הסיכוי לאבד את התמונות שלא יסולא בפז הוא דבר שמרגיז אפילו לדמיין, בין אם אתה צלם מזדמן, חובב, או צלם מקצועי שמצלם תמונות עטורות פרסים. המציאות היא שאובדן התמונות שלך הוא אפשרות אמיתית מאוד אם לא תנקוט באמצעי הזהירות המתאימים ותגבה את התמונות שלך.


מהם שירותי הגיבוי המקוון הטובים ביותר עבור צלמים?

 1. אחורי גב

  - צלמים לא ירצו להפנות עורף לשירות ברמה העליונה הזו

 2. ספיידרוק

  - אחסון מאובטח בענן מכוון לתריסים

 3. Jottacloud

  - מציע אחסון רב לכל התמונות שלך

 4. pCloud

  - בחירה נהדרת לנעול את התמונות שלך

 5. צילומי אמזון פריים

  - שירות ענן כמעט ללא תחרות מחיר לביצוע

באופן אידיאלי, יהיה עליך מספר גיבויים של התמונות שלך; במחשב שלך, בכונן קשיח חיצוני ובענן. אתה באמת אף פעם לא יודע מתי הכונן הקשיח שלך עלול להיכשל פתאום, המחשב או המכשיר שלך ילך לאיבוד, או שאתה הופך לקורבן של תוכנות כופר או סוג אחר של התקפת סייבר. שירותי שחזור נתונים יכולים להיות מציל חיים, אך יחד עם זאת יכולים להיות יקרים במיוחד, במיוחד אם יש לך כמויות גדולות של תמונות שאתה צריך לשחזר. החלק הגרוע ביותר הוא שלעולם אין שום ערובה לכך שמאמצי השיקום שלך יעבדו בכלל. לכן חובה בהחלט שתגבה נכון את התמונות והסרטונים שלך במספר מיקומים.

גיבוי תמונות במחשב

בואו נודה בזה, גם אם התמונות שלך מגובות בכונן חיצוני, הכונן הקשיח הזה עדיין יכול ללכת לאיבוד, נגנב או ייפגע. למרות שחשוב שיהיה הגיבוי הפיזי הנוסף הזה, הגיבוי של התמונות שלך המאוחסנות בענן יבודד אותך מפני סיכונים כאלה ויבטיח שתמיד תהיה לך גישה לתמונות שלך מכל מקום בעולם. במאמר זה, נסקור את חמשת שירותי הגיבוי בענן הטובים ביותר עבור צלמים. אנו לוקחים בחשבון לא רק את התכונות השימושיות האופייניות שכל אחד משירותי הגיבוי בענן הללו מספקים, אלא גם את תכונות האבטחה החיוניות שכל אחד מהם משתמש כדי להגן על הפרטיות והביטחון של התמונות שאתה מעלה. אנו שוקלים גם את האפשרויות כמו גם את שטח האחסון המוצע, וזה כמובן חשוב במיוחד עבור הצלמים.

אז בואו נסתכל על הבחירות שלנו לחמשת שירותי הגיבוי בענן הטובים ביותר עבור צלמים הקיימים כיום.

5 שירותי גיבוי הענן הטובים ביותר לצילום ווידאו: ניתוח מעמיק

להלן תמצא את הרשימה המעמיקה שלנו המפרטת את חמשת הגיבויים הטובים ביותר בענן לקבצי תמונות ווידאו. התבונן וגלה איזו מהן מתאימה ביותר לצרכי האחסון והביטחון הספציפיים שלך!

