אם ברצונך לגשת לאתרים המוגבלים בתוך גאנה, אתה זקוק ל- VPN לגאנה. VPN, לא רק מאפשר לך לגשת לתוכן חסום, אלא גם מצפין את כל הנתונים המגיעים והולכים מהמכשיר שלך וזו הסיבה שהוא כלי פרטיות חיוני. למרבה הצער, לא כל ה- VPN מתאימים לשימוש בגאנה. במדריך זה, אנו מפרטים את חמשת ה- VPN הטובים ביותר לגאנה וניתן לכם כמה טיפים מועילים כיצד להישאר מאובטחים ברשת באמצעות VPN.


ישנם מאות VPNs, אך לא כולם מספקים את השוק האפריקאי. למעשה, כמעט ללא אף אחד מהם אין מתקנים בגאנה. מצאנו את המעט שיש להם שרתים בגאנה כדי שתוכל לקבל כתובת IP של גאנה. ל- VPN ברשימה למטה יש גם שרתים מאובטחים במהירות גבוהה, הצפנה מעולה, חייבים לבטל את חסימת שירותי הזרמת, כמו גם תכונות נהדרות אחרות.

חדש ב- VPN? הנה כמה מדריכים

אם אתה חדש ב- VPN ורוצה ללמוד עוד, עיין במדריכים שלהלן:

 • מהי VPN - אם אתה מתחיל כולל, עיין במדריך זה כדי לברר מה זה VPN ואיך להשתמש במערכת.
 • מדריך להצפנת VPN - כל מה שצריך לדעת על קידוד VPN וההבדלים בין פרוטוקולי VPN
 • כיצד לשנות את כתובת ה- IP שלך - מדריך כיצד VPN משנה את כתובת ה- IP שלך כך שתוכל לבטל את החסימה של אתרים שנחסמים כעת בגאנה..

VPNs הטובים ביותר לגאנה

אלו הם VPNs ברמה עולמית שיעזרו לכם להביס איומים וחסימות אינטרנט לאן שלא תלך, לא רק בגאנה. הרשימה שלנו עם חמשת ה- VPN הטובים ביותר לגאנה תעזור לך לצמצם את החיפוש שלך אחר פרטיות באינטרנט. למידע נוסף על אחד מהשירותים המפורטים להלן, לחץ על הקישורים למטה או עיין בסקירות VPN המפורטות שלנו.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. VPN CyberGhost

  - VPN ב- Longtime המדורגים בראש הדירוג, עם מחיר מהיר ומהיר

 3. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 4. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

 5. IPVanish

שיקולים עבור VPN בגאנה

המשך לקרוא את הנקודות שלהלן כדי לגלות מדוע שימוש ב- VPN חשוב. יתר על כן, אנו מדגישים את ההשפעות של חוקים איטלקיים על פרטיות וביטחון.

אבטחת נקודה חמה WiFi

כשאתה מסתובב ברחבי גאנה, תגלה שזמינות האינטרנט נפוצה יותר על ידי WiFi. ניתן להתחבר לנקודות חמות של WiFi במלונות, בתי קפה ומרכזי תובלה. עם זאת, נקודות חמות אלה יוצרות סיכון אבטחה.

רוב האנשים לא חוקרים נקודות חמות של WiFi מקרוב. אתה מגיע למקום, כגון שדה תעופה, או תחנת אוטובוס, ובודק אם יש רשתות זמינות בכדי להעלות אותך לאינטרנט בחינם. כשאתה רואה אחד שנראה כאילו הוא מנוהל על ידי המפעל ויש לו "חינם" בשם, אתה מתחבר מייד. אף אחד לא ניגש למנהל המקום בו הם נמצאים כדי לשאול אם אותו נקודה חמה WiFi היא רשמית. למרבה הצער, הם לעתים קרובות לא.

כל מי שיש לו סמארטפון, מחשב נייד או טאבלט יכול להגדיר נקודה חמה WiFi. Snooper ה- WiFi אפילו לא צריך לפתוח חשבון גישת WiFi משלו. התנועה היוצאת מאותו נקודה חמה מזויפת רק מעבירה דרך ה- WiFi המקורי שהממסד סיפק. פריצה מסוג זה מכונה התקפה "גבר באמצע". הסנופר יושב בינך לבין נקודת גישה לאינטרנט.

