 אפילו עלה למשתמש PS4 כמה מאות דולרים. אם אינך רוצה להפסיד כסף VPN הוא הפיתרון המושלם.

VPN יכול למנוע מגיימרים רשעים להפעיל התקפות DDoS לעברך - להרוס את הסיכויים שלך לנצח משחק.

Ps4 פרוץ

צמצם את הפיגור ב- PS4 שלך באמצעות VPN

יתרון נוסף בשימוש ב- VPN של פלייסטיישן יכול להפחית בפיגור. כשאתה מתחבר לשרת כדי לשחק במשחקים מקוונים - המרחק יכול לגרום רע "פינג" תעריפים. זה יכול לגרום, למשל, לאפקט בו אתה יורה קודם במישהו (למשל) אבל למרות זאת הקליע שלהם הורג אותך קודם. תופעה זו מקוממת ביותר, ו- VPN יכול לעזור בנסיבות מסוימות.

על ידי חיבור לשרת קרוב למקום בו נמצא שרת המשחקים, או ממוקם בינך לבין השרת, אתה יכול להפחית את שיעורי הפינג או אפילו לנתב את האינטרנט שלך בצורה מעט מהירה יותר. לידיעתך, זה לא תמיד יעבוד לכולם, בכל מקום. כך שאם אתם סובלים מפיגור אנו ממליצים להשתמש בניסיון VPN (או התחייבות להחזר כספי) בכדי לבדוק אם זה עוזר לכם. אם זה לא מסתדר, אתה תמיד יכול לבטל ולקבל את ההחזר המלא שלך.

VPNs של פלייסטיישן - מסקנה

במאמר זה תיארנו את כל מה שצריך לדעת על קבלת VPN עבור PlayStation 4. כדי להשתמש ב- VPN עם פלייסטיישן תצטרך VPN מהיר-ברק, אז אנא הקפד לדבוק באחד מ- VPN המומלצים שלנו אם אתה אל תרצה להתאכזב ברצינות משירות לא מתאים.

לבסוף, למרות שאתה לא בהכרח זקוק ל- VPN כדי ליהנות ממערכת ה- PS4 שלך, לא יכול להיות ספק בכך שימוש באחד ישפר באופן מאסיבי את חוויית ה- PS4 שלך. זה נכון במיוחד אם אתה גר במדינה שבה אין אפשרות להשיג משחקים או שירותי סטרימינג מסוימים.

מה שכן, מכיוון של- VPN המהיר לפלייסטיישן אנו ממליצים במאמר זה לכולם יש תקופות ניסיון והתחייבויות להחזר כספי - אתה יכול לראות על מה כל המהומה על ידי בדיקת ה- VPN בעצמך מבלי להסתכן במזומן כלשהו. פשוט הירשם לאחד מ- VPN (או בדוק כמה) ובקש את הכסף שלך בחזרה. אתה תמיד יכול להחליט על ה- VPN האהוב עליך בהמשך!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me