VPN'ler coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırmak için kullanılabilir, ancak görüntüleme başına ödeme akış sağlayıcılarının çoğu, müzik hizmetleri ve uzman spor hizmetleri yerel bir banka veya kredi kartıyla ödeme yapmanızı gerektirir. Kendi ülkenizden bir kart ve sahte bir posta kodu ile ödeme yapmaya çalışmak nadiren çalışır. Neyse ki, bir çözümü var.

Birçok kişi bölge kısıtlamalı çevrimiçi hizmetler satın almak istediğinden, giderek artan sayıda sağlayıcı "sanal banka kartları". Bu dijital ödeme hizmetleri, insanların seçtikleri bir ülkede ön ödemeli bir banka kartına para aktarmalarına olanak tanır. Çoğu insan İngiltere ve ABD'deki hizmetlerin engelini kaldırmak istiyor, ancak hemen hemen her ülkede sanal kartlar var.

En iyi VPN'lerimizden birine sahipseniz ve HBO GO, Sling TV, F1 TV, BeIN Sports veya Spotify gibi bir yabancı hizmet için ödeme yapmak istiyorsanız, bu makalede önerilen sanal ödeme hizmetlerinden birini kullanabilirsiniz!

Sanal Kart Posta Kodu

Sanal kredi kartının maliyeti nedir??

Akılda tutulması gereken bir şey, sanal ödeme kartları için bir kurulum ücreti olmasıdır. Çoğu firma, kart numarasını vermek için tek seferlik bir ücret alır. Bu ücret genellikle 5-15 $ arasındadır. Bunun ötesinde, firmalar kartı tamamlamak için bir ücret talep ediyorlar. Bu ücret, havalenin% 1-5'i arasında.


En iyi sanal ödeme hizmetleri

Çevrimiçi bir şeyin engelini kaldırmak için bir VPN'ye abone olduysanız, aceleniz olabileceğini anlıyoruz. Bu yüzden en iyi sanal ödeme hizmetlerinin bu hızlı rehberini bir araya getirdik. Tüm bu hizmetler, tüm dünyada tüketiciler tarafından kullanılan iyi bilinen, güvenilir çevrimiçi ödeme sağlayıcılarıdır ...

 1. ABD Unlocked Sanal Visa Kartı

  Biz Unlocked

  Bu ödeme hizmeti, HBO GO, Amazon Prime Video, Sling TV, DirecTV veya başka herhangi bir ABD hizmeti satın almak isteyen herkes için kesinlikle idealdir. US Unlocked, çevrimiçi ABD merkezli mağazalarda yaygın olarak kabul edilen, önceden yüklenmiş bir sanal banka kartı sağlar.

  US Unlocked, geçerli bir ABD fatura adresiyle gelen, yeniden kullanılabilir bir sanal Visa kartıdır. Bir kerelik kayıt ücreti 15 $ ve aylık hizmet ücreti 3,50 $ 'dır. Kontör yükleme, para yatırmak istediğiniz yönteme göre değişir: ancak genellikle% 3 ve% 3'tür. Bu çözüm biraz pahalı olmasına rağmen, geçerli bir adresle birlikte geliyor, birçok ABD TV hizmetine kaydolmak için çok yararlı!

 2. EcoPayz ecoVirtualcard

  Ecopayz

  EcoPayz size daha fazla gönül rahatlığı sağlayan tek kullanımlık güvenli bir sanal kart sağlar. Çevrimiçi bir işlem sırasında kart numarası çalınsa bile ikinci kez kullanılamaz. Bu, özellikle güvenmedikleri çevrimiçi mağazalardan mal satın alanlar için popüler bir seçenek haline getirir.

  EcoPayz, EUR, USD ve GBR cinsinden sipariş edilebilir. Bir kerelik ihraç ücreti 1,80 € ve işlem ücreti% 4'tür. Tüketiciler aynı anda üç ön ödemeli (tek kullanımlık) kart açabilir. Bu, isterseniz bu hizmeti farklı ülkeler için birden fazla çevrimiçi hizmet satın almak için kullanabileceğiniz anlamına gelir.

