אנשים רבים בוחרים להשאיר ספקי דוא"ל חסרי ביטחון כמו Outlook, Yahoo ו- Gmail. השירותים הללו הוכחו כי הם סורקים את הודעות הדואר האלקטרוני של המשתמש לצורך קבלת נתוני פרסום. ואף נתפסו כשהם מספקים גישה לתכני המיילים עבור סנופים ממשלתיים ב- NSA.


אם נמאס לכם לפלוש לפרטיות שלכם, אתם עשויים לתהות האם ניתן להתחיל לקבל אבטחת דוא"ל טובה יותר בחינם. החדשות הטובות הן שיש בשוק המון ספקי דוא"ל מאובטחים המספקים שירות כתובות פשוט ופשוט בחינם.

אמנם אינך מקבל בהכרח המון שטח אחסון, וכל התכונות הנוספות שמגיעות עם חשבון גוגל, אך אתה מקבל הודעות מוצפנות מאובטחות; מה שאומר שכשאתה שולח ומקבל דוא"ל אתה יודע שרק אתה יכול לגשת לתוכן ההודעות האלה.

רשמנו את ארבעת ספקי הדוא"ל הפרטיים הטובים ביותר בחינם. כל השירותים החינמיים ברשימה זו משתמשים בהצפנה מאובטחת מקצה לקצה, מציעים אפליקציות מעולות ותמיכה ב- PGP (Pretty Good Privacy).

מהם ספקי הדוא"ל המאובטחים הטובים ביותר בחינם?

 1. ProtonMail

 2. טוטוטה

 3. גדר דואר

 4. הושמעיל

ספקי הדוא"ל החינמיים והמאובטחים הטובים ביותר: ניתוח מעמיק

להלן רשמנו את 4 ספקי הדוא"ל החינמיים המאובטחים ביותר. כל השירותים האלו ישמרו על הודעות הדוא"ל הפרטיות שלך ואלטרנטיבות נהדרות ל- Gmail, Outlook ושירותים אחרים שמוכרים את הנתונים שלך לכל המרבה במחיר. לחץ לאתר האינטרנט של ספק הדוא"ל לקבלת מידע נוסף על השירות שלהם.

1. ProtonMail

אחסון בנפח 500MB - אינו שומר על יומני פעילות הדוא"ל שלך - אפליקציית iOS ו- Android

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  עד 500Mb

ProtonMail מבוסס בשוויץ, מיקום שנחשב טוב בהרבה מתחומי שיפוט פולשניים כמו ארה"ב ובריטניה. המשמעות היא שהמשרד יכול לספק מדיניות פרטיות חזקה שמבטיחה לעולם לא לאחסן את כתובת ה- IP שלך או נתונים אחרים המאפשרים זיהוי אישי.

אמנם יתכן שרשויות שוויץ יכולות לשרת את המשרד עם צו למסור את כל הנתונים שיש ברשותה מכיוון שהיא לא מחזיקה יומנים (מלבד מידע על תשלומים), אך לא יהיה לה מה למסור.

עם זאת, משתמשים בחינם מתבקשים לאמת את חשבונם, מה שאומר שתצטרך לספק כתובת דוא"ל נוספת בעת יצירת החשבון. זה לא אידיאלי ופירוש הדבר שכדי להקים חשבון חינמי שאינו’קשור אליך, תצטרך “צורב” כתובת דוא"ל במקום אחר.

והכי חשוב, ProtonMail הוא קוד פתוח, והוא עבר ביקורת. בנוסף, הוא מספק תאימות PGP מלאה לשליחת דוא"ל מוצפן. וכל המיילים מוצפנים בצורה מאובטחת בשרתים שלהם בזמן מנוחה.

זה מרשים בהתחשב בכך שתוכלו להשתמש בו בחינם עם כתובת אחת ושטח של 500 MB שטח אחסון. אם אתה מעריך פרטיות ולא תעשה זאת’אינך זקוק ליותר מכתובת דוא"ל אחת - באמת שאין לך שום סיבה לא להשאיר את האוהבים של AOL ו- Yahoo.

