גיבוי נתונים באמצעות חיבורי FTP (פרוטוקול העברת קבצים) הופך לנדיר. שירותי אחסון ענן מודרניים נוטים לספק גישה לקבצים מרוחקים ושירותי העברה באמצעות ממשקים מבוססי דפדפן או תוכנת לקוח להורדה. כתוצאה מכך, גיבויים של FTP מיושנים.


עם זאת, רק בגלל שגיבוי ה- FTP מתקשה למצוא אותו, זה לא אומר שהוא לא מועיל. ולאנשים שכבר משתמשים ב- FTP במאמצי היומיום שלהם - זוהי שיטת גיבוי לגיטימית שניתן להכניס בקלות לזרימת העבודה שלהם..

למרבה המזל עבור אותם אנשים, יש עדיין כמה אפשרויות מצוינות שמספקות חיבור FTP להעלאות ולהורדות של ענן. במאמר זה מצאנו את חמשת השירותים הטובים ביותר עבור גיבוי FTP כך שתוכלו להמשיך עם שמירת נתונים לענן בלי הטרחה בחיפוש אחריהם..

השירותים הטובים ביותר לגיבוי FTP

פרטנו למטה את חמשת שירותי הגיבוי הטובים ביותר של FTP. אם אתה זקוק למידע נוסף על אחד מהשירותים האלה, עיין בסיכומינו של כל שירות מתחת לסעיף זה או לחץ דרך אתרי אינטרנט באמצעות הקישורים הבאים.

 1. LiveDrive

 2. נסיעה

 3. באופופ

 4. הגן על אירוח

 5. סע למרכז

5 שירותי גיבוי FTP הטובים ביותר

להלן סיכמנו את כל מה שהופך את השירותים האלה למעולים! אם אתה זקוק למידע נוסף על אחד מהשירותים שפירטנו להלן, בדוק באתר האינטרנט של הספק.

1. LiveDrive

 • תמחור

  מ 8.00 $
  / חודש

LiveDrive הוא אחד הספקים הבודדים שעדיין מספקים גיבויים של FTP, כולל תמיכה בהעלאת קבצים וגם בפונקציונליות קורות חיים להורדה. בנוסף, השירות מספק FTPS מאובטח (הידוע גם בשם FTPES, FTP-SSL ו- FTP Secure).

משתמשים ב- Mac וגם ב- Windows יכולים להשתמש בכל תוכנת לקוח FTP (כגון FileZilla, Cyberduck או Panic Transmit) כדי להתחבר לאחסון Livedrive שלהם. בנוסף לפונקציונליות ה- FTP, Livedrive מספקת שורה של תכונות אחרות שעסקים ימצאו בהן שימושים בגיבוי המערכות והאתרים שלהם (כמו גם אלו של הלקוחות שלהם, אם הם שולטים בהן). זה כולל שיתוף קבצים משולב, תאימות NAS ושטח אחסון מקומי.

עם זאת, ראוי לציין כי גיבוי FTP מוצע רק ב- Livedrive’s תיק מסמכים ו פרו סוויטה תוכניות.

2. המשך

 • תמחור

  מ 25.00 $
  / חודש

ADrive הוא אפשרות מעולה לכל מי שמחפש ספק ענן התומך בגיבוי FTP עם העלאה והורדה דרך FTP. לא רק זה קל לשימוש, אלא יש לו מבחר גדול של תכונות שימושיות כולל שיתוף פעולה מקוון, שיתוף קבצים משולב ותמיכה בקבצים גדולים..

משתמשים יכולים לגשת לקבצי ADrive דרך כל לקוח FTP, כלומר אתה חופשי להשתמש בתוכנה שכבר יש לך. ו- ADrive מאפשרת שימוש ב- AUTH TLS להעברת קבצים בצורה מאובטחת, כמו גם היכולת לנהל מפתחות SSH לגישה מאובטחת ואוטומטית. זה הופך את ADrive’s גיבוי FTP אידיאלי לכל מי שדורש FTP מאובטח.

כמו Livedrive, עם זאת, ADrive מגבילה את תמיכת ה- FTP לכמה תוכניות נבחרות, כלומר פרימיום אישי ו עסקים תוכניות. כך תזדקק לאחת מאותן תוכניות מנוי ספציפיות לגיבוי FTP.

3. באקופ

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

Bakop הוא שירות אחסון ענן נוסף המספק חיבורי FTP להעלאה ולהורדה של קבצים. עם זאת, Bakop הוא ייחודי מכיוון שהוא שירות המוקדש לגיבויים של FTP.

האתר והשרתים של Bakop קלים מאוד להגדרה ושימוש בהם. בנוסף, המשתמשים יכולים לבחור בדיוק היכן הם רוצים לגבות את הנתונים שלהם.

Bakop תומך בתוכנות FTP פופולריות כמו Secure Transfer, rsync ו- FileZilla הפופולרי מתמיד. זה הופך את באקופ לאופציה טובה אם אתה’אני מחפש להציג גיבויים של FTP במקום עבודה ולא’אני לא רוצה לדכא עובדים עם תוכנה חדשה ומסובכת.