1. אחורי גב

Backblaze הוא שירות גיבוי מאובטח מלא בענן עם פרטיות מושלמת עבור צלמים

 • תמחור

  מ 6.00 $
  / חודש

דף הבית של האחורית

Backblaze הוא שירות גיבוי ענן ברמה הגבוהה ביותר, הכולל מאובטח ומאובטח, המספק תכונות פרטיות יוצאת דופן ופונקציונליות יוצאת מן הכלל לצלמים. Backblaze מאבטח את התמונה שלך כמוהו, מאבטח קבצים עם קידוד SSL ​​במהלך המעבר, משתמש בהצפנת AES במנוחה על שרתי החברה ומשתמש בקוד שמקורם ב- Mac ו- PC ו-’לא להשתמש ב- Java. Backblaze אפילו מספק לך מפתח פרטי כשאתה נרשם לראשונה, מה שמאפשר לאף אחד אחר ממך, אפילו לא Backblaze, כל גישה לתמונות שאתה מעלה באמצעות השירות. אתה יכול גם להגדיר ביטוי סיסמה כדי להגן על הצפנה על המפתח הפרטי כדי להוסיף שכבת אבטחה נוספת.

אתה יכול להשתמש ב- Backblaze במערכת Windows, macOS ובנייד באמצעות מכשירי Android ו- iOS

מאפייני אבטחה אחרים המוצעים על ידי Backblaze כוללים אימות דו-גורמי, א “אתר את המחשב שלי” תכונה המציגה את מיקום המכשיר שלך עם נתוני נקודות גישה מוצפנות, אפשרות לשתף תמונות ישירות עם אחרים, לתזמן גיבויים לנוחיות ולקבל התראות על מצב הגיבויים שלך. אתה יכול אפילו לבקש מ- Backblaze לשלוח כונן עט פיזי או כונן קשיח חיצוני המכיל את כל נתוני הגיבוי שלך (בתוך מגבלת אחסון מסוימת) ולהחזיר את עלות הכונן במידה ותשלח אותו בחזרה תוך 30 יום.

Backblaze הוא גם סביר להפליא ומציע אחסון תמונות ללא הגבלה, מהירויות בלתי מוגבלות והעלאות קבצים בגודל בלתי מוגבל תמורת 6 דולר לחודש, $ 60 לשנה או 110 $ לשנתיים. בהחלט מדובר בעסקה מדהימה בהתחשב בכך שתוכלו לגבות כמות בלתי מוגבלת של תמונות. אתה יכול אפילו לנצל את תקופת הניסיון ללא תשלום של 15 יום כדי לראות אם השירות מתאים לך. אנו יכולים להעיד בביטחון כי Backblaze הוא שירות גיבוי בענן אשר אכן אופציה מצוינת עבור צלמים עם תוכניות המנויים המשתלמות שלו, שטח אחסון בלתי מוגבל, תכונות מדהימות ואבטחה אטומית..

2. SpiderOak

SpiderOak ידועה בשירות גיבוי הענן הממוקד בפרטיות שלה - המאושר על ידי אדוארד סנודן!

 • תמחור

  מ 5.75 דולר
  / חודש

SpiderOak דף הבית

SpiderOak One הוא שירות גיבוי ענן מאובטח מבוסס בארצות הברית המהווה בחירה מצוינת עבור צלמים המעוניינים לגבות את התמונות היקרות שלהם בצורה מאובטחת ופרטית. אכן, אתה יכול לבטל את האבטחה שהשירות מציע, מכיוון שהציין אותו אדוארד סנודן כאלטרנטיבה בעלת יכולת ומאובטחת של אפס ידע ל- Dropbox.

התוכנה פשוטה להפליא לשימוש במערכות חלונות, macOS, Linux ונייד לניידים של אנדרואיד ו- iOS

הצפנה מקצה לקצה פירושה שהתמונות שלך מוגנות במלואן באמצעות SpiderOak One, מרגע שהן עוזבות את המחשב שלך ועד שאתה מבקש מהן מהענן. ידע אפס פירושו שהחברה אינה’לא לשמור עליך יומני, להרחיק את הנתונים שלך בידי צדדים שלישיים. מאפיין אבטחה נהדר נוסף הוא “נקודה בזמן” תכונת שחזור המאפשרת לשחזר גרסאות קודמות של הגיבויים שלך במקרה של התקפה אפשרית של תוכנת רנסומ. בנוסף, אתה יכול להגן על סיסמה על תיקיות או קבצים בודדים כשאתה משתף את התמונות שלך עם אחרים או מגדיר קישורים משותפים להשמדה עצמית לאחר נקודת זמן מסוימת.

