Birkaç yılda bir teknoloji yeni olasılıklar getiriyor ve deneyimlerimizi hayatlarımıza aktarıyoruz. Bir sonraki büyük sınır, Nesnelerin interneti!


IoT büyüledi Amazon ve Google gibi büyük şirketler ve aynı zamanda yeni başlayanlar ve amatör mucitler. İlk iki grup, ürünlerinin reklamını yapmak için büyük çaba sarf ediyor, bu nedenle bu makale ikincisi hakkında.

Etraftaki en ilham verici Nesnelerin İnterneti Projelerinden bazılarını topladık. Bazıları ev yapımıdır ve kendiniz yapabilirsiniz, bazıları profesyonel ürünlerdir, ancak hepsi harika ve kontrol edilmeye değer.

Petcube

Fido'nun neyin peşinde olduğunu asla merak etmeyin! Petcube ile, evde değilken evcil hayvanınızı izleyebilir ve gerektiğinde etkileşime girebilirsiniz..Petcube

Eğitimin ortasındaysanız, zamanı geldiğinde ikramları dağıtmak için Petcube'u kullanın. Ünitenizi kullanarak evcil hayvanınızla onayı veya eylemlerini onayladığınızı (veya etmediğinizi!) Bildirebilirsiniz. Oynamak için dahili lazeri etkinleştirin veya kendiniz yapamadığınızda erkeğin en iyi arkadaşına göz atmak için bulut kayıt hizmetini kullanın.

Evde olmadığınızda bile evcil hayvanlarınız Petcube ile asla yalnız hissetmeyecek.

Bakış Saati

Günlerimiz zaman içinde dönüyor.Bakış Saati

Nereye gittiğimizi, ne yaptığımızı, kimi gördüğümüzü ve gelecek için nasıl plan yapacağımızı belirler. Bakış Saati, zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir. Gerektiğinde sizi uyaran ve gününüzü tam olarak nasıl geçirmeniz gerektiğini bilmenizi kolaylaştıran akıllı bir saat. Genel bir çalar saat veya zamanlayıcı olarak kullanılabilir. Ayrıca randevular ve etkinlikler hakkında hatırlatmalar gönderir. Evinizde bir kapı açıldığında veya havanın dışarıda ne olduğunu söyleyecektir.

Bilmeniz gerekenler ne olursa olsun, Bakış Saati size bir bakışta bilgi verebilir. Parlak ve renk kodlu tasarımı hiçbir zaman en değerli varlığınızı boşa harcamamanızı sağlar.

Revio

Impulse, standart alarmdan daha fazlasını yapan, yaklaşan bir motosiklet alarmıdır.Revio

Bir bisiklete dokunulduğunda uyarı gönderir, sahibine alarmı kapatma, bisikletlerini inceleme veya uyarıyı yetkililerle paylaşma şansı verir. Birisi bisiklete binerse, GPS özelliği onları izler. Impulse ayrıca sürüş sırasında sahibini korur. Bir kaza meydana gelirse, Impulse yardım için gönderir ve yetkililere durumlarını bildirir. Donanımın kurulumu kolaydır ve koltuğun altına gizlenebilir, bu yüzden hırsızları sürpriz bir şekilde yakalar.

İdeal Çalışma Alanı

Akıllı iş istasyonu Altizen ile tanışın.Altizen'den İdeal Çalışma Alanı

Her öğleden sonra öğle yemeğinden sonra sırt ağrısından veya uyanık kalmak için savaşmaktan yorulduysanız, çalışma pozisyonunuzu sorgulamanın zamanı geldi. Bir düğmeye dokunarak patronunuz için bu raporları hazırlarken oturmadan ayakta durmaya geçebilirsiniz..

İş istasyonu, etkinliğinizi izleyen ve gün boyunca kalori yakan yerleşik bir zekaya sahiptir. Kanınızın biraz daha hızlı pompalanması gerektiğini bildiğinde, iş istasyonunuz vesilesiyle yükselecektir. Biraz daha iyi durursunuz ve vücudunuz aktiviteyi takdir eder.

Spinn

Spinn gerçekten eşsiz bir kahve deneyimi sunar.Spinn Kahvesi

En sevdiğiniz barista'nın yaptığı her şeyi yapar. Fasulyeleri öğütür ve kahve, espresso ve kapuçino dahil olmak üzere çeşitli içecekler yapar. Ünite, WiFi bağlantılı olduğu için akıllı telefonunuz tarafından kontrol edilebilir ve sizin için her şeyi halleder. Dahili bir su filtresine sahiptir ve diğer otomatik kahve makinelerinin atıklarını ortadan kaldırır. Ayrıca Alexa ile de eşleştirilebilir.

Pahalı kafe çeşitlerinden daha iyi tadı daha hızlı bir fincan kahveye sahip bir sabah, şimdiye kadarki en iyi IoT gelişmelerinden biri olabilir.

