אם אתה מפציץ כל הזמן על ידי מפרסמים, ייתכן שתרצה לדעת כיצד לעצור חלונות קופצים באייפון או באייפד שלך. למרבה המזל iOS תומך בתוכנת adblocker! טלהלן מאות יישומי adblocker הזמינים בחנות האפליקציות, ולכן יכול להיות קשה לדעת אילו אפליקציות adblocker שמשתמשים ב- iPhone צריכים להוריד. במדריך זה אנו מציגים את אפליקציות ה- adblocker הטובות ביותר לאייפון ומראים לכם כיצד להגדיר תוכנת adblocker ב- iOS.

המונח "adblocker" מטעה במקצת מכיוון שבעוד שאפליקציות adblocker אכן חוסמות מודעות, הפונקציה השימושית ביותר שלהן היא למנוע טעינת סקריפטים לדפדפן שמאפשרת לחברות לעקוב אחר התנועות שלך בזמן שאתה גולש באינטרנט. זו הסיבה שהם מכונים גם "חוסמי תוכן."

יתרון נוסף של חוסמי מודעות הוא שהם יכולים להאיץ את זמני טעינת העמודים, מכיוון שהם מונעים את הדפדפן טוען סקריפטים מיותרים (ועלולים להזיק). מאותה סיבה, חוסמי הפרסום מפחיתים את צריכת רוחב הפס ולכן הם די חיוניים לבעלי תוכניות נתונים מוגבלות. הם טוענים גם שהם חוסכים את חיי הסוללה, אם כי אנו משוכנעים לחלוטין שהתועלת הזו תורגש למשתמש הממוצע.

Adblockers הטובים ביותר עבור iPhone ו- iPad

להלן רשימה של היישומים הטובים ביותר לחסימה של adblocks עבור משתמשי iPhone ו- iPad. מרבית חוסמי הפרסום של iOS במאמר זה הם בחינם, עם זאת, חלקם מציעים גרסת פרימיום המשולמת. כללנו גם כמה דפדפנים החוסמים מודעות ומגנים על פרטיותך.

1. AdGuard


 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

AdGuard הוא adblocker פופולרי בחינם וקוד פתוח שכולל גם גרסת Pro. AdGuard Free עושה את רוב הדברים שאתה יכול לצפות: הוא חוסם מודעות בצורה יעילה ומגן על פרטיותך על ידי חסימת סקריפטים למעקב. אתה יכול לבחור מתוך למעלה מ 50 מרשימות סינון פופולריות, כגון EasyList ו- EasyPrivacy.

תכונה מעניינת של AdGuard היא תכונת החסימה הידנית שלה המאפשרת לבחור אלמנטים בדף אינטרנט (כגון מודעה שלא הצליחה לחסום אוטומטית) ולהסיר אותם..

משתמשי פרימיום יכולים ליצור רשימות סינון מותאמות אישית ולבצע סינון DNS רחב מערכת. זה מושג על ידי יצירת א “מזויף” חיבור VPN לכל שירות DNS פופולרי לבחירתך. או שתוכל להגדיר שרת DNS משלך. כאמור, תכונה זו אינה תואמת את השימוש באפליקציית VPN רגילה.

2. AdBlock

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

Adblock הוא adblocker המקורי עבור iOS. בנוסף לחוסם תוכן ספארי רגיל, Adblock יכול ליצור פרוקסי DNS מקומי במכשיר שלך שמבצע חסימת DNS באופן מקומי ולא בשרת מרוחק..

בנוסף לשימוש בכללים מרשימות חסימות פופולריות, באפשרותך ליצור כללי חסימת מותאמים אישית ורשימות חסימות מבוססות URL, אשר באפשרותך לייצא ולסנכרן בין מכשירים באמצעות iCloud. על מנת למזער את ההפרעה בחוויית הדפדפן שנגרמת כתוצאה משבירת אתרי סינון DNS, Adblock מספקת יישומון שימושי להפעלת או השבתה של proxy DNS במהירות..

3. Firefox פוקוס

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

פוקוס Firefox הוא דפדפן קוד פתוח של מוזילה, מייצרי הדפדפן הפופולרי הרגיל של פיירפוקס. זה נועד מהיסוד כדי לשפר את הפרטיות שמרכיב מרכזי בה הוא חסימת תוכן. הדאגה העיקרית שלו היא מעקב אחר הגנה ולא חסימת מודעות, אך על מנת לספק זאת, הוא חוסם כל מודעות העוקבות אחריך. אולי באופן לא מפתיע, פירוש הדבר שהוא חוסם את רוב המודעות.