השירות מציע ארבע תוכניות תשלום שונות, מה שמאפשר לך את הגמישות לבחור את שטח האחסון הגיבוי המתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלך. אתה’אני אשיג 150 ג'יגה-בייט תמורת 69.00 דולר לשנה, 400 ג'יגה-בייט ב -115.00 דולר לשנה, 2 טרה-בייט במחיר של 149.00 דולר לשנה, ו- 5 טרה בייט עבור 320.00 דולר לשנה. 150 ג'יגה-בייט מחזיק קרוב ל 100,000 תמונות, מושלם לצלמים מזדמנים, אולם אנשי מקצוע עשויים לרצות לבחור בתכנית 5TB - שעדיין מציעה תמורה מדהימה לכסף. בסך הכל, SpiderOak One הוא בהחלט פיתרון גיבוי יוצא מן הכלל עבור צלמים המחפשים משהו בר השגה ובטוח. החלק הטוב ביותר הוא שתוכלו לנסות אותו בחינם לחלוטין למשך 21 יום.

3. Jottacloud

בין אם אתם בוחרים 5GB בחינם או 10 טרה-בתים, Jottacloud הוא אחסון רב לכל הצרכים שלכם.

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

דף הבית של Jottcloud

Jottacloud הוא שירות גיבוי מקוון נורווגי המציע פונקציות מצוינות ואבטחת מידע לצלמים. תחום השיפוט של נורווגיה נהדר לפרטיות, מכיוון שהמדינה ידועה בכמה מהחוקים הידידותיים לפרטיות בעולם. מה עוד נהדר ב- Jottacloud הוא שהשירות לא עושה זאת’אני לא מעוניין באבטחה ופרטיות ומציע חבילות מנויים במחיר סביר להפליא.

Jottacloud תואם בשולחן העבודה עבור Windows ו- Mac, ובנייד לאנדרואיד ו- iOS

התוכנית החינמית של 5 ג'יגה-בתים מציעה מספיק נפח אחסון כדי לנסות את השירות, אבל אם אתה’אם אתה רציני לגבות את התמונות שלך, תרצה לבחור “אישי” מנוי תמורת 7.50 יורו בלבד לחודש. זה מזכה אותך בשטח אחסון בלתי מוגבל, כאשר האזהרה היחידה היא צמצום מהירויות העלאה מעבר ל- 5TB - אם אתה מצליח למלא את זה. לחלופין, תוכניות משפחתיות משותפות מספקות לכל היותר חמישה אנשים ומחירם 6.50 אירו לחודש עבור 1TB, 13.50 € לחודש עבור 5TB, או € 49.50 לחודש עבור 10TB.

החל משיתוף לארגון וצפייה בתמונות שלך, ל- Jottacloud יש מגוון רחב של תכונות. כל התמונות מוצפנות הן במעבר והן במנוחה עם AES 256 סיביות, המאוחסנות ברזולוציה מלאה. תאימות RAW ודאי מרוצה לאנשי מקצוע, בעוד שחובבי הסמארטפונים יכולים ליהנות מגיבוי אוטומטי. אימות דו-גורמי עוזר לנעול את חשבונך ותוכל להציג את היסטוריית הכניסה בכל נקודה.

העובדים בקבוצות יתענגו על היכולת לשחזר קבצים עד שלושים יום בזכות Jottacloud’סל המיחזור והמנהלים יכולים לבטל את הגישה למכשירים בכל עת. כל זאת, יחד עם החברה’המחויבות האיתנה לפרטיות המשתמשים הופכים את Jottacloud לבחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש שירות גיבוי מעולה לצלמים.

