שימוש במנהל סיסמאות עבור Mac יבטיח שחשבונותיך המקוונים יישמרו מאובטחים ופרטיים. מה שצריך להיות הפרות נתונים מחרידות הפכו לנפוצות כל כך עד שאיבדו את כוחן לזעזע, אך הן נותרות איום רציני על פרטיותך.

ההגנה הטובה ביותר לנתונים שלך היא ללא ספק להשתמש בסיסמה חזקה אחרת לכל אתר וביקור בו. ועל ידי "חזק" אנו מתכוונים למשהו כמו vE} [מוגן בדוא"ל] ~ 9VuW]) C + [8 - לא שם החתול שלך!

פשוט אין מצב שענייננו יכולים לזכור סיסמא מאובטחת אחת כזו, קל וחומר שעשרות מהן. אבל למרבה המזל, אנחנו לא חייבים. אנו יכולים במקום זאת לאפשר לתוכנות מחשב לבצע את ההרמה הכבדה עבורנו.

מנהלי סיסמאות יכולים לייצר סיסמאות מאובטחות באמת עבור כל אתר אינטרנט, אפליקציה ושירות מקוון בו אתם משתמשים, לזכור אותם ולמלא אותם אוטומטית עבורכם בכל פעם שתשתמשו בשירות זה. ככאלה, יש לראות בהם בצדק את הכלי החיוני ביותר במתחם פרטיות הנתונים שלך. אכן, אם אתה משתמש בכלי פרטיות אחד בלבד, הוא אמור להיות מנהל סיסמאות טוב.


מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר עבור מק

לאחר מחקר רב, אנו יכולים לרשום את חמשת מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר עבור מק. אם אתה זקוק למידע נוסף על אחד מהשירותים המפורטים להלן, לחץ על הקישורים למטה או גלול מתחת לרשימה זו לקבלת סיכום של מה שהופך את השירותים האלה למעולים.

 1. ביטוורדן

  - מנהל הסיסמאות הידידותי למשתמש של Mac

 2. KeepassXC

  - מנהל סיסמאות בקוד פתוח להגנה על כל חשבונות Apple שלך

 3. RoboForm

  - יש תכונות חזקות להפליא המחמיאות ל- macOS

 4. גישה למחזיקי מפתחות macOS

  - פתרון ניהול סיסמאות מובנה של macOS

 5. Passbolt

  - אימות של צד שלישי פירושו שמנהל סיסמאות עליו תוכלו לסמוך

מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר ב- Mac

להלן בדקנו את מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר עבור מק בפירוט רב יותר.

1. ביטוורדן

הגן על חשבונותיך באמצעות Bitwarden - מנהל הסיסמאות הנגיש והידידותי ביותר למשתמש של מק!

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

 • פלטפורמות נתמכות


  • חלונות

  • לינוקס

Bitwarden הוא מנהל סיסמאות בעלות קוד פתוח בין פלטפורמות. כל תכונות הליבה שלה הן בחינם, אם כי כסף בחודש עוזר לתמוך במפתח שלו ומספק כמה תוספות נחמדות (אך לא חיוניות). בין אלה יכולת האירוח העצמי, שהיא אפשרות נהדרת לחובבי הפרטיות שם בחוץ.

ביטוורדן’המשיכה העיקרית היא שמדובר במנהל סיסמאות בחינם עם קוד פתוח בחינם שנראה יפה וקל לשימוש כמו מתחרותיו המסחריות הגדולות. תוספות לדפדפן עבור ספארי, כרום, פיירפוקס, ויוואלדי, אופרה ואמיצים מאפשרות מילוי אוטומטי קל ונוח ב- macOS.

קודו עבר מבוקר מלא על ידי Cure53, הוא משתמש בהצפנה חזקה מקצה לקצה ותומך בצורות שונות של אימות דו-גורמי.

2. KeepassXC

מותאם מ- KeePass עבור Windows, KeePassXC עולה על קודמו בכמה דרכים.

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

 • פלטפורמות נתמכות


  • חלונות

  • לינוקס

KeePassXC הוא יציאה לא רשמית בין פלטפורמות של מנהל הסיסמאות המצוין של KeePass עבור Windows. כעת ניתן להתקין את ה- KeePass המקורי במחשב האישי שלכם באמצעות מונו, אך KeePassXC נראה הרבה יותר יפה ויותר “יליד” ל- macOS.

KeePassXC ניתן לתפעול מלא עם כל הגרסאות והמזלגות האחרים של KeePass, ומסנכרן בצורה חלקה בין פלטפורמות על ידי אחסון פשוט של מיכלי ה- .kbdx שלך בשירות הענן לבחירתך. מכולות אלה מאובטחות מאוד והן מפוענחות באופן מקומי רק לצורך הצפנה מלאה מקצה לקצה, כך שלא משנה אם תסנכרן אותן באמצעות פלטפורמה לא בטוחה (כגון Dropbox).

תוסף דפדפן נלווה לפיירפוקס וכרום (אם כי לא ספארי) אמור לאפשר מילוי אוטומטי קל בדפדפנים אלה, אך כרגע אנו נתקלים בבעיות איתו. למרות הפחתה רשמית, התוסף KeePassHttp-Connector ממשיך לעבוד בסדר גמור.

KeePassXC אינו ממש יפה או ידידותי למשתמש כמו Bitwarden, וחוסר התמיכה שלו בתוספי KeePass הופך אותו פחות גמיש מתוכנית האב שלו. אבל בחינם, קל ומאובטח מאוד ניהול סיסמאות בין פלטפורמות בחינם, קל וסנכרון באמצעות פורמט הקובץ הפופולרי KeePass .kbdx עם קוד פתוח, זה נהדר.