Sevinç

Tüm değerli aile anılarınız farklı cihazlara dağılmış mı? Tabletteki düğün fotoğrafları, eski telefondaki çocukların doğum günü fotoğrafları ve dizüstü bilgisayarınızdaki son tatiliniz? Bu asla ulaşamayacağımız bir angarya.Sevinç

Artık tüm anılarınızı görsel olarak çarpıcı olan tek bir yerde düzenlemek kolaydır. Joy Fotoğraf Albümü, fotoğraflarınızı ve videolarınızı içe aktarır, güvenli bir şekilde yedekler ve ardından sizin için görüntülemesi ve paylaşması eğlenceli zevkli formalarda düzenler. Sosyal medya paylaşımının rahatlığı ile bir fotoğraf albümünün nostaljisine sahiptir..

Hepimizdeki duygusallar için görüntü depolama geleceği.

Droneseed

DroneSeed ağaçlandırmayı daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli hale getirmek için ticari ormanlarla birlikte çalışır.DroneSeed

Kendi türünde FAA onaylı tek hizmet onlar. Bir dron ekibi kullanarak, istilacı türler için ormanları püskürtebilir ve mevcut bitki örtüsünü koruyabilirler. Güvenilir işçiler ve tehlikeli manzara sıkıntısı nedeniyle, şu anda ihtiyaç duyulan ekosistemler üzerinde büyük ölçüde güçlü bir etkiye sahip olabilecek bir başarı olan yeni ağaçlar havalandırmak için teknoloji üzerinde çalışıyorlar. Ayrıca müşterilere ormancılığın geleceğinde gezinmelerine yardımcı olacak bilgiler sunuyor.

GymTrack

Gymtrack, spor salonu sahiplerine, üyelerin ekipmanlarını tam olarak nasıl kullandıklarını gösteren eyleme dönüştürülebilir veriler sağlar.GymTrack

Bu veriler gelecekte uygun ekipman satın alımlarını sağlamak için kullanılabilir ve az kullanılan veya popüler olmayan egzersiz ekipmanlarının daha hızlı değiştirilmesine olanak tanır. Spor salonu düzenleri, hangi makinelerin en popüler olduğunu bilerek iyileştirilebilir, böylece bekleme sürelerini de azaltır. Fitness işinde, müşteriyi elde tutmak zor olabilir. Ancak Gymtrack ile kullanıcılar, müşterilerinin istediklerini duyduklarından emin olabilirler. Bildirilen verileri özelleştirme özelliğiyle Gymtrack hayal kırıklığına uğratmayacak.

Foodini

Foodini hayal ettiğimiz gelecek.Foodini

Kullanıcıların taze malzemelerle yapılan gerçek yiyecekleri basmalarını sağlar. Henüz mevcut olmasa da, cihaz gıda hazırlama işleminin karmaşık ve zaman alıcı adımlarını yönetmeyi vaat ederek daha fazla insanın hayal kırıklığı olmadan evde pişirilmiş yemekler yapmasını sağlıyor. Fikir fütüristik ve faydalı olmaktan çok daha eğlenceli gibi görünse de, bu teknolojinin sayısız bireyin hayatını iyileştirmesi için fırsatlar var. Teknoloji, bulunmayan alanlara hayati beslenme sağlamak için kullanılabilir. Aşırı kıtlık olan bölgelerde, Foodini gibi gıda yazıcıları bir çözüm sunabilir.

En sevdiğiniz yemeği basma konsepti düşündüğünüzden daha yakın!

Samsara

Ulaşım filolarını kolayca yönetmenin ve değerlendirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Samsara, aradığınız sezgisel teknolojiye sahiptir. IoT ağ geçitleri, çevresel monitörler, kamera modülleri ve giriş modülleri seçenekleri, bağlanmanızı ve fethetmenizi sağlar.Samsara

En son filo izleme ağ geçidi, sensörleri, videoları ve uygulamaları kolaylıkla bağlamanızı sağlayan gerçek zamanlı GPS ve yüksek hızlı 4G LTE kablosuz bağlantı özelliğine sahiptir. Hareket halindeyken üretkenlik için yerleşik bir WiFi erişim noktasına sahiptir ve saatlerce hizmet için FMCSA sertifikalı ELD'dir.

Samsara Sürücü Uygulaması, herhangi bir modern Android veya iOS cihazında çalışarak kurulumu uygun hale getirir ve rekabetin sağlayamayacağı bağlantı fırsatları sunar.

ICON

Bunun yerine ICON Home'a ​​sahip olabileceğinizde kimin bir uşaka ihtiyacı var? Cihaz her eve anında bağlanır ve her büyüklükteki aileler için günlük üretkenliği ve güvenliği artırır.ICON Smarthome

Dokunmatik ekran arayüzü, hava durumu veya yaklaşan aile randevuları veya etkileşimleri olsun, size en çok ihtiyacınız olan bilgileri gösterecek şekilde programlanabilir. Birden çok takvimle senkronize edildiğinden bir randevuyu bir daha asla kaçırmayacaksınız.

