אם אתה נוסע לסעודיה, או שאתה כבר קיים, אתה זקוק ל- VPN כדי לבטל חסימת אתרים מוגבלים.


VPN לסעודיה יבטל את חסימת אתרים מצונזרים וחסומים גיאוגרפיים על ידי מתן אפשרות להעמיד פנים שאתה במדינה אחרת.

בשל הסכנות הכרוכות בביטול חסימה של תוכן מצונזר בזמן שהותו במזרח התיכון - VPN סעודי מעולה חייב לספק גם פרטיות אטומה למים.

הסמנכ"ל הטוב ביותר בערב הסעודית

סקרנו למעלה מ- 150 VPNs שונים בחמש השנים האחרונות - וחיפשנו את שרת ה- VPN הטוב ביותר בערב הסעודית. הנה אלה שהכי טובים.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

 4. VyprVPN

 5. IPVanish

שיקולי VPN בערב הסעודית

בגלל המצב הפוליטי בסעודיה, לא כל VPN מתאים. ישנם מאות VPNs בשוק, והרוב המכריע הם חסרי ביטחון ונחותים.
שימוש ב- VPN בשיקולי סעודיה

כדי לבטל את חסימת התוכן בסעודיה, ללא חשש ללכידה, חשוב של- VPN יהיו תכונות מסוימות.

VPN הוא שירות מקוון רב-תכליתי המאפשר לאנשים לבטל את החסימה של תוכן ושירותים מצונזרים וחסומים באתר. על ידי מתן אפשרות למשתמשים להעמיד פנים שהם במדינה אחרת, אזרחים החיים בסעודיה או מבקרים בהם יכולים להשתמש באתרים שאמורים להיות מחוץ לתחום. ניתן לבטל את החסימה של אתרים עם מחלוקת דתית, אתרי חדשות מחוץ למגבלות, אתרי פורנוגרפיה או ליברלית מינית, ושירותי חוץ מוגבלים גיאוגרפיים באמצעות VPN בערב הסעודית..

VPN מספק גם פרטיות על ידי הסתרת כתובת ה- IP האמיתית של המשתמש. כמו כן, VPN אמין לסעודיה מציע שכבה מאובטחת של הצפנה. זה מונע מספקי האינטרנט, הממשלה, מקומות העבודה, בתי הספר, בעלי הבית - ומנהלי רשת מקומיים אחרים - לדעת מה עשה המשתמש ב- VPN באופן מקוון. פרטיות זו היא חלק חיוני ב- VPN לסעודיה.

תכונות VPN

כדי להשתמש ב- VPN בצורה מאובטחת בסעודיה, תצטרך להשתמש ב- VPN עם תכונות אבטחה חזקות. אחרת, אתה יכול להיתפס בבלימת החסימה של חומר מצונזר: שיכול להנחית אותך בכלא או גרוע מזה. להלן רשימה של תכונות ש- VPN חייבת להיות בערב הסעודית:
תכונות חשובות של VPN

 • הצפנה מיושמת היטב. VPNs כולם מספקים רמות שונות של הצפנה. כדי להיות בטוחים בסעודיה אנו ממליצים רק על הטוב ביותר: קידוד OpenVPN המיושם בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 • קילוויץ '. מתג להרוג יחתוך את האינטרנט שלך אם חיבור ה- VPN ייפול. זה ימנע ממך לדלוף נתונים בטעות אל ספק האינטרנט שלך אם חיבור ה- VPN ייפול. ללא מכשול הורג שלך ספק האינטרנט שלך יידע באיזה אתר אתה מבקר אם ה- VPN נושר.
 • הגנת דליפות DNS. דליפת DNS תיידע גם את ספק שירותי האינטרנט שלך על האתרים שבהם אתה מבקר. זה יהיה אסון בערב הסעודית.
 • מצב התגנבות / הסוואה של VPN. זוהי תכונה שמסתירה את השימוש ב- VPN. זה מוסיף שכבת אבטחה נוספת על ידי הסוואת תנועת OpenVPN כ HTTPS רגיל. מה שמקשה מאוד על ספקי האינטרנט לגלות ש- VPN עשוי להיות בשימוש.

הגבלות אינטרנט בערב הסעודית

צנזורה באינטרנט בסעודיה

הדבר העיקרי שתצטרכו להתמודד איתו בעת ביקור או גר בסעודיה הוא צנזורה. אתרים ושירותים רבים אינם נגישים, ותצטרך VPN כדי לבטל את חסימתם. תוכן רב אינו זמין גם מתוך ערב הסעודית בגלל מגבלות גיאוגרפיות בזכויות יוצרים.

