מנהלי סיסמאות הם כלי פרטיות נפלאים, אך הם אפילו טובים יותר כאשר הם בחינם! במאמר זה נפרט את חמשת מנהלי הסיסמאות החינמיות הטובות ביותר. בנוסף להיותם בחינם לחלוטין, כל השירותים במאמר זה מכבדים את פרטיותך, מציעים מאפייני אבטחה נהדרים והם קוד פתוח.


אם נמאס לכם לזכור סיסמאות עבור כל החשבונות והשירותים המקוונים שלכם, אתם בוודאי שוקלים להשיג מנהל סיסמאות.

הטרחה בזיכרון סיסמאות מתאדה באמצעות מנהל סיסמאות, ומאפשרת לך להגדיר סיסמאות מסובכות וייחודיות לכל חשבון יחיד..

עם זאת, אנו מבינים שלא לכל אחד יש הרבה כסף להוציא, וזו הסיבה שניתחנו את השוק כדי למצוא את מנהלי הסיסמאות החינמיים והבטוחים ביותר שיש שם. ההמלצות שלנו יפעלו בכל הפלטפורמות, ומכיוון שידוע שהיא איתנה מבחינת פרטיות ואבטחה - תוכלו לבחור במנהלי סיסמאות חינמיים אלה מבלי לפגוע בבטיחותכם..

מנהלי הסיסמאות החינמיים הטובים ביותר

להלן רשימה של מיטב מנהלי הסיסמאות בחינם. כל השירותים הללו מציעים תכונות פנטסטיות, כך שאם ברצונך לגלות מידע נוסף על אחד מהשירותים שלהלן, לחץ על הקישורים לאתר של הספק או גלול מתחת לרשימה זו לקבלת סיכום של מה שהופך כל שירות נהדר.

 1. Keepass

  - מנהל סיסמאות בחינם מעולה

 2. ביטוורדן

  - מנהל סיסמאות בקוד פתוח שנבנה להיות ידידותי למשתמש

 3. סיסמא בטוחה

  - שמירה על בטיחותך, סיסמא אחת בכל פעם

 4. מעבר אחרון

  - הרמה החינמית לא מדלגת יותר מדי משירות הפרימיום שלה

 5. RoboForm

  - מאפיינים מאוד ונוחים לשימוש

מנהלי סיסמא בחינם - סיכומים

להלן סיכמנו את התכונות שהופכות את מנהלי הסיסמאות החינמיים הטובים ביותר. אם אתה זקוק למידע נוסף על אתר אינטרנט כלשהו.

1. Keepass

KeePass הוא שירות מעולה שאנו רואים כמנהל הסיסמאות החינמי הטוב ביותר.

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

 • פלטפורמות נתמכות


  • חלונות

  • לינוקס

זהו שירות בקוד פתוח, כלומר, ניתן לאמת את הקוד על ידי כל איש אבטחה. ואתה שומר על שליטה מלאה על הסיסמאות שלך מכיוון שהוא מספק קידוד מקצה לקצה.

פירוש הדבר הוא כי סיסמאות אינן ניתנות לשחזור, לכן אסור לשכוח את סיסמת המאסטר שלך לעולם. עם זאת, הקריב את אותה מעט נוחות מצטטת את KeePass כתקן הזהב לאבטחת ניהול סיסמאות.

בנוסף, KeePass גמישה מאוד, יש לה הרבה תוספות זמינות והיא נותנת לך שליטה מלאה על מסדי הנתונים שלך .kbdx. למרות ש- KeePass מאחסן סיסמאות רק באופן מקומי כברירת מחדל, אתה יכול לשתף את מסד הנתונים שלך .kbdx בקלות באמצעות פלטפורמת אחסון מקוונת מאובטחת..

כל עוד אתה לא’לא אכפת לך ללמוד כיצד להשתמש בו, KeePass הוא מנהל סיסמאות בעל תכונות רבות המאפשר לך לעשות כל דבר עם סיסמאות שתוכל לחשוב עליו. יש להודות כי KeePass קצת יותר קשה להשתמש בהמלצה מספר 2 שלנו, Bitwarden, כלומר ייתכן שעדיף לדבוק באחד מהשירותים האחרים אם אתה טכנופובי שלם..

