Almanya dışında yaşayan birçok insan Alman hizmetlerini ve web sitelerini kullanmakla büyük ilgi duyuyor. Kısıtlı Alman web sitelerine erişmek için bir Alman IP adresine ihtiyacınız var. VPN'ler Almanya'da bulunan sunucuları kullanmanıza izin verir, bu size bir Alman IP adresi verir.

Bunun da ötesinde, VPN istemci yazılımı tüm verilerinizi sunuculara ve sunuculardan geçerken şifreler. Bu, ISS'nizin, hükümetinizin, ev sahibinizin veya işvereninizin hangi siteleri ziyaret ettiğinizi göremeyeceği anlamına gelir. Siz göz atarken gizlilik ve anonimlik!

Aynı şekilde, tatilde bir Alman vatandaşıysanız, Almanya'daki web sitelerinin engellemesini kaldırmak isteyebilirsiniz. Güvenilir bir VPN hizmeti ile, tüm bu kısıtlı Alman web sitelerinin engellemesini kaldırmak için konumunuzu Almanya içinde sahtecilik yapabilirsiniz.

Alman IP Adresi için En İyi VPN

 1. ExpressVPN - Test ettiğimiz en hızlı VPN, her alanda inanılmaz hizmetle her şeyin engelini kaldırıyor
 2. NordVPN - Çok iyi değeri ve uygun fiyatı ile büyük marka
 3. Tamponlanmış
 4. IPVanish
 5. VPNArea

Alman IP adresi nasıl alınır

Bir Alman IP adresi ayarlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Bu kılavuzdaki VPN'lerden birine abone olun. Bir Alman IP almak için ExpressVPN'i şiddetle tavsiye ediyoruz, ancak bu kılavuza işi mükemmel bir şekilde yapacak olan dört tane daha birinci sınıf VPN hizmeti koyduk.
 2. VPN'nin istemci yazılımını indirin ve yükleyin.
 3. Almanya'da bulunan bir VPN sunucusuna bağlanma.
 4. Erişmek istediğiniz Almanca web sitesine gidin.
 5. Arkanıza yaslanın ve yeni edinilen Alman IP adresiniz sayesinde istediğiniz kadar Alman web sitesine sınırsız erişimin tadını çıkarın.

Bir VPN seçin ve İstemci Yazılımlarını İndirin

expressvpn uygulama platformları


Alman IP adresi almak için önerilen VPN'lerimize iyi bir göz attıktan sonra, favori sağlayıcınızın web sitesine tıklamanız gerekir..

Bu yazılım tüm popüler platformlar için mevcuttur ve ExpressVPN ile 3 farklı cihaza yüklemenize izin verilir. VPN'niz için aylık ödeme yapmak, yıllık ödeme yapmaktan daha pahalıya mal olacaktır. Bu nedenle, paranız varsa (ve yıl boyunca VPN'nizi kullanmayı planlıyorsanız) bir seferde bir yıl boyunca ödeme yapmak en iyisidir.

Abone olduktan sonra VPN'nin istemci yazılımını indirmenize izin verilecektir. Yazılım her zaman çok hızlı indirilir ve kurulumu kolaydır, sadece platformunuz için doğru indirmeyi seçtiğinizden emin olun..

OpenVPN protokolünü seçtiğinizden emin olun

ProPrivacy olarak OpenVPN şifrelemesini öneririz. OpenVPN düzgün bir şekilde güvende kalmanızı sağlayacak sağlam bir VPN şifreleme protokolüdür, bu yüzden lütfen VPN'niz menüsünden seçin. Coğrafi olarak engellenen bazı içeriklerin yayınlanması, telif hakkını ihlal ettiği için yasa dışıdır. Bununla birlikte, OpenVPN ile, telif hakkıyla korunan materyali görüntülemeyi seçseniz bile güvende olacaksınız - ancak bunu açıkça göz ardı edemesek de.

Ayrıca, bu aşamada (veya başka bir) herhangi bir sorun yaşarsanız, VPN sağlayıcınız çok hızlı bir şekilde çözebilir. Bu kılavuzdaki birinci sınıf VPN'lerin hepsinde harika müşteri destek ekipleri var - bu yüzden onlarla iletişime geçin (veya ProPrivacy.com adresinden bize ulaşın - size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız).

Almanya'daki VPN sunucularınızdan birine bağlanın

expressvpn-alman-IP adres

Bu aşamada, dizüstü bilgisayarınıza, PC'nize, tabletinize veya akıllı telefonunuza zaten yüklenmiş istemci yazılımınız olacaktır. Ayarlarda OpenVPN seçiliyken, Almanya'ya VPN yapmaya hazırsınız.

