Sezon 8 finali burada.

Fantezi destanının son serisini yayınlayacak kadar heyecanlıysanız, bu kılavuz Game of Thrones 8. sezon, 6. bölümü hızlı ve güvenli bir şekilde nasıl izleyeceğinizi gösteriyor.


Game of Thrones'un VPN ile engellemesini kaldırın

GoT'yi nasıl izleyeceğinizle ilgili adım adım kılavuzumuzu okumak için aşağı kaydırın.

NordVPN, Game of Thrones hayranlarına VPN aboneliklerinde% 75 indirim sunuyor, sadece aşağıdaki bağlantıyı tıklayıp kayıt olun.

NordVPN Game of Thrones için en iyi VPN'dir çünkü ucuz, son derece özel ve akış için hızlıdır.

GoT Sezon 8 Bölüm 6 bir VPN ile çevrimiçi akışı

Game of Thrones'u 5 dakikadan daha kısa bir sürede yayınlayabilirsiniz, sadece şu basit adımları izleyin:

  1. GoT'nin engellemesini kaldırmak için bir VPN'e abone olun, NordVPN'i öneririz - ultra hızlı sunucular, kullanıcı dostu yazılım ve GoT hayranları için% 75 indirim!
  2. VPN uygulamasını açın ve bir VPN sunucusu seçin, NordVPN'in dünya çapında adanmış P2P sunucuları vardır, tıklayın.
  3. Tercih ettiğiniz akış hizmetine veya torrent sitesine gidin.
  4. VPN çalışmalarınız kuruldu ve Game of Thrones'u çevrimiçi izlemeye hazırsınız!

Game of Thrones'u izlemek için neden bir VPN'e ihtiyacım var??

Game of Thrones için bir VPN kullanarak, akış sitelerinin engellemesini kaldırabilir ve güvenli ve güvenli bir şekilde torrent gönderebilirsiniz, bunun nedeni:

  • Ülkenizde bulunmayan web sitelerinin engellemesini kaldırın - Engellenen sitelere erişmek için VPN kullanma.
  • Bir VPN internet trafiğinizi şifreler - Bir VPN, internet servis sağlayıcınızın torrent kullandığınızı görmesini engeller.
  • Diğer torrent kullanıcılarının gerçek IP adresinizi görmesini engelleyin - GoT'yi izlerken veya torrent kullanırken verilerinizi koruyun ve anonim olun.

Kodi'de Taht Oyunları

Bir KODI kutusunda GoT sezon 8 finalini izlemek istiyorsanız, şanslısınız. Bu seçenekle GoT'yi izlemeyi tercih ederseniz bunun korsan olduğunu ve bu nedenle kendi sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın..

Çevrimiçi akış siteleri

GoT'un prömiyeri ile, korsan canlı akışlardaki şovu izlemek için sayısız seçeneğin mevcut olacağına şüphe yoktur. Web siteleri; Putlockers, GoMovies, Korsan Koyu, EZTV.

HBO - US (önerilen yöntem)

HBO, GoT Season Eight, Episode Six'in dünya çapında resmi prömiyerini 21:00 EST - 20:00 Central'da yayınlayacak. Yeni bölüm HBO'da yayınlanacak ve HBO Now ve HBO Go'da canlı yayınlanacak.

HBO'yu Amazon Fire Stick, Amazon Fire TV, Android TV, Xbox 360 ve Xbox One, Roku, Apple TV, Samsung akıllı TV'ler, iOS, Android ve Kodi'de aktarabilirsiniz.

Bir VPN ile Android ve iPhone kullanıcıları her yerde HBO ABD'nin engellemesini kaldırabilir!

Sky Atlantic - İngiltere

İngiltere'deki GoT finalinin 20 Mayıs Pazartesi günü saat 02.00'de Sky Atlantic'te yayınlanması bekleniyor. Daha sonra Pazartesi gecesi 20.00'de tekrarlanacak..

Now TV - İngiltere

Bir Sky UK abonesi değilseniz, Game of Thrones S8E6'yı izlemenin en iyi yolu bir NowTV kartı satın almak olacaktır. Artık TV Sky TV kanallarına gün, hafta veya ay geçiriyor. Bu çevrimiçi hizmet İngiltere dışında yaşayan ve Sky Atlantic'te GoT yayınını yapmak isteyen herkes için mükemmeldir..

FOX Vitrini - Foxtel Avustralya

Bir VPN kullanarak Avustralya'da gibi davranarak, FOX Showcase'de GoT'yi izlemek mümkündür. Foxtel 49 Avustralya Doları'na mal olan sadece Avustralya'ya ait bir abonelik hizmetidir. PC, Mac, Android, iPhone ve iPad dahil olmak üzere çoğu cihazda görüntülenebilir.

Bir VPN ile iPhone ve Android kullanıcıları hareket halindeyken GoT'nin engellemesini kaldırabilir!

Hotstar - Hindistan

GoT'yi Hindistan'da izlemek istiyorsanız, 20 Mayıs Pazartesi günü Hotstar veya Star World'de izleyebilirsiniz. TV şovunun ana dilinizde engelini kaldırmak için Hindistan'daki bir VPN sunucusuna bağlanmanız yeterlidir.

Game of Thrones 8.Sezon 6.?

GoT'nin sekiz sezon finalinin 20 Mayıs'ta ABD'de yayınlanması planlanıyor, 2020.

İngiltere'deki izleyiciler Sky'ın simulcast'inden yararlanabilir - yani Sky Atlantic'te ABD'de yayınlandığı zaman prömiyeri yapılacaktır. 20 Mayıs Pazartesi sabahı saat 2'de olması bekleniyor..

Bütün gece uyanık kalmak istemeyen İngiltere izleyicileri 20 Mayıs Pazartesi günü bölümün tekrar yayınlanmasını izleyebilecek.

Avustralya, 20 Mayıs Pazartesi günü FOX SHOWCASE'teki prömiyeri de görecek.

Engellemeyi kaldır GoT Season 8 Finale - Sonuç

20 Mayıs 2020'de Game of Thrones, son bölümünü dünya çapında çok sayıda kanalda yayınlıyor. Bu, bir VPN ile bir GoT akışını izlemenin çok sayıda yolu olduğu anlamına gelir.

Ana dilinizin ne olduğuna bağlı olarak, GoT'nin farklı bir sürümünü (İspanyolca, Fransızca, Almanca veya başka bir dilde) yayınlamak isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için, seçtiğiniz ülkede bir VPN sunucusuna bağlanın ve Game of Thrones'u gösteren yerel bir hizmet veya akış bulun.

Bir VPN ile herhangi bir yerde gibi davranabilir ve herhangi bir GoT S8E6 akışının engellemesini kaldırabilirsiniz!

Fotoğraf: Refluo / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me