Kodi medya oynatıcı, bilgisayarınızdaki tüm eğlence dosyalarını dizine ekleyebilir ve size tüm videolarınıza ve müziğinize erişmeniz için tek bir uygulama sağlayan merkezi bir kütüphane oluşturabilir. Kodi'ye internet üzerinden video akışı yapma olanağı eğlence seçeneklerinizi daha da genişletir.


Eklentiler, tüm bu ekstra eğlencelere erişmenizi sağlar. NowTV, Netflix veya HBO Now gibi premium bir eğlence hizmetine aboneliğiniz varsa, bu hesapları Kodi oynatıcınıza bağlayabilir ve bunlara oradan erişebilirsiniz. Her durumda, abonelik hizmetinizin Kodi üzerinden oynatılması için belirli bir eklentiye ihtiyacınız olacaktır.

En İyi Netflix VPN kılavuzumuza göz atın.

Kodi eklentilerini ararken dikkatli olun, çünkü bunların hepsi kurallara uymaz. Medya şirketleri ve hükümetler, bu videoların sahiplerinin izni olmadan telif hakkıyla korunan materyalleri ücretsiz olarak sunan eklentiler nedeniyle şu anda Kodi hakkında yakının altında çok ısınıyor.

Böylece Kodi'nin yasadışı olduğunu okuyabilirsiniz. Ancak, durum böyle değil. Yasadışılık bazı eklentilerden kaynaklanır.

ProPrivacy.com telif hakkı ihlallerini kınamaktadır. VPN'lerin konumunuzu başka bir ülkeye taklit etmek ve böylece coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelmek için kullanılabileceğinin farkında olsak da, birincil amaçları size çevrimiçi güvenlik ve gizlilik sağlamaktır. İlk ve en önemlisi, bu yüzden Kodi'de bir VPN kullanmanızı öneririz.

Aralık 2017'deki en iyi Kodi eklentileri listemizi okuyun. Daha önce bir eklenti yüklemediyseniz, bu incelemede görevle ilgili talimatları daha fazla okuyabilirsiniz..

Contents

ABD TV için En İyi Kodi Eklentileri

1. USTVŞimdi

USTVNow, bir dizi Amerikan TV kanalını kanalize eden bir abonelik hizmetidir. Bunlar CBS, NBC, Fox News ve ESPN'dir. Zaten bir USTVNow aboneliğiniz varsa, eklentiyi ilk başlattığınızda oturum açmanız yeterlidir. Aboneliğiniz yoksa, Kodi eklentisinden kaydolabilirsiniz. Şirket ücretsiz deneme sürümü sunuyor.

Akış Süper Kase 53 VPN ile CBS'de!

2. Film Emporium

Adından da anlaşılacağı gibi, Film Emporium filmler için harika bir kaynaktır. Bununla birlikte, bu eklenti aynı zamanda ana akım ABD ve İngiltere TV istasyonları da dahil olmak üzere birçok canlı akış içerir. Bu eklentiyi Dandy Media deposunda bulabilirsiniz.

3. SmoothStreams

SmoothStreams, büyük ABD spor yayın hizmetleri de dahil olmak üzere 50'den fazla kanal sunuyor. NFL, NBA ve MLB oyunları gibi spor etkinliklerinin canlı yayınlarının yanı sıra, uzman yayıncılara ve tüm büyük ABD TV ağlarına erişebilirsiniz.

İngiliz TV için En İyi Kodi Eklentileri

4. iPlayer

BBC, kaliteli programlamasıyla dünya çapında ünlüdür. BBC iPlayer'a erişerek tüm BBC kanallarını tarayıcınız üzerinden internet üzerinden izleyebilirsiniz. Bu eklenti iPlayer'ı Kodi'ye ekler. Kodi iPlayer, isteğe bağlı videolar ve kutulu setlerin yanı sıra BBC TV kanallarının canlı yayınlarından oluşan bir kütüphaneye erişmenizi sağlar.

5. İngiltere Türkleri

Bu eklenti, bir teknisyenin kendi oynatma listesine erişmenizi sağlar. Söz konusu dahi İngiltere'de yaşıyor, ancak Türkçe çıkarılıyor, bu yüzden video koleksiyonu esas olarak bu iki ülkeden geliyor. Video kütüphaneleri o kadar iyi kategorize edilmiştir ki, bu eklenti kamuoyu tarafından bir hit haline gelmiştir. Bu eklentiyi Cerebro TV Deposu'ndan alın.

