مسابقات ششم قهرمانی پیش بینی شده ترین رقابت سال اتحادیه راگبی است. در این راهنما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید با استفاده از VPN به راحتی بتوانید شش کشور را در خارج از کشور تماشا کنید تا یک آدرس IP موقت UK دریافت کنید.!


بازیکنان راگبی در اسکرام

شش تیم شدیدترین در جهان در حال دیدار با یکدیگر هستند تا بتوانند در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند ، جای تعجب نیست که طرفداران راگبی در سرتاسر جهان ناامید هستند تا کانال های تلویزیونی انگلیس را به صورت آنلاین از حالت مسدود خارج کنند تا این برنامه را به صورت زنده تماشا کنند..

جریان راگبی شش ملت به طور آنلاین و از هر نقطه آنلاین زندگی می کنند

به جای تماشای آن در یک جریان غیرقانونی ، می توانید از یک سرویس VPN برای پخش کلیه اقدامات به صورت HD استفاده کنید. مراحل زیر را برای مسدود کردن شش ملت در عرض چند دقیقه دنبال کنید:

 1. در یک سرویس VPN مشترک شوید. برای تماشای گینس شش ملت ، NordVPN را توصیه می کنیم. دارای سرورهای فوق سریع در انگلستان که برای پخش راگبی عالی هستند.

 2. نرم افزار مشتری VPN را بر روی دستگاه خود بارگیری و نصب کنید.

 3. برای پخش شش عضو به یک سرور انگلستان وصل شوید.

 4. به وب سایت استریم انگلستان که بازی را نشان می دهد بروید (iPlayer BBC یا ITV Hub). برنامه کامل در زیر!

 5. به لطف VPN خود به پشت سر هم بنشینید ، استراحت کنید و از دسترسی نامحدود به شش ملت لذت ببرید.

NordVPN را دریافت کنید و هم اکنون شش ملت را تماشا کنید!

از کجا می توان شش کشور را به صورت آنلاین تماشا کرد

به راحتی می توانید شش ملت را به صورت آنلاین با VPN تماشا کنید. بینندگان انگلیس مجاز به تماشای تمام راگبی در تلویزیون زمینی به صورت رایگان هستند. هر دو مسابقه به صورت زنده نمایش داده می شوند iPlayer بی بی سی یا مرکز ITV.

VPN شما را قادر می سازد به یک آدرس IP بریتانیا ، به این معنی که به نظر می رسد در انگلستان هستید ، و شش کشور را به راحتی پخش می کنید.

چه کار دیگری می توانم با VPN انجام دهم?

سرویس VPN برای پول بسیار شگفت آور است. نه تنها این امکان را به شما می دهد که راگبی را تماشا کنید ، بلکه از حریم خصوصی دیجیتال نیز برخوردار هستید. این باعث می شود که ISP و دولت شما از دانستن اینکه چه کاری بصورت آنلاین انجام می دهید جلوگیری کنند. به علاوه ، یک VPN به شما امکان می دهد همه محدودیت ها و سانسور وب سایت های محلی را دور بزنید. همچنین به شما امکان دسترسی به کلیه وب سایتهای محدود جغرافیایی را می دهد ، بنابراین می توانید از VPN برای Netflix برای دسترسی به محتوای Netflix مسدود شده در کشور خود و همچنین رفع انسداد سایر سرویس ها مانند سرویس Spotify ، Amazon Prime ، Hulu و موارد دیگر استفاده کنید..

شش ملت ثابت

این آخر هفته ، انگلیس با آنچه در نظر گرفته می شود نبرد حماسی از اراده ها خواهد بود ، فرانسه را ملاقات خواهد کرد. پس از ضرب و شتم ایرلند در یک بازی افتتاحیه ، بسیاری از مردم معتقدند که انگلیس برای برنده شدن در این بازی ، آنچه در آن لازم است ، دارد. ولز ، که به پیروزی زودهنگام مقابل فرانسه رسید ، باید با ضرب و شتم ایتالیا ، صدرنشینی خود را ادامه دهد. سرانجام ، اسکاتلندی ها در بازی ایرلند بازی خواهند کرد که کمی سخت تر از آن فراخوانی می کنند ، اما اکثر مردم انتظار دارند که ایرلند - گرند اسلم چمپس فعلی پیروز شود.!

