Six Nations Şampiyonası, Rugby Union'un yılın en çok beklenen yarışması. Bu kılavuzda, geçici bir İngiltere IP adresi almak için bir VPN kullanarak Six Nations'ı nasıl kolayca izleyebileceğinizi açıklayacağız!


Bir scrum rugby oyuncuları

Dünyanın en ateşli takımlarından altısı, en üst sıra için mücadele etmek için buluşuyor, dünyanın dört bir yanındaki rugby hayranlarının, eylemi canlı olarak izlemek için çevrimiçi İngiliz TV kanallarının engelini kaldırmak için umutsuz olması şaşırtıcı değil.

Akış Six Nations rugby her yerden çevrimiçi canlı

Yasadışı bir akışta izlemek yerine, tüm eylemleri HD olarak yayınlamak için bir VPN hizmeti kullanabilirsiniz. Six Nations'ın dakikalar içinde engelini kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Bir VPN hizmetine abone olun. Guinness Six Nations'ı izlemek için NordVPN'i öneriyoruz. İngiltere'de rugby akışı için mükemmel olan süper hızlı sunucuları var.

 2. VPN istemci yazılımını cihazınıza indirip yükleyin.

 3. Six Nations'ı yayınlamak için bir İngiltere sunucusuna bağlanın.

 4. Oyunu gösteren İngiltere akış web sitesine gidin (BBC iPlayer veya ITV Hub). Tam program aşağıda!

 5. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve VPN'iniz sayesinde Six Nations'a sınırsız erişimin tadını çıkarın.

NordVPN'i edinin ve Six Nations'ı şimdi izleyin!

Six Nations'ı çevrimiçi izlemek için nerede

Bir VPN ile Six Nations'ı ücretsiz çevrimiçi olarak kolayca izleyebilirsiniz. İngiliz izleyicilerin tüm Rugby'leri karasal TV'de ücretsiz izlemelerine izin verilir. Maçlar da BBC iPlayer veya ITV Merkezi.

Bir VPN, İngiliz IP adresine gitmenizi sağlar, bu da Birleşik Krallık'ta görüneceğiniz anlamına gelir ve Altı ülkeyi kolayca canlı olarak yayınlayabilirsiniz.

Bir VPN ile başka ne yapabilirim?

Bir VPN hizmeti, para için inanılmaz bir değerdir. Rugby'yi izlemenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda dijital gizlilik de sağlar. Bu, ISS'nizin ve hükümetin çevrimiçi olarak ne yaptığınızı bilmesini engeller. Ayrıca, bir VPN tüm yerel web sitesi kısıtlamalarını ve sansürünü atlamanızı sağlar. Ayrıca, coğrafi olarak kısıtlanmış tüm web sitelerine erişmenizi sağlar, böylece ülkenizde engellenen Netflix içeriğine erişmek için Netflix için bir VPN kullanabilir ve Spotify, Amazon Prime, Hulu ve benzeri hizmetler gibi diğer hizmetlerin engellemesini kaldırabilirsiniz.

Six Nations fikstürü

Bu hafta sonu İngiltere, destansı bir irade savaşı olacak şekilde Fransa ile buluşacak. Heyecan verici bir açılış maçında İrlanda'yı yendikten sonra, birçok insan İngiltere'nin oyunu kazanmak için gerekenlere sahip olduğuna inanıyor. Fransa'ya karşı erken bir zafere ulaşan Galler, İtalya'yı yenerek liderliklerini uzatmalıdır. Sonunda, İskoçya İrlanda'yı aramak biraz zor bir maçta oynayacak, ancak çoğu insan İrlanda'yı bekliyor - şu anki Grand Slam Champs kazanacak!

