בשווייץ אמנם יש את אחת מתשתיות האינטרנט החינמיות ביותר, אך היא אינה ללא בעיותיה.

VPNs הטובים ביותר לשוויץ

בראש ובראשונה, פרטיות מהווה דאגה גדולה כתוצאה מחקיקה שנועדה להגדיל רישום רישום ורישום. חוקים מחייבים ספקי שירותי אינטרנט לרשום כתובות IP ופרטי גישה לשרת האינטרנט ולשמור אותם למשך שישה חודשים.

למרבה המזל, VPN שוויצרי יסייע לך להגן מפני זה, וגם יאפשר לך לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי.

שוויץ מסוכסכת מעט עם שאר אירופה בכל מה שקשור למעקב באינטרנט, שמירת נתונים ופיראטיות מקוונת. זה אינו חלק מהאיחוד האירופי, ולכן אינו כפוף להנחיה לשמירת נתונים של האיחוד האירופי 2006.


עם זאת, שווייץ הציגה את חוקי שמירת הנתונים שנכנסו לתוקף בינואר 2002. אלה היו סעיף 15 החוק הפדרלי מיום 6 באוקטובר 2000 בנושא פיקוח על דואר ותקשורת (BÜPF), ותקנות מיום 31 באוקטובר 2001 בנושא פיקוח על הודעות ו טלקומוניקציה (VÜPF)).

למרבה המזל, אין בה צנזורה וחקיקה מקוונת באינטרנט בהשוואה לרוב המדינות האחרות. כתבים ללא גבולות דירגו את שוויץ במקום השביעי מתוך 180 מדינות במדד חופש העיתונות העולמי לשנת 2017.

עם זאת, כאמור VPN בשוויץ יעזור לך להימנע מהכניסה לממשל, וגישה לתכנים מוגבלים.

שירותי VPN השוויצריים הטובים ביותר

לשמירה על פרטיותך, VPN חיוני. ככאלה, בואו נסקור מקרוב את מיטב שירותי ה- VPN השוויצרי.

 1. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 2. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 3. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 4. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

 5. IPVanish

  - אפליקציות לכל הפלטפורמות | חיבורים מהירים | אין מדיניות יומנים

שיקולי VPN שוויצריים

לממשלת שוויץ יש כוח יחסית גדול של מעקב באינטרנט. יש לה את הזכות להפעיל תוכנות ריגול בגין 'עבירות חמורות במיוחד'. אלה כוללות מימון של טרור, ארגוני פשיעה ופורנוגרפיית ילדים..שימוש ב- VPN בשוויץ בשוויץ

שיטות כאלה מותרות רק כאשר רשויות אכיפת החוק הוכיחו מעל לכל ספק סביר כי בוצע פשע. הם אינם שיטת מניעה. עדיין, במצוד אחר פעילות לא חוקית, הנתונים שלך עלולים להיות בסיכון להפוך לנזק בטחונות. הרשויות יכלו לתפוס אותו מכיוון שהוא הועבר מממשק רשת שגוי בזמן הלא נכון.

בספטמבר 2016 חוקקו הרשויות בשוויץ חקיקה המחייבת את הרשויות להודיע ​​לאזרחים שהיו יעדים למעקב. בעבר, בינואר 2013, הודיעה שרת המשפטים סימונטה סומארוגה כי הממשלה בוחנת להרחיב את סמכויות הפיקוח שלה כך שתכלול את היכולת לפקח על שירותי פרוטוקול Voice over Internet (VoIP) ושירותי מסרים מיידיים (IM)..

בספטמבר 2017 נכנס לתוקף חוק חדש שהצביע עליו שנה קודם. החוק מעניק ל- FIS (שירות המודיעין הפדרלי) הרבה יותר כוח לפקח על התקשורת הפרטית של האזרחים. הרשויות יכולות כעת להקיש על טלפונים, ללכוד מיילים אישיים והודעות טקסט ולפקח על התעבורה באינטרנט. למעשה, הרשויות יכולות אפילו להתקין תוכנות זדוניות בטלפונים ובמחשבים של אזרחים כדי לפקח על פעילות מצלמת הרשת. הם יכולים גם להאזין דרך מיקרופון לסמארטפון ולגנוב מידע אישי.

מעולם לא היה חיוני יותר להשתמש במנהרת VPN כדי להגן על פרטיותך בשוויץ. גם אם אינך רוצה לשלם עבור שירות איכותי, אני ממליץ לכל הפחות להשתמש באחד ה- VPN החינמיים הטובים ביותר. VPNs עדיין חוקיים ואתיים לחלוטין לשימוש בשוויץ. לכן אני ממליץ להגן על עצמך מפני מצותקי צד ג ', בין אם הם הרשויות או האקרים.

חוקי הימורים

הימורים מקוונים

למרות שבשווייץ עדיין יש אינטרנט חופשי ופתוח, הדברים מתחילים להשתנות. ב- 29 בספטמבר 2017 הציג הפרלמנט השוויצרי את החקיקה העיקרית הראשונה שלו לנסות לסנן את האינטרנט.

חוק משחקי הכסף חוסם פורטלי הימורים מקוונים. מיסוי ודאגות כלכליות הניעו את החוק החדש. מפעלי הימורים שוויצריים איבדו הכנסות משמעותיות מאתרי הימורים בינלאומיים מקוונים. לפיכך, חוק משחקי הכסף נועד להועיל לארגוני הימורים מקומיים. עם זאת, זה יכול להיות מבשר החקיקה הנוספת להגביל ולסנן את הרשת.