ICON Home, iç ortamınızı kolaylıkla kontrol etmenizi sağlayarak günün her saatinde rahatlık sağlar. Ayrıca bir hareket sensörüne sahiptir ve optimum rahatlık için akıllı telefonunuz tarafından kontrol edilebilir.

Kittyo

Kediler yaramaz olabilir, ancak Kittyo ile tüylü kedilerinize ayak uydurabilirsiniz. Bu cihaz, başka bir odada, ofiste ya da hafta sonu için seyahat ederken, kedinizi izlemenize, konuşmanıza, oyun oynamanıza ve hatta kaydetmenize olanak tanır.Kittyo

Cihazı evinizdeki en uygun alana yerleştirin, ücretsiz uygulamayı indirin, WiFi'ye bağlanın ve hazırsınız. Akıllı telefonunuzu kullanarak kedi ikramları dağıtın, kedinizin çılgın masallarının videolarını kaydedin ve paylaşın, kedinizi meşgul etmek için bir lazeri kontrol edin ve daha fazlasını yapın. Ne sen ne de kedin bir daha asla sıkılmayacak.

Nello

Herhangi bir yerden bir şey sipariş etme ve ön kapınıza teslim etme yeteneği uygundur, ancak dairelerde yaşayanlar için şart değildir. Teslim edilecek kişide vızıldamak için evde değilseniz, bir sonraki tesise giderler. Gezegendeki en popüler teslimat hizmetlerinden bazılarıyla çalışan Nello yoksa.Nello

Akıllı telefonunuzu kullanarak interkom ünitenizi kontrol edebilir, kablosuz olarak ön kapıyı açabilir ve kapınızın önünde bekleyen paketlere gelebilirsiniz. Hırsızlık konusunda endişeleriniz varsa, ekleyebileceğiniz isteğe bağlı sigorta vardır. Apartman sakinleri nihayet güvenle sipariş verebilir.

Humavox

Humavox, akıllı telefonlar, kulaklıklar veya tıbbi cihazlar olsun, cihazlarımızı şarj etme yöntemimizi değiştiriyor. Ürünleri, asla pil tükenmemesi, şarj hayal kırıklığı ile başa çıkmamız veya teknik yeteneklerimiz nedeniyle şarj ile sınırlandırılmamamız gerektiği inancı etrafında tasarlanmıştır..Humavox

ETERNA kablosuz şarj platformu, en sevdiğiniz cihazı kablosuz olarak şarj etmek için radyo frekans dalgalarını kullanır. Ancak Humavox'u rakiplerden gerçekten farklı kılan, platformlarının şarj için hassas yerleştirme gerektirmemesidir..

Şarj işlemi daha doğal ve daha verimlidir.

Yaprak

Tarımın geleceği burada.YAPRAK

LEAF ile modern teknolojiyle çeşitli otlar, meyveler ve sebzeler yetiştirebilirsiniz. LEAF, her beceri seviyesine sahip bahçıvanın zararlı kimyasallar veya böcek ilaçları olmadan kendi ürünlerini büyütmelerine ve bu süreçte tasarruf etmelerine olanak tanıyan büyüyen bir kaptır. Hassas sıcaklık ve nem kontrolü ile bitkileriniz otomatik olarak büyür. Besin maddeleri otomatik olarak dozlanır ve LEAF'ı bir su kaynağına bağlayabilirsiniz. Garip kokuları önleyen bir karbon filtresi var ve akıllı telefonunuz her şeyi kontrol ediyor.

Daha önce gerçek ve sağlıklı yiyecekler yetiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Cue Spor Sensörü

Sporcular her zaman oyunlarını geliştirmenin yollarını ararlar ve Cue Sport Sensor ile bunu yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.Sporcu İstihbarat İşaret Spor Sensörü

Bu hafif ve uyumlu sensör kasklar, kafa bantları ve kafatası kapakları ile uyumludur. Verileri yakalar ve sporcuların trendleri ve iyileştirmeleri tanımlamalarına yardımcı olur, böylece kendilerinin en iyi sürümü haline gelebilirler.

Cue hızı, mesafeyi, vuruş konumunu, vuruş şiddetini ve daha fazlasını izler. Takım veya bireysel kullanım için idealdir ve futbol oyuncuları, hokey oyuncuları ve futbolcular için çalışır..

Sahada zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, Cue Sport Sensor yardımcı olabilir.

Yuktix IoT Platformu

Yuktix, IoT projeleriyle Hindistan'da tarımı değiştiriyor. Şebekeden bağımsız, güneş enerjili Otomatik Hava İstasyonu ve Hava Kalitesi İstasyonu kurulumları, mevcut büyüme koşullarını anlamak ve daha iyi ilerlemek için anında paylaşılan çeşitli verileri izlemek için 16 sensör kullanır.Yuktix

Veriler sensörler tarafından yakalanır, Yuktix cihazı aracılığıyla bir buluta iletilir ve sonra Yuktix uygulamasında görüntülenir. Sensörler, atmosfer sıcaklığı, nem, basınç, rüzgar hızı, toprak sıcaklığı ve ortam gürültüsü ile ilgili veri toplar.