3. RoboForm

הגישה המסוגננת של RoboForm משתלבת יפה עם האסתטיקה של אפל - נועלת את הסיסמאות שלך!

 • תמחור

  מ 1.79 דולר
  / חודש

 • פלטפורמות נתמכות


  • חלונות

  • לינוקס

כאן ב- ProPrivacy, אנחנו אוהדי ענק של תוכנה חופשית וקוד פתוח, אך אנו מכירים במצוינות כשאנו רואים זאת. RoboForm הוא מנהל סיסמאות חוצה פלטפורמות מלוטש ומסוגנן שעושה את כל מה שאתה יכול לרצות שמנהל סיסמאות יעשה.

זה כולל סנכרון סיסמאות חוצה פלטפורמות וסרטי דפדפן, הערות מאובטחות, סימניות, מרובות “זהויות” למילוי טפסים מתקדם, שליחה וסנכרון מאובטח של סיסמאות ועוד. גרסה חינמית זמינה, אך ככל הנראה כדאי להפגיז 2 דולר לחודש עבור תכונות הסנכרון בלבד.

בנוסף ל- Mac מלא “מרכז אבטחה” היישום, ניתן לגשת לכל תכונות המפתח של RoboForm באמצעות תוספות לדפדפן עבור ספארי, Firefox ו- Chrome. יש אפילו אפליקציה עבור Apple Watch!

RoboForm הוא מקור סגור ומנוהל על ידי חברה אמריקאית, אך העובדה שהיא משתמשת בהצפנה חזקה מקצה לקצה צריכה להפוך את הנקודות הללו לאקדמיות. אם אתה יכול לחיות עם העובדה שרובורם הוא מוצר קנייני, זה אחד ממנהלי הסיסמאות המרשימים ביותר שבדקנו.

4. גישה למחזיקי מפתחות macOS

macOS Keychain Access אינו עשיר בתכונות כמו מתחרים, אך הוא נגיש מאוד ומוכן לשימוש!

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

אם יש לך Mac, כבר יש לך מנהל סיסמאות הגון (אם מוגבל במקצת) - macOS Keychain Access. זה עושה עבודה נהדרת בזיכרון סיסמאות כשאתה מקליד אותן ברוב אפליקציות ה- Mac וטפסי ההתחברות של Safari, ובהמשך ממלא אותן אוטומטית בהתאם לצורך.

זה מסנכרן אוטומטית עם ה- iPhone וה- iPad שלך ומשתלב עם המסגרת שירותי אימות iOS 12+ ומילוי אוטומטי חלק במכשירי iOS חדשים יותר ברוב הדפדפנים והאפליקציות הרבות..

אם אתה משתמש ייעודי של אפל, MacOS Keychain Access עשוי למלא את כל צרכי הסיסמה שלך. אך אם ברצונך לסנכרן עם מכשירים שאינם של Apple, תצטרך להשתמש באלטרנטיבה של צד שלישי.

הדבר הנוסף שיש לשים לב הוא שמפתח Keychain Access עוסק רק בכניסות שם משתמש / סיסמא. זה לא ממלא אוטומטית טפסים מורכבים יותר, מאחסן את פרטי הבנק שלך, מאפשר לך לצרף קבצים או פתקים לסיסמאות שלך, או כל אחד מהדברים השונים האחרים שאפילו הפתרונות של הצד השלישי הבסיסיים ביותר מציעים..

5. Passbolt

Passbolt, במקור ספקית ממוקדת עסקית, פתרונות ניהול סיסמאות חזקים לכולם

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

 • פלטפורמות נתמכות


  • חלונות

  • לינוקס

שוק מנהל הסיסמאות הוא תחרותי להפליא כרגע. אז, במקום ללכת עם ההמלצות הרגילות של LastPass או 1Password (וזה בסדר ב- maOS אם לא תעשה זאת’לא אכפת ממוצרים שמקורם סגור מאוד מסחריים, אך אנו חשים שאינם טובים יותר מ- Bitwarden), ההמלצה האחרונה שלנו היא למשהו קצת אחר.

Passbolt הוא מנהל סיסמאות צוות קוד פתוח. זה בעיקר מכוון לעסקים אך עובד בצורה מושלמת לשימוש אישי או משפחתי. תוכניות מתארחות בתשלום זמינות, אך המהדורה הקהילתית העיקרית של התוכנית היא בחינם ב 100% וניתן לארח אותה באופן עצמאי על גבי חומרת מק משלך (בתוך מחשב וירטואלי) או על שטח שרת שכור באופן עצמאי..

כל הקוד המשמש את Passbolt הוא קוד פתוח ומאומת באופן עצמאי על ידי צדדים שלישיים. אם כי, כמו שאומר Passbolt עצמו, “עבודת סקירת הקוד לעולם לא תיעשה,” למעשה, חלק גדול ממנו נבדק ונבדק באופן נרחב - וזה נהדר.

סיסמאות מנוהלות באמצעות ממשק אינטרנט, מה שהופך את Passbolt לרוב לאגנוסטי לפלטפורמה. שילוב הדפדפנים מושג באמצעות תוספות עבור Chrome ו- Firefox, אך למרבה הצער לא ספארי. אם אתה זקוק למנהל סיסמאות של צוות קוד פתוח שעובד היטב בכל פלטפורמות שולחן העבודה, קשה להכות את Passbolt.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me