גיבויים בענן בנויים לגיבוי נתונים ללא כאבים ככל האפשר, הימנעות מהחוויה שוברת הלב של אובדן העבודה על ידי שכפול אוטומטי של הגרסה המעודכנת ביותר של הקבצים שלך ואחסונם במרחב מקוון מאובטח. בחירה לאיזה שירות ללכת יכולה להיות מטרידה לא פחות, ולכן כדי להקל על הדברים התארנו את חמשת שירותי אחסון הגיבוי בענן הזמינים ביותר.


גיבוי ענן

מהם שירותי הגיבוי בענן הטובים ביותר?

להלן רשימה של מיטב שירותי גיבוי הענן בשנת 2020. בחרנו בשירותים אלה על סמך האבטחה, האמינות והתכונות שהם מציעים. גלול מתחת לסעיף זה או לחץ דרך לשירות לקבלת פרטים נוספים על כל שירות.

 1. טרסורית

  - ידע אפס | 2FA | תמיכה בין פלטפורמות

 2. Sync.com

  - הצפנה מקצה לקצה | 2FA | אפשרות אחסון מקוונת 100%

 3. אני נוסע

  - חסכוני | תמונות תמונה | ידידותי למשתמש

 4. Nextcloud

  - אפשרויות אירוח | ניתן להתאמה אישית | תומך במדיה זורמת

 5. ספיידרוק

  - ידע אפס | גירסת קבצים | הצפנת e2e

מבט מעמיק על 5 פתרונות הגיבוי הטובים ביותר בענן משנת 2020

למידע נוסף על פתרונות גיבוי הענן הטובים ביותר להלן בסיכומים המעמיקים שלנו.

1. טרסורית

Tresorit היא ספקית ענן עם ידע רב באפס מבוססת בשוויץ - טריטוריה ראשונה לפרטיות

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

עמוד הבית של טרזור

Tresorit הפכה לשם משק בית במאמציה כשירות אחסון בענן, אך ההתמקדות בחבילות עסקיות הופכת אותה למועמדת לגיבוי בענן בולטת. קייטרינג מאנשים פרטיים לארגונים עם למעלה ממאה אנשים, Tresorit מציע אימות דו-גורמי ומדיניות אפס-ידע המספקת קידוד מקצה לקצה מבלי לאחסן מפתח הצפנה אחד בשרתים שלה..

החברה בטוחה בצדק במוצר שהיא’מציע ניסוי בן 14 יום לחבילות Premium, Solo ו- Small Business וערבות להחזר כספי למשך 7 ימים. בסקירת Tresorit שלנו, שיבחנו את המשרד’מקורו של שוויץ כמנחם לחובבי הפרטיות למרות שינויים ממשלתיים אחרונים והתכונה שלו אמורה להיות עשירה יותר מרוב התחרות, אך הדבר מגיע למחיר פרמיום גבוה יותר..

2. Sync.com

הסנכרון חי בשמו באמצעות סנכרון נהדר בין פלטפורמות ואפליקציות סלולריות מלאות

 • תמחור

  מ 5.00 $
  / חודש

דף הבית של Sync.com

בקצה הנגדי של הסולם, Sync.com מציע את התמורה הטובה ביותר לכסף מבלי להקריב תכונות עיקריות. הימצאותה בקנדה בטח תזהיר קצת את המדינה’s חברות בחמש עיניים, אך מדיניות הידע עם האפס עם הצפנה מקצה לקצה ואימות דו-גורמי בכל שכבותיה מבטיחה לשמור על אבטחת הנתונים.

זה כולל את שכבת 5GB בחינם, שעשויה להספיק לאחסון ענן אבל זה’סביר להניח שלא יתאים למי שרוצה שירות גיבוי בענן. למרבה המזל, Sync.com נדיב למדי עם שטח אחסון בכל מה שקשור לחבילות הפרימיום שלה, החל ממחיר נמוך ונע בין 10 טרה לאדם..

למרות שהיישומים אינם זמינים עבור Linux, Sync.com תומך במגוון רחב של מערכות הפעלה. זה מרשים במיוחד בנייד, ושומר על ממשק משתמש נקי ללא הפשטת תכונות. תוכלו לקרוא עוד על Sync.com בסקירה המלאה שלנו.

3. IDrive

IDrive מקטינה הרבה ספקים אחרים מבלי להקריב יותר מדי - אפילו להתהדר בהצפנת e2e

 • תמחור

  מ 17.38 דולר
  לשנה

דף הבית של iDrive

מכיוון שזה לא’לא לגבות את כל הקבצים כברירת מחדל ומציב מיקוד מובהק ביכולות הסנכרון, יש שיטענו ששירות גיבוי בענן אחר צריך לקחת IDrive’נקודה ברשימה זו. למרות זאת, ל- IDrive מגוון פיצ'רים המבטאים את מקומה, החל מתזמון מתקדמים ושחזור אפשרויות חזקות לטווח התמיכה שלה בכל חלונות, macOS, Android ו- iOS. למרבה הצער, השירות נופל ללא יישום לינוקס אבל אתה יכול לגרום לו לעבוד דרך האינטרנט או באמצעות סקריפטים.