4. pCloud

צלמים יכולים ליהנות מחוקי פרטיות רגועים יותר באמצעות בסיס הפעילות השוויצרי של pCloud!

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

דף הבית של pCloud

מציגה למעלה מ- 8 מיליון משתמשים וסופרת, pCloud’הבית בשוויץ נחשב לטובה לפרטיות הנתונים - מושלם לצלמים שרוצים לנעול את חשבונם. הצפנת הדוק מקצה לקצה שומרת על שירות מאובטח, עם העברת קידוד TLS / SSL והעברת קידוד 256 סיביות AES בזמן מנוחה בשרת. אם אתה’אתה מוכן לשלם אגרה נוספת, קניינית “קריפטו pCloud” טכנולוגיה מעניקה לך הצפנה בצד הלקוח עם אפס ידע, ומציעה לך מפתח הצפנה פרטי שאינו’לא מאוחסן בשרתי pCloud. המפתח הפרטי מאובטח באמצעות קידוד RSA 4096 סיביות וקידוד AES 265 סיביות עבור הקבצים המאוחסנים בענן..

pCloud זמין בשולחן העבודה של Windows, Mac ו- Linux, כמו גם בסמארטפונים שמפעילים אנדרואיד ו- iOS

התוכנית השנתית עולה 47.88 אירו לשנה עבור 500GB שטח אחסון או 95.88 אירו לשנה עבור שטח אחסון של 2 טרה-בתים. אם תבחר בתכנית לכל החיים, אתה’בוחנים תשלום חד פעמי של 175 אירו עבור 500 ג'יגה-בייט ו -350 אירו עבור 2 TB. כדי להוסיף את הגנת הנתונים הנוספת באמצעות pCloud Crypto, זה יריץ לך 4.99 אירו לחודש, 47.88 אירו לשנה, או 125 אירו להגנה לכל החיים..

בנוסף ליכולות אבטחה ופרטיות מעולות, pCloud מציעה לצלמים מספר תכונות שימושיות אחרות, כולל גיבויים אוטומטיים מגליל המצלמה שלך ובמכשירים מרובים, אפשרויות שיתוף קלות, גרסת קבצים ו “אחורה” פונקציונליות המאפשרת לך לגשת ולשחזר גרסאות קודמות של חשבונך עד 30 יום, יחד עם היכולת לגבות מפייסבוק, אינסטגרם ושירותי אחסון בענן אחרים. מעבר לכל זה ישנו תוסף pCloud זמין שמאפשר להעלות תמונות ישירות מ- Lightroom.

pCloud הוא בחירה נהדרת עבור צלמים הזקוקים לאותו ביטחון נוסף בכדי להגן על התמונות שלהם. האבטחה הבסיסית שמציע השירות היא אכן די והותר כדי לשמור על כל צלם’נתונים בטוחים ומאובטחים, אך אפשרות לבחור להוסיף שכבה נוספת של פרטיות יכולה להיות עצומה עבור הצלמים המודעים יותר לפרטיות שם..

5. צילומי אמזון פריים

אמזון מציעה תמיכה מדהימה בין פלטפורמות לגישה לשרתים המאובטחים שלה!

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

עמוד התמונות של אמזון פריים

ההגרלה הגדולה ביותר של צילומי אמזון פריים היא ההצעה הנדיבה להפליא של אחסון תמונות ללא הגבלה ללא עלות נוספת לחברי אמזון פריים. משתמשים ללא מנוי ל- Prime יכולים להשיג שטח אחסון של 100 ג'יגה-בייט במחיר של 11.99 דולר לשנה, או אחסון של 1 טרה-בתים במחיר של 59.99 דולר לשנה. בכל דרך שתפרס אותה, אמזון הופכת את זה במחיר סביר מאוד לגבות את התמונות שלך לענן.

