Super Bowl 2019 uvidí, ako sa Rams ujme Patriotov, Američanov zo zahraničia a fanúšikovia NFL z celého sveta sa túžia naladiť a sledovať najväčšiu športovú udalosť všetkých čias, keď sa vysiela naživo z Atlanty. Streamujte Super Bowl 53 ako skutočný Američan pomocou VPN.


Značka yardov NFL v poli 53

Tohtoročná extravaganza Super Bowl sa uskutoční necelý týždeň a uskutoční sa 3. februára 2019 na štadióne Mercedes-Benz v Atlante v Gruzínsku..

Super Bowl môžete streamovať bez kábla na CBS. Ak chcete sledovať Super Bowl mimo USA, odporúčame vám používať NordVPN a streamovať ho online. NordVPN má rýchle servery, ktoré vám umožnia sledovať všetky akcie, ktoré sa odohrávajú naživo v HD.

Ako sa pozerať na Super Bowl online?

Sledovanie veľkej hry by malo byť jednoduché, ak ste v USA a máte pripojenie na TV alebo internet. Avšak tí, ktorí chcú sledovať Super Bowl 53 mimo USA, sa pravdepodobne dostanú do problémov. Pomocou siete VPN môžete streamovať streamy Los Angeles Rams vs New England. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

  1. Získajte predplatné služby NordVPN. NordVPN sa odporúča, pretože má rýchle servery v USA a Veľkej Británii, ktoré vám umožnia streamovať Super Bowl v HD. Poskytuje tiež mimoriadnu hodnotu za peniaze.

  2. Stiahnite si softvér VPN do svojho zariadenia. NordVPN vám umožní nainštalovať a používať VPN na 5 súčasných zariadeniach. To znamená, že môžete odomknúť Super Bowl na všetkých z nich!

  3. Pripojte sa k serveru VPN v USA (alebo vo Veľkej Británii, ak uprednostňujete sledovanie pokrytia BBC)!

  4. Prejdite na stránku CBS Sports alebo na niektorú z nasledujúcich streamovacích služieb a sledujte, ako sa Super Bowl 53 žije online.

Získajte teraz NordVPN!

Výstraha: spoofing vašej polohy kvôli sledovaniu geograficky obmedzeného toku je technicky v rozpore s autorskými právami. Ochrana osobných údajov poskytovaná sieťou VPN vám však toto umožní bezpečne.

Kde streamovať Rams vs Patriots live?

Ak chcete sledovať Super Bowl online zadarmo, máte šťastie, pretože tento rok budete mať dva jednoduché spôsoby sledovania Super Bowl! Zaradili sme odkazy na mobilné aplikácie, aby ste mohli streamovať Super Bowl 53 kdekoľvek sa nachádzate. jednoducho sa pripojte k serveru VPN vo Veľkej Británii alebo USA a prejdite na jeden z nižšie uvedených odkazov.

Streamovacia stránkaDesktopAndroid AppiPhone App
CBS Stream Super Bowl 2019 na CBS Aplikácia CBS pre Android Aplikácia CBS iOS
iPlayer Stream Super Bowl 2019 na iPlayeri Aplikácia pre Android pre iPlayer Aplikácia iPlayer pre iOS
Yahoo Sports Nezobrazuje sa na webových stránkach Yahoo sports Android Yahoo Sports iOS
Mobilná aplikácia NFL Nezobrazuje sa na pracovnej ploche Aplikácia NFL pre Android Aplikácia NFL iOS
Youtube TV Streamujte Super Bowl na Youtube TV Aplikácia YouTube TV pre Android Aplikácia YouTube TV ios

Viac informácií o používaní VPN v mobilnej sieti nájdete v sprievodcoch nižšie. Ak chcete odblokovať Super Bowl, budete potrebovať iOS VPN alebo VPN pre Android.

Iné použitia pre VPN

VPN je online služba, ktorá poskytuje digitálne súkromie a umožňuje predstierať, že sa nachádza v inej krajine. Vďaka tomu je VPN mimoriadne dobrá hodnota za peniaze!

Špičková sieť VPN zabráni vášmu poskytovateľovi internetových služieb v ústrety vláde, čo znamená, že máte prístup k blokovaným webovým stránkam, ako sú Putlockers (alebo čokoľvek iné), bez toho, aby niekto vedel, že ste to urobili. Znamená to tiež, že máte prístup k miestnym cenzurovaným webovým stránkam alebo službám s obmedzeným geografickým umiestnením. Takže môžete použiť sieť Netflix VPN na prístup k väčšiemu obsahu Netflix z celého sveta. Katalóg USA Netflix má o tisíce televíznych relácií a filmov viac ako ktorákoľvek iná verzia siete Netflix..