מנויי IDrive יכולים להתחבר לכמה שיותר מכשירים שהם בוחרים תחת המינוי, לשלם 52.12 דולר לשנה עבור התוכנית 2TB או 74.62 דולר לשנה עבור 5TB. הגיבוי הוא אינטואיטיבי, רק באמצעות העתקת קובץ ברמת חסימת כדי להחליף את החלקים שהשתנו של הקובץ ולא להעלות שוב את השלמות. ארכיון אמיתי פירושו גם שקבצים שנמחקו באופן מקומי יוחזקו בענן עד לניקוי ידני.

למרות כל זאת, החברה ממוקמת בארצות הברית, מדינה הידועה בעמדה הפולשנית שלה בנושא הפרטיות. אתה יכול לבחור מפתח הצפנה פרטי המאוחסן באופן מקומי כדי להגן על המידע שלך מפני עיניים סקרניות. עם זאת, הדבר מסיר את IDrive’תכונות שיתוף ולא ניתן לשחזר אם נשכח. לאחר שתבחר באפשרות זו, אינך יכול לשנות אותה מבלי לאפס את הכל, כולל הנתונים המאוחסנים שלך.

4. Nextcloud

Nextcloud מגיע בגרסאות מתארחות המאורגנות בשירות עצמי - ומאפשרות מידת התאמה אישית גבוהה

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

דף הבית של Nextcloud

Nextcloud הוא שירות הגיבוי היחיד בקוד הפתוח בענן ברשימה זו, ומספק שליטה ללא תחרות בנתונים שלך. זה לגמרי בחינם אם ברשותך חומרה משלך מוכנה, כאשר אירוח צד שלישי מסופק בתשלום חודשי. כמובן, לולאה של מישהו אחר למערכת גיבוי בענן מוסיפה אוטומטית סיכוני אבטחה נוספים למחשבה, אך לא יותר מחלופות המקור הסגור.

יש לו אופי מודולרי מאוד הניתן להתאמה אישית למערך התכונות שלו, תלוי לחלוטין באופן שבו אתה מגדיר את Nextcloud באופן אישי. שרתים עצמית וגם שרתים מרוחקים יכולים להרתיע את החדשים, כך שאנחנו’לקחנו את הזמן להכין מדריך כיצד להגדיר את Nextcloud המפרק כל תהליך לשלבים קלים לעיכול ומידע נוסף ניתן למצוא בביקורת המלאה שלנו.

5. SpiderOak

SpiderOak אושר באופן אישי על ידי אדוארד סנודן בעקבות חשיפתו לשערוריית הריגול ב- NSA

 • תמחור

  מ 5.75 דולר
  / חודש

דף הבית של SpiderOak

מאושר על ידי אדוארד סנודן כאלטרנטיבה עיקרית לספקי אחסון ענן במיינסטרים, SpiderOak ONE Backup משלים באופן לא מפתיע את הרשימה שלנו. תומכי פרטיות עשויים לרצות לנקוט בזהירות עם בסיס פעילותה בארצות הברית, אך היו סמוכים ובטוחים כי יש לה גם מדיניות של ידע אפס והצפנה מאובטחת מקצה לקצה כדי להימנע מעיניים סקרניות..

היישומים הניידים שלה משאירים משהו רצוי בגישה לקריאה בלבד והיעדר אימות של שני גורמים בטוח יגרום להסס, אך SpiderOak היא עדיין אפשרות סולידית על שולחן העבודה עם ממשק שמתחרה משלושת הגדולים..

בלבול סביב הענן

ה"ענן "הפך למושג מבלבל בשנים האחרונות, כאשר הדמיון הגובר בין שירותי הצרכנים והעסקים מטשטש את הקווים. אחסון בענן כמו OneDrive של מיקרוסופט, Dropbox ו- Google Drive פופולריים מתמיד, ומאפשרים לך לסנכרן ולשתף את הקבצים שלך באופן מקוון, אך הם אינם אידיאליים לגיבוי המידע שלך באמת במקרה שביתת אסון..

תכונות כמו גרסת קבצים מציגות חפיפה, אך שירותי אחסון בענן בדרך כלל עדיין מחייבים להשתמש בתיקיה משותפת בעת יצירת קובץ או העלאה ידנית של קובץ לא מקוון. הסתמכותם על דפדפנים באמצעות ממשק אינטרנט פירושה גם שניתן יהיה לבצע קידוד רק בצד שרת, שנחשב לקישור חלש באבטחה..

לעומת זאת, שירותי גיבוי בענן מאחסנים נתונים באופן אוטומטי כאשר מתבצעים שינויים ללא התערבות משתמשים ומספקים דוחות מצב כדי להבטיח שכל הקבצים שלמים בשרת. הרוב מציעים ערבות חסרת תקדים במקרה של תקלה בשרתים תביא לאובדן נתונים, ומספק סוג של ביטוח לעסקים.

3-2-1 עדיף על אחד

בעוד ששירותי גיבוי בענן מוסיפים שכבת הגנה נוספת, הם לעולם לא צריכים לשמש כתחליף לאחסון המקומי שלך. זהה להסתמך אך ורק על חומרה, יידרש אסון אחד בלבד כדי לאבד נתונים ריכוזיים לחלוטין.

במקום זאת, אנו ממליצים להשתמש בכלל 3-2-1 בו מגובים נתונים בשתי שיטות שונות. באופן מסורתי, זה רואה את העותק המקורי המאוחסן במכשיר המקומי הראשי, ואחריו הגיבוי הראשון בכונן קשיח חיצוני או התקן אחסון מחובר לרשת (NAS). הוספת שירות גיבוי מקוון בענן מעניקה את האבטחה האופטימלית למידע שלך.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me