ניתן להוריד את צילומי אמזון פריים בשולחן העבודה שמריצים חלונות ו- macOS, או מכשירי אנדרואיד ו- iOS

האפליקציות לשולחן העבודה והנייד, כמו גם פורטל האינטרנט, הן אינטואיטיביות ונוחות לשימוש. עם זאת, הדאגה שיש לנו היא שסטנדרטי ההצפנה לאבטחת התמונות לא מובהרים ונציגי הצ'ט לא הצליחו לספק הסבר מוחלט. אמזון תועיל יותר להעביר פרטים מועילים בנוגע לאופן שבו משתמשים בדיוק’ תמונות מאובטחות ולא מסתמכות על אמירות מעורפלות כמו “גיבוי מאובטח של תמונות ברזולוציה מלאה”, “מגובה בתמיכת לקוחות 24/7 ואבטחת אמזון מהשורה הראשונה”, או “בטוח ופרטי עם אבטחת אמזון” כדי להבטיח למשתמשים שהתמונות שגיבו באמצעות השירות מוגנות כראוי. נציג צ'אט אחד הזכיר, עם זאת, שאותו רשת מרכזי נתונים המשמשת לאמזון S3 ואחסון נתונים פנימי משל עצמה היא אותו מרכז נתונים מאובטח המשמש לאחסון אמזון פריים פוטו, מה שמעודד בגלל תקני האבטחה הנהוגים במרכז הנתונים. . בנוסף, הודעת הפרטיות של אמזון אכן מצביעה על כך שהנתונים המועברים אכן מוצפנים בטכנולוגיית SSL.

תכונות פרטיות אחרות כוללות אימות דו-גורמי, אימות דו-שלבי, וכן היכולת להסתיר תמונות מסוימות ולחסום אנשי קשר מסוימים. אם כי מעט אטום בחזית הפרטיות, Amazon Prime Photos מציע שלל תכונות מצוינות שצלמים יאהבו. ראשית, נתמכים פורמטים של קבצים רבים, כולל RAW, וזה בהחלט חשוב לצלמים מתקדמים. נוסף על כך, השירות מאפשר למשתמשים לשתף ולארגן תמונות בקלות, וגם להדפיס תמונות ישירות מממשק המשתמש. מה’כמו כן, כחבר ראש ממשלה, אתה יכול להזמין עד חמישה אנשים נוספים שלך “כספת משפחתית”, נותנים חמישה אנשים לבחירת אחסון תמונות ללא הגבלה.

כל הדברים הנחשבים, Amazon Prime Photos עדיין מאפשר שירות גיבוי ענן מצוין לצלמים, עם ממשק אינטואיטיבי חוצה פלטפורמות זמין בשולחן העבודה ובנייד, אחסון בלתי מוגבל, תכונות נהדרות והטבות, והכל באריזה משתלמת במיוחד..

מחשבות אחרונות

אין שום סיבה שתסתכן באבדן הצילומים שלך. הזכרונות שתופסים דרך עדשת המצלמה שלך הם בלתי ניתנים להכרה ובלתי יסולא בפז. בתקופה שרוב האנשים אינם מדפיסים את הרוב המכריע של התמונות שלהם, גיבוי של זיכרונות אלו אינו עוד אפשרות, אלא הכרח. למרבה המזל, ישנם כמה שירותי גיבוי ענן מקוונים מדהימים ומשתלמים שיכולים לעזור לך לשמר את התמונות שלך ולהבטיח שהם לעולם לא ילכו לאיבוד. כל ספק שמופיע במאמר זה מסוגל יותר מאשר לבצע את העבודה עבורכם בצורה נוחה, ידידותית למשתמש ובטוחה. אל תתעכב אפילו לרגע נוסף, גבה את הזיכרונות היקרים שלך היום באמצעות אחד הספקים המצטיינים המפורטים לעיל!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me