2. טוטוטה

שטח אחסון בנפח של 1 ג'יגה-בייט - שלח וקבל דוא"ל בצורה מאובטחת ללא PGP - אפליקציות ל- Windows, Mac, Linux, Android ו- iPhone

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

Tutanota הוא שירות דוא"ל מעולה באמת המאפשר למשתמשים לקבל כתובת דוא"ל אחת ואחסון של 1GB בחינם. זה באמת יוצא מן הכלל, במיוחד אם אתה מתחיל בשליחת דוא"ל מאובטח ואינך רוצה ללמוד על מפתחות PGP (דוא"ל מוצפן PGP יכול להיות מעט עקומת למידה תלולה).

עם Tutanota אתה מקבל את היכולת לשלוח ולקבל אימיילים בצורה מאובטחת ללא מפתחות PGP. זה נעשה באמצעות קידוד AES חזק עם סודיות מושלמת. אז מה זה אומר? עם Tutanota אתה יכול להשתמש במערכת קישור מיוחדת וסיסמא כדי לשלוח דוא"ל מוצפן מקצה לקצה לאף אחד: לא משנה באיזה שירות הם משתמשים כעת..

מה’יתר על כן, Tutanota נועד להפשיט כתובות IP מכותרת הדוא"ל והיא יכולה אפילו להצפין מטא נתונים. כתוצאה מכך, אתה מקבל שירות דוא"ל מאובטח ביותר שמקשה על כל אחד אחר מעקב אחר הדוא"ל שלך, ובלתי אפשרי לו לראות את התוכן. משתמשים יכולים אפילו לשלוח דוא"ל להרס עצמי!

אולי החיסרון היחיד הוא שהחברה מאחסנת כמה יומני מטא נתונים מינימליים לגבי הודעות שנשלחו באמצעות השירות למשך 5 ימים (כדי שהשירות יפעל בצורה חלקה). עם זאת, זה לא אמור להוות דאגה עבור 99.9 אחוז מהמשתמשים.

3. גדר דואר

נפח אחסון של 1 ג'יגה-בתים (דוא"ל 500MB, מסמכים 500MB) - אימות שני גורמים - תמיכה בדוא"ל

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

דוא"ל מאובטח זה מספק מבוסס על בלגיה וזה שירות מרשים ביותר. בחינם, למשתמשים רשאים לקבל כתובת דוא"ל יחידה עם 500 מגה אחסון. היתרונות בשימוש בשירות זה הם רבים.

ההצפנה מקצה לקצה ניתנת בזכות תאימות PGP חזקה. עם זאת, למתחילים, האפשרות היא להצפין באופן מאובטח הודעות דוא"ל באמצעות “סוד משותף” מערכת סיסמאות. משמעות הדבר היא שכל אחד יכול להתחיל מייד לשלוח דוא"ל מאובטח - ללא צורך ללמוד על מפתחות PGP מורכבים.

ל- Mailfence תכונות נוספות מדהימות כמו לוח שנה, אנשי קשר ואחסון מסמכים. זה גם קל לסנכרן את השירות בכל המכשירים שלך - ומאפשר לך לייבא במהירות את אנשי הקשר הישנים מכתובת הדוא"ל הישנה שלך באמצעות קובץ CSV.

בעוד ש Mailfence אכן שומרת כמה יומנים אודות המשתמשים שלה - כולל כתובות IP של משתמשים ומטא נתונים - היא עושה זאת רק כדי לעמוד בחוקים הבלגיים. והוא אכן מספק דוח שקיפות מלא החושף בדיוק כמה פניות מהרשויות הוא מקבל.

עם זאת, לא משנה איזה צווי היא תקבל, היא לעולם לא תוכל לספק גישה לתוכן המיילים בזכות ההצפנה החזקה מקצה לקצה שהיא מספקת. מעולה למתחילים.

4. Hushmail

שטח אחסון של 15MB - תאימות PGP מלאה - אפליקציה לאייפון

 • תמחור

  מ 0.00 דולר
  / חודש

ספק קנדי ​​זה הוא שירות דוא"ל מאובטח נוסף המאפשר למשתמשים לקבל חשבון בחינם. מבלי לשלם צרכנים יכולים לקבל כתובת אחת עם אחסון של 15 מגה בייט. יש להודות שזה לא הרבה שטח אחסון, מה שאומר שאתה לא תוכל לקבל דוא"ל עם קבצים מצורפים מאסיביים או שתהיה לך תיבת דואר נכנס גדולה של דוא"ל שאתה לא טורח למחוק. עם זאת, אם אתה שמח למחוק את הדוא"ל שלך בזמן שאתה הולך, שירות חינמי זה עשוי להיות בסדר עבורך.