Veriler son altı saat boyunca, son 24 saat için ortalama olarak veya geçen hafta için etkinleştirilecektir. İstasyon, görsel olarak izlenemeyen doğru tarım ölçümleri ve temsili sağlar ve nihai hasatın kalitesini artırır.

Kablosuz İvmeölçer

Damon Kohler'ın bu ayrıntılı eğitiminde birkaç XBees ve diğer birkaç aksesuarla kendi kablosuz ivmeölçerinizi oluşturabilirsiniz..Damon Kohler Kablosuz İvmeölçer

XBees'inizdeki ürün yazılımını yapılandırmanız ve yükseltmeniz ve ardından tüm bileşenleri birbirine bağlamanız gerekir. Birkaç Python kodu çalıştırdıktan sonra,.

Bir veya iki sorunla karşılaşırsanız kullanışlı olabilecek birkaç temel ipucunun yanı sıra bu eğiticideki tüm ayrıntıları bulacaksınız. İvmeölçerinizi ne için kullanacaksınız?

Spor Malzemeleri Sensörleri

Spor arenasında rekabete karşı üstünlük kazanmaya çalışırken, çoğu spor analitiğine yöneliyor.Illinois Üniversitesi Spor Aletleri Sensörleri

Oyuncular topun ve oyuncuların yaptığı her hareketi takip edebilmek ve analiz ederek koçluklarını geliştirebilir ve oyuncular çok yönlü iyileştirmeler yapabilirler. Oyuncuların ayakkabılarında ve oyun toplarında sensör kullanımı çekiş kazanıyor. Bu sensörler birkaç santimetre içerisindeki hareketi izleyebilir ve yörünge ve yönlendirmeyi karakterize edebilir.

Sensörler ile hala ilerleme için çok yer var, ancak geri bildirim ve heyecan umut vericiydi. Bir gün, spor ekipmanlarındaki sensörler yeni normal olabilir.

ABBIE Projesi

ABBIE, Harvard Üniversitesi'ndeki Wyss Enstitüsü'nde anafilaksinin erken tespiti ve tedavisi için otomatik bir cihaz geliştirmeyi amaçlayan bir projedir. Çoğu durumda, anafilaksi hızlı bir şekilde tedavi edilebilir ve ciddi komplikasyonlar ve hatta ölümden kaçınılabilir. Ancak bilinmeyen bir alerji vurursa veya epinefrin yoksa, sonuçlar ciddidir. ABBIE Projesi'nin amacı, anafilaksinin semptomlarını algılayan ve dünya çapında hayat kurtarabilecek bir kavram olan epinefrini otomatik olarak enjekte eden giyilebilir bir cihaz geliştirme hedefidir..Harvard Üniversitesi ABBIE Projesi

Teknoloji şu anda lisanslama için kullanılabilir ve anafilaksinin en erken aşamalarında nasıl tespit edileceğini daha iyi anlamak için daha derinlemesine araştırmalar yapılmaktadır..

Yönlü Anten Modülü

Yönlü Anten Modülü, akıllı ışın oluşturma özelliğine sahip mekanik olarak yönlendirilebilir bir antendir. Erken prototipler zaten tatmin ediciydi, ancak çalışmalarda birçok yükseltme var.Northeastern Üniversitesi Yönlü Anten Modülü

Modül, Fiziksel hareketini destekleyen ve yönlendiren mekanik bileşenlerle Tüm Arazi Robotlarına takılabilir. Birincil sürücü anten parametrelerinin kontrolünü sağlar. Genişletme modülü ZigBee, WiFi ve Bluetooth alıcı-vericileri ile uyumlu olacaktır. İdeal ekipmandan daha az olması nedeniyle erken prototiplerin kullanım kolaylığı ve sağlamlığı ile sınırlı olduğu belirtilmelidir, ancak gelecekteki modeller daha fazla umut vaat etmektedir. Anten ayrıca ticari cihazlardan 50 000'e kadar daha yüksek parazit altında iletişimde mükemmel.

Binalarda Akıllı Enerji

Manzaralar bir zamanlar sadece ağaçlardan ve tepelerden yapılmıştı, ancak şimdi mimari ile dolu manzaraları görmek daha yaygın ve bekleniyor.Binalarda Akıllı Enerji

Binaların artık dünyamızın doğa kadar olduğu ve her ikisinin de uyum içinde yaşamanın en iyi yolu akıllı enerji yaratmaktır. Bu deney, LEED altın sertifikalı yeşil ofis binasının gerçek verimliliğini şaşırtıcı sonuçlarla test etti. Çevreye dost olacak şekilde tasarlanan binalar, merkezi bina kontrollerine bağlı olarak standart binalardan daha fazla enerji kullanabilir. Verilerin burada nasıl yığınlandığını öğrenin.