Dünya TV için En İyi Kodi Eklentileri

6. Maverick TV

Bu eklenti ile dünyanın her yerinden canlı TV yayınları ve video akış hizmetleri elde edersiniz. Bu canlı akışların yanı sıra, sistem filmleri, belgeselleri ve fitness videolarını içeren geniş bir video kütüphanesine sahiptir. Bu hizmetin deposu Maverick TV web sitesinde bulunabilir.

7. StreamHub

StreamHub, dünyanın dört bir yanından canlı TV yayınlarına erişim sağlayan Mobdro'yu içeriyor. Bu kanallar, spor franchise kanalları ve HBO gibi ücretsiz ve premium TV hizmetlerini içerir. Bu sistemin, StreamHub olarak da adlandırılan kendi deposu vardır..

8. Ultra IPTV

Ultra IPTV, dünyanın dört bir yanından gelen internet akış hizmetlerini içerir. Kanal kütüphanesi, spor etkinliği akışı ve haber kanalları gibi uzman hizmetleri içerir. Sitede ayrıca birçok farklı dilde çok sayıda film kanalı ve şov var, bu nedenle evden uzaktaysanız, bu eklenti ile kendi dilinizde eğlence bulma şansınız var. Ultra IPTV'yi Cazlo deposundan edinebilirsiniz.

9. SkyNet

SkyNet, dünyanın dört bir yanından gelen canlı TV kanallarına erişim sağlayan başka bir kapsamlı kütüphanedir. Bu eklenti ayrıca filmler, şovlar ve belgeseller içeren isteğe bağlı eğlence videolarına erişim içerir. SkyNet eklentisine Maverick TV deposundan ulaşılabilir.

10. cCloud TV

cCloud TV bir eğlence kütüphanesi sunar. Aynı depoya paketlenmiş ilişkili bir eklentiye cCloud Live TV adı verilir. Dünyanın dört bir yanından gelen TV kanallarının canlı akışlarına erişmenizi sağlar. Bu eklentiyi Cazwall deposundan edinebilirsiniz.

11. Ultimate IPTV

Bu IPTV kanalları koleksiyonu, dünyanın her yerinden eğlenceye erişmenizi sağlar. Bu kanallar, çok çeşitli dillerde hem ücretsiz hem de ücretsiz TV kanallarını içerir. Bu eklenti sizi bu denizaşırı kanallara götürebilir, ancak sizi bölgesel kısıtlamalarından kurtaramaz. Bu eklentiyi Super Repository'den yükleyebilirsiniz.

Filmler için En İyi Kodi Eklentileri

12. BOB Serbest Bırakıldı

BOB Unlriched, BOB Unrestricted olarak da bilinir, uzun bir akış hizmetleri listesine erişim sağlar, ancak birçoğu BOB'un dolaşamadığı bir abonelik gerektirir. Bu nedenle, bu eklentiden en iyi şekilde yararlanmak için premium kanallara kaydolmanız gerekir. BOB Unleashed, Noobs ve Nerds deposunda mevcuttur.

13. Specto

Specto, aşağıda okuyabileceğiniz bir Exodus çatalıdır. Film veritabanı büyük bir cazibe ve Sky TV kanallarından videolar da var, ancak bu istasyonların canlı bir yayını yok. Eklenti, listelenen her video için alternatif kaynaklar için web'de arama yapar. Birini seçtiğinizde, menü size izlemeyi seçebileceğiniz seçeneklerin bir listesini verecektir..

14. Güvenlik Filmleri

Safehouse Movies temel faaliyetlerine sadık kalır ve filmleri listeler (diğer büyük Kodi eklentilerinin çoğu şovları ve canlı TV yayınlarını içerir). Bu eklentiye Dandy Media deposundan ulaşılabilir.

15. Budak Filmleri

Bu eklenti Bollywood filmleri için harika bir kaynaktır. Afrika'dan filmler ve Kore'den dramalar da dahil olmak üzere diğer çeşitli kaynaklardan muhteşem eğlence var..

16. TUZLAR (Tüm Kaynakları Akıtın)

"TUZLAR" anlamına gelir "tüm kaynakları yayınla." Bu film kategorisindeki eklentilerin çoğu gibi SALTS, popüler TV şovlarına ve dramalarına da erişmenizi sağlar. Bu eklenti Kodil deposundan edinilebilir.