משתמשים מקבלים גישה להודעות אימייל מוצפנות מקצה לקצה בזכות תאימות PGP מלאה, וכל הדוא"ל מאוחסן בצורה מאובטחת בזמן מנוחה. נתמכים ב- IMAP ו- POP, מה שאומר שאתה יכול להשתמש בחשבון דוא"ל זה עם לקוח של צד שלישי כדי למנוע פגיעויות Javascript אפשריות..

הימצאותה בקנדה, שהיא חלק מחמש העיניים, פירושה שהיא ממדינה שלא נחשבת מצוינת לפרטיות. זה עשוי להספיק בכדי לשים כמה אנשים מהשירות. עם זאת, כדאי לזכור כי ההצפנה מקצה לקצה אכן אומרת שאפילו אם הרשויות אכן ניגשות למשרד, הן לא יוכלו לגשת לתוכן של הודעות דוא"ל מוצפנות..

לא טוב כמו שירותים מסוימים המופיעים במאמר זה, אלא ספק דוא"ל בחינם ומאובטח שהוא טוב בהרבה משל גוגל.

אלטרנטיבה דוא"ל מאובטחת בחינם

אות

אחסון ללא הגבלה - הודעות מוצפנות - אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון

אוקיי, אז נתחיל להודות כי לא מדובר למעשה בשירות דואר אלקטרוני. עם זאת, זה בחינם, וכשמדובר בשליחת הודעות עם הצפנה חזקה מקצה לקצה אין שום דבר שממש מתחרה איתות לנוחות השימוש וביטחון..

האות הוא מאובטח לחלוטין, והוא אחד השירותים הבודדים שמבטיחים לעולם לא לעבוד עם רשויות ממשלתיות. מפתחת Open Whisper של סינגל מציינת כי היא לעולם לא תספק דלתות אחוריות לרשויות, ופרוטוקול האותות הוא גם קוד פתוח וגם חזק ביותר..

הדבר הנחמד בסיגנל הוא שזה בחינם לחלוטין. זה אומר שמישהו, בכל מקום יכול לשלוח הודעות באמצעות השירות מבלי לשלם אגורה. ועם איתות אתה יודע שאף אחד לא יראה אי פעם את תוכן ההודעות שלך - מלבד הנמען המיועד.

לכן, אמנם זה לא שירות דוא"ל, אך הוא מאפשר לך לשלוח הודעות מוצפנות דרך האינטרנט. אנו חושבים שעבור אנשים רבים, איתות היא אפשרות טובה יותר לתקשורת מאשר באמצעות כתובת דוא"ל עם חברת טק גדולה כמו גוגל. ומסיבה זו אנו ממליצים לאנשים לבדוק את השירות החינמי הזה!

סיכום

אם אתה רוצה להתחיל לשלוח דוא"ל מאובטח בחינם, אתה זקוק לספק דוא"ל המספק הצפנה מקצה לקצה ללא כלום. זה נדיר ביותר מכיוון שלא לספק הצפנה חזקה מקצה לקצה אינה קלה.

שירותי דואר אלקטרוני בחינם קיימים כמו KOLAB Now, ושירותים אלה נחשבים טובים יותר מ- Gmail מכיוון שהם אינם מפרקים באופן פעיל את דוא"ל המשתמשים כדי לסרוק אותם למטרות שיווק. עם זאת, רבים מאותם ספקי דוא"ל אינם מספקים קידוד עבור נתונים בזמן הצפנה במנוחה או מקצה לקצה.

כתוצאה מכך, חשבונות דוא"ל חינמיים אינם יכולים להיחשב מאובטחים. מכיוון שאם הממשלה תפנה אליהם עם צו כלשהו, ​​יהיה עליהם (ויוכלו) לספק גישה לתוכן ההודעות שלך..

במדריך זה פירטנו שירותי דואר אלקטרוני בלבד המספקים הצפנה חזקה שמבטיחה שרק לשולחי ומקבלי ההודעה יש גישה לתוכן. זוהי אבטחת דוא"ל אמיתית, והשירותים הללו מספקים אותה בחינם.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me