זה בהחלט רעיון טוב לגבות את הנתונים שלך. אמנם תמיד זהיר להחזיק גיבוי בכונן קשיח חיצוני פיזי, אך מחשוב ענן הפך את זה פשוט להפליא לאחסן גיבוי נתונים באופן מקוון. שירותי גיבוי בענן בחינם מוגבלים במרחב שהם מציעים למשתמשים, עם זאת, אם אין לך הרבה נתונים לגיבוי או אם אתה רק צריך לגבות נתונים קריטיים, גיבויים מקוונים בחינם הם נהדרים. השירותי הגיבוי המקוון המקוונים המופיעים במאמר זה מוכרים לא רק באיכות הכוללת של הצעותיהם, אלא גם בתכונות האבטחה שהם מספקים כדי להגן על פרטיות הנתונים שלך..


חשוב לציין כי כמה משירותי הגיבוי המקוונים הפופולריים ביותר בחינם כמו Dropbox ו- Google Drive אינם כלולים ברשימה זו, בגלל חששות היסטוריים מהפרטיות. אחרי הכל, הפקדת גיבוי הנתונים הרגישים שלך לארגונים עם נהלי פרטיות מפוקפקים טומנת בחובה סיכונים מולדים מסוימים. אם שמירה על פרטיות הנתונים שלך חשובה לך, אז אתה הרבה יותר טוב ללכת עם שירות גיבוי מקוון שעובד טוב ונוקט בצעדים הנחוצים כדי להבטיח שהנתונים שלך יישארו פרטיים ומאובטחים כראוי..

מיטב הגיבויים בחינם בענן

בדוק את הגיבויים הטובים ביותר בענן בחינם למטה. גלול למטה זה כדי לקרוא סיכום של כל שירות או לחץ לאתר ולקבל מידע נוסף.

 1. סנכרון

 2. אני נוסע

 3. Nextcloud

 4. Sync.com

 5. Jottacloud

5 מיטב שירותי הגיבוי בחינם בענן

להלן תמצא רשימה מעמיקה המפרטת את כל אחד מחמשת שירותי הגיבוי המקוונים החינמיים הטובים ביותר הקיימים כיום. כל שירות מציע פונקציונליות נהדרת, וכל אחד מהם אכן מתרחש הקילומטר הנוסף ומציע תכונות אבטחה מעולות להגנה על הנתונים שלך.

1. סנכרון

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

סנכרון היא תוכנית סינכרון קבצים רציפה מאובטחת המאפשרת סינכרון קבצים בין שני מכשירים או יותר בצורה מאובטחת. ההיבט הייחודי של Syncthing ביחס לשירותים האחרים ברשימה זו הוא העובדה שאתה כמשתמש מספק את החומרה בה מאוחסן הגיבוי. המשמעות היא שאפשר לאחסן את הגיבוי במחשב נפרד, בכונן הקשיח, במחשב הווירטואלי או בכל מכשיר אחר שיש לבחירתך. זה כשלעצמו מגביר את האבטחה הכוללת של השירות מכיוון שאתה נמצא בשליטה מלאה על מקום אחסון גיבוי הנתונים שלך ושום שירות אירוח של צד שלישי לא מסתבך באחסון הנתונים שלך.

מאפייני אבטחה נוספים כוללים הצפנה מקצה לקצה, סודיות קדימה מושלמת, יחד עם אימות מבוסס TLS. נוסף על כך, Syncthing שואף להיות שקוף לחלוטין והוא קוד פתוח לחלוטין, כלומר כל אחד יכול לבחון בחופשיות את קוד המקור שלו. מה’יתר על כן, השירות הוא גם תומך בפיתוח פתוח בו כל הבאגים והבעיות עם התוכנה מתועדים באופן ברור ומיידי על גבי תוכנה “מאתר בעיות” עבור כל מי שיכול לראות. שקיפות כזו מהווה עדות לכך שסינכרון משתדל להיות פתוחים ואחראים למשתמשים שלה על שמירה על פרטיותם תוך הקלה על סינכרון מתמשך של גיבוי הנתונים שלהם..