IoT Place-Anywhere Ağ Bağlantısı Düğmesi

İşte size kendi “kolay” düğmenizle bırakacak eğlenceli bir proje.Familab Akıllı Düğme

Bir Amazon Dash Düğmesi sipariş etmeniz ve programlama için biraz zaman harcamanız gerekir. Kurulum, Amazon Alışveriş uygulamasını indirmeyi ve Dash Button menüsüne erişmeyi içerir. Bu, telefonunuzun düğmeyi bulmasına izin verir, ancak satın almak için hiçbir şey seçmez. Sadece telefonunuza bağlandığından emin olun. Ardından, Python ile birkaç kütüphane kurun. Kodu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bazıları yeni düğmelerini zamanlayıcı olarak veya ışıkları açıp kapatmak için kullanır.

Düşünebilir ve kodlayabilirseniz, düğmeniz bunu yapabilir!

10 $ DIY Wifi Akıllı Düğme

Yeni başlayanlar düşünülerek tasarlanmış bir IoT projesinde elinizi denemek ister misiniz??Basit IoT Şeyler tarafından DIY WiFi Akıllı Düğme

Bu DIY WiFi Akıllı Düğme kodlama veya lehimleme gerektirmez. Aynı zamanda inanılmaz derecede uygun fiyatlı. Bu Akıllı Düğme, akıllı telefon bildirimi, SMA, e-posta veya otomatik bir telefon görüşmesi gönderebilir;.

Öğreticiyi takip etmek kolaydır ve materyallerden araçlara ve bellenime kadar her şeyi sindirilebilir kısımlara ayırır. Bu yeni başlayanlar için mükemmel IoT projesidir. Güveninizi artıracak ve çabalarınız için göstereceğiniz eğlenceli şeyler olacak.

kavram

Bir ev sahibi olmak çok fazla sorumluluk içeriyor.kavram

Ancak mevcut durumunu izlemek için her zaman orada olmadığınızda, hiçbir şeyin çok yanlış gitmediğinden nasıl emin olabilirsiniz??

Notion ile evinizin mevcut durumunu daima bilirsiniz. Sensör, diğer ev güvenlik sistemlerinden daha fazlasını yapar. Sadece kapılar açıldığında bilgilendirilmek yerine, çocuklar evde yalnızken bir silah kasasının açılıp açılmadığını veya bir karbon monoksit alarmının çalındığını bilin. Aşırı hasar meydana gelmeden önce veya bir oda garip bir şekilde ılık veya soğuk hale gelirse su sızıntısı hakkında bilgi edinin.

Bu IoT cihazı, evinizi ve ailenizi çeşitli potansiyel felaketlerden koruyacak.

Saldırılabilir Ölçek

Sabah rutininize biraz mizah katmak istiyorum?Başlangıç ​​Durumuna Göre Hacklenebilir Ölçek

Bu eğitici, sizi teşvik etmek veya ekstra çörek yemek için sizi alay etmek için banyo tartısını nasıl hackleyeceğinizi öğretecektir. Bu, IoT dünyasına yeni başlayanlar için ideal bir projedir ve bir Wii denge kartı, bir Raspberry Pi ve bir çevrimiçi veri analizi platformu gerektirir.

Yarım saatten daha kısa sürer ve ölçeğinizi kısa mesajla istediğiniz şeyi söyleyecek şekilde programlayabilirsiniz. Yeni konuşan banyo teraziniz sayesinde kişisel antrenörünüzle bir sonraki randevunuzu iptal edebilirsiniz..

Dijital Tuşlar

Anahtarlarınızın sinir bozucu jingle-jangle'ına veda edin ve Dijital Tuşlara merhaba deyin.DigitalKeys

Bu teknoloji, herhangi bir kapıyı veya kilidi akıllı bir erişim noktasına dönüştürmenizi sağlar. Akıllı kilitler, SIM kartlar ve akıllı telefonunuzla kilidini açmanıza izin veren küçük modemlerle donatılmıştır. Hem rahatlığının hem de güvenlik faktörlerinin tadını çıkaracaksınız.

Dijital Tuşları ev, iş veya her ikisi için kullanmayı tercih ederseniz, hiç kimsenin anahtarınızın çalınan bir kopyasına sahip olmadığından ve akıllı telefonunuz olduğu sürece, her zaman hızlı ve kolay erişebileceğinizden emin olabilirsiniz. bir düzine anahtar güreşmek zorunda kalmadan varış noktanız.

den

Tekerleği yeniden icat etmenin bir anlamı olmadığını söylüyorlar, ancak bu durumda Den doğru olanı yaptı.den

Sıradan bir ev elemanı, ışık anahtarı aldılar ve evlerimizi aydınlatma konseptini yeniden keşfettiler. Anahtarları yalnızca akıllı telefonunuzla evde olmadığınızda kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda her bir anahtara bağlı verileri de izleyebilirsiniz. Bir ışığın ne kadar süre açık kaldığını, en son ne zaman açıldığını ve ne kadar güç kullandığını bilin. Işıklarınızı bir zamanlayıcıya da ayarlayabilirsiniz. Den ürünleriyle zaman kazanacak, enerji tasarrufu yapacak ve günlük rutininizi biraz daha kolaylaştıracaksınız.