למרות שהוא נהדר לפרטיות, יש לפוקוס פוקוס מגבלות כדפדפן יומיומי. הבולט שבהם הוא שפרטי הכניסה לאתר לא נשמרים בין פעילויות באתר. דבר נוסף הוא שגלישה באמצעות כרטיסיות אינה נתמכת ב- iOS (אם כי היא בגרסת אנדרואיד).

עם זאת, ניתן לשלב את פוקוס Firefox’ תכונות חוסמות תוכן בספארי בדרך הרגילה שתוארה קודם לכן במאמר זה.

4. 1Blocker X

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

ל- 1Blocker יש תג מחיר גבוה יחסית, גרסה מעודכנת זו של אפליקציית 1Blocker מדור קודם אהובה מאוד נותרה פופולרית מאוד. זהו adblocker ספארי רגיל שמרוויח מביצוע העבודה שלו בפשטות אך בצורה טובה.

הוא משתמש ביותר מ- 115,000 חוקים כדי לחסום מודעות ועוקבים ומציג חוקים אזוריים המתאימים למדינות ספציפיות. זה גם מאפשר לך להוסיף כללים מותאמים אישית, שתוכלו להגן עליהם באמצעות זיהוי מגע או זיהוי פנים. אם ברצונך לתמוך באתרים ספציפיים אתה יכול לרשום אותם ברשימת ההיתרים.

תכונה אחת שאנו אוהבים היא היכולת לחסום תסכולים כמו ווידג'טים של מדיה חברתית, מודעות לעוגיות, שיתוף סורגים וכרייני crypto..

אתר 1Blocker מתגאה בגאווה כי בדיקות עצמאיות של Wirecutter, NY Times ו- BrooksReview אישרו כי האפליקציה מקטינה את השימוש בנתונים הממוצעים ביותר מ- 50 אחוזים. שזה די מרשים.

כיצד לעצור חלונות קופצים ומודעות באייפון

בפלטפורמות שולחניות ובאנדרואיד, הגישה הרגילה לחסימת מודעות היא להתקין תוסף חסימה של מודעות עבור דפדפני Firefox או Chrome. כמו uMatrix, גירסת פרטיות ו / או uBlock Origin.

לעומת זאת, iOS הוא מה שזה, התקנת חסימת ad ב- iPhone או iPad אינה כה פשוטה. ראשית, בזכות הנחיות המפתחים הקפדניות של חנות האפליקציות, Firefox ו- Chrome לא תומכים בהרחבות דפדפן ב- iOS.

זה משאיר שתי גישות עיקריות לחסימה של מודעות. מרבית האפליקציות של חוסם התוכן פועלות רק בספארי, ויש להתקין אותן לאחר שתותקן בהגדרות של ספארי. לשם כך, פשוט

לך להגדרות -> ספארי -> כללי -> חוסמי תוכן והפעל את שלך.

אפליקציות של חוסם תוכן עלולות להתנגש זו עם זו, כך שזה כנראה רעיון טוב לאפשר רק אחת בכל פעם. iOS מגביל אפליקציות adblocker ל 50,000 כללים כל אחת, עם זאת, כל כך הרבה אפליקציות (כמו AdGuard שמוצג להלן) פועלות כמספר תהליכים כדי לעקוף את המגבלה הזו. במקרה זה, סביר להניח שעליך לאפשר את כל התהליכים מאפליקציה יחידה.

העדפות Adblock iOS

רמז שימושי: חסימה של מודעות יכולה לשבור אתרים על ידי חסימת סקריפטים שהאתרים צריכים לתפקד. למרבה המזל, ספארי עבור iOS מספק תיקון לכך. לחץ לחיצה ארוכה על כפתור רענון העמודים כדי ליצור דו-שיח קופץ המאפשר לרענן את הדף מבלי שאפשר לחסום חוסמי תוכן..

הגישה העיקרית האחרת היא להשתמש בווסר שלם עם יכולות חסימת מודעות מובנות.

בעבר התקיימו מספר אפליקציות adblocker שחסמו מודעות כל המערכת על ידי ניתוב כל חיבורי ה- iPhone דרך VPN או חיבור פרוקסי "מזויף". לאחר מכן ניתן לבצע סינון DNS על ידי שרת DNS מרוחק או באופן מקומי.

עם זאת נראה כי אפל החליטה להסיר את רוב האפליקציות מסוג זה מחנות האפליקציות, אם כי פונקציונליות זו נותרה זמינה במספר מוגבל יותר של אפליקציות..

שימו לב שאם נוצר חיבור VPN או שרת פרוקסי "מזויף" לביצוע חסימת DNS, לא ניתן להשתמש גם באפליקציית VPN רגילה..

אז איזו אפליקציית חוסם התוכן הטובה ביותר לאייפון או לאייפד? תמשיך לקרוא!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me