ShowBox je bezplatná aplikácia na streamovanie filmov a televízií pre Android. MovieBox je jeho súrodenec iOS a je obzvlášť populárny vďaka zriedkavosti takýchto aplikácií na opevnenej záhradnej platforme spoločnosti Apple..


Skutočnosť, že MovieBox je možné nainštalovať na zariadenia s jailbrokenmi (pomocou Cydie) aj na zariadenia bez jailbrokenov (s použitím špeciálneho konfiguračného súboru pre prehliadač Safari), zvýšilo popularitu iba u používateľov iOS..

Bohužiaľ, ShowBox aj MovieBox prestali fungovať. Ani jedna z aplikácií sa nemôže pripojiť k svojim serverom.

Takže, čo sa stalo?

K dispozícii je málo informácií o oficiálnych informáciách, aj keď DTAthemes mal „veľmi krátku konverzáciu“, v ktorej vývojári potvrdili, že projekt skončil.

Tento vývoj nadväzuje na žaloby podané koalíciou filmových štúdií proti viacerým webovým stránkam, ktoré hostili súbory ShowBox a MovieBox..

V rámci tejto operácie boli spoločnosti Cloudflare a Godaddy nariadené odovzdať registračné údaje pre viaceré weby vrátane Showboxbuzz.com, Showbox.software, Rawapk.com, Popcorn-time.to, Popcorntime.sh, YTS.ag, YTS. gg a Showboxappdownload.com.

Zdá sa jasné, že vývojári ShowBoxu / MovieBoxu jednoducho rozhodli, že je čas hodiť uterák.

Aké alternatívy existujú?

Dobrá správa pre používateľov ShowBoxu a MovieBoxu je, že je k dispozícii množstvo dobrých alternatív…

Popcorn Time

Popcorn Time je aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá využíva technológiu BitTorrent P2P na prenos vysokokvalitného videoobsahu do vášho počítača alebo mobilného zariadenia. Tento obsah pochádza z webových stránok zameraných na filmy a televízne vysielanie. Jeho úhľadné užívateľské rozhranie a schopnosť poskytovať plynulé streamovanie videa v rozlíšení 720p alebo 1080p bez problémov s vyrovnávaním vyrovnávacích pamätí pri pomerne pomalých internetových pripojeniach získali aplikáciu obrovským následkom.

Domovská stránka Movie Box

Popcorn Time okrem toho, že vás tlačí na kúpu siete VPN, neobsahuje reklamy a umožňuje prenášať na veľkú obrazovku pomocou zariadení Chromecast, AirPlay alebo DLNA..

V súčasnosti existujú iba dve vidlice tohto softvéru s otvoreným zdrojovým kódom, ktoré odporúčame Popcorn-Time.to a PopcornTime.sh, pričom obe verzie umožňujú stiahnutie súborov Android .apk. Utečenci programu MoviePass môžu používať inštalačný program Popcorn-Time.to pre iOS bez potreby útek z väzenia, alebo ak používajú zariadenie s väzením na útek z väzenia, pridajte repetku Popcorn-Time.to do svojich zdrojov Cydia..

Teoreticky je ďalšou dobrou možnosťou pre používateľov na akejkoľvek platforme navštíviť PopcornTime Online, verziu Popcorn Time založenú na prehliadači. Zdá sa však, že to nefungovalo, keď sme to pre tento článok testovali.

Pri streamovaní s programom Popcorn Time je obzvlášť dôležité vždy používať sieť VPN, pretože aplikácia používa protokol zdieľania súborov BitTorrent. Vďaka tomu sú sťahovatelia veľmi ľahko sledovateľní, pokiaľ nepoužívajú sieť VPN na skrytie svojej skutočnej adresy IP. Ďalšie podrobnosti nájdete v časti 5 najlepších sietí VPN pre čas Popcorn.

kodi

Kodi je veľmi populárna otvorená aplikácia na streamovanie IPTV. Základná multiplatformová aplikácia neposkytuje prístup k nezákonnému obsahu, ale je ľahké nainštalovať doplnky Kodi tretích strán, ktoré.

Aplikácia je k dispozícii na väčšine platforiem, aj keď používatelia systému iOS potrebujú buď útek z väzenia, alebo sa musia podrobiť postupnému nastavovaniu, ktoré vyžaduje počítač Mac so systémom Xcode 7..

Streamovanie nelegálneho obsahu je v Kodi bezpečnejšie ako v Popcorn Time, pretože doplnky Kodi používajú zdroje IPTV umiestnené na centrálnych serveroch. Pamätajte však, že centrálne servery sa môžu zmocniť a získajú sa adresy IP kohokoľvek, kto z nich vysielal obsah.

Preto dôrazne odporúčame, aby používatelia Kodi používali VPN na skrytie svojej skutočnej adresy IP. VPN sú užitočné aj pre prístup k legálnemu obsahu, ktorý je obmedzený na určité krajiny. Napríklad britský BBC iPlayer. Ďalšiu diskusiu o spoločnosti Kodi nájdete v časti Najlepšie siete VPN pre spoločnosť Kodi.

TeaTV

Táto aplikácia na streamovanie pre Android, Windows a MacOS je silne naklonená k vláknu #ShowBox Twitter. Skontrolovali sme verziu systému Android a našli sme inteligentnú aplikáciu, ktorá ponúka veľkú a aktuálnu knižnicu filmových a televíznych titulov.

Krabička na čaj, televízor

Tieto sú vysielané plynulo v rozlíšení 1080p, hoci si uvedomte, že aplikácia podporuje reklamy.

záver

MovieBox a ShowBox boli skvelé aplikácie na pozeranie bezplatného filmového a televízneho obsahu, ale nie sú jedinou možnosťou. Našou osobnou preferenciou je čas Popcorn Time, ale ešte viac ako riešenia Kodi, TeaTV alebo iné riešenia IPTV musíte skutočne používať sieť VPN, aby ste zostali v bezpečí..

Obrázkový kredit: Podľa Stock-Asso / Shutterstock.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me