 3. MoneyPolo Sanal Hızlı Kart

  Moneypolo

  MoneyPolo hem bir defalık kart hem de kontör yükleme kartı seçeneği sunar. Bu firma ile kurulum ücreti 15 $ 'dan oldukça yüksek. Ek ücret, işlem başına 3 ABD dolarıdır, bu nedenle US Unlocked gibi, bu seçenek daha pahalı taraftadır. Bu hizmetin bir özelliği, kartınızı 60 gün boyunca kullanmazsanız, kullanmaya devam etmek için 10 ABD doları tutarında bir yönetim ücreti ödemeniz gerekmesidir. Bu nedenle, bu kart yalnızca tek kullanımlık olarak önerilir - veya sanal kartınızı düzenli olarak kullanmak istiyorsanız.

 4. Worldcore Ultimate MasterCard Kartı

  WorldPay

  Dünya Çek Cumhuriyeti merkezli. İnsanların sadece 5 avroya sanal ön ödemeli bir banka kartı kurmalarına izin veriyor. Kart en popüler üç para biriminde satın alınabilir - USD, Euro veya Sterling. Bu, ilgilendiğiniz çevrimiçi hizmetlerin çoğunu satın almak için Worldcore'u kullanabileceğiniz anlamına gelir. Herhangi bir banka hesabından veya dijital para birimlerinden bir Worldcore kartına para yükleyebilirsiniz. Kontör yükleme ücreti sadece 0,99 EUR'dur..

 5. LeuPay

  LeoPay

  Bu hizmet, aslında fiziksel bir kart gönderdiği için bu listedeki diğer hizmetlerden biraz farklıdır. Bu kartlardan birini veya daha fazlasını almak için KYC kontrolüne sahip olmanız gerekir. Bu basit kontrol yapıldıktan sonra, ücretsiz olarak iki kart alabilirsiniz. LeuPay ile ilgili iyi bir şey, 10 farklı para birimi sunmasıdır, bu nedenle daha sıradışı bir bölgedeki bir şeyin engelini kaldırmak istiyorsanız, bu kart dikkate değer. Bir başka harika satış noktası - LeuPay kartına para yüklemek AB sakinleri için ücretsiz ve başka bir yerde sadece% 2.

Sanal banka kartı nedir?

Sanal banka kartlarıyla ilgili güzel olan şey, sizi onaylamak için bir bankaya ihtiyacınız olmamasıdır. İlerlerken parayla ücretlendirdiğiniz için herhangi bir kredi kontrolü gerektirmez. Bu, sipariş verebileceğiniz ve e-posta adresinize anında teslim edebileceğiniz anlamına gelir.

Elinizde tuttuğunuz fiziksel bir plastik parçası olan fiziksel bir banka kartından farklı olarak, sanal bir ödeme kartı, kartınızda yazılı bulduğunuz önemli numaralardan başka bir şey değildir. Kart numarası, son kullanma tarihi ve genellikle fiziksel bir kartın arkasında bulunan CVV kodu, çevrimiçi alışveriş yapmak için ihtiyacınız olan tek şeydir.

Sanal kartlar, ABD doları, pound veya euro gibi farklı popüler dünya para birimlerinde sipariş edilebilir. Bu, belirli ülkelerdeki çevrimiçi mağazalardan satın almanıza olanak tanır. Daha da iyisi, ABD kablolu TV kanalları gibi bölge kısıtlamalı çevrimiçi hizmetler için ödeme yapmanıza olanak tanır.

Sanal kartlar iki farklı çeşitte gelir. Biri tekrar tekrar doldurulabilir, bu da kartı tekrar tekrar kullanmak istiyorsanız faydalıdır. İkincisi, yüklediğiniz tüm fonları harcadıktan sonra süresi dolan bir kerelik bir karttır.

Ne Kadar Kart

Kartınız için bir ABD adresi

Son olarak, bazı hizmetleri satın almak için bir ABD adresine ihtiyacınız olabilir. Bu durumda, check-out sırasında bir paket yönlendirme adresi kullanın.

Başlık resim kredisi: Paket / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me