Zostaňte v bezpečí pri sledovaní živých prenosov Super Bowl zadarmo

Sledovanie bezplatných tokov Super Bowlu bude tento rok mimoriadne riskantné. Odborníci na ochranu osobných údajov súhlasia s tým, že hackeri infikujú stovky bezplatných tokov Super Bowl malvérom, trójskymi koňmi a dokonca aj ransomware! Z tohto dôvodu sa dôrazne odporúča držať sa sledovania oficiálnych tokov HD pomocou VPN. Sledovanie oficiálneho toku pomocou VPN úplne zabráni riziku infekcie hackermi.

Super Bowl News

Naposledy Rams hral Patriots

Naposledy, keď Rams hral Patriots v Super Bowl, bol štrnásť rokov v roku 2002. Je neuveriteľné, že Patrioti majú stále toho istého trénera a toho istého quarterbacka ako pri tejto príležitosti..

V roku 2002, quarterback Tom Brady viedol Patriots k víťazstvu nad tímom Rams, ktorý bol horúci favorit s bookmakermi. Konečné skóre bolo 20-17. Odvtedy hrávali novozélandskí vlastenci v obrovských siedmich super miskách; vyhrať štyri z nich.

Na druhej strane, pre baranov je táto príležitosť trochu výrazná. Toto je iba druhýkrát, čo hrali v Super Bowl; po tom, čo ju v roku 2000 získal iba raz.

Naposledy sa tieto dva tímy odohrali v roku 2016, keď patrioti z Nového Anglicka porazili Los Angeles Rams v 13. týždni sezóny NFL..

Novinky tímu Super Bowl

Verí sa, že oba tímy majú vynikajúce zdravie. Tom Brady, ktorý hrá vo svojej 9. Super Bowl pre Patriots, povedal, že je na hru vhodný. Berani však pripustili, že Greg Zuerlein môže byť obmedzený. Na strane patriotov je jediným hláseným zranením kľúčový obranca Malcom Brown, ktorý nesie zranenie lýtka.

Ako to ovplyvňuje predpoveď? Napriek tomu, že sú jasnými favoritmi na výhru, mnohí odborníci tvrdia, že patrioti by mohli mať prekvapenie od Ramanov. Odborníci NFL sa domnievajú, že na to, aby získali víťazi, musia sa Rams rýchlo zbaviť lopty a využiť Patriotov, ktorí nemajú dostatočný súboj. Hádam, či môžu barania využiť túto radu, je niekto. Jedna vec je určite, ak budú mať šancu, quarterback Jared Goff bude životne dôležitý pre útok Sean McVay.

2019 NFL Pro Bowl

27. januára sa na Floride uskutočnil zápas Pro Bowl medzi NFC-All Pros a AFC all Pros. Zápas bol sledovaný extrémne daždivými podmienkami, keď AFC-All Pros utekal pred zápasom a vyhral tak skóre 26 - 7.

Počas zápasu hádali predstavitelia AFC mizerné predstavenia Patricka Mahomesa vrátane niekoľkých vynechaných bezohľadov. Asi najpozoruhodnejšie zo všetkého bolo rozhodnutie trénera Jasona Garretta nechať hráčov robiť, čo chcú; čo tvrdia odborníci na hru urobili hru „zábavnejšou“.

Kto vystupuje v Super Bowl 2019 v polčase?

Hoci väčšina ľudí sa naladí, aby sledovala veľkú hru, show v polčase je tiež obrovská remíza! Tento rok sa tento zábavný program predstaví:

  • Maroon 5

  • Travis Scott

  • Big Boi

Používanie siete VPN je jednoduché, lacné a nastavenie na vašom zariadení trvá iba niekoľko minút. Nemáte teda dôvod nechať si ujsť druhú časť hry alebo ukážku polčasov!

Kto bude spievať národnú hymnu na Super Bowl 53?

Tento rok Jennifer Hudson zaznie národnú hymnu na Super Bowl LIII.

Stream Super Bowl 2019

Najlepšie VPN na sledovanie Super Bowl 53 a play-off NFL je NordVPN. Poskytuje vysoké rýchlosti pripojenia, servery v USA a Veľkej Británii na streamovanie veľkých hier a silné šifrovanie, aby sa zabránilo akémukoľvek, kto by vás vedel, že hru odblokujete. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa streamovania Super Bowlu online, kontaktujte nás nižšie!

Získajte teraz NordVPN!

Obrázkové kredity: SAJE / Shutterstock.com, Maridav / Shutterstock.com.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me