KeePass זמין לכל הפלטפורמות הפופולריות וניתן להגדיר אותו לעבודה עם דפדפנים באמצעות KeeForm, KeePass HTTP-Connector אשר יאפשר למלא סיסמאות באופן אוטומטי בכל הדפדפנים הפופולריים..

2. ביטוורדן

Bitwarden הוא מנהל סיסמאות מעולה בקוד פתוח וקל לשימוש!

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

 • פלטפורמות נתמכות


  • חלונות

  • לינוקס

Bitwarden זמין לכל הפלטפורמות הפופולריות (Linux, macOS, Windows, Android ו- iOS). להיות קוד פתוח פירושו כי התוכנה זמינה באופן מקוון באופן חופשי עבור כל איש אבטחה לביקורת. כתוצאה מכך, ניתן לסמוך על מנהל הסיסמאות הזה שיעשה בדיוק את מה שהוא טוען באמצעות הסיסמאות שלך.

אחד הגורמים החשובים ביותר בכל הקשור לניהול סיסמאות הוא האם הסיסמאות מוגנות באמצעות הצפנה מקצה לקצה (e2ee). עם e2ee, רק אתה מחזיק את מפתח הראשי לסיסמאות שלך, כלומר הם מאובטחים לחלוטין. כמובן שהמשמעות היא גם שאם תשכח את סיסמת המאסטר שלך, תינעל אוטומטית מחוץ ללקוח ולכן הסיסמאות הנותרות שלך..

עם Bitwarden כל הסיסמאות מוגנות באמצעות e2ee, וזה מושלם מסיבות אבטחה. עם זאת, אם אתה מודאג מאוד מאפשרותך לשחזר גישה לחשבונך (במקרה של אובדן סיסמא), ייתכן שתרצה לבחור בשירות אחר.

בנוסף לאפליקציות לכל הפלטפורמות, ל- Bitwarden יש הרחבות ל- Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge ו- Safari. תוספים אלה מאפשרים לך להוסיף סיסמאות למסד הנתונים שלך בקלות כשאתה מתחבר - ויאפשרו לך לבצע מילוי אוטומטי של סיסמאות תוך כדי תנועה.

אנו חושבים שזה אחד המנהלים הטובים ביותר עם קוד סיסמאות בחינם המוצעים בחינם ומספקים את כל הדרוש לאחסון סיסמאות ללא חשש.

3. סיסמא בטוחה

הצפנת E2e & יסודות קוד פתוח הופכים את Safe Password לאחד ממנהלי הסיסמאות הבטוחים יותר!

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

 • פלטפורמות נתמכות


  • חלונות

סיסמא בטוחה היא אפשרות קוד פתוח המספקת הצפנה חזקה מקצה לקצה. מנהל סיסמאות זה פופולרי לא רק בגלל התכונות המצוינות שלו אלא בגלל שהוא פותח במקור על ידי מומחה הקריפטוגרפיה בעל שם העולם ברוס שנייר..

סיסמא בטוחה זמינה עבור Windows ויש בה שיבוטים עבור אנדרואיד, iOS, Linux ומאק. ניתן למצוא את רוב השיבוטים הללו באתר pwsafe. PWSafe עבור Windows אינו קשה לשימוש בזכות הגישה המינימליסטית שלו, עם זאת, היעדר תכונות פירושו שהוא לא ישתלב בקלות בדפדפן המועדף עליכם..

מילוי אוטומטי זמין, אך זה לא עובד באמצעות סיומת להתקנה קלה. כאשר מנהל הסיסמאות הזה מצטיין הוא בדרך שבה ניתן לבצע חיפוש ולארגן סיסמאות בצורה יעילה ביותר. משתמשים יכולים גם לייבא ולייצא סיסמאות למנהלי סיסמאות אחרים ללא בעיות.