Tek yapmanız gereken VPN sunucunuzun sunucu listesinden Alman sunucularından birini seçmek. Mevcut olan en hızlı olanı seçtiğinizden emin olun. Daha hızlı olanı genellikle listede daha yüksektir. Tercih ettiğiniz Alman VPN sunucusunu bulduğunuza göre, bağlan'ı tıklayın. İşte bu! Artık bir Alman IP adresiniz var ve VPN, Almanya'ya istediğiniz gibi görünebilir - istediğiniz zaman.

Beğendiğiniz herhangi bir Alman Web sitesine gidin!

VPN'iniz yüklendiğinde, çevrimiçi ortamda hemen hemen her şeyi ziyaret edebilir ve ziyaret edebilirsiniz. VPN'inizin bulunduğu herhangi bir yerden, elbette Almanya da dahil olmak üzere herhangi bir siteye erişebilirsiniz! Bu kılavuza yerleştirdiğimiz tüm VPN'ler birinci sınıf güvenlik, gizlilik ve mevcut en iyi anonimlik sağlar. Sonuç olarak, istediğiniz Almanca veya diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz..

Ziyaret etmek istediğiniz ülkedeki bir sunucuya bağlanın ve ziyaret etmek istediğiniz web adresini gezinme çubuğunuza girin. VPN'iniz size o ülkede gibi görünecek - IP adresi ve tümü.

Bir Alman IP adresi almak için dikkat edilmesi gerekenler

Yurtdışından bir Alman IP adresi alırken bazı hususları göz önünde bulundurmalısınız..

Hatırlanması gereken en önemli şey, piyasadaki birçok VPN hizmetinin son derece güvenilmez ve güvenilir olmadığıdır. Toplamda, dünya çapında noktalı 800'den fazla VPN sağlayıcısı var. Bu hizmetlerin büyük çoğunluğu korkunç - yavaş ve güvensiz. Aslında, bazı VPN'ler güvenlik sıkıntılarınıza onları götürmek yerine ekleyebilir!

Hangi VPN'i seçeceğimi nasıl bilebilirim??

 1. İlk olarak, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriği görüntülemek için IP adresinizi Almanya'ya taklit etmek için son derece güvenli olmanız gerekir. Ancak üzücü gerçek şu ki, tüm VPN hizmetleri güvenlik ve gizlilik için gereken şifreleme ve hizmet düzeyini sunmuyor.
 2. Almanya'da bir IP adresi almak için bir VPN seçerken sağlam sunucular ve sağlam bir gizlilik politikası gerekir. HD içeriği izlemek için süper hızlı sunuculara sahip bir VPN isteyeceksiniz.
 3. Rahatlatıcı, endişesiz bir VPN deneyiminin tadını çıkarmak için, VPN'nizin gizliliği ve güvenliği çok ciddiye aldığını bilmenin huzuruna ihtiyacınız var. Bu nedenle OpenVPN gibi endüstri standardı şifreleme protokolleri sağlamalıdır (önerilir) ve ayrıca verilerinizi şeffaf, güvenilir ve güvenli bir şekilde kullanın. Sonuç, ilgilendiğiniz Almanca tabanlı içeriği ziyaret etmenizi güvenli hale getiren stressiz bir İnternet deneyimi olacaktır..

Almanya'ya VPN - Sonuç

Bu kılavuzda, herkesin Alman IP adresini nasıl kolayca alabileceğini açıkladık. Almanya'da bir IP adresi almak için en iyi VPN hizmetinin ExpressVPN olduğunu düşünmemize rağmen, tarafsız olmak ve size birçok seçenek sunmak için dört mükemmel VPN hizmetini daha ekledik.

ExpressVPN bir numara olsa da, rehberimizdeki tüm VPN'ler Alman web sitelerinin engellemesini kaldırmak için inanılmaz bir iş çıkarıyor. Buna ek olarak, hepsi bir tür deneme süresi veya para iade garantisi sağlar. Bu nedenle, peşinde olduğunuz Alman hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için tercih ettiğiniz VPN'yi risksiz denemekten korkmanıza gerek yok. Ayrıca, bu makaledeki tüm VPN sağlayıcıları, kullanımınız boyunca şaşırtıcı derecede yüksek vpn hızı sağlayan mükemmel sunucu ağlarına sahiptir..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me