החיסרון אחד שנוצר בעקבות ההתמקדות הייחודית ב- FTP, הוא שהוא חסר הרבה תכונות המסופקות על ידי שירותי אחסון ענן סטנדרטיים רבים. מסיבה זו, Bakop הוא אידיאלי לגיבוי FTP, אך זכה’לא תועיל אם העסק שלך בנוי על סוגים רבים של תוכנות עם צרכים מגוונים.

4. הגן על אירוח

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

Defend Hosting הוא שירות גיבוי בענן המאפשר למשתמשים לגבות נתונים לשרתי הענן שלהם באמצעות כל לקוח FTP. זה מאפשר לך להתחיל לגבות נתונים ללא צורך ללמוד ממשק או תוכנה חדשים ומשמעותה שתוכל להשתמש ב- Filezilla, SmartFTP או כל לקוח FTP אחר שאתה מעדיף..

Defend Hosting מספקת גם אפשרויות העברה מאובטחות כולל FTPes (FTP over SSL / TLS) ו- SFTP (פרוטוקול העברת קבצים SSH). מה’יתר על כן, השירות מספק תמיכה 24/7 על מנת להבטיח שתמיד תוכל לגבות קבצים באמצעות FTP לשרתים שלה.

ספק זה אמור לספק מהירויות מהירות, ועם מחירים שמתחילים ב -5 $ לחודש עבור שטח של 20 ג'יגה-בייט גדל ל -20 $ לחודש עבור 500 ג'יגה-בייט השירות גם לא יקר במיוחד.

5. כונן HQ

 • תמחור

  מ 1.99 דולר
  מחויב חודשי

DriveHQ הוא שירות נוסף המספק גיבויים בענן דרך FTP. ניתן להשתמש בשרתי הגיבוי דרך כל לקוח FTP כולל FileZilla, CuteFTP, WsFTP, SmartFTP, Fetch, CoreFTP או Cyberduck. DriveHQ Cloud FTP Server תואם גם לכל תוכנת הלקוח FTP (SFTP / FTPS).

משתמשים יכולים למפות אותו כ- Cloud Drive, או להשתמש בתוכנת FileManager המקורית של DriveHQ, שלטענתה היא קלה יותר מאשר FTP רגיל. השירות הוא גם מהיר ויש לו מגוון גדול של תכונות ואפשרות גיבוי בנוסף ל- FTP.

קיימים דגמי מנוי אישיים וארגוניים. והמשתמשים יכולים להתאים אישית באופן מלא את המנויים שלהם כדי להוסיף שטח אחסון נוסף או למשתמשים במידת הצורך. היקף ההרחבה גדול עם חשבונות זמינים עד 1000 משתמשים עם כמויות אדירות של שטח אחסון.

הקריטריונים שלנו

ב- ProPrivacy.com אנו נוטים להמליץ ​​על שירותי גיבוי ענן מאובטחים המספקים קידוד מקצה לקצה. שירותים אלה מבטיחים כי הנתונים שלך תמיד מאובטחים לחלוטין. עם זאת, כשמדובר בגיבויים של FTP, יש פחות אפשרויות, מה שאומר שאתה לא יכול להיות בררן ובוחר..

במהלך מחקר מאמר זה חיפשנו שירותים שלא רק מציעים חיבורי FTP לשרתי גיבוי, אלא שיש להם גם הרבה תכונות אחרות ומוניטין טוב עם המשתמשים שלהם..

הספקים ברשימה זו נבחרו על פי מגוון התכונות שלהם, השימושיות, הערך לכסף והביצועים הכוללים שלהם. עשינו כמיטב יכולתנו להדגיש את נקודות החוזק ואת החולשה שלהם כך שתוכלו לבחור בחירה מושכלת לחלוטין לפני ההרשמה.

לרוע המזל, השירותים המפורטים לעיל אינם מציעים אפשרות בחינם, אם אתם מחפשים שירות בחינם תסתכל ברשימת הגיבוי הענן החינמית שלנו..

עם זאת, אם המשרד שלך דורש העברת נתונים וגיבוי בהתאמת HIPAA או GDPR, אנו ממליצים לתקשר ישירות עם השירות המועדף עליך על מנת להבטיח כי ניתן לבצע גיבויים של FTP תוך עמידה בתקנות פרטיות אלה..

5 השירותים הטובים ביותר למסקנת גיבוי FTP

ה- FTP הופך לנדיר יותר ונדיר ככל שעסקים ואנשים פרטיים עוברים לצורות גיבוי מאובטחות יותר התואמות את תקנות הפרטיות המתעוררות ביותר כמו GDPR. עם זאת, עבור חברות או אנשים שעדיין זקוקים או דורשים גיבוי FTP, ישנם עדיין כמה שירותים בשוק שיכולים לספק העלאה והורדה לשרתי ענן דרך פרוטוקול FTP..

בין אם אתם מחפשים שירות ענן ספציפי ל- FTP - או סתם ספק שמציע גיבוי FTP בין שאר התכונות שלו - רשימה זו תעזור לכם לאתר כמה מהשירותים הטובים ביותר שקיימים בשנת 2020..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me