17. F.U.B.A.R.

F.U.B.A.R. kütüphanesi, çocuk eğlencesi ve Bollywood filmleri gibi kategorilerle geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu harika bir film paketi. Eklentiyi Mucky Duck deposundan edinebilirsiniz.

18. Poseidon

Poseidon, Kodi'nin yıldızlarından biridir ve yeni Çıkış olarak selamlanır. Bu eklentiyi Kodil ve Noobs ve Nerds dahil olmak üzere bir dizi depodan edinebilirsiniz..

19. Çıkış

Çıkış, TVAddons.ag'daki destek mekanizması kapatılana kadar ağacın tepesindeydi. Artık Exodus eklentisini yükleyebilirsiniz, ancak seçtiğiniz videoların hiçbiri oynatılamaz. Feshedilmesine rağmen, Exodus hala Süper Depo ve Kodil aracılığıyla dağıtılıyor.

20. Sözleşme

Sözleşme, Exodus'un resmi yerine geçer. Ancak, bağlantılarının birçoğu, Exodus'un yerini alma yarışında Poseidon'a avantaj sağlayan barındırma sitelerinin kapatılmasıyla ortadan kaldırıldı. Sözleşme, Kodil ve XvBMC depolarından edinilebilir.

Spor için En İyi Kodi Eklentileri

21. Kurtuluş

Kurtuluş, futbol bağımlıları için özellikle iyi bir eklentidir. Sistemin menüsü İngiliz Premier Ligi için bir lig tablosu içeriyor ve son maçlardan çok sayıda önemli nokta var. Diğer kanallar sporla ilgili filmler ve şovlar sağlar. Kurtuluş sadece sporla ilgili değildir; ayrıca çocuk eğlenceleri, komediler, belgeseller ve mevsimsel programlama sunar.

22. Yükselen Gelgitler

Rising Tides, canlı spor etkinliklerine erişmek için iyi bir yerdir, ancak bunların çoğu yalnızca yayın kanalına abone olarak kullanılabilir. Bu eklentide listelenen kanallar arasında BT Sports, ESPN, Fox Sports ve Bein Sports bulunur. Bu eklentiyi Mulla Fabz deposundan edinebilirsiniz.

23. Elektra Kasası

Yükselen Gelgitler gibi, Elektra Vaults da canlı spor etkinliği akışlarına iyi bir erişim kaynağıdır. Bu eklenti sayesinde son maçların öne çıkan özellikleri de mevcut.

24. VidTime

VidTime, spor etkinliklerinin canlı akışlarına erişim sağlar ve hokey, basketbol ve UFC maçları için iyi bir kaynaktır. Eklenti canlı akışlarda uzman olsa da, kaydedilen maç özeti kütüphanesi de var.

25. Futbol Tekrarı

Futbol Tekrar futbol uzmanlaşmıştır. Bu eklenti maçların canlı buharlarını sağlamaz, ancak Premier Lig, Şampiyonlar Ligi, Almanya'nın Bundesliga ve İtalya'dan Serie A dahil olmak üzere kütüphanesinde etkileyici bir lig listesi var..

26. Halow Canlı TV

Halow, ücretsiz olarak erişebileceği canlı spor etkinlikleri akışlarına giden etkileyici bağlantı kütüphanesi ile hayranlarını cezbediyor. Bu eklentide spordan daha fazlası var, ancak kütüphane ayrıca çocuk eğlence, film ve daha fazlası için kanallar içeriyor. Halow ayrıca radyo kanalları içerir.

27. Spor Mani

Kodi'de eğlenceye erişim için ödeme yapmaktan memnunsanız, Sports Mania'ya bir göz atmalısınız. İngiltere için bu abonelik hizmeti size kesintisiz akış sağlar çünkü şirket sunucu kapasitesine ve video iletim teknolojisine büyük yatırım yapmıştır.

Müzik için En İyi Kodi Eklentileri

28. Bandicoot Videoları

Bandicoot Vids canlı etkinliklerin videoları konusunda uzmanlaşmıştır. Bu, olayların gerçekleştiği anda gerçek zamanlı olarak yayınlanması değil, sahne oyunları ve müzik konserleri gibi canlı performansların kayıtları anlamına gelir. Bunu söyledikten sonra, kanalın spor etkinliklerini de kapsayan canlı akışları var. Bu eklenti aynı zamanda klasik bir film kütüphanesine sahip, ancak son zamanlarda çıkan bir film.