סינכרון הוא גם פשוט מאוד לשימוש וזמין בכל מערכות ההפעלה העיקריות כמו גם תאימות סלולרית למערכות אנדרואיד. החלק הטוב מכל זה שהוא בחינם לחלוטין! אם כי אם אתה מרגיש נדיב, אתה יכול לתרום למטרה באופן מאובטח באתר Syncthing.

2. IDrive

 • תמחור

  מ 17.38 דולר
  לשנה

IDrive מציעה שירות מלא בגיבוי ענן בחינם. החופשי “בסיסי” תוכנית, אתה מקבל נדיב שטח אחסון של 5 ג'יגה-בתים ולקבל גם נקודות זיכוי עבור הפניית השירות לחברים. אחד הדברים הנהדרים ב- IDrive הוא בכך שהיא מאפשרת לגבות כמות בלתי מוגבלת של מכשירים עם כל חשבון בודד, בעוד ששירותים רבים אחרים גובים עבור כל מכשיר בודד. בנוסף, תכונת סינכרון הקבצים מאפשרת לסנכרן אוטומטית את כל הקבצים והתיקיות שלך, ועם תכונות ה- Snapshot ו- Versioning תוכל גם לאחסן עד 30 גרסאות קודמות של הנתונים שלך..

IDrive הוא גם מאובטח מאוד, מאחסן ומעביר את כל הקבצים שלך עם קידוד AES 256 סיביות ומאפשר לך כמשתמש להגדיר את מפתח ההצפנה. זה מבטיח שהמפתח לא יאוחסן בשום מקום בשרתים של IDrive, כלומר רק תהיה לך גישה למפתח, ולפיכך, לנתונים שלך. חשוב לציין כאן זה שהמשמעות היא גם שאתה תהיה אחראי על ההגנה על מפתח ההצפנה הפרטי שלך ולא תוכל לשחזר נתונים מגובים ל- IDrive אם הוא ילך לאיבוד..

השירות זמין בכל הפלטפורמות העיקריות, כולל Windows, Mac ו- Linux, ומציע אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS. נוסף על כך, IDrive נהדר גם עבור משתמשי NAS. בסך הכל, IDrive עובדת מצוין, מציעה תכונות פרטיות ואבטחה חזקות, מספקת תמיכת לקוחות מעולה, והיא נדיבה למדי עם ההצעה החינמית שלה 5GB.

3. Nextcloud

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

Nextcloud הוא כלי גיבוי בענן פתוח בחינם המציע למשתמשים אפשרויות אירוח וגם אירוח עצמי. המשמעות היא שתוכל לאחסן את גיבוי הנתונים שלך באחד מהמכשירים שלך, במחשב וירטואלי, במרכז נתונים או אצל ספק המסופק על ידי Nextcloud. במקרה שתחליט ללכת עם אפשרות האירוח העצמי, נקסטקלוד אפילו מציעה עצות והמלצות מועילות כיצד לגרום לשרת המארח את עצמך לפעול בצורה מאובטחת עם השירות..

בנוסף להצעת תכונות מועילות כמו גרסת קבצים לשמירת מספר גרסאות קודמות של הנתונים שלך, יכולות שיתוף קבצים קלות, הזרמת קבצי מדיה וסנכרון תמונות אוטומטי של מכשירים ניידים, Nextcloud מציע למשתמשים תכונות אבטחה ופרטיות מעולות. Nextcloud משתמש בהצפנת TLS כדי לאבטח נתונים במהלך המעבר, ובמנוחה ניתן לאבטח באמצעות קידוד AES 256 סיביות. ניתן לסנכרן קבצים ותיקיות בין מכשירים ולאבטח אותם באמצעות קידוד מקצה לקצה, מה שמאפשר פיתרון אמיתי של ידע אפס. השירות מאפשר גם שילוב קל עם כלי אבטחה קיימים. מאפייני אבטחה בולטים אחרים כוללים אימות דו-גורמי, הגנות פרטיות הניתנות להתאמה אישית לשיתוף קבצים מאובטחים וכלי סריקת אבטחה פרטי בענן המאפשר לך לבדוק את האבטחה של השרת הפרטי שלך..

