ISS'nizden Nasıl Gizlenirsiniz?


İnternet servis sağlayıcınız (İSS) çevrimiçi etkinliğiniz hakkında her şeyi kolayca öğrenebilir eğer yeterince temkinli değilsen.

Çevrimiçi gezinirken anonim kalmak için sanal kimlik kartınızı İSS'nizden gizleyebilirsiniz..

Bu makalede, hakkında okuyabilirsiniz etkinliğinizi korumanıza yardımcı olan araçlar.

ISS'm Hakkımda Ne Biliyor??

İnternet Servis Sağlayıcınız çevrimiçi yaptığınız her şeyi bilir.

Sadece bu değil, tüm bu verileri de kaydediyorlar. Bu veriler, ziyaret ettiğiniz sitelerden aktarılan veriler, torrent kullanıyorsanız ve muhtemelen aklınıza gelebilecek başka her şeyi içerir.

Bazı ülkelerde, ISS'niz bu verilerle hiçbir şey yapmaz - ancak bu çok nadirdir!

Çoğu durumda, kullanıcıları analiz etmek ve verilerini satmak için kullanırlar..

Daha kötü durumlarda sizi hükümete satabilirler (veya verileri yayınlamaları istenebilir).

Ayrıca, torrent gibi yasadışı faaliyetler için şirketlere rapor verebilirler. Bu nedenle, okuyucularımızın verilerinizin güvenli kalmasını sağlamak için torrent için bir VPN kullanmasını öneririz. ISS'niz çevrimiçi olarak ne yaptığınızı göremediğinden, neleri torrent yaptığınızı göremiyorlar, yani yakalanmaktan endişe etmeden şovları canlandırabilirsiniz.

İnternet Faaliyetlerinizi İSS'nizden Gizleme

Artık ISS'nizin sizin hakkınızda bildiklerini biliyorsunuz - kelimenin tam anlamıyla çevrimiçi yaptığınız her şey.

İnternet faaliyetlerinizi İSS'nizden nasıl gizleyeceğinizi öğrenmenin zamanı geldi.

VPN kullanın

Bir VPN (Sanal Özel Ağ) genel ağ üzerinden şifreli bir ağ bağlantısı sağlar, bu nedenle IP adresinizi meraklı gözlerden korumak.VPN

ISS'nizi izlemeden ve çevrimiçi etkinliğinizi kaydetmeden, gizliliğinizi korumanın ve çevrimiçi olarak göz atmanın muhtemelen en güvenli yoludur.

Var ücretsiz VPN hizmetleri dışarıda, ama lütfen, unutmayın risk almaya değmeyebilirler, gelirleri sizi internette anonim ve güvenli tutmaya bağlı olmadığından.

ancak, Ödeme gerektiren VPN hizmetleri kesinlikle sizi güvende ve gizli tutacak, bir sözleşme onları bunu yapmak için.

Burada size gerçekten en iyisini sunmak için geniş bir seçimden seçtiğimiz en iyi vpn hizmetlerinin bir listesini görebilirsiniz.

Proxy kullanın

Proxy bir VPN'ye benzer, ancak yalnızca internet tarayıcı trafiğinizi korur.
vekil

ancak, proxy'lerin kullanımı genellikle yüzde yüz güvenli değildir. Proxy sunucunun sunucusu IP adresinizi ve proxy üzerinden geçen trafiği görebilir.

Herkese açık proxy'ler, tıpkı ücretsiz VPN'lerin güvenli olmadığı gibi hiç kimse onları çalıştırabildiğinden, yavaşlar ve proxy'yi çalıştıran operatöre güvenmek için herhangi bir nedeniniz yok.

Kamu vekilleri yerine, daha hızlı ve daha güvenli oldukları için özel vekil sunucuların kullanılması önerilir. Proxy'ler hakkında daha ayrıntılı bir analiz için Proxy Sunucu Kılavuzumuzu okuyun ve proxy'ler ile VPN'ler arasındaki farklar ve benzerlikler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tor ile göz atın

Tor farklı bir tarayıcıdır. Bağlantınızı birden çok düğüm üzerinden yönlendirerek çalışır.

Bu yüzden Tor - Soğan Yönlendirici olarak adlandırılır. Trafiğiniz soğan gibi birden fazla katmandan geçer.

Tamamen ücretsizdir ve internette gezinme aktivitelerinizi güvende tutar. Birçok kişi, gelişmiş güvenlik ve gizlilik için bir VPN ve Tor'u birlikte kullanır. bunu yapmak istiyorsanız, her hizmet Tor ile çalışmadığından bir Tor VPN'e ihtiyacınız olacak.

Ne yazık ki, bir VPN'den farklı olarak, yalnızca internet tarama etkinliklerinizi koruyacaktır. Ayrıca, internet hızlarınızı ciddi şekilde engelleyecektir..

ISS'niz Bilmeden Nasıl Torrent Yapılır

İnternetten içerik indirmek çok basit ve zararsız görünebilir ve bazen de, bir şey indirmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken güvenlik önlemleri vardır. Özellikle içerik sunmak için doğrudur. Kendi başına torrent yapmak yasadışı değildir. Ancak, ödemeden indirilmemesi gereken telif hakkıyla korunan materyaller vardır.İsimsiz Torrent

Telif hakkıyla korunan içeriği indirmekte sorun yaşayabilirsiniz ve IP adresinizi gizlemek için bir yöntem ve hizmet kullanarak kendinizi güvende tutabilmeniz için.

ProPrivacy.com'un yasadışı torrent veya yasadışı çevrimiçi etkinlikleri desteklemediğini veya teşvik etmediğini lütfen unutmayın. Bunun yerine ücretsiz yasal içerik indirmeyi teşvik ediyoruz ve ücretsiz olarak harika şeyler nerede bulacağınızla ilgileniyorsanız, ücretsiz yasal torrent siteleri hakkındaki bu makale sizin için altın madeni.

İSS'nizden Nasıl Gizlenir: Sonuç

İnternette ne yaparsanız yapın ISS'niz ve temel olarak herkes görebilir. Gizlemek isteyebileceğiniz şeyler var, yasadışı oldukları için veya onlarla ilgili özellikle yanlış bir şey olduğu için değil, tüm dünyanın bunu bilmesini istemiyorsunuz.ISS Sonuçlarınızdan Gizleme

İşte o zaman gizlilik hizmetleri yardımsever. En güvenli seçim kesinlikle ticari bir VPN hizmetidir, ancak, günümüzde internette güvenli ve gizli kalmanıza yardımcı olan diğer farklı hizmetler arasından seçim yapabilirsiniz..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me