Konečne nastal čas na najočakávanejšiu kriketovú súťaž na Zemi; svetový pohár v krikete! Od štvrtka 30. mája do nedele 14. júla budú bojovať o najlepšie kriketové tímy na svete - na najkrajších kriketových ihriskách v okolí Anglicka a Walesu..

svetový pohár v krikete

Pre každého, kto premýšľa, ako môžu sledovať kriket online, táto príručka vysvetlí, ako odblokovať rôzne toky svetového pohára v krikete z celého sveta..

Sieť VPN vám umožňuje predstierať, že ste kdekoľvek na svete a máte prístup k prúdom každého zápasu kriketu!


Ako odblokovať svetový pohár v krikete

Ak milujete kriket, ale niekde žijete - alebo niekde navštevujete - ktoré nevysielajú zápasy v televízii, budete potrebovať sieť VPN. Ak chcete, aby sieť VPN fungovala na ktoromkoľvek z vašich zariadení, postupujte takto:

 1. Prejdite na webovú stránku NordVPN a prihláste sa na odber najlepších VPN pre zápasy kriketu svetového pohára. Akonáhle sa prihlásite na odber, budete si môcť softvér stiahnuť až na šesť zariadení. To znamená, že kriket môžete sledovať na svojom mobile, tablete alebo notebooku.
 2. Stiahnite a nainštalujte softvér. Po inštalácii sa môžete prihlásiť pomocou prihlasovacích údajov, ktoré ste zadali počas fázy prihlásenia na odber.
 3. Teraz, keď ste sa prihlásili do softvéru VPN, ste pripravení sa pripojiť! Jednoducho si vyberte server vo Veľkej Británii, Austrálii, Indii - alebo kdekoľvek inde, kde je televízny stream zobrazujúci Majstrovstvá sveta v krikete - a kliknite na tlačidlo Pripojiť.
 4. Teraz, keď je VPN pripojená, zamierte do jedného z prúdov uvedených nižšie a sledujte kriket!

Kde sa pozerať na svetový pohár ICC v krikete 2019

Vo väčšine krajín je svetový pohár v krikete k dispozícii iba na platených kanáloch. Ako však uvidíte nižšie, existuje niekoľko chytrých spôsobov, ako sledovať svetový pohár v krikete online zadarmo pomocou VPN.

Kanál 9 Austrália (Stream ZDARMA bez predplatného)

Ak si nemôžete dovoliť platiť za sledovanie kriketu, budete si môcť pozrieť aspoň niektoré zápasy zadarmo na austrálskom kanáli 9.

Kanál 9 zakúpil vysielacie práva na každú jednotlivú austrálsku hru, ako aj semifinále a finále. To znamená, že bez ohľadu na to, ktorý tím podporujete, budete môcť vidieť, ako sa hrajú aspoň raz zadarmo; keď vezmú na Austráliu na kanále 9.

Králičia diera - Bangladéš (Stream ZDARMA bez predplatného)

V Bangladéši sa bude svetový pohár v krikete zobrazovať online na webovej stránke Rabbitholebd.com. Takže ak sa snažíte nájsť prúd inde - môžete to skúsiť pomocou servera v Bangladéši, nanešťastie, NordVPN nemá server v Bangladéši, takže vám odporúčame použiť ExpressVPN. .

PTV Sports a Ten Sports - Pakistan (Stream ZDARMA bez predplatného)

V Pakistane môžu diváci sledovať Majstrovstvá sveta ICC na PTV Sports alebo Ten sports. Tieto kanály budú zdieľať zápasy, ktoré budete môcť streamovať online pripojením k serveru VPN v Pakistane. Bohužiaľ, spoločnosť NordVPN nemá server v Pakistane, preto vám odporúčame používať službu HMA .

Hotstar Digital Platform India (Cena predplatného = 2,87 $)

V Indii má populárny kanál Hotstar práva na zobrazovanie svetového pohára v krikete na svojej webovej stránke aj v aplikácii. Pripojenie k serveru VPN v Indii vám umožní prístup k týmto prúdom. A ak indický jazyk nie je vaším rodným jazykom, môžete vždy znížiť hlasitosť a počúvať komentáre rádia k britskému BBC Radio 5 Live.

Fox Sports Australia na Foxtel (cena mesačného predplatného = 25 USD)

V Austrálii má Fox právo predviesť každý jednotlivý zápas svetového pohára v krikete ICC v roku 2019. Ak teda chcete sledovať každý zápas, musíte sa prihlásiť na odber tejto austrálskej služby pay-per-view. Každý, kto chce rýchly a jednoduchý spôsob prihlásenia sa na odber austrálskych kanálov Fox Sports, môže tak urobiť na vynikajúcej online službe Kayo Sports. Kayo športové náklady len 25 dolárov mesačne, a poskytuje 14-dňová bezplatná skúšobná verzia, čo znamená, že môžete zadarmo sledovať aj časť svetového pohára v krikete.

Sky Sports UK / Now TV (mesačná cena predplatného = 32,50 dolárov)

Vo Veľkej Británii má spoločnosť Sky Sports výhradné práva na svetový pohár v krikete. To znamená, že budete musieť zakúpiť predplatné služieb Sky Sports alebo Now TV.

Televízia teraz poskytuje online prístup k službe Sky Sports a dá sa kúpiť v denných, týždenných alebo mesačných programoch predplatného. To znamená, že za svetový pohár v krikete môžete zaplatiť tak, ako sa vám páči. Teraz stojí TV Sky Sports permanentky Môžete získať denný skipas Sky Sports za 7,99 GBP, týždenný vstup za 12,99 GBP a mesačný lístok za 33,99 GBP - všetko bez zmluvy.

2019 Majstrovstvá sveta v krikete ICC - čo potrebujete vedieť

Tento rok sa vo Veľkej Británii uskutoční kriketový svetový pohár, ktorého finále sa uskutoční v londýnskom svetovo preslávenom lorde. Počas majstrovstiev sa budú používať aj nasledujúce miesta konania:

 • Headingley - Leeds
 • Trent Bridge - Nottingham
 • Ovál - Londýn
 • Edgbaston - Birmingham
 • Riverside - Durham
 • Bristol County Ground - Bristol
 • County Ground - Taunton
 • Hampshire Bowl - Southampton
 • Old Trafford - Manchester
 • Štadión Cardiff Wales - Cardiff

Na svetovom pohári v krikete 2019 sa zúčastnilo 10 tímov:

 • Afganistan
 • Austrália
 • Bangladéš
 • Anglicko
 • India
 • Nový Zéland
 • Pakistan
 • južná Afrika
 • Srí Lanka
 • Západná India

Najobľúbenejšími bookmakermi, ktorí zvíťazia na tohtoročnom majstrovstvách sveta ICC, je Anglicko - pozorne sledované Indiou a Južnou Afrikou. Austrália, ktorá je v súčasnosti štvrtým favoritom na víťazstvo v turnaji, bude dúfať, že hneď ako bude súťaž zahájená, zmení svoj štatút outsidera na hlave +600.

záver

Svetový pohár v krikete nie je všade na svete. To však neznamená, že si musíte nechať ujsť. Virtuálna súkromná sieť vám umožňuje predstierať, že ste v inej krajine, takže máte prístup k geograficky obmedzeným tokom zápasov z celého sveta..

Vyskúšajte najlepšiu sieť VPN pre svetový pohár v krikete - NordVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me