29. MP3 Akışları

Bu, Super Repository'den alabileceğiniz bir müzik akışı eklentisidir. Kütüphane türe göre iyi endekslenir, bu da kendi çalma listenizi bir araya getirmenizi sağlar.

30. BeatZ

BeatZ, sizi sonsuza dek eğlendirecek çok büyük bir müzik kütüphanesine sahiptir. Bu müzik akışı eklentisi, Stream Army tarafından üretilen kendi deposundan geliyor.

31. Çılgın Oyuncu

Rave Player, DJ setlerinin ve mikslerinin farklı bir bölümüne sahip harika bir müzik kütüphanesine sahiptir. Uzun setler, bireysel melodileri seçmenize gerek kalmadan saatlerce devam edecek önceden karıştırılmış bir müzik akışı sağlar.

32. Müzik Kaynağı

Müzik Kaynağının birçok farklı müzikal eğlencesi vardır. Eklenti, video müzik kanallarının yanı sıra dijital müzik dosyalarının bulunduğu bir kütüphaneye erişim sağlar. Dijital radyo istasyonlarına eklenti ve akış DJ setleri aracılığıyla erişebilirsiniz.

33. Radyo Dinle

TuneIn popüler bir dijital müzik uygulaması. Bu eklenti, hizmeti Kodi içinden sunar. Kodi üzerinden sisteme erişmek için bir TuneIn hesabınızın olması gerekir. Ancak, ücretsiz bir hesap alabilirsiniz.

Anime için En İyi Kodi Eklentileri

34. AnimeGo

AnimeGo, Japon animasyonunun harika bir kaynağıdır. Eklenti, filmlere ve animasyonlu dizilere erişim sağlar. AnimeGo kaynakları iyi aktarım hızları sunar.

35. AnimeFTW.tv

Bu anime eklentisinin AnimeGo'dan daha büyük bir kütüphanesi var, bu yüzden anime ve manga'nın büyük bir hayranıysanız, bu muhtemelen sizin için daha iyi bir seçimdir.

36. KissAnime

KissAnime, Kodi anime eklentileri arasında en iyi köpektir. AnimeGo 500 unvanı, AnimeFTW.tv ise 700'ü var. KissAnime'in 6.000'den fazla oyunu var. KissAnime sürekli güncellenir, bu nedenle çağdaş eğlence her zaman kullanılabilir ve daha eski başlıklar.

Çocuklar İçin En İyi Kodi Eklentileri

37. Çizgi Film Palyaço

Karikatürler Palyaçosu, Süper Depo ve Kodil'den edinilebilir. Bu eklenti sadece iyi bir çizgi film kaynağı değil, aynı zamanda çocuklarınızı ekrana yapıştırmak için filmler ve çocuk şovları da var.

38. Çizgi Filmler

Çocuklar için çizgi filmlere odaklanır. Kütüphane klasikleri, dizileri ve filmleri içerir. Bu Kodi eklentisine Noobs ve Nerds deposundan erişebilirsiniz.

39. Nickelodeon ve Nickelodeon Jr

Nickelodeon ve Nickelodeon Jr, çok popüler çocuk TV istasyonlarıdır. Bu eklenti sayesinde, bu iki kablolu TV kanalı artık Kodi'de.

40. Çizgi Film HD

Cartoon HD, klasik çocuk eğlencesi ile birlikte eğitim materyallerini içeren harika bir kütüphaneye sahiptir. Bu eklenti iyi korunur ve kötü bağlantılar içermez. Servise Xunity Talk deposu üzerinden erişebilirsiniz.

41. Süper Çizgi Film Kodi

Super Cartoons Kodi, mükemmel Dandy Media'nın bir ürünüdür ve şirketin kendi deposundan edinilebilir. Bu eklentinin gezinme yapısı kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece çocuklarınız kontrolleri yönetebilir ve video seçebilir.

Belgeseller için En İyi Kodi Eklentileri

42. Brettus Belgeselleri

Gerçek videoları tercih ederseniz, yüzlerce belgeselden oluşan bu kütüphane size düşünce için bolca yiyecek verecektir. Bu Kodi eklentisi, iyi kategorize edilmiş kütüphanesi ve güvenilir bağlantıları ile sadık bir takipçi grubu kazanmasıyla uzun zamandır var..