בין אם אתם מטיילים או תושבים בשוויץ, לא מומלץ לנסות לעקוף את המסנן באמצעות חיבורי פרוקסי או פתרונות אחרים לגישה לאתרי הימורים. פעולה זו תהיה הפרה ישירה של החוקים החדשים ועלולה לגרום לתוצאות קשות.

חוקי פירטיות

חוקי פירטיות

חוקי שמירת הנתונים בשוויץ אינם חלים על ספקי VPN. ספקי VPN אינם מחויבים לרשום יומני פעילות של המשתמשים שלהם. חוקים אלה הופכים את שוויץ למיקום רצוי לאיתור שרתי VPN. כמו כן, הדובדבן שבקצפת הוא שממשלת שוויץ מתירה פיראטיות בזכויות יוצרים לשימוש אישי. זה עדיין לא חוקי לנסות להפיץ תוכן פיראטי למטרות רווח.

בספטמבר 2010 קבע בית המשפט הגבוה בשוויץ כי חברת טרול זכויות היוצרים לוגיסטפ AG פועלת באופן לא חוקי כשאספה כתובות IP של אנשים שלדעתם אשמים בהפרת זכויות יוצרים. בית המשפט קבע כי מדובר בהפרה של חוקי הפרטיות במדינה. פסק דין זה מגן לא רק על מורידים אלא גם על העלאה מזדמנת. בתגובה, קבוצות לחץ בתעשיית הבידור התמודדו לשינוי בחוק. הם ציטטו נזק לעסק ואובדן רווחים לבדרנים.

השפעות הפיראטיות

מהסיבות שצוינו לעיל, ממשלת שווייץ הזמינה מחקר בנושא. למרבה ההפתעה של גורמי אכיפת זכויות היוצרים, המחקר הגיע למסקנה שלמרות שכשליש מהאוכלוסייה השוויצרית מעורבת בהורדת סרטים ומוזיקה, לא הייתה השפעה שלילית על הסכום שאנשים מוציאים על בידור. למעשה, עשוי להיות רווח קל. תוצאות ממחקר הולנדי בשנת 2010 הצביעו על כך ש"פיראטים "מוציאים יותר על מדיה, משתתפים בהופעות רבות יותר ומבקרים באתרי משחקים יותר מאשר" לא פיראטים. "מעקב באינטרנט

המחקר השוויצרי גם הגיע למסקנה שכמעט בלתי אפשרי למנוע פיראטיות. האחריות מוטלת על תעשיית הבידור להסתגל למציאות החדשה אם תרצה לשרוד. הדו"ח סיכם,

"בכל פעם שטכנולוגיית מדיה חדשה הופכת לזמינה, היא תמיד הייתה 'מנוצלת'. זה המחיר שאנו משלמים עבור ההתקדמות. הזוכים יהיו אלה אשר יוכלו להשתמש בטכנולוגיה החדשה ליתרונותיהם ומפסידים אלו שפספסו את ההתפתחות הזו והמשיכו לעקוב אחר מודלים עסקיים ישנים. "

הממשלה החליטה, לאור דו"ח זה, כי אין צורך לשנות את החוק. היא גם דחתה חסימת כתובות IP של אתרים וטענה כי פעולה זו תפגע בחופש הביטוי ותפר את חוקי הגנת הפרטיות.

באמצעות VPNs בשוויץ

משתמשי אינטרנט שוויצריים, אם כן, אינם צריכים להשתמש בשירות VPN כדי להגן על עצמם מפני אכיפת זכויות יוצרים. עם זאת, יש להם תמריץ חזק להשתמש בכדי להגן על עצמם מפני מעקב ממשלתי. VPN יכול גם להגן מפני התקפות מבוססות LAN, כמו האקרים המבצעים לכידת מנות ברשתות אלחוטיות ציבוריות.מעקב ממשלתי

זה בדרך כלל רעיון רע להשתמש בשירות VPN (ושרתים) הממוקמים במדינה שלך. פעולה זו מקלה על הרשויות לדרוש את VPN למסור את היומנים שלה. יתר על כן, הנתונים שלך עשויים לנסוע מרחק גדול יותר בפורמט מפוענח בין שרת VPN לשרת היעד האמיתי. לכן בדרך כלל רצוי לסיים את חיבור ה- VPN שלך קרוב ככל האפשר למארח היעד.

עם זאת, ללא שמירת נתונים נדרשת עבור ספקי VPN, משתמשים שוויצרים יכולים להשתמש בשמחה בשרתים מקומיים.

עבור אלה מחוץ למדינה, שוויץ מהווה נקודת קצה אידיאלית לחיבור VPN.

סיכום VPNs בשוויץ

סיכום ה- VPN הטוב ביותר בשוויץ

לממשלת שוויץ כבר יש יכולות מעקב נתונים חזקות. למרות שלא ברור מה צופן העתיד, נראה שהוא מתקרב לכוחות פיקוח גדולים יותר. הדרך הטובה ביותר להגן על הנתונים שלך מפני ציתות וצמצום של צד שלישי היא להצפין אותם באמצעות VPN. אני תומך חזק בפרטיות וביטחון מקוונים וממליץ לך להתחיל להשתמש ב- VPN באופן מיידי אם אינך עושה זאת.

עם אחד ה- VPN הטובים ביותר לשוויץ, אתה יכול להגדיל באופן דרסטי את האבטחה והפרטיות האישיים שלך.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me