כשאתה מתחבר לנקודה חמה מזויפת של WiFi, המחשב שלך מנהל משא ומתן על מפתחות הצפנה. אלה אמורים להגן על התנועה שלך בזמן שהיא נעה בינך לבין הנתב WiFi. עם זאת, המחשב שמפעיל את נקודה חמה מזויף מעניק למכשיר שלך את מפתח ההצפנה. כך הסנופר יכול לפענח ולקרוא את כל מה שעובר על הקשר.

תוכנות מחשב מטפלות בכל הפעולות הללו. הסנובר לא יושב שם וקורא כל פיסת מידע שיוצאת מהמחשב שלך. במקום זאת, תוכנת הנקודה החמה המזויפת מנהלת ומפקחת אחר תנועת האינטרנט שלך. זה מאפשר להאקר לקצור מידע אישי בגניבת זהות. הם יכולים אפילו להחליף אתרים נכנסים בגרסאות מזויפות כדי לקצור את פרטי הכניסה שלך ואת חשבון הבנק שלך.

צנזורה באינטרנט בגאנה

היו אין דיווחים אחרונים על צנזורה באינטרנט בגאנה. ניסיון הצנזורה הגדול האחרון של הממשלה היה בשנת 2002, והוא צנזר בכבדות דיווחים על אי שקט שבטי באזורים כפריים.

אתרי מדיה חברתית פופולריים וזמין בחופשיות בגאנה. יתרה מזאת, יישומי טלפוניה וצ'אט באינטרנט, כגון Skype, WhatsApp ו- Signal, נקיים מהפרעות ממשלתיות..

שירותי סטרימינג

בעיה נוספת שעשויה להתמודד היא גישה אליה בידור מעבר לים. זה לא נושא שממשלת גאנה יצרה. במקום זאת, אתרי הזרמת וידאו מונעים גישה לתוכן שלהם מעבר לים בגלל בעיות בזכויות יוצרים.

אתה יכול השתמש ברשת וירטואלית פרטית (VPN) כדי לפתור אבטחת WiFi ובעיות גישה לווידיאו מעבר לים. VPN יוצר הצפנה נוספת בחיבורים שלך, השומר על הנתונים שלך פרטיים. אתה גם מתחמק מהגבלות הגישה לאתרים זרים, מכיוון שאתה יכול להופיע במיקום אחר.

איך עובד VPN?

מערכת VPN כוללת שני חלקים. יש לקוח VPN הפועל במכשיר שלך, ו- שרת VPN שמנהל את הקשרים שלך. הלקוח מצפין את התקשורת שלך עם מפתח שרק שרת ה- VPN יודע. התנועה שלך עוברת דרך שרת ה- VPN שמפרענח את ההצפנה ושולח את הבקשות היוצאות לאינטרנט. תשובות לבקשות האלו עוברות לשרת VPN ולא ישר למחשב שלך. שרת זה מצפין את הכל ושולח אותו לתוכנת הלקוח במחשב שלך.

תוכנת הלקוח לא תקבל הודעות נכנסות מכל מחשב שאינו שרת ה- VPN המתאים לו. שכבת ההצפנה הנוספת ששני רכיבי ה- VPN מתאמים מביסה תבשילים איש-באמצע. אינך צריך לדאוג שהאקרים יחטפו את ההצפנה בין המחשב שלך לנתב WiFi. Snoopers יוכלו לפתוח את הצפנת ה- WiFi המקומית, אך לאחר מכן יתמודדו עם הודעה המוגנת על ידי שכבה נוספת של הצפנה בלתי ניתנת לניתוק, באדיבות ה- VPN.

לתנועה שלך העוברת דרך שרת ה- VPN יש יתרון נוסף. זה אומר שאתה יכול להשתמש בשרת זה להעמיד פנים שהוא במדינה אחרת. כך תוכלו לתת לאתרי טלוויזיה את השרת של VPN ולא את שלכם.