43. Decado Belgeselleri

Bu belgeseller için bir başka harika kaynak. Birçok eğlence eklentisinde olduğu gibi, Decado Documentaries de YouTube'u kaynaklarından biri olarak kullanıyor. Bu nedenle, bu sistemi kullanabilmek için YouTube eklentisinin yüklü olması gerekir. Bu ve diğer destekleyici eklentiler, Decado Belgeselleriyle birlikte otomatik olarak yüklenecektir. Bu eklenti Süper Depo'dan ve ayrıca Kodil'den edinilebilir.

44. Aksiyon Filmleri

Films For Action eklentisi, 2.500'den fazla film ve belgeselden oluşan bir kütüphaneye erişim sağlar. Bu filmlerin kaynakları, dünyayı değiştirmeye yardımcı olmak için bir nedeni vurgulamak isteyen baskı grupları ve eylemcilerdir. Bu reklamı varsayılan Kodi deposundan yükleyebilirsiniz.

45. NASA Kodi Eklentisi

NASA, hem misyonunu halka açıklamak hem de keşif ve araştırmanın sonucu olarak birçok video çıkışı üretiyor. Bu videonun çoğu bu Kodi eklentisi aracılığıyla herkes tarafından görüntülenebilir. Videoya ek olarak, eklenti uydu görüntülerinin canlı akışlarına erişir. Bu eklenti varsayılan Kodi deposunda bulunur.

Premium Kanallar için En İyi Kodi Eklentileri

46. ​​Nemesis Kodi eklentileri

Nemesis, Real-Debrid adlı bir sistem aracılığıyla torrentler de dahil olmak üzere çeşitli video kaynaklarını kullanan ücretli bir hizmettir. Videolar yüksek kaliteli 4K biçiminde mevcuttur ve yüksek hızlarda sunulur. Bu eklenti aracılığıyla sunulan içerik, filmleri, şovları, anime, çizgi filmleri, sesli kitapları ve yetişkinlere uygun materyalleri içerir. Torrent kullanırken bir VPN kullanma hakkında daha fazla bilgi için torrent siteleri için en iyi VPN'imize göz atın.

47. Vader Akarsu

Vader Streams, premium kanallar sunan birinci sınıf bir hizmettir. Bunlar HBO, Hulu ve AMC HD'dir. Genellikle görüntüleme başına ödeme gerektiren spor etkinlikleri de Vader Streams eklenti aboneliği ücretine dahildir.

48. UFC Finest / Planet MMA

Planet MMA, UFC Finest'in yeni adıdır. Görüntüleme başına ödeme eklentisi canlı UFC dövüşleri sunar ve ayrıca savaşçı profilleri, geçmiş dövüşler, belgeseller ve UFC ile ilgili eğlence kütüphanesini içerir. Bu eklentiye Ares Projesi'nin Sihirli deposu aracılığıyla erişilebilir.

49. Spor Erişimi

Bu eklentiyi kullanmak için bir abonelik ücreti ödemeniz gerekiyor ve şirket sadece Bitcoin kabul ediyor. Ancak, bu ücret size NBA ve NHL oyunları da dahil olmak üzere canlı etkinliklere ve dünyanın dört bir yanından futbol maçlarına erişmenizi sağlayacaktır..

50. Film TV'de

Bu, tarayıcılar aracılığıyla abonelere gönderilen İngiltere merkezli bir film kütüphanesidir: Eklenti sayesinde Kodi aracılığıyla da erişebilirsiniz. Eklentiyi akışa almak için FilmOn TV'de bir hesap açmanız gerekiyor. Bu eklentiye Cazwall deposundan erişebilirsiniz.

Kodi Eklentileri Nasıl Yüklenir

Eklenti almanın üç farklı yolu vardır. Bir eklenti zip dosyası veya bir havuz zip dosyası indirebilir veya bir depoya web üzerinden bağlanabilirsiniz. Her birini yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

Zip Dosyasıyla Eklenti Yükleme

Bir eklenti arayışınız bir zip dosyası indirmeye başlarsa, dosyayı Kodi'ye yüklemeniz gerekir. Destekleyici programlar da yükleyebilen tek bir eklenti, kelimesi olan bir dosyada bulunur "Eklenti" adının başında. Bir havuzda birçok eklenti bulunur ve adı şu kelimeyle başlar "depo."

