ABD ve İngiltere dışında mı yaşıyorsunuz? Amerikan NFL 16. Hafta Playofflarını izlemek ister misiniz? NFL için bir VPN kullanarak bu yıl tüm tatil sezonu NFL oyunlarının engellemesini kaldırabilir ve yayınlayabilirsiniz.!


nfl online yılbaşı nasıl izlenir

ABD dışından NFL Hafta 16 akışları gerçekleştirmek çok kolay - bir VPN'iniz varsa!

Bir VPN (Sanal Özel Ağ), genellikle ABD dışında engellenen NFL oyunlarının coğrafi kısıtlı akışlarına erişmenizi sağlar. Bu Noel NFL oyunlarını yayınlamak için tek gereksinim, HD olarak akabilen hızlı bir VPN'dir. Başlayalım...

NFL Hafta 16 Playoffları çevrimiçi nasıl izlenir

  1. En iyi VPN hizmetleri listemizden bir VPN sağlayıcısı seçin. Aceleniz varsa NordVPN'i tavsiye ederim çünkü NFL'yi izlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
  2. ABD veya İngiltere'de bulunan bir VPN sunucusuna bağlanın (bu size NFL akışı için ihtiyacınız olan ABD veya İngiltere IP adresini verecektir).
  3. İngiltere Sky Sports'a geçici erişim için ödeme yapmak üzere SkySports İngiltere veya NowTV'ye gidin. (NowTV gün, hafta veya ay SkySports'a geçer). Veya bir ABD akışını izlemek istiyorsanız CBC, FOX, ESPN veya NFL ağına gidin.
  4. Çalışan bir ödeme yöntemi bulma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, sanal banka kartı kullanma kılavuzumuza göz atın. Ancak, NowTV çevrimiçi hediye kartları satmaktadır - bu nedenle Sky TV UK'ye sorunsuz bir şekilde kaydolabilirsiniz. Aynı şey SlingTV için de geçerlidir (CBC, FOX Sports, Pazar gecesi oyunları için NBC ve ESPN'yi gösterir) - Hediye kartı Walmart çevrimiçi olarak satın alınabilir ve e-posta ile teslim edilir!
  5. Artık bir NowTV veya Sling TV aboneliğiniz olduğuna göre, tek yapmanız gereken NFL Playoff'ları her çevrimiçi izlemek istediğinizde bir İngiltere veya ABD VPN sunucusuna bağlanmayı unutmayın.!

Bu Noel NFL Playoffları nasıl akar

Sky Sports'da NFL akışı

Sky Sports UK 16. Hafta playoff oyunlarından ikisini gösterecek:

  • 24 Aralık Pazartesi: Kansas City Chiefs, Seattle Seahawks'ta (1.10, Sky Sports'ta canlı)

  • 25 Aralık Salı: Denver Broncos Oakland Raiders'da (01:00, Sky Sports'ta canlı)

Zaten bir Sky Sports aboneliğiniz varsa - ancak İngiltere'yi ziyaret eden ailenin dışında veya Xmas tatilinde olacaksanız - İngiltere'de olduğu gibi davranmak için bir VPN kullanabilirsiniz. İngiltere'deki bir VPN sunucusuna bağlanır bağlanmaz NFL oyunlarını evdeymiş gibi izlemek için normal Sky Sports hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Aboneliğiniz yoksa NowTV'yi öneriyoruz...

NowTV ile NFL'yi çevrimiçi izleyin

NowTV, Sky Sports UK'ye erişim satıyor. NowTV ile ilgili en güzel şey, bir gün, hafta veya aylık geçiş satın alabilmenizdir. Bu, isterseniz sadece iki playoff maçını izlemek için ödeme yapabileceğiniz anlamına gelir. NowTV ile ilgili harika olan şey, çevrimiçi hediye çeki satın almanın mümkün olmasıdır. Bu, İngiltere'de kayıtlı bir kredi veya banka kartına gerek kalmadan erişim sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

NowTV bir günlük geçiş için sadece 7,99 £ 'dan başlıyor. Aylık abonelik fiyatları 33.99 £ 'dır - bu size 10 kanala erişmenizi sağlar. İyi haber şu ki, satın almak da mümkün "Mobil Ay Kartı" 5,99 £ karşılığında bu, tek bir mobil cihazda dört Sky Sports İngiltere kanalına erişmenizi sağlar.

Gökyüzü ay geçiş arayüzü

SFL TV'de NFL izleyin

Mümkün olduğunca fazla NFL eylemi izlemek istiyorsanız, CBS, FOX Sports, ESPN ve NBC'ye (Pazar gecesi oyunları için) erişmeniz gerekir. Tüm bu oyunları izlemenin en iyi yolu, yalnızca ABD TV yayın hizmeti SlingTV'ye abone olmaktır.

SlingTV mavi kartının ücreti aylık 25 dolar ve çok sayıda NFL playoff oyununa erişim sağlıyor. İyi haber şu ki Walmart, SlingTV için çevrimiçi kuponlar satıyor, bu da bir ABD VPN sunucusuna bağlandıktan sonra abonelik için ödeme yaparken sorun yaşamamanız gerektiği anlamına geliyor..

ABD'de geçerli bir kablolu TV aboneliğim zaten var

ABD'de ikamet ediyorsanız ve kablolu TV aboneliği için geçerli bir girişiniz varsa bir VPN ile giriş yapabilirsiniz. ABD'yi bir Noel tatili sırasında terk ettiğinizde, coğrafi kısıtlamalar sizi evinizden TV izlemenizi engelleyecektir. İyi haber şu ki, normal TV portalınıza giriş yapmak için ABD'deki bir VPN sunucusuna bağlanabilirsiniz!

Bir VPN hizmetine abone olun, bir ABD sunucusuna bağlanın ve akış yapmak istediğiniz siteye gidin - geçerli ABD kablolu TV kimlik bilgilerinizi kullanarak giriş yapabilirsiniz! Basit!

Stream NFL Online: SSS

Bir VPN NFL oyunlarını canlı yayınlamama nasıl izin veriyor??

Bir VPN, farklı bir ülkede gibi davranmanıza izin verir. Bir VPN sunucusuna bağlanır bağlanmaz gerçek konumunuz (nerede olursa olsun) gizlenir. Bir VPN hizmeti, dünyanın herhangi bir yerinde bir IP adresi sağlayabilir. İngiltere veya ABD'deki bir sunucuya bağlanarak gerçek bir İngiliz veya Amerikan sakini gibi görünüyorsunuz. Bu, genellikle bu bölgelerin dışında engellenen TV akışlarını izleyebileceğiniz anlamına gelir!

16. hafta nedir NFL Playofflar Programı??

NFL hayranları bu tatil sezonunda bir tedavi için varlar. İşte tüm maçların tam bir programı:

NFL Programı

Dünyanın dört bir yanından gelen NFL hayranları, coğrafi kısıtlamaları kolayca atlamak ve playoff oyunlarını yayınlamak için bir VPN kullanabilir. NFL'yi izlemek için bir VPN'in nasıl kullanılacağı hakkında herhangi bir sorunuz varsa aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

ProPrivacy.com telif hakkı ihlaline göz yummaz. VPN'lerin konumunuzu başka bir ülkeye taklit etmek ve böylece coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelmek için kullanılabileceğinin farkında olsak da, birincil amaçları size çevrimiçi güvenlik ve gizlilik sağlamaktır. Her şeyden önce, bu yüzden bir VPN kullanmanızı öneririz.

Fotoğraf: Nomad_Soul /Shutterstock.com, Maridav / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me