החיסרון העיקרי הוא שסנכרון ענן אינו זמין - כך שתצטרך לשתף את כספת הסיסמה שלך באמצעות USB. מחולל סיסמאות כלול גם בכדי להפוך את יצירת הסיסמאות החזקות לנעימות וקלות. מחוסר הנוחות שלה, Safe Safe נותר עדיין מנהל סיסמאות פשוט אך יעיל הזמין לכל הפלטפורמות בזכות קהילת הקוד הפתוח הפעילה..

4. LastPass

LastPass הוא יותר שם בית מאשר התחרות שלה, ומציעה שירותי חינם וגם פרימיום

 • תמחור

  מ 3.00 דולר
  / חודש

 • פלטפורמות נתמכות


  • חלונות

  • לינוקס

מנהל סיסמאות חינמי זה הוא אפשרות נהדרת עבור משתמשי אינטרנט מזדמנים המחפשים מנהל סיסמאות שהוא גם עשיר בתכונות וגם בחינם. עבור כל מי שמחפש מנהל סיסמאות קל לשימוש שיש לו את כל הגיזומים, מנהל הסיסמאות הזה בהחלט מתקתק הרבה תיבות. LastPass זמין לכל הפלטפורמות והוא מספק הצפנה חזקה מקצה לקצה כדי להבטיח שהסיסמאות מאובטחות. למרבה הצער, LastPass אינו קוד פתוח לחלוטין, כפי שקורה עם מנהלי הסיסמאות שנמצאים ברשימה זו.

למרות החיסרון הקל הזה, שעשוי או לא יכול לדחות אותך בהתאם לדגם האיום האישי שלך, LastPass הוא מנהל סיסמאות מעולה שהולך לשמח את מרבית הצרכנים הזקוקים למנהל סיסמאות בחינם..

בחינם, משתמש יחיד מקבל גישה לאחסון סיסמאות ללא הגבלה, גישה לסיסמא בכל המכשירים, 2FA, תכונה של שיתוף סיסמאות מאובטח, הערות מאובטחות, מחולל סיסמאות וכלי לבדיקת אבטחת הסיסמאות. תכונות אלה הופכות את LastPass לאחד ממנהלי הסיסמאות החינמיים המעוגלים ביותר בשוק; אידיאלי לכל מי שרוצה פיתרון קל שעובד כמעט ללא עקומת למידה.

יש להודות, כי LastPass ספגה מעט עיתונות רעה במהלך השנים בגלל התגלויות מסוימות של אבטחה. עם זאת, LastPass מיהרה לתקן כל בעיה שהתגלתה על ידי אנשי אבטחה, שהובילה למוצר חזק יותר לאורך זמן.

5. RoboForm

הרובד החינמי של RoboForm אורז תכונות רבות יותר ממה שאתה יכול לנער את אגרופך - אבל זה עדיין שווה את השדרוג הזול

 • תמחור

  מ 1.79 דולר
  / חודש

 • פלטפורמות נתמכות


  • חלונות

  • לינוקס

RoboForm הוא מנהל סיסמאות בחינם שהוא מרשים. הגרסה החינמית מוצגת מאוד, והיא נוחה לשימוש. RoboForm זמין לכל הפלטפורמות הפופולריות והוא מספק הרחבות לביצוע מילוי אוטומטי ב- Chrome, Firefox ו- Safari. שיתוף כניסה מאובטח זמין - כך שאם אתה צריך לשתף סיסמאות אתה יכול לעשות זאת באמצעות דואר אלקטרוני.

עם זאת, אם אתה זקוק לסנכרון סיסמאות והאבטחה הנוספת של 2FA - תצטרך לשדרג לתוכנית בתשלום. ראוי גם לציין כי RoboForm אינו’קוד פתוח - מה שעשוי לדחות כמה אנשים. אבל כשמדובר בתכונות, מנהל הסיסמאות החינמי הזה באמת מרשים, ויש לו e2ee מאובטח מה שאומר שאתה יכול לסמוך עליו כדי לאבטח את הסיסמאות שלך..

כל עוד אתה זקוק בעיקר לניהול סיסמאות עבור מכשיר אחד - זה הולך להיות מנהל סיסמאות חינמי שעובד עבורך. עם זאת, אם הסנכרון חשוב לכם - אנו ממליצים לדבוק באחד מהשירותים שלמעלה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me