2020 Six Nations Championship için tam maç programı:

Hafta 2

 • 9 Şubat Cumartesi 14:15 (GMT). Murrayfield Stadyumu. İskoçya VS. İrlanda. BBC iPlayer

 • 9 Şubat Cumartesi, 16:45 (GMT). Olimpico Stadyumu. İtalya VS. Galler. ITV Merkezi

 • Pazar, 10 Şub, 15:00 (GMT). Twickenham Stadyumu. Fransa VS. İngiltere. ITV Merkezi

3. Hafta

23 Şubat Cumartesi 14:15 (GMT). Stade de France. Fransa VS. İskoçya. BBC iPlayer

23 Şubat Cumartesi, 16:45 (GMT). Milenyum Stadyumu. Galler VS. İngiltere. BBC iPlayer

Pazar, 24 Şub, 15:00 (GMT). Olimpico Stadyumu. İtalya VS İrlanda. ITV Merkezi

4. Hafta

9 Mart Cumartesi 14:15 (GMT). Murrayfield Stadyumu. İskoçya VS. Galler. BBC iPlayer

9 Mart Cumartesi, 16:45 (GMT). Twickenham Stadyumu. İtalya VS İngiltere. ITV Merkezi

Pazar, 10 Mar, 15:00 (GMT). Aviva Stadyumu. İrlanda VS. Fransa. ITV Merkezi

5. Hafta

Cumartesi, 16 Mar, 12:30 (GMT). Olimpico Stadyumu. İtalya VS. Fransa. ITV Merkezi

16 Mart Cumartesi 14:45 (GMT). Milenyum Stadyumu. Galler VS. İrlanda. BBC iPlayer

Cumartesi, 16 Mar, 17:00 (GMT). Twickenham Stadyumu. İngiltere VS İskoçya. ITV Merkezi

Altı Ulus Yaralanması

İngiliz takımı için en önemli sakatlık, geçen haftaki gerilimine sadece 14 dakika boyunca dizini inciten Maro Itoje. Bu, İngiltere'nin performansını kesinlikle etkileyebilir, ancak çoğu insan scrumdaki kalitesi sayesinde hala kazanmaları gerektiğini kabul eder. Dylan Hartley, Sam Underhill ve Anthony Watson da şu anda İngiltere tarafında oynayamıyor. Ancak Underhill'in yakında geri dönmesi bekleniyor.

İrlanda’dan Devin Toner ve Garry Ringrose da sakatlıklar taşıyor, bu da İskoçya’ya karşı oynayacakları anlamına geliyor. Galler yeni bir yaralanma bildirmedi, bu da İtalya'ya karşı maç için savaşmaları gerektiği anlamına geliyor. Ancak, Bath için oynayarak kolunu kıran Taulupe Faletau hala eksik. İskoçya John Barclay, George Turner, Hamish Watson, David Denton, Richie Gray ve Byron McGuigan'la bazı önemli oyuncularını turnuva başlamadan beri hala kaçırıyor!

Altı Milletten Ne Beklenir 2020

Bahis şirketlerine göre, İrlanda bu yılki Altı Uluslar Şampiyonasını kazanmanın favorisi. Mevcut oranların tam listesi:

 • İrlanda 5/6

 • İngiltere 7/2

 • Galler 11/2

 • İskoçya 18/1

 • Fransa 22/1

 • İtalya 500/1

Ücretsiz online rugby akışı - Sonuç

Bir ragbi hayranıysanız, Six Nations rugby şampiyonasının tamamını çevrimiçi izleyebilirsiniz.NordVPN, kısa süre önce yıllık endüstri standardı VPN Ödüllerimizde En İyi VPN Hizmeti ödülünü kazanan güvenilir ve ucuz bir VPN hizmetidir..

NordVPN ile ITV Hub ve BBC iPlayer'da gösterilen tüm maçları izlemek için İngiltere'de gibi davranabilirsiniz. Bunu yapmak için bu kılavuzdaki adımları uygulayın.

Six Nations için NordVPN'i şimdi edinin!

Fotoğraf: Paolo Bona / Shutterstock.com,

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me