Oyun Golf

Hafta sonu golf oyununuzu geliştirmeniz mi gerekiyor? Oyun Golf bunu gerçekleştirmek için IoT cihazı.Oyun Golf

Basitçe giysinize takın ve veri aktarımını izleyin. İstatistiklerinizi kaydetmek için akıllı telefonunuzu kullanmanız gerekmez, böylece veri ve telefon hayatından tasarruf edersiniz. Cihaz her çekimi kaydeder.

Çalmayı bitirdiğinizde, oyununuzun her parçasını yeni bir perspektiften görebilirsiniz. Etkileyici istatistiklerinizi dünyayla paylaşabilir veya oyununuzu hızlandırmak için bir eğitim kılavuzu olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla hemen yanınızda veya binlerce mil ötedeki ayrı parkurlarda yarışabilirsiniz.

Bu eğlenceli IoT cihazı, yeni bir seviyede golf oyununun tadını çıkarmanızı sağlayacak.

Measurence

Ölçüm, tuğla ve harç yerlerinin büyümesine yardımcı olmak için veriye dayalı bilgiler sağlar.Ölçüm Fişi

Beş dakika içinde veri toplayabilirsiniz. Yaya trafiğini izleyerek yeni perakende satış yerlerinin potansiyeli hakkında bilgi edinin ya da en yüksek katılım oranlarında hangi tür promosyonların getirildiğini öğrenin. Hava durumunun satışlarınız üzerinde bir etkiye sahip olup olmadığını veya en yoğun zaman aralıklarınızın dış trafikle eşleşip eşleşmediğini belirleyin.

Bu tür doğru veriler geçmişte bu kolaylık düzeyi ile mevcut değildi. İşletmenize Measurence ekleyerek, gerçek zamanlı olarak hangi fırsatları kaçırdığınızı görebilir ve trafiği ve kârınızı artırabilirsiniz..

Petzi

Petzi Treat Cam, yavrularınıza asla onlardan çok uzak olmadığınızı bildirmenin eğlenceli ve kolay bir yoludur.Petzi

Cihaz, ayrılık kaygısı olan hayvanlar için mükemmeldir. Akıllı telefonunuzu, yüksek kaliteli sesle evcil hayvanınızla anında konuşmak ve yakında evde olacağınızdan emin olmak için kullanın. Yaptıkları o sevimli şeyin ortasındalarsa, kaydetmek veya paylaşmak için hızlıca bir resim çekin. Eğer yokluğunda herhangi bir yıkıma neden olmadılarsa, Petzi Treat Launcher'dan bir muamele ile onları davranışları için ödüllendirin.

Bu IoT cihazı, orada olmasanız bile, hayvanınızın gününün bir parçası olmanın en iyi yoludur.

SmartSantander

Akıllı telefonlarımız, akıllı evlerimiz, akıllı arabalarımız var ... neden akıllı bir şehir olmasın?SmartSantander

SmartSantander konsepti test etmek için planı geliştirdi. Projenin vizyonu, dört ayrı yerde çeşitli teknolojileri test edecek 20.000 sensör içeriyor. Her deneysel tesis, kullanıcılar tarafından yeni uygulamaların geliştirilmesine ve IoT konseptinin yayılmasını sınırlayan teknik ve sosyal engellerin kaldırılmasına olanak sağlayacaktır..

Çoğu IoT projesi tek bir sonuca odaklanırken, SmartSantander IoT'nin geleceğini, halk tarafından daha yaygın olarak kabul edilmesini ve beklemesini sağlayarak değiştirmeyi umuyor.

Nesnelerin İnterneti Projesi

Günlerimiz teknoloji tarafından daha fazla yönlendirildikçe, birçoğu bir kırılma noktasına gittiğimizden korkuyor.Stanford Üniversitesi'nden Güvenli IoT

Güvenli Nesnelerin İnterneti Projesi, tehditleri tanımlayarak, planlayarak ve engelleyerek sınırlamayı umuyor. Proje, Stanford Üniversitesi, UC Berkeley ve Michigan Üniversitesi arasındaki ortak bir çabadır. Birlikte, büyük miktarda yeni veri akışını var olanla nasıl bütünleştireceklerini, kullanıcı güvenliğini nasıl koruyacaklarını ve koruyacaklarını ve her tür teknolojik altyapıya sahip olanlar için yeni IoT uygulamalarını nasıl erişilebilir hale getireceklerini öğrenmeye odaklanıyorlar..

Temel olarak, Nesnelerin Güvenli İnterneti Projesi önce geleceğe ulaşmaya ve hepimiz için harika bir yer olduğundan emin olmaya çalışıyor..