ל- VPNs במאמר זה המון שרתים שנמצאים ברחבי העולם שיאפשרו לך להעמיד פנים שאתה במדינה אחרת. זה יתגבר על הצנזורה המקומית ותאפשר לך לגשת לשירותי האתר של מדינות אחרות: לדוגמה, אתה יכול להשתמש ב- VPN עבור Netflix ולגשת לתכני Netflix מכל העולם..

סעודיה אוסרת על אתרים שאינם תואמים מבחינה דתית ולכן נחשבים "לא מוסריים". זה כולל כל תיאור או דיון על הומוסקסואליות, פורנוגרפיה או זנות. "חוסר מוסריות" בערב הסעודית מתייחס גם לזכויות נשים המגבילות מאוד. אתרי הימורים הם גם מחוץ לתחום. עם VPN, כל אדם בערב הסעודית יכול לבטל את החסימה של כל אחד מאתרי האינטרנט הללו בפרטיות.

כיצד לפתוח אתרים חסומים ב- KSA

בשל אופיו המגביל פוליטית של המשטר הסעודי, ביטול חסימת התוכן יכול לגרום לך לצרות. זכויות האדם הן נמוכות מאוד עבור שכבות רבות של אנשים בערב הסעודית, כולל נשים ואזרחות להט"בים. מסיבה זו, אנשים מסוימים עשויים להימצא בסיכון חמור לעונש גופני אם יתפסו כבלתי חוסמים אתרים מצונזרים.

חשוב גם לשמור על מה שאתה כותב ואומר בערב הסעודית. המדינה היא קפדנית ביותר, ושוב אפילו דעות עלולות להוביל אותך בצרה. כמו כן, ערב הסעודית אוסרת כמעט על כל שירות צ'אט, קול ווידאו מקוון שניתן להעלות על הדעת. המניע העיקרי לאיסורים הללו הוא להגן על הרווחים של חברת הטלקום בבעלות המדינה.
כיצד לפתוח אתרים חסומים ב- KSA

למרות שסעודיה אינה אוסרת אתרי מדיה חברתית, היא חוסמת את מערכות הצ'אט המשולבות שלהם. זה כולל את Messenger Messenger, שאינו נגיש מתוך אתר הפייסבוק או דרך האפליקציה. WhatsApp, Hangouts, Line, Telegram, Snapchat, FaceTime, Speak Team, שיחות Wi-Fi, Skype ו- Viber נמצאים גם הם תחת שליטה.

עם VPN לסעודיה, כל אדם במדינה יכול לבטל את חסימת אתרים ושירותים מוגבלים ולהשתמש בהם בפרטיות.

עם זאת, בגלל האקלים הרגיש פוליטית של המדינה, עליך להשתמש ב- VPN בזהירות.

האם VPNs בטוחים בערב הסעודית?

בעל VPN ושימוש בו בסעודיה מנוגד טכנית לחוקי הסייבר של המדינה. זה די מטורף בהתחשב בכך שעסקים רבים משתמשים ב- VPN במדינה. מה שאנחנו יכולים לומר בביטחון, זה ששימוש ב- VPN לסעודיה הוא הרבה יותר בטוח מאשר שימוש בפרוקסיום בערב הסעודית. נכון גם שאנשים רבים - כולל נשים - משתמשים ב- VPN לניהול בלוגים אנונימיים מתוך הארץ. אין ספק בכך: זה מסוכן! אתה צריך לדאוג אם אתה מחליט לעשות את זה.

האם זה בטוח להשתמש ב- VPN

ביטול חסימה של אתרים מצונזרים וקבלת פרטיות לכתיבת אנונימיות של תוכן בעל אופי פוליטי (הדברים שאולי תרצה לעשות עם VPN) אינו חוקי. מסיבה זו, חיוני של- VPN הסעודי שלך תהיה מדיניות פרטיות חזקה ותוכנה מצוינת המספקת את הרמות הגבוהות ביותר של הצפנה ותכונות VPN מתקדמות (כגון הרוצח הרגלים, הגנת דליפות DNS ומצב התגנבות / הסוואה).