אם אתה חדש ב- VPN ורוצה לדעת יותר מה זה VPN ואיך הם עובדים, עיין במדריך למתחילים ל- VPN.

אתרי וידאו מספקים רק תוכן למדינות מסוימות. במקרים מסוימים, כגון DSTV, אתה יכול לצפות בשירותים כשאתה מחוץ למדינת מולדתך. לרוע המזל, אינך מקבל גישה לשירות הבית שלך - אתה מקבל במקום זאת את הגרסה המקומית. עם זאת, אם בחרתם בשרת VPN במדינת מולדתכם, תוכלו להיכנס לכל תחנות הטלוויזיה שבבית. הסיבה לכך היא שרשתות הטלוויזיה הללו יספקו את התוכן המותר במיקום של שרת ה- VPN, ולא את המדינה בה אתה נמצא בפועל.

DSTV

אם יש לך מנוי ל- DSTV Compact, DSTV Compact Plus, או DSTV Premium, אתה יכול לגשת לשירות דרך האינטרנט בכל מקום שאתה נמצא דרך אתר DSTV Now. גרסה מקוונת זו של DSTV זמינה רק למי שיש לו מנוי.

אתה יכול לאסוף DSTV עכשיו בכל מקום שלחברה יש שירות שהוא כמעט אפריקה כולה, כולל גאנה. לרוע המזל, אתה מופנה לגרסת ה- DSTV הזמינה במדינה בה אתה נמצא. לכן, אם יש לך DSTV בבית בדרום אפריקה או בניגריה, ואז לנסוע לגאנה, אתה יכול לצפות ב- DSTV עכשיו, אבל אתה ' אני אשיג את הגרסה לגאנה.

הרבה מההופעות שאתה נהנה ב- DSTV בבית זמינות גם בגרסה הגאנית, אך לא את כולן. אתה יכול לעבור את הבעיה הזו על ידי בחירת VPN עם שרת במדינת מולדתך. אם אתה גר בדרום אפריקה, אתה במזל - לכל VPNs ברשימה שלנו יש שרתים שם. עבור מדינות אחרות באפריקה, קרא את רשימת השרתים עבור כל אחד מ- VPN בחמשת המובילים שלנו כדי לוודא שיש להם שרתים במדינה שלך. הזמנו את המלצות ה- VPN שלנו כך שהספק עם הכי הרבה מיקומים באפריקה יהיה בראש הרשימה.

אם תיסעו מחוץ לאפריקה, תגלו שהגישה ל- DSTV Now חסומה לחלוטין. עם זאת, המשיכו למינוי ה- VPN הזה. ככה, בין אם אתם טסים ללונדון, ניו יורק או לכל מקום אחר, אתם עדיין יכולים להערים על שרת DSTV לחשוב שאתם חוזרים הביתה, על ידי בחירת המיקום הנכון של שרת ה- VPN.

סיכום

גאנה צומחת במהירות ומציעה הזדמנויות רבות.

למרבה הצער, עליך לוודא שלא תרמה הונאה כשאתה שם. אמנים מנוגדים הם תמיד בין הראשונים המנצלים טכנולוגיה חדשה לטובת רווח. נקודות חמות מזויפות של WiFi מציעות את אחד המסלולים הנגישים ביותר עבור גנבי נתונים מנוסים טכניים כדי לקבל מידע אישי שלך.

הסתובב במגבלות הגישה באתרים כמו אמזון פריים, DSTV, ונטפליקס עם VPN כאשר הם בגאנה. שמור על קשר עם הטלוויזיה הביתית בכל מקום בו אתה מטייל, אפילו כשאתה עוזב את אפריקה ומטייל במקומות רחוקים. למידע נוסף על אופן ביטול החסימה של Netflix ו- Amazon Prime, עיינו במדריכי ה- VPN של Netflix ו- VPN Amazon Prime..

המשיכו עם טכנולוגיית האינטרנט ושמרו על גישה לאינטרנט פתוחה ובטוחה באמצעות VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me