این برنامه زمانبندی کامل مسابقات برای مسابقات قهرمانی شش شش ملت 2020 است:

هفته 2

 • شنبه ، 9 فوریه ، 14:15 (GMT). استادیوم موریفیلد. اسکاتلند VS. ایرلند. iPlayer بی بی سی

 • شنبه ، 9 فوریه ، 16:45 (GMT). استادیو اولیمپیکو. ایتالیا در مقابل ولز مرکز ITV

 • یکشنبه ، 10 فوریه ، 15:00 (GMT). استادیوم Twickenham. France VS. انگلستان. مرکز ITV

هفته 3

شنبه 23 فوریه ، 14:15 (GMT). Stade de France. France VS. اسکاتلند iPlayer بی بی سی

شنبه 23 فوریه ، 16:45 (GMT). استادیوم هزاره. ولز در مقابل انگلستان. iPlayer بی بی سی

یکشنبه ، 24 فوریه ، 15:00 (GMT). استادیو اولیمپیکو. ایتالیا در مقابل ایرلند. مرکز ITV

هفته چهارم

شنبه ، 9 مارس ، 14:15 (GMT). استادیوم موریفیلد. اسکاتلند VS. ولز iPlayer بی بی سی

شنبه ، 9 مارس ، 16:45 (GMT). استادیوم Twickenham. ایتالیا در مقابل انگلیس. مرکز ITV

یکشنبه ، 10 مارس ، 15:00 (GMT). استادیوم آویوا. Ireland VS. فرانسه. مرکز ITV

هفته 5

شنبه ، 16 مارس ، 12:30 (GMT). استادیو اولیمپیکو. ایتالیا در مقابل فرانسه. مرکز ITV

شنبه ، 16 مارس ، 14:45 (GMT). استادیوم هزاره. ولز در مقابل ایرلند. iPlayer بی بی سی

شنبه ، 16 مارس ، 17:00 (GMT). استادیوم Twickenham. انگلستان VS.Scotland. مرکز ITV

شش آسیب ملل

مهمترین مصدومیت برای تیم ملی انگلیس ، مارو ایتوئه است که فقط 14 دقیقه به زانو در آستانه برخورد شدید تیمش وارد شد. این قطعاً می تواند عملکرد انگلستان را تحت تأثیر قرار دهد ، اگرچه بیشتر مردم موافق هستند که باید به لطف کیفیتشان در اسکراب برنده شوند. دیلان هارتلی ، سام Underhill و آنتونی واتسون نیز در حال حاضر قادر به بازی در سمت انگلیس نیستند. با این وجود انتظار می رود به زودی Underhill بازگردد.

داوین تونر ایرلند و گری رینگروز نیز مصدومیت دارند ، این بدان معنی است که آنها بازی مقابل اسکاتلند را پشت سر خواهند گذاشت. ولز هیچ مصدومیتی تازه گزارش نکرده است ، به این معنی که آنها باید برای مسابقه مقابل ایتالیا مناسب باشند. با این حال ، آنها هنوز هم تالوپه فالتائو را که بازوی خود را برای بازی در حمام شکست ، شکستند. اسکاتلندی ها هنوز هم از جانب بازیکنان اصلی خود با جان بارکلی ، جورج ترنر ، هامیش واتسون ، دیوید دنتون ، ریچی گری و بایرون مک گویگان از قبل از شروع مسابقات گم شده اند.!

از شش سازمان ملل 2020 چه انتظاری دارید

طبق اطلاعات موجود ، ایرلند مورد علاقه قهرمانی ششمین قهرمانی امسال است. در اینجا لیستی کامل از امتیازات فعلی آورده شده است:

 • ایرلند 5/6

 • انگلیس 7/2

 • ولز 11/2

 • اسکاتلند 18/1

 • فرانسه 22/1

 • ایتالیا 500/1

راگبی آنلاین را به صورت رایگان پخش کنید - نتیجه گیری

اگر از طرفداران راگبی هستید ، می توانید تمام مسابقات قهرمانی راگبی Six Nations را بصورت آنلاین مشاهده کنید. NordVPN یک سرویس VPN قابل اعتماد و ارزان است که اخیراً در جوایز سالانه استاندارد VPN ما در صنعت جایزه آرزو بهترین سرویس VPN را بدست آورده است..

با NordVPN می توانید وانمود کنید که در انگلستان حضور دارید تا تمام مسابقات را در ITV Hub و iPlayer BBC نمایش دهید. برای این کار ، به سادگی مراحل موجود در این راهنما را دنبال کنید.

اکنون NordVPN را برای شش ملت دریافت کنید!

اعتبار تصویر: پائولو بونا / Shutterstock.com,

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me