Adım bir

Zip dosyasının indirildiği dizini not edin.

İkinci adım

Kodi'yi açın ve tıklayın Eklenti ana ekranın yan menüsünde. Eklenti Tarayıcısına ulaşmak için Eklentiler ekranının sol üst köşesindeki açık kutu sembolüne tıklayın.

Kodi Eklentileri Tarayıcı erişimi

Adım üç

Tıklamak Zip'ten yükle. İndirilen dosyayı seçmek için dizin yapınızda gezinin.

Zip dosyasından Kodi yükleme eklentisi

Tıklayın tamam.

Zip dosyası bir eklentiyse, şimdi eklentiyi yükleyecektir. Bir havuzsa, eklentiyi depodan yüklemeniz gerekir (aşağıya bakın).

Web Adresinden Eklenti Yükleme

Adım bir

Kodi'nin ana akışının sol üst köşesindeki dişli çark simgesine basın. Bu sizi ayarlar sayfasına götürür.

Kodi Ayarları erişimi

İkinci adım

Tıkla Dosya Yöneticisi ikon.

Kodi Dosya Yöneticisi erişimi

Adım üç

Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle.

Kodi kaynak ekle

Adım dört

Kaynak ekle ekranındaki ilgili kelimeye tıklayın ve deponun URL'sini yazın. Bu ile başlamalı "http: //" veya "https: //" ve bir eğik çizgi olmalıdır ("/") adresin sonunda.

Kodi kaynak sayfa ekle

Tıklayın tamam.

Beşinci Adım

Bağlantı için bir ad girin ve tıklayın tamam.

Bağlantı kurulumundan Kodi deposu

Altıncı Adım

Kodi'nin ana ekranına geri dönmek için Escape düğmesine iki kez basın. Tıklamak Eklenti yan menüde.

Kodi Eklentileri menü öğesi

Menünün sol üst köşesindeki açık kutu sembolüne tıklayın.

Yedinci Adım

seçmek Zip dosyasından yükle Eklenti Tarayıcısında. Dosya Yöneticisi'nde ayarladığınız bağlantıyı seçin ve tamam.

Kodi bir depo yüklemek

Şimdi, eklentiyi sisteme yeni açtığınız depodan yüklemeniz gerekiyor.

Bir Depodan Yükleme ve Eklenti

Adım bir

Eklenti Tarayıcısında, Depodan yükle.

Kodi Eklentileri Depodan tarayıcı yükleme

Bu size kullanılabilir depoların bir listesini sunacaktır - hem bağlantılar yoluyla sağlananlar hem de zip dosyalarından yüklenmiş olanlar.

İkinci adım

Yüklemek istediğiniz eklentiyi içeren havuzu tıklayın. Eklenti türlerinin bir listesi sunulacak.

Kodi veri havuzu dizini

Adım üç

Kullanılabilir eklentiler listesinde ilerleyin. İstediğiniz birini tıklayın.

Kodi depodan eklenti seçme

Adım dört

Basın Yüklemek ayrıntılar ekranında.

Kodi kurulum eklentisi

Çoğu eklenti ek programlar gerektirir; bir sonraki ekranda bunlar hakkında size bilgi verilecektir. Tıklamak tamam devam etmek.

Bir dizi mesaj size her bir elemanın kurulduğunu söyleyecektir.

Sonuç

Eklentiler Kodi'yi çok daha ilginç hale getiriyor. Size dünyanın her yerinden eğlence getirebilirler. Ancak, birçok kanal kısıtlanmıştır, böylece yalnızca her hizmetin bulunduğu ülkelerdeki kişilerin bunlara erişmesine izin verilir.

Bir Sanal Özel Ağ (VPN) yükleyerek bu bölgesel kısıtlamaları aşabilirsiniz. VPN bir konum seçmenize izin verir. Bir kez açtığınızda, konumunuzu kontrol eden herkes seçtiğiniz ülkede olduğunuzu düşünecektir. Bu hile, yalnızca diğer ülkelerde bulunan tüm kanallara erişmenizi sağlar. Bu teknoloji hakkında daha fazla bilgi için en iyi Kodi VPN kılavuzumuza göz atın.

Eğlence ufuklarınızı genişletmek için bir VPN'yi Kodi ile birleştirin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me