Nextcloud תואם ל- Windows, macOS, Linux ומציע אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS. ניתן להשיג פורטל אינטרנט. תלוי באיזו אפשרות אירוח תבחרו, Nextcloud יכול להיות פשוט מאוד לשימוש או יכול להיות קצת יותר מתקדם אם תעבור למסלול האירוח העצמי. במקרה זה, הטיפים וההמלצות של Nextcloud יכולים להועיל מאוד. בסך הכל, Nextcloud הוא כלי גיבוי מקוון בחינם שמעניק דגש כבד על אבטחת המשתמשים.

4. Sync.com

 • תמחור

  מ 5.00 $
  / חודש

Sync.com הוא שירות גיבוי נתונים וסינכרון מקוון הכולל מידע שמקורו בקנדה. ה “סנכרון Starter” התוכנית זמינה בחינם, מאפשרת עד שטח אחסון של 5 ג'יגה-בתים, ולעולם לא יפוג. עם תוכנית המתנע, העברת הנתונים שלך מוגבלת ותקבל גישה רק לתכונות שיתוף ושיתוף פעולה בסיסיות, עם זאת. עם זאת, Sync.com מספק כלי גיבוי מקוון בחינם מצוין בגלל הפונקציונליות המעולה וההיצע העשיר בתכונות שלו, ובחלקו הגדול, מכיוון שהוא מספק את אותם תכונות פרטיות ואבטחה חזקות למשתמשים בחינם כפי שהוא עושה לקהל המשלם..

Sync.com הוא שירות גיבוי נתונים מקוון של אפס ידע באמת המספק הצפנה מקצה לקצה, כלומר לשירות אין דרך לגשת לנתונים שלך. כל הנתונים שלך מאובטחים באמצעות קידוד RSA, SSL / TLS 2048-bit. תכונות אבטחה נוספות כוללות שיתוף קבצים מוגן באמצעות סיסמה, אימות דו-גורמי, יחד עם תכונת נעילת מכשירים מרוחקת. נוסף על כך, Sync.com מציע יכולות של גרסת נתונים למשך עד 30 יום באמצעות התוכנית החינמית, המאפשרת לך לשחזר גרסאות קודמות של הנתונים שלך.

יחד עם מספר תכונות אבטחה ופרטיות נהדרות, Sync.com מציע שלל תכונות ראויות לציון אחרות העוזרות להפוך אותו לשירות חינמי יוצא מן הכלל. ראשית, השירות פשוט להפליא לשימוש אך בהחלט לא’חוסר פונקציונליות, מה שהופך אותה לבחירה נהדרת עבור חדשים וגם למשתמשים מתקדמים. הסנכרון והגיבויים בין הפלטפורמות פועלים כמו קסם, הם חלקים לחלוטין ונעשים בזמן אמת. בנוסף, יש לך אפשרות לסנכרן את הנתונים שלך רק לענן עם ה- “סנכרון כספת” תכונה. זה מאפשר לך לאחסן נתונים באופן מקוון לחלוטין ולחסוך מקום בכונן הקשיח היקר במכשירים שלך. מה’יותר מכך, בנייד, תוכלו לבחור להעלות תמונות וסרטונים אוטומטית לענן.

שירות הגיבוי המקוון Sync.com תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. לרוע המזל אין כרגע תאימות לינוקס, אך פורטל אינטרנט זמין. עם זאת, אנו ממליצים באופן מלא על Sync.com כשירות גיבוי מקוון בחינם שמציב באמת את אבטחת נתוני המשתמשים בחזית.

5. Jottacloud

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

Jottacloud הוא שירות גיבוי מקוון נורווגי המציע תוכנית בחינם הכוללת תכנית המאפשרת עד אחסון נתונים של 5 ג'יגה-בתים. תחום השיפוט של נורווגיה נהדר לפרטיות, מכיוון שהמדינה ידועה בכמה מהחוקים הידידותיים לפרטיות בעולם. מה שיפה ב- Jottacloud הוא שהשירות לא עושה זאת’אני לא מעוניין באבטחה ופרטיות ומספק את אותן תכונות אבטחה עבור חשבונות בחינם כמו לגבי חברות בתשלום.