Güç-Etiketler

PowerTags, bağlı cihazları desteklemek için tasarlanmış uçtan uca bir IoT platformudur. Platform ağları yönetebilir ve hataları veya tehditleri izleyebilir. Sağlam bir yazılım, Gerçek Zamanlı Konum sistemi, üçüncü taraf IoT bağlantılı cihazlar veya sensörler kullanır ve aksi halde cihazlara web bağlantısı sağlar.Güç Etiketleri

Birden çok IoT cihazını bağlayarak çalışanlar daha verimli olabilir, işletmeler daha fazla korunabilir ve aileler daha senkronize olabilir. PowerTags, platformlarının kitle yaralanmaları sırasında hastaları bulmaya yardımcı olabileceği veya aksi takdirde dolaşacak veya kendilerine zarar verebilecek hastaları güvende tutabileceği sağlık endüstrisine odaklanmaktadır..

Energyly

Bir işletme olarak, enerji maliyetlerinizi ödemek sadece başka bir masraftır. Ama bu maliyeti% 30'a kadar düşürebilirseniz?Energyly

Energyly, son teknoloji donanımlarını, kullanıcı dostu analizlerini ve bir mobil uygulamasını kullanarak yapabileceğinizi söylüyor. Hangi makinelerin standart enerji tüketimi altında olduğunu ve hangilerinin kârınızı yediklerini öğreneceksiniz..

İşletmenizin hangi bölümlerinin en fazla enerjiyi kullandığını öğrendikten sonra, paradan tasarruf etme ve verimliliği artırma konusunda proaktif olabilirsiniz. Şirketinizin enerji ihtiyaçlarını anlamanıza yardımcı olacak gerçek zamanlı izleme, enerji maliyeti izleme ve geçmiş enerji verileriniz olacak.

Inventrom (Bolt IoT)

Bolt, işletmeler ve bireysel projeler için IoT çözümüdür.Cıvata IoT

İster ofiste ister dünyanın farklı yerlerinde olun, birden fazla cihazı kontrol etmenize ve verileri güvenli ve güvenli bir şekilde toplamanıza olanak tanıyan bir platformdur. Günlük görevleri geliştirmenize yardımcı olacak görselleştirme ve makine öğrenimi yoluyla bilgiler edineceksiniz.

Cıvata, yerleşik güvenlik önlemleri ile güvenlikle birlikte cihazlar ve bulutları arasında hızlı iletişim sağlar. Cıvata tamamen özelleştirilebilir, cihazlarınızı uygulamalar aracılığıyla kontrol etmenize izin verir ve bir düzine veya milyonlarca olsun, bağlandığınız cihaz sayısını hızlı bir şekilde artırmanıza izin verir.

Ploud.io

IoT projeleri, ailelerin günlük aktivitelerine nasıl katıldıkları da dahil olmak üzere her şeyi değiştiriyor.Ploud

dib akıllı bir ağ cihazıdır. Amacı, yüksek çözünürlüklü dijital içeriği çeşitli amaçlar için eğlendirmek ve yayınlamaktır. Ses tabanlı kişisel yardımını eviniz için kullanabilir veya Skype gibi canlı video konferans için kullanabilirsiniz. Cihaz ayrıca eğitim içeriği indirerek ve birden fazla ağ cihazını kablosuz internete bağlayarak çocukların ev ödevlerine yardımcı olabilir. Akış ve göz atmanın karmaşık modellerini anlayarak verileri yeniden dağıtan FLASH veya Ters CDN teknolojisine sahiptir..

dib kitleler için interneti yeniden tanımlıyor.

FarmX

FarmX sensörleri, sudan tasarruf etmek ve hasat verimini artırmak için toprak, bitki ve çevresel değişkenleri ölçer.FarmX

Üreticiler gerçek zamanlı mahsul stresi sağlayan erişilen verilerle güvenle sulayabilirler. Sistem, su ve gübre atıklarından kaçınarak ve işçilik maliyetlerini en aza indirerek kullanıcılardan tasarruf sağlayabilir. Ayrıca alanları uzaktan izleyerek zaman kazandırır, böylece yetiştiriciler ve çalışanlar zorunlu değildir. Tüm bu faktörler bir araya gelerek daha kaliteli bir ürün sunar. Gösterge tablosu sorunlu alanları vurgular ve her büyüme mevsiminden en iyi şekilde yararlanır. İndirilebilir uygulama, yetiştiricileri alanlarıyla sürekli temas halinde tutar.

Farmobile

IoT ve tarım, birbirinden ayrı görünen ama aslında birbirleri için mükemmel olan iki endüstridir.Farmobile

Farmobile, çiftçilerin birden fazla makineyi gerçek zamanlı olarak izlemelerine ve rakiplerinden daha fazla veri kaydetmelerine olanak tanır. Çiftçiler, ister tarlada olsun ister olmasın, etkinliği olduğu gibi izleyerek, operasyonel verimliliği artırabilir ve her yıl iyileştirmek için geçmiş çiftlik verilerini kullanabilirler. Çiftçiler ayrıca Elektronik Alan Kayıtlarına da sahiptir, bu nedenle verileri onaylanmış üçüncü taraf alıcılara satma hakkına sahiptirler.