כל עוד תקבל VPN אמין ואמין מרשימה זו, תוכל להשתמש באינטרנט בפרטיות. ביטול חסימה של תוכן או כתיבת בלוגים בפרטיות (באופן אנונימי) עלולים לגרום לך לצרות - לכן אנו ממליצים בחום להתרחק מ- VPNs לא מהימנים. אפילו השימוש באחד מ- VPN ברשימה זו (שהם הטובים ביותר) הוא מסוכן: בגלל המצב הפוליטי.

כיצד להשתמש ב- VPN

השימוש ב- VPN בסעודיה אינו משימה קשה. עם זאת, עליך לוודא שאתה מגדיר את ה- VPN כראוי אם אינך רוצה להסתבך. להלן רשימת בדיקה מהירה כדי לוודא שאתה מתקין הכל:כיצד להשתמש ב- VPN

 • בחר שירות VPN מרשימה זו והירשם כמנוי.
 • הורד את תוכנת ה- VPN: וודא שאתה מקבל את התוכנה המתאימה לפלטפורמה שלך.
 • התקן את ה- VPN והיכנס באמצעות האישורים שלך.
 • בחר בהצפנת OpenVPN בהגדרות
 • הפעל את ההגנה מפני דליפות DNS ואת מכשיר ההורג, ואם יש לו חיבור אוטומטי בחר, אז הפעילו גם את זה. אם אין הגדרת דליפת DNS, אך ה- VPN נמצא ברשימה זו, היא אוטומטית.
 • הפעל את מצב התגנבות אם אתה רוצה שכבת אבטחה נוספת.
 • בחר שרת ולחץ על התחבר.

ברגע ש- VPN מתחבר נראה שאתה במיקום שבחרת. גם הצפנת ה- VPN שלך תגן עליך. לכן ספק שירותי האינטרנט שלך והממשלה אינם יכולים לאתר מה אתה עושה באופן מקוון. חוץ מזה, מתג ההשמדה יבטיח שלעולם לא תדלוף תנועה לא מוצפנת לספק האינטרנט שלך.

כיצד לבדוק VPN KSA

בדיקת ה- VPN שלך

לאחר שהפעלת ה- VPN שלך פועלת, כדאי לבדוק כדי לוודא שהיא פועלת. לשם כך, לעבור אל testmy.net. באתר זה תוכל לוודא שכתובת ה- IP שלך מופיעה כנדרש כמיקום מחוץ לסעודיה.

ניתן גם לבדוק אם קיימות דליפות DNS ודליפות WebRTC. עם זאת, אנשי ה- VPN במדריך זה נבדקו בקפידה על ידי צוות המומחים שלנו. לכן אין להם דליפות מסוג זה.

השרתים הטובים ביותר להתחבר לסעודיה

כדי להשיג את המהירויות הטובות ביותר, עדיף תמיד להתחבר לשרת שקרוב אליך. עם זאת, עליך להתחבר למדינה שאינה קשורה פוליטית לסעודיה. כזו שבה חוקי לגשת לתוכן המצונזר שברצונך להציג. זה ייתן לך מהירויות טובות אך יבטיח גם כי שרתי VPN לא יפשטו על ידי בעלי ברית פוליטיים העובדים עבור ממשלת סעודיה.
השרתים הטובים ביותר שאפשר להתחבר אליהם

בסך הכל, איננו ממליצים להשתמש בשרתי VPN בתוך ערב הסעודית מכיוון שאלו עלולים לקבל פשיטה על ידי הממשלה. פירוש הדבר שאתה יכול לפתוח את עצמך בפני שהתגלה שאתה כותב בלוג (או עושה כל דבר אחר) שאתה לא רוצה להיתפס בו.

VPNs בערב הסעודית: מסקנה

מסקנת ה- VPN הטובה ביותר לערב הסעודית

במאמר זה המלצנו על VPNs הטובים ביותר לערב הסעודית. VPNs אלה מספקים פרטיות חזקה ומאפשרים לך לבטל את החסימה של כל התוכן המצונזר והמוגבל גאוגרפי מסעודיה. כמו כן, הם ערך נפלא לכסף ומספקים תקופות ניסיון או ערבויות להחזר הכסף. זה אומר שאתה יכול לבדוק VPNs אלה נטולי סיכון.

לבסוף, אנא עיין במאמר זה בבקשה והשתמש בכל התכונות החשובות והמתקדמות של ה- VPN בערב הסעודית. למרבה הצער, שימוש ב- VPN יכול לגרום לך לצרות עם החוק.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

 4. VyprVPN

 5. IPVanish

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me