באשר לאבטחה טכנית, הנתונים שלך מאובטחים במעבר ובמנוחה באמצעות קידוד AES 256 סיביות. מאפייני אבטחה נוספים כוללים אימות דו-גורמי, היכולת לבטל פעילויות באתר ו / או מכשירים ספציפיים לגישה לחשבונך, ויכולת להציג את היסטוריית ההתחברות שלך וכן רשימה של מכשירים עם גישה לחשבונך. מעבר לכך, Jottacloud גם תואם את ה- GDPR באופן מלא ומסור לחלוטין לשמירה על פרטיות המשתמשים.

Jottacloud מציעה גם מגוון תכונות נהדרות אחרות לסיום צרכי גיבוי הנתונים שלך. לדוגמה, השירות הוא אחד הטובים ביותר לגיבוי תמונות, שיתוף, ארגון וצפייה. בנוסף, Jottacloud מסוגלת לאחסן כמעט כל סוג קבצים, מה שמאפשר לך לאחסן כל מיני מדיות ללא הגבלות. תכונות ראויות לציון אחרות כוללות גרסת קבצים, גישה לא מקוונת, כלי בשורת הפקודה, סריקת מסמכים, שיתוף מסמכים ויכולות שיתוף פעולה, וכן תכונת שחזור המאפשרת לשחזר קבצים שאולי גררתם בטעות לפח המיחזור של עד שלושים. ימים.

Jottacloud תואם בשולחן העבודה עבור Windows ו- Mac, ובנייד לאנדרואיד ו- iOS. הכלי בשורת הפקודה עובד עם Windows, Mac ו- Linux. האפליקציות הן אינטואיטיביות ונוחות לשימוש, ומציעות פונקציונליות נהדרת, אפילו למנויים בחינם. כל זאת, יחד עם החברה’המחויבות האיתנה לפרטיות המשתמשים, הופכים את Jottacloud לבחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש שירות גיבוי מקוון בחינם.

מדוע להשתמש בשירות גיבוי בענן בחינם

בין אם ברצונכם לגבות תמונות, קטעי וידאו, מוסיקה, הקלטות שמע, מסמכים כתובים, רשומות רפואיות, מיילים או כל אמצעי מדיה אחר, הכמות העצומה של נתונים יקרים שאנו מאחסנים במחשבים והמכשירים שלנו היא ללא ספק עצומה. איבוד כל הנתונים האלו יכול להיות הרסני. זו בדיוק הסיבה שבגללה גיבוי הנתונים הכרחיים שלכם במקומות שונים הוא חיוני. אם המחשב או המכשיר שלך מתרסק מכל סיבה שהיא ויהפכו את הנתונים שלך לבלתי ניתנים לשחזור, האם עליך למחוק בטעות את הכונן הקשיח, אם הנתונים שלך נמחקים על ידי התקפת סייבר זדונית, או אם המכשיר שלך אבד או נגנב, חשוב מאוד שיהיה לך מספר רב גיבויים של הנתונים שלך כך שהם לא יאבדו לתמיד.

ישנם שירותים שונים הזמינים באופן מקוון המאפשרים לך לגבות את הנתונים מהמכשירים שלך לענן, עם יכולות שונות והיצע תכונות. אכן, זה יכול להיות קשה לבחור את הטוב ביותר עבור הצרכים האישיים שלך, וזו הסיבה שרשמנו את 5 הטובים ביותר במאמר זה..

מחשבות אחרונות

השהייה גבוהה ויבשה לאחר אובדן נתונים יכולה להיות אחת התחושות המתסכלות והנוראיות בעולם. גם אם יש דרך לשחזר את הנתונים שאבדתם, שחזור נתונים אינו מעשה מאמץ זול ולעולם לא ניתן להבטיח שחזור נתונים מלא. זו הסיבה שחשוב שיהיה תוכנית גיבוי ... תרתי משמע. כל אחד משירותי הגיבוי המקוונים החינמיים המפורטים במאמר זה מסוגל באופן מלא לגבות את הנתונים שלא יסולאו בפז בצורה מאובטחת, והכי חשוב, ללא עלות עבורך. הזמן הטוב ביותר לנקוט בפעולה ובגיבוי הנתונים שלך הוא כרגע, אתה פשוט לא יכול להרשות לעצמך להסתכן באובדן הנתונים שלך לתמיד. עשו לעצמכם טובה והתחילו עם אחת האפשרויות הבולטות המפורטות לעיל.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me