Bu, Farmobile'e rakiplerine karşı kesin bir avantaj sağlar, çünkü çiftçiler zaten yaptıklarını yaparak yeni bir gelir akışı oluşturabilirler.

Semios

Semios, sadece meyve bahçeleri için geliştirilmiş bir IoT projesidir.Semios

Her ağacı ve meyvesini yönetmek ve korumak için kullanılır. Bir sensör ağı zararlıları, donları, hastalıkları ve sulama ihtiyaçlarını izler. Benzer sistemlerin aksine, Semios’un güçlü ağı, hemen hemen her yerde cihazlara izin verir, bu nedenle veri planlarını akılda tutmaya gerek yoktur. Sistemin en ilginç avantajlarından biri, güve zararlılarının gelişimini izleme yeteneğidir. Bu veriler, ne kadar sentetik feromonun salındığını belirlemeye yardımcı olarak, güvelerin üreme yeteneğini engeller. Bu, zararlıların sayısını minimumda tutar ve meyve bahçesini korumak için gereken böcek ilacı sayısını azaltır.

Hykso

IoT projelerinin spordaki olanakları yeni başlıyor.Hykso

Hykso, savaşçıların uygulamaları aracılığıyla eğitim sürelerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır, bu da eğitim savaşçılarının yumruk çıktılarını gerçek zamanlı olarak görüntülemelerini ve günlük, haftalık veya aylık ilerlemelerini ölçmelerini sağlar. Birlikte verilen delgi izleyicileri el hareketini saniyede 1.000 kez izleyebilir. Toplanan bu veriler, zımbaların sayısı, tipi ve hızı hakkında fikir verir. Kullanıcılar rekabette nerede durduklarını öğrenmek için hızlarını, yumruk sayısını ve yoğunluklarını diğer savaşçılarla karşılaştırabilir.

Oomnitza

Oomnitza, kullanıcıların başka hiçbir yazılımın yapamadığı gibi varlıkları yönetmesine olanak tanır.Oomnitza

Üçüncü taraf sağlayıcılarla entegre olduğundan, mevcut araçlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Varlık verilerini canlandırabilir ve akıllı telefonunuzdan yönetebilirsiniz. Yazılım üretkenliği artırır ve çalışma süresini en üst düzeye çıkarır. Yerleşik gösterge tablosu, kalıpları görmenizi ve varlıkları güvenle daha iyi yönetmenizi sağlar. Oomnitza ile çalışırken, BT çalışanları saatlerce korunan işçilikten tasarruf edebilir. Cihazlar da daha uzun süre dayanır ve kullanımı daha az maliyetlidir.

Şirketler Oomnitza ile daha hızlı çalışabilir, marjlarını genişletebilir ve zaman içinde gelirlerini artırabilir.

Flic

Flic, görevleri daha kolay hale getirmek için tasarlanmıştır.Flic

Binlerce cihazla uyumludur ve 10 saniyenin altında ayarlanabilir. Ayrıca pil değişimi olmadan iki yıla kadar dayanır. Flic düğmesine basit bir tıklama ile, ışıkları açıp kapamak, en sevdiğiniz müzikleri çalmak, bir servisi aramak veya telefonunuzu bulmak gibi düzinelerce eylemi tetikleyebilirsiniz. Düğmeler kablosuz ve hava koşullarına dayanıklıdır, bu nedenle hemen hemen her yerde kullanılabilir ve gerektiğinde hareket ettirilebilirler.

Herhangi bir evi daha akıllı ve verimli hale getirmenin basit ve uygun fiyatlı yoludur.

Şehir Darbesi

CityPulse yenilikçi akıllı şehir uygulamaları sunar.Şehir Darbesi

İnsanların İnterneti ve Nesnelerin İnterneti'ne entegre yaklaşımları, onlara benzer projelere göre bir avantaj sağladı. Toplanan bilgileri kullanarak CityPulse, şehirlerin operasyonel verimliliği artırmasına ve bilgileri vatandaşlarıyla etkin bir şekilde paylaşmasına ve hükümet hizmetlerini iyileştirmesine izin verir. Etkilenenler için yaşam kalitesi önemli ölçüde artırıldı. CityPulse, araştırmak ve öğrenmek için 100'ün üzerinde Akıllı Şehir Kullanımı vakası ve keşfedilecek birkaç rapor sunar. Proje, bilgi tabanlı bilgi işlem ve güvenilirlik testlerini kusursuz bir şekilde bir araya getiriyor.

Akıllı şehir verileri söz konusu olduğunda, CityPulse hepsini düşündü.

Nesnelerin İnterneti Cihaz ve Projeleri Özeti

İnternet değişiyor ve gelişiyor. Nesnelerin İnterneti muhtemelen bizim kuşağımızın göreceği en büyük değişiklik olacak. Yukarıda, size neler bekleyebileceğimiz konusunda ilham verdiğini ve eğittiğini umduğumuz